Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-08-10 09:51:22

LOGOUT.hu

Üdv Mindenkinek! Kérlek olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) GSpecter válasza dh66e (#2000) üzenetére


GSpecter
tag

Köszönöm. Sima egyszerű, fixen rögzítettben gondolkodom, nincs szükségem a forgathatóra.

Egyébként írtam a Rigipsnek is, kaptam választ és egy grafikont is.




Tehát eszerint, ha a tárgy 5 cm távolságra van a faltól, akkor a karton terhelhetősége 78,5 kilogramm méterenként. (Az ábrán kilonewtonban van megadva) A mollyk pedig darabonként 12 kg-ot bírnak el. Az adott faltól való távolságnál megengedett méterenkénti terhelés 29.5%-át fogom kihasználni (a tv 23,2 kg a konzollal együtt), és a 8 molly egymástól megfelelő távolságban (75 mm) becsavarozva egyébként összesen 96 kg-ot bírnának el. :)

(#2002) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,

olyan konzolt keresek ami mennyezeti, forgatható és vesa400-as. A nappalit és a konyhát egy boltív választja el és mind a két helyről néznénk a TV-t. Nem ismerem és élőben megnézni sem tudom a konzolokat és képről nekem nem egyértelmű.
Létezik olyan ami lelóg a plafonról és szabadon forgathatom a két helység felé (180 fok)? Olyanról merjek álmodni, hogy a nappali fele fordítom és lehúzom valamint a konyha fele fordítom és feltolom?
Nekem a képeken úgy tűnik, hogy ami forgatható és/vagy állítható magasságú azt mind stiftek tartják valójában, tehát nem az van, hogy elsétálok mellette és fordítom magammal...

A boltív miatt van egy kis függőleges fal rész is, így nem kell feltétlenül mennyezeti, de az egy kezes állítás jó volna a két helység között.

Tudtok valami ötletet adni, hogy mit nézzek meg?

Köszönöm :-)

(#2003) dh66e válasza PHenis (#2002) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
A mennyezetieket amiket láttam mind forgathatod,de a magasságuk az nem volt állítható.

(#2004) PHenis válasza dh66e (#2003) üzenetére


PHenis
senior tag

Akkor lényegében bármelyiket vehetem. Köszönöm :)

(#2005) Hrabo86


Hrabo86
tag

Sziasztok!

LG 70UM7100PLA tv-hez milyen fali konzolt ajánlotok? Elég ha dönthető kicsit, nem kell forgatás...

Adatlap szerint ennek 600x400mm VESA konzol kell és maga a tv 31kg.

Láttam sokan szeretik itt a Stell falikonzolokat, és ehhez akkor SHO 3310-et néztem ki.
Árban viszont nem tudom megér-e több mint kétszer annyit, mondjuk egy Maclean MC-605 konzolhoz képest.
Ha nem néztem valamit félre, akkor mind a kettő konzol lényegében ugyan azt "tudja". Van értelme a drágábbat venni, mert pl teszem azt ekkora tv esetében ajánlott, vagy bármi más indokkal..?
Egyéb ötlet?

Köszönöm előre is! :R

(#2006) dh66e válasza Hrabo86 (#2005) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Annyival nem jobb a Stell konzol hogy a dupláját kifizesd.Van rajta vízmérték kb ennyi a difi,de azok nem megbízhatóak le kell csekkolni rendes vízmértékkel vagy ha van lézeressel.

(#2007) Hrabo86 válasza dh66e (#2006) üzenetére


Hrabo86
tag

Köszi szépen, akkor lehet a Maclean lesz.
Remélem nincsen bármilyen (statika) gond a MC-605 típussal, így hogy méretben és súlyban a maximumot kapja és nem esik le könnyen a nagy tv... :)

(#2008) dh66e válasza Hrabo86 (#2007) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nyugi leesni nem fög egy ekkora dög.Még lerúgni is külön technika kell hozzá... ;] :N

(#2009) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok!
Ilyesmit keresnék, csak 65"-os mérethez.
Létezik ilyesmi, lehet valahol szerezni, találkozott már vele valaki?

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2010) Joao


Joao
tag

Sziasztok!
65"-os tévéhez (Sony XF9005) kérnék tanácsot, hogyan lehetne biztonságosan rögzíteni, milyen konzollal, milyen csavarokkal, tiplikkel. Ugyanis könnyűszerkezetes a fal: gipszkarton-osb-kőzetgyapot-osb-gipszkarton. Mi lenne itt a jó megoldás?
Köszönöm!

