Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) Memmaao válasza Fall-N (#11748) üzenetére


Memmaao
addikt

Hazai gyártású, kisipari minőség mindegyik alegyseg, látszik rajtuk, hogy nem tomeggyàrtàs. Mutasd meg kérlek, hogy hol láttad a hasonlót, mert érdekelne. Hasonló ötletet már én is láttam, a Boxy forgatót, ahol egymásra lehet őket rakni és az áramot lehet egyikről a másikra kàbelezni, de ott minden egység külön motoron van. Ilyet én meg nem láttam máshol, ahol blokk rendszer van egy motorral, én elhiszem, hogy ez Magyar találmány, magyar gyártás. Ebben az árban viszont tényleg nincs helye a furnérlapnak, pláne, hogy az a legdrágább verzió. Ide tömörfa dukál! Kíváncsi leszek, hogy a megküldött szálcsiszolt rozsdamentes acélból készült milyen lesz! Küldtek róla mobilos fotót, az nem tűnik sorjàsnak. De fotó alapján nem.tudom eldönteni, hogy ott az előlap tömör lemez, vagy az is valami vékony bevonat, holnap kiderül. Az, hogy a blokkok között van illesztési Rey, engem nem zavar, laza kapcsolat van köztük a fogaskerekeknél is.

My name is Bond, James... Dean.

(#11752) insight válasza Memmaao (#11751) üzenetére


insight
aktív tag

a fotókra rázoomolva szerintem az fekete műanyagra illesztett vékony lemez lesz. Mondjuk attól még lehet szép.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#11753) Memmaao válasza insight (#11752) üzenetére


Memmaao
addikt

Azt írták, 3mm tömör saválló acél, lézer vágással.

My name is Bond, James... Dean.

(#11754) insight válasza Memmaao (#11753) üzenetére


insight
aktív tag

akkor annak tényleg szépnek kell lennie, de a lenti fotódat kinagyítva nekem fekete szegélyűnek tűnt, talán csak a fotó hibája, feketén tükröződhet az éle.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#11755) Fall-N válasza Memmaao (#11751) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen a Boxyra gondoltam meg a klónjaira. A fém változat sokkal jobban tetszik nekem, így kép alapján minőségre is jobbnak tűnik. A csavarok is igényesebbek a furattal együtt.

(#11756) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma megjött a csere óraforgató. Nem is értem, hogy hogyan lehet a dió változat a drágább? Ezen tényleg saválló acél az előlap. Ez már rendes iparos munka. Látszik rajta, hogy kézzel készült, ennek külön jól áll a rusztikusság, élőben szebb, mint a sajtófotón! A furnérlap nem állja meg a helyét egy prémium szegmensbe lőtt termék esetén. Ez már igen. Szintetezett alumínium ház, gravírozott logó az oldalán, rozsdamentes acél.

My name is Bond, James... Dean.

(#11757) No.01 válasza Memmaao (#11756) üzenetére


No.01
őstag

Az utolso kep sokat ront az osszkepen, de ha te elegedett vagy akkor mindenki happy ;)

(#11758) Memmaao válasza No.01 (#11757) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem kifejezetten tetszik, hogy nyers a vágás. Saválló acélnak jól áll.

My name is Bond, James... Dean.

(#11759) pulutodurumo válasza Memmaao (#11758) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ezen még egy maróval át kellett volna menni. Ilyen jellegű alkatrészek esetén nem hagyják úgy, ahogy kijön a lézer alól. Általában...
De a lényeg, hogy neked tetszik, amit a fával műveltek, annál mindenképp jobb

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#11760) ricsik válasza Memmaao (#11756) üzenetére


ricsik
őstag

Írtad, hogy nem zavar, de a dobozok közti távolságot be lehet lőni egyenletesre és egyenesre minden hézagot? Vagy ez ilyen?
3 egész jól áll, de a bal felső elég csálé pl.
Sokkal jobb, mint a másik volt, jó csere volt.