(#2011) dh66e válasza Shkiz0 (#2009) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Komplettten nem láttam ilyet,de ha egy konzolt veszel meg egy ilyet vagy ilyet attól függ milyen hosszú kell neked......

(#2012) generaltoti2


generaltoti2
tag

Sziasztok
Egy 40 colos tvt szeretnek ytong falra rakni. A konzol megvan 200 x200 as vesa szabványt támogatja. A gyári csavart cserelnem. 25 is az ytong fal, ehhez a csavar boltban 8 as beutos dubelt adtak. a neten kerestem kimondott ytong dübelt de ez amit. kaptam jorant sem ugy nez ki mint a keresesi eredmenyek. Valaki rakott mar fel igy hasonlot vagy csak tulparazom?

(#2013) dh66e válasza generaltoti2 (#2012) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Többféle van ytonghoz is,ha ahhoz adták akkor jónak kéne lennie.
Tedd fel a konzolt és ha nem bízol benne akkor aggas rá súlyt hogy lecsekkold. Gond esetén nem a tévédet reckírozod.

(#2014) generaltoti2 válasza dh66e (#2013) üzenetére


generaltoti2
tag

Jogos. Bár a 8x80 as dűbel meg kell hogy fogja. :D
A héten jelentkezek még ezzel, akár képes beszámolóval. Az építési munkákhoz nimad vagyok.

(#2015) dh66e válasza generaltoti2 (#2014) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Persze csak nyugodtan.
Az alapok ott vannak az összefoglalóban a többiben meg segítünk.A képes beszámolót meg külön köszönöm. :R

(#2016) GSpecter válasza Joao (#2010) üzenetére


GSpecter
tag

Szia!

Pár hozzászólással feletted írtam a bejegyzést, nézd át! Ha még kérdésed lenne, akkor nagyon szívesen válaszolok. Hetek óta fent van a 65-ös tv a falon és semmi gond vele.

(#2017) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Sony Bravia KD-49XH9505B tv készülék (Vesa szabvány szerint 200x200)
Volt egy Samsung UE40D6500 készülékem, amit egy Hama 118125 fali tartóval szerettem volna felszerelni, de sajnos a "tv ezt nem várta meg". A falra való rögzítés egy szekrénysor közepén lenne:

Mivel ez a TV nagyobb, mint a Samu így a Hama fali tv tartó 351 mm-es maximális távolsága már kicsinek tűnik nekem, mivel a szekrénysor eleje (IKEA BESTA) nagyjából 420 mm-re van a faltól. A samunál lett volna hely és így elég volt a HAMA faltól való 351 mm kihúzhatósága, hiszen mögé tudtam férni kényelmesen. A Sony viszont jóval nagyobb...
Emiatt másik konzolon gondolkodom. Két lehetséges befutót néztem ki. Az egyik (olcsóbb)
Stell SHO 3610 MK2 (510mm a faltól való maximális távolsága), illetve a másik Vogel's WALL 3350 (600 mm a faltól való maximális távolsága).
A fal Ytong válaszfal. Mindenképp Fischer gázdbetondübellel raknám fel a konzolt.
Kérdésem több is lenne. Először, érdemes-e lecserélni a konzolt? Egyszer kínlódjam ki a konzol szerelést és a Tv felrakást rá és a probléma letudva.
Másodszor, minőségben jobb lenne-e a Stell mint a Hama?
Harmadszor, a Vogel tényleg annyival jobb, mint amennyivel drágább (minimum 4x)? Illetve a falnál lévő tartó része nekem a Stell-nek meg a Hama-nak a méretei miatt jobbnak tűnik.

Előre is köszönöm a választ! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2018) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Találtam 3 db fali tv tartót:

Equip 650324

Somogyi Home LCDH 31

Manhattan 461290

Ahogy eddig megfigyeltem mindenben megegyeznek (méret, kinézet) csak az árcédulájuk más.
Márkára (megbízhatóságra) melyiket lenne érdemes megvenni?

Előre is köszönöm a választ! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2019) sakal83


sakal83
addikt

Sziasztok.

Egy LG 65C8at rogzitenek falra 10es porothermbe.

A stell sho 3300 es 3310 kozul valasztanek ha nem tudtok esetleg arertek aranyban jobbat. Melyiket vegyem meg?

Illetve hulye kerdes de ezek a kontzolok tudja hogy a vizszintesen tudjam a tvt jobbra balra csusztatni? Ha nem melyik tudhatja?

Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#2020) dh66e válasza Tengri (#2018) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Azt vedd amelyiken több az állítási lehetőség,főleg ha útolagos korrekcióra is szükség van.

(#2021) dh66e válasza sakal83 (#2019) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Valamennyit tudsz rajta csúsztatni egyik másik irányba,de jó eséllyel el is mászik a vízszinted.Ezt vedd figyelembe.

(#2022) sakal83 válasza dh66e (#2021) üzenetére


sakal83
addikt

Koszi.

A 3300ast 60collig irjak. Jol gondolom hogy 65osre is jo?

(#2023) Tengri válasza dh66e (#2020) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Mind a három pontosan ezt tudja:

Installálási videók is megegyeznek:
Video 1
Video 2

Árban és garanciában van eltérés:
A magyar Somogyi Home LCDH 31 (számomra ismeretlen gyártó) 2 év gyártói garanciával adják
Az Equip 650324 (ismerem a gyártót, bár eddig csak kábelek kapcsán volt velük tapasztalatom) 2 év gyártói garanciával adják
A Manhattan 461290 (nem ismerem a gyártót) itthon 5 év bolti vagy élettartam garanciával adják
Az Equip felé azért hajlok mert ismerem a gyártó kábeleit és eddig még nem volt problémám velük viszont ez a legdrágább. A Manhattan a garancia és az ára miatt vonzó.
A Somogyi Elektronics termékével viszont a hazai gazdaságot támogatnám, de semmit nem tudok róluk megbízhatóság terén, illetve ez a leginkább pénztárca barát konzol.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2024) dh66e válasza Tengri (#2023) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Srácok!
Este rá tudok majd nézni a dolgaitokra és segítek,sajna meló van.

(#2025) dh66e válasza sakal83 (#2022) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Van hogy jó hozzá,de egy estleges problémánál ....Szerintem tegyél 65" valót egy ilyen TV-hez.
Szóval inkáb a 3310-est rakd fel.

[ Szerkesztve ]

(#2026) dh66e válasza Tengri (#2023) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nem ismerem ezt a konzolt (tök mindegy milyen neveken fut), egy próbát megérhet akár a Somogyi is aki nem gyártó csak egy brand.
Esetleg még olcsóbban az a Stell SHO 3610-et tudom ajánlani ha megfelelnek a paraméterei neked.

(#2027) sakal83 válasza dh66e (#2025) üzenetére


sakal83
addikt

Koszi

(#2028) 0Li


0Li
aktív tag

Sziasztok. Sony 65XE8505 tv-hez szeretnék fali konzolt. Tudnátok nekem ajánlani? Köszönöm.

(#2029) dh66e válasza 0Li (#2028) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Legalább annyit hogy fix vagy forgatható legyen aztán azért egyszerűbb. :)

(#2030) Tengri válasza dh66e (#2026) üzenetére


Tengri
senior tag

Köszönöm az ajánlást! Én is szemeztem vele, pontosabban az újabb kiadásával: Stell SHO 3610 MK2 -vel.
Valami miatt nagyon tetszik az általam linkelt. Holnap felhívom az egyik kereskedést ahol mind a 3-at lehet kapni, hogy adjon bővebb információt a termékről.

(#2028) 0Li
dh66e-nek igaza van. Úgy könnyebb ajánlani ha a megmondod, hogy milyen típust szeretnél. Fix-et vagy forgathatót.
Ami biztos, az az hogy a TV-d VESA 300x300 szabványú.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2031) 0Li válasza dh66e (#2029) üzenetére


0Li
aktív tag

Fix

(#2032) Tengri válasza 0Li (#2031) üzenetére


Tengri
senior tag

Fix-ből egy párat a teljesség igénye nélkül:

Maclean:
- Maclean MC-605
- Maclean MC-668
Van személyes tapasztalatom a márkával. Eddig 2 db monitortartót helyeztem üzembe (Jelenleg egy MACLEAN MC-742 tartja a monitorom).

Hama:
- Hama 108771
- Hama 118069
- Hama 118668
- Hama 118669
- Hama 118055 (Ez drágább kategória, de külföldön eddig mindenhol csak jó, pontosabban kiváló véleményeket olvastam róla)
Szintén van személyes tapasztalatom a márkával. Az egyik favoritom ár/érték arányban a fali TV/Monitor tartók közül. Sajnos egy Hama 118125-öt el kellett adnom, mert a szekrénysorom frontjáig, nem tudtam kihúzni a TV-t. De a vevőm ma már üzembe is helyezte és teljesen meg van vele elégedve. Azt írta, hogy "erős, minőségi darab".