(#11761) Memmaao válasza ricsik (#11760) üzenetére


Memmaao
addikt

Ahhoz képest, ahogy a sajtó fotóikon szerepel, szerintem nekem elég jól sikerült bejàtszani a hézagokat.
ezeken nincs két egyforma rés.
Az egész forgató handmade in Hungary. Szerintem csak a motor, ami külföldi gyártás. Szerintem ennek a rozsdamentes acélnak jól áll ez az industrial stílus.
Ma egyébként beszéltem Mezei Istvánnal, aki ugye az evolvens alapítója. Felhívott, mert nem ő ellenőrizte a furnérlapos változatot és tök rosszul érezte magát, hogy az úgy kiment (én meg pont az vagyok, aki OCDs az ilyenre, nem véletlenül lettem oxiológus és sürgősségi szakorvos, ott is 0.5mm számít egy akut esetben EKGn). Egy tök jó majd 1 órás beszélgetés lett belőle. Hihetetlen jó arc, nagyon jó ötletei vannak és látszik, hogy szívügye ez az egész. 1-2 héten belül érkezik egy olyan variáció, ahol a forgató és a motor egység egyben van, egy 3V DC motor hajt minden egységet, nagyon halk és ugyan ilyen moduláris jelleggel lehet majd egymásra rakni őket, az áramot egyikről a másikra kàbelezni. Kíváncsi leszek , hogy milyen lesz.

My name is Bond, James... Dean.

(#11762) Polarstar válasza Memmaao (#11761) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó kis Hajdu centrifuga motort bele és mehet a mehet! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11763) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Bigmaster, Wizard - nektek mekkora szijjal erkezett a MAD 1? Ha medium vagy large, megtennetek hogy lemeritek cmre a hosszat mindket oldalon?
Ma erkezett meg az enyem, elvileg large szijjal de csak 2 lyuk van a vegebol, amit furcsallok hogy nagy lenne...

(#11764) bigmasterg válasza Tufa_ (#11763) üzenetére


bigmasterg
addikt

M-es, 17cm csuklón nekem pont jó.
Lemértem: 11 és 7 cm

de közben megtaláltam üzeneteim között a hivatalos méretet:

(#11765) Tufa_ válasza bigmasterg (#11764) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Koszi, sajnos az enyem is Medium lett..

(#11766) bigmasterg válasza Tufa_ (#11765) üzenetére


bigmasterg
addikt

Telefonon beszéltem velük kétszer, elég kedvesek voltak.
Reklamáld meg.

(#11767) WiZARD válasza Tufa_ (#11765) üzenetére


WiZARD
addikt

igen, írj nekik / hívd őket, tuti cserélik

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11768) Tufa_ válasza bigmasterg (#11766) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Irtam nekik emailt miutan irtad a meretezest es ra egy orara irtak hogy hiba az o oldalukrol es meg ma kuldik a nagyobb szijjat ingyen. Korrekt banda! :)

(#11769) No.01


No.01
őstag

Jo reggelt,

Mit gondoltok, h az itthoni butokokban (WDL es tarsai) van lehetoseg barmifele alkura vagy mindneki oruljon, h lehet kapni?

Tervben van, h futok egy kort ma/holnap, de ahogy latom a legtobb helyen listaar kornyeken dolgoznak + a 27% AFA sem konnyiti meg a dolgokat, de sok esetben random Chrono24-es (megbizhato, nem tegnap ota uzemelo elado) talalatok lenyegesen olcsobbak meg az alacsonyabb kategoriaban is. Nem is beszelve az altalam is elso kezbol hallott hivatalos eladok altal felajanlott instant kedvezmenyrol. (Egy amsterdami es egy kolni esetrol tudok Omega es Tag Hauer ha barmit is szamit. Utobbinal kerdes nelkul a vasarlast elosegitven ajanlottak fol 360EUR kedvezmenyt es jol tettek mert maskulonben nem vettek volna meg. Vagy legalabbis nem akkor es valoszinuleg nem ott)

Szoval kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

(#11770) public NMY válasza No.01 (#11769) üzenetére


public NMY
csendes tag

Ez engem is érdekelne, hamarosan vásárlás van tervben (Omega), c24-en vannak az itthoninál kellemesebb ajánlatok (új).
kíváncsian várom én is a tapasztalatokat

(#11771) bigmasterg válasza No.01 (#11769) üzenetére


bigmasterg
addikt

Valamennyit lehet alkudni.
Rákérdeztem és modnták, hogy aktuális euro függő is, illetve nyilván valós vásárlási szándék kell hozzá.
Úgy vettem ki , hogy valahogy a nepperes / chrono24-es, illetve a lista ár közötti árat lehet kialkudni.
De tuti bolt és modell függő is. Nyilván egy hiánymodellből nem fognak engedni, ami meg régóta rajtuk áll, abból meg többet, mint az átlagból.