Stell:
- Stell SHO 3310
- Stell SHO 3310 MK2
Másodkézből van csak tapasztalatom a márkával (egyik barátomnál egy Stell tartja a TV-t), de nagyon sok helyről pozitív visszajelzéseket olvasok róla (egyedül a vízmértékével nincsenek megelégedve). Bevallom őszintén én is szemezgetek a gyártó egy másik termékével.

(A Sony saját márkás konzolját nem is kicsit túlárazottnak tartom...érthető hogy a TV-d USER MANUAL-ja ezt ajánlja ;] )

A Topik házigazdája majd kijavít ha valamivel kapcsolatban nem voltak pontosak az információim.
Remélem segítettem.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2033) ödönke


ödönke
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem egy SHO 3610 MK2-t ha minden jól megy hétvégén szerelem. 15cm betonfal van, ehhez kell külön tiplit ill. csavart beszerezni? Mert sehol nem találom a gyári csomagban milyen lehet. Egy 55-ös LG-hez lesz.

(#2034) dh66e válasza ödönke (#2033) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Gyári csomagban lesz majd tipli is meg csavar is.Amennyiben ha nem bízol a gyári tipliben -bár betonban nem hiszem hogy gond lenne-,akkor veszel bármelyik barkácsboltban tiplit.
Az összefoglalóban megtalálod az ajánlottat azzal nem lesz gondod az életben.

(#2035) ödönke válasza dh66e (#2034) üzenetére


ödönke
aktív tag

Ok, köszi! Hajlottam az felé én is, hogy betonban probléma nem nagyon lehet ha a passzentos lesz a tipli.

Btw egy gond szokott még lenni ahogy olvasgatom, az a nem megfelelő csavarhossz ami a tv-be menne.

[ Szerkesztve ]

(#2036) dh66e válasza ödönke (#2035) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Igen volt már gond valakinél, főleg ha nincs a csomagban megfelelő távtartó gyűrű.Viszont ezt is meg tudod oldani szintén barkácsboltból,de csavarboltban tuti.

(#2037) Tengri válasza ödönke (#2033) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Kérhetnék egy kis beszámolót telepítés után?
Milyen felszerelni?
Állíthatosága mennyire könnyű?
Mennyire masszív (a TV súlyától megrogynak-e a tartókarok)? Mondjuk az OLED TV-k nem a "nehézsúlyba" tartoznak (talppal együtt olyan 23 kg)

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2038) Tengri válasza Tengri (#2030) üzenetére


Tengri
senior tag

Az egyik hazai kereskedésben kézzelfogható információt kaptam az általam linkelt 3 fali tartóval kapcsolatban:
A magyar Somogyi Home LCDH 31, az Equip 650324 és a Manhattan 461290 ugyanaz a fali tartó teljesen. Az Equip, a Manhattan és a Somogyi Elektronics más-más csomagolásban és kereskedelmi árral hozzák forgalomba.
Jelenleg a Home LCDH 31 és a Stell SHO 3610 SLIM MK2 most teljesen ugyanazon az áron kapható. Ez számomra nagy dilemma, hogy melyik legyen.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2039) FXK440


FXK440
lelkes újonc

Sziasztok!

LG 55 colos tv-hez (számoljunk 25kg-val és ytong falra) keresnék fali konzolt. Dönthetőség szempont gondolom egy 10-10 fokban nem árt, oldalra fordításnál meg egy minimum 45-60 fokos szögre gondolom szükség lehet. Hátul néha lehet matatni fogok a vezetékeknél, így ha valamennyire előre lehetne húzni a tv-t, hogy könnyebben hozzáférjek az jó lenne, illetve nem hátrány ha kábelrendező is lenne.
Ár 18000 forint alatt kéne maradni mindenképp, de ha 5000 forintért is tudja ezeket egy fali konzol, akkor az még jobb. Melyiket tudnátok ajánlani?