[ Szerkesztve ]

(#11772) Memmaao válasza No.01 (#11769) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem ugye c24en 200€ engedett az eladó és másnapra a kezemen is volt. 6800€ Best buy volt a moonwatch zafír szendvics. Itthon 3.35M lett volna.

My name is Bond, James... Dean.

(#11773) FLx válasza No.01 (#11769) üzenetére


FLx
addikt

Ha olyan brand-et/modellt veszel ami senkinek se kell es tele van vele az uzlet, akkor barmi lehet. De Rolex/Tudor/GS vonalon kizart az alku, Omega is hatareset, bar amennyit emeltek mostanaban, van mibol engedni.

(#11774) rbalint88 válasza FLx (#11773) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekem itthoni Omega butikbol van az oram kozvetitoi segitseggel es 20-25%-kal jott a listaar alatt.

(#11775) public NMY válasza rbalint88 (#11774) üzenetére


public NMY
csendes tag

Na egy ilyen közvetítői segítséges 20-25% pont jól jönne 👍

(#11776) bigmasterg válasza Tufa_ (#11768) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ma rakták ki, hogy megszűnik a M.A.D.1 red gyártása, és most indítanak egy új rafflet, az új zöld verzióra.

(#11777) WiZARD válasza bigmasterg (#11776) üzenetére


WiZARD
addikt

én egy kéket szeretnék

(Mert az azt jelentené hogy van egy MBF órám :DDD)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11778) Tufa_ válasza bigmasterg (#11776) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Lattam, jelentkeztem! :) Asszony szerint a piros a piros gagyi, szoval lehet megy eladasra..

(#11779) Veron válasza Tufa_ (#11778) üzenetére


Veron
őstag

Úgy látom széles spektrumot fel le a kollekciód. Mindet egyformán szereted hordani ártól függetlenül vagy van favorit?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11780) WiZARD válasza Tufa_ (#11778) üzenetére


WiZARD
addikt

helyes, ilyen asszonytól szabadulni kell, de hol lehet eladni? :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11781) Veron válasza Veron (#11779) üzenetére


Veron
őstag

*fed

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11782) vadászcsiga válasza WiZARD (#11780) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#11783) Tufa_ válasza Veron (#11779) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Az olcsobb modelleket jobban szeretem hordani mostanaban, de nem ar alapjan valasztok hogy epp mit veszek fel. CW Twelve ( titan es acel mindketto), sarga Tsuyosa vagy a 50th Snoopy Speedy van a legtobbet a csuklomon.

(#11784) Veron válasza Tufa_ (#11783) üzenetére


Veron
őstag

:R

Valaki up-to-date Explorer I várólista hossza tekintetében?
Tegnap belém nyilallt a felismerés, hogy milyen jó lenne egy. Mennyit klell rá várni?
Listaára 2,8-2,9m körül van, c24-en újak 3-3,1m körül mennek privát eladóktól. Használtak sem sokkal olcsóbbak, 97-es modell 2,3m Ft itthon, szervizelve.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11785) xEon1337 válasza Veron (#11784) üzenetére


xEon1337
őstag

Na ez engem is érdekelne. Egy új 40mm-es Explorer I nagyon izgatja a fantáziámat. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#11786) FLx válasza Veron (#11784) üzenetére


FLx
addikt

1-2 ev.

(#11787) Veron válasza FLx (#11786) üzenetére


Veron
őstag

Ez vicc? Egy Explorerre?

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11788) FLx válasza Veron (#11787) üzenetére


FLx
addikt

Miert lenne vicc? Minden acel ora minimum 1 ev, valojaban nagyon nagy szerencse kell ahhoz is. Ha meg nem vettel naluk orat, ketlem, hogy ilyen gyorsan kapsz barmit. Egy sima 36-os kek datejust sincs 1 even belul es az Explorer bizony nepszerubb. Barmelyik OP 2-3 ev also hangon, de mondjuk egy zold DJ is.

1 even belul amit lehet kapni, az a TT DJ 36mm, nagyjabol semmi mas.

[ Szerkesztve ]

(#11789) lenox válasza Veron (#11787) üzenetére


lenox
veterán

Nincs varolista, kamu az egesz, akkor kapsz orat, ha kedvuk van.

(#11790) FLx válasza lenox (#11789) üzenetére


FLx
addikt

Lista van, de a sorrend attol fugg, hogy mennyire vagy jo ugyfel. Aki evi par 100k ejrot kolt naluk, annak nyilvan elobb lesz meg barmi, mint aki eleteben egyet vesz. Igy mukodik a vilag, nem ujdonsag ez.

(#11791) lenox válasza FLx (#11790) üzenetére


lenox
veterán

Hogy koltene valaki evi par 100k-t, ha nem adjak el neki az elsot? Miert erdekelne valakit, aki par 100k-t kolt evente a tizenxedik DJ (persze ha nem flipper)? Nincs lista, a modelekre feliratkozott emberek halmaza van, akikbol azt hivnak fel akit akarnak. Hiaba kerultel a halmazba hamarabb akar egy evvel is, mint a masik, akinek ugyanaz az eloelete (pl. semmi), akkor sem te kapod hamarabb, hanem ahogy kedvuk van. Tegnap 4 boltban voltam, mindnel volt noi DJ, de egynel viszont egy 41 mm-es is volt, amit siman az utcarol nekem adtak volna, csak sajnos nem azt szeretnek. Ha lenne barmilyen sorrendiseg, akkor ez nem fordulhatna elo.

(#11792) Veron


Veron
őstag

ez volt már? yay or nay?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11793) rbalint88 válasza Veron (#11792) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha tele lennek, mint a deli busz, asszonynak megvennem fun oranak.

(#11794) Veron válasza rbalint88 (#11793) üzenetére


Veron
őstag

tetszik így képről, de lehetnek szituációk, amikor túl harsánynak hat.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11795) bigmasterg válasza Veron (#11792) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szeretem a fun watchokat, de ez nekem nagyon nem.
Lehet, hogy másodpiacon jóval többért megy mint a listaára, de szerintem kaotikus és nehezen leolvasható a számlap.
Plusz a rózsaszín pöttyöknek közel bőr színe van, kicsit mintha ott lyukas lenne az óra.

De a puzzle day-date sem tetszik (amin sem day, sem date nincs). Ráadásul ott azt mondják, hogy a szövegek és smileyk minősége nem méltó a Rolexhez.

Asszonynak is mutattam őket korábban, először azt hitte hogy valami kínai copyk. :DDD
Neki sokkal inkább egy pink dial OP, vagy 36os fluted datejust, világos számlappal.

(#11796) Macyke82 válasza Veron (#11792) üzenetére


Macyke82
tag

Nagyon szeretem a Rolex óráit, de ha erre az lenne írva, hogy Seiko, vagy Yema, Citizen stb. kb mindenki körberöhögné, hogy mi ez?!
Van amit csak a nagyok engedhetnek meg maguknak, lásd jelen példa, de itt már nagyon erős sznob faktor kell, hogy ez ténylegesen bejöjjön valakinek, még fun órának is sok, erre sokkal jobb példák is vannak korábbról.

(#11797) lenox válasza Veron (#11792) üzenetére


lenox
veterán

De ilyet ugyse adnak, hiszen simat se adnak. Nekem amugy nay.

(#11798) Veron válasza lenox (#11797) üzenetére


Veron
őstag

10 millióért is meg lehet venni másodkézből :)
múlt héten nekem azt mondta a butik, hogy jövő nyárra megjönne egy 36-os Explorer. nincs vásárlási előzményem náluk.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11799) bigmasterg válasza Veron (#11798) üzenetére


bigmasterg
addikt

CW Bel Canto is jövő nyárra jönne meg. :)

(#11800) FLx válasza Veron (#11798) üzenetére


FLx
addikt

Mondani en is tudom ugye. Az OP is megjott 2 eve mar, ja nem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.