(#2040) Tengri válasza FXK440 (#2039) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Az LG 55"-os LCD és OLED tévéinek VESA szabványa más.
Ami mindkét szabványnak megfelelnek:
Stell SHO 3610
Stell SHO 3610 SLIM MK2
Hama 118125
Hama 118126

Az árak inkább a felső határadat közelítik, de az árúkereső árainál is meg lehet venni olcsóbban őket. Pl: Hama 118125 az árukeresőn 18429 Ft-tól 21990 Ft-ig. Euronicsban 15999 Ft.
Az olcsóbbak (10k) közül is lenne de nem merem ajánlani mert jött egy két vásárlói visszajelzés, hogy olcsó húsnak híg a leve: pl: "Előrebukik, nem lehet párhuzamosan a fallal tenni. Kisebb TV-knél lehet működik, de ebben a formában nálam csak kidobott pénz volt."
Hidd el ezek az árak is a forgatható TV tartó konzoloknál nem olyan "vészesek".

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2041) FXK440 válasza Tengri (#2040) üzenetére


FXK440
lelkes újonc

Köszi szépen a választ. Ezek közül talán a legelős tetszik leginkább az ára miatt :)
LCD TV lenne. Én régebben ezt nézegettem:
https://tv-fali-tarto.arukereso.hu/equip/650316-p438493929/#
Jobb tulajdonságokkal bír, mint a Stell SHO 3610, és van rajta állítható magasság, jelentsen az bármit is, ez nem szokott lenni a többin, úgy vettem észre. Mi a véleményed erről az Equip-ről?

(#2042) Tengri válasza FXK440 (#2041) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Sajnos Equip termékkel még nem volt "dolgom" csak érdeklődtem egy falitartójuk iránt. A hivatalos oldalon nem találtam pontos információt a magasság állítással kapcsolatban. Van/Volt egykaros Tv/monitor tartóm. Az igazat megvallva a termék specifikációjában megadott alsó súlyérték az amire merném alkalmazni. Minőségi kétkaros fali tartóknál is fordult már elő hogy a tv felhelyezésekor megrogyott a szerkezet. Ezért is fontos, hogy minőségi dübellel és csavarokkal helyezzük fel a konzolt (nálad is ajánlott az Ytong falba Fisher ytong dübel).
Az általam ajánlott stell sho 3610- nél is olvasható olyan vásárlói vélemény hogy a konzol specifikációjában megadott felső határértéki kijelző alatt a karok meghajlottak.
Nemrég adtam el egy Hama 118125-öt (nekem nem volt megfelelő a faltól való maximális távolsága). A vevőm egy 55" tv-vel használja. Felszerelés után írta: "erős, minőségi darab".
Pár hozzászólással ezelőtt forumtársunk szintén egy 55" Tv-hez egy stell sho 3610 mk2 rendelt. Remélem ha feltelepíti a helyére ír pár sort a konzollal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2043) sakal83


sakal83
addikt

Sziasztok

Hany centin legyen a tv kozepe? Olvastam hogy szemmagassag stb de atlagosan ez menyi szokott lenni?

(#2044) FXK440 válasza sakal83 (#2043) üzenetére


FXK440
lelkes újonc

Szia!

Átlagosan 110 cm, de érdemes egyénileg bekalibrálni, nekem például feljebb van egy kicsivel. Szerintem az a legegyszerűbb, ha leülsz a kanapédra, vagy ahonnan nézed a tv-d és kikísérletezed.

(#2045) ödönke


ödönke
aktív tag

Bp-en tudtok valamilyen szakit aki felfúrná betonba a Stell SHO 3610 SLIM MK2-t?

(#2046) wocsok


wocsok
tag

Sziasztok!
Vesa 400x400-as dönthető tartót keresek 50"-os TV-hez. Melyik olcsó típus ajánlott?
Ezeket néztem:
ART AR-47
Maclean MC-748
MOUNTY MY 171
Home LCDH 18
Manhattan 460941
Vagy van jobb alternatíva?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#2047) mkriszadmin


mkriszadmin
tag

Sziasztok!

Nem 100%-ban tartó.

Kűltéren lesz elhelyezve egy 70” tv. A helység fedett és félig zárt. Közvetlen eső és nap nem fogja érni. Viszont por ellen szeretnek venni rá takaró ponyvát. Ebben kérnem a segítséget, hogy hol találok olyan tv takarót ami 70” ra jó.

Üdv!

(#2048) dh66e válasza mkriszadmin (#2047) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Ekkorában nem láttam még,de ponyvás cégeket kell megkérdezni tuti megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#2049) dh66e válasza wocsok (#2046) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Veheted bármelyiket,akár a legolcsóbbat is.

(#2050) wocsok válasza dh66e (#2049) üzenetére


wocsok
tag

Köszönöm, végül is egy Maclean MC-778 lett, mert ez tűnt a legjobbnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.