Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11201) lenox válasza TakiUZ (#11200) üzenetére


lenox
veterán

Hat ha a nepper 14-et ad erte, es 15-er adja tovabb, akkor nem lesz a boltnak 10-ert oraja egy szal se.

(#11202) Tufa_ válasza phranxinatra (#11199) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Mert igy lesz lehetoseg olyan modelleket venni amit mondjuk normal varolista alapjan nem lehetne. Csak tippelek...
Gondolom ha becserelnek egy GMT Master II-t azzal a cellal hogy acel Daytonat szeretnek, elnezve a hasznot pl ezen, lehet konnyebb lesz mint ha neppernek probalnam eladni £9k-ert ugyanezt az orat es utana probalni venni ujonnan.

#11198 lenox - Kivancsisag keppen probalj eladni pl watchfindernek (Richemont) orat es nezd meg milyen haszonnal dolgoznak. 30-40% siman.. Luxury Bazaar is lehet videokon ilyen 500-1000 dollar per orakat mond de adtam el orat nekik ami 2 nappal utana hogy atvettek, 30%al tobbet ment fel az oldalukra.

(#11203) bigmasterg válasza Tufa_ (#11202) üzenetére


bigmasterg
addikt

Érdekes elmélet, hogy pl új óra várólista elejére kerülhet az az ember, aki ár alatt beadja a használt rolexét.
Aztán majd a bolt kiarkja annyiért (vagy kicsivel többért), mint a nepper.

(#11204) Tufa_ válasza bigmasterg (#11203) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Nem feltetlen ar alatt. Listaar vagy akorul, modeltol fuggoen.

(#11205) WiZARD válasza Tufa_ (#11202) üzenetére


WiZARD
addikt

Na igen, 1x próbálkoztam nagy nevű nepperoldalon (Watchbox) órát beszámíttatni.
Amikor piacon 11-12k USD körül árulták az adott órát, akkor ő adott volna érte 7500at. (GS SBGH267)
Amit vettem volna, azt meg drágábban kínálta használtan, mint amennyiért végül Buchererből újat kaptam. (H. Moser)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11206) phranxinatra válasza lenox (#11198) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Ha nem lesz elég órája, max a használtakra is nyit egy várólistát :DDD

(#11207) bucsher válasza vadászcsiga (#11181) üzenetére


bucsher
őstag

Front van :U

In the pipe - five by five!

(#11208) WiZARD


WiZARD
addikt

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11209) Macika_MC válasza WiZARD (#11208) üzenetére


Macika_MC
tag

Becsei Áron is látom több mint 300 munkaórát tölt el egy órával :C

Olvastam,hogy 1,7milliárd év múlva a Nap miatt el kell költöznünk a Bolygóról.....Örülök, hogy időben szóltak, mert nem szeretek kapkodni

(#11210) phranxinatra válasza WiZARD (#11208) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Richard Mille-nek egész idáig nem volt saját werkje? :Y
Látatlanban a GS-nél sokkal több munkaórát tippeltem.

(#11211) @mriya@ válasza Macika_MC (#11209) üzenetére


@mriya@
őstag

Egy Moszkvics legyártása is sokkal több kétkezi munkát kíván, mint egy Toyota-é. 🤔

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#11212) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mr. Cosc 7s35 leállatkertezett minket, benézett hozzánk és megriadt. Szaladt is vissza az övéi közé :D

(#11213) djeperto válasza vadászcsiga (#11212) üzenetére

:Y

"there are more jacks then one at the fair..."

(#11214) phranxinatra válasza vadászcsiga (#11212) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Kiről van szó? Ez ilyen másik topikos dolog?

[ Szerkesztve ]

(#11215) Tulku válasza phranxinatra (#11214) üzenetére


Tulku
veterán

Szerintem egy készülő órás film dramaturgjának egy izgalmas részletét osztotta meg velünk Vadászcsiga :DDD

(#11216) phranxinatra válasza Tulku (#11215) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Nem hiszem, hogy jegyet vennék arra a filmre :F De még letölteni sem fogom :N

(#11217) lenox válasza Tufa_ (#11202) üzenetére


lenox
veterán

Az milyen ora volt? Szerintem ezt egy acel Rolex Sub-bal vagy GMT Masterrel (amivel pl. ezek a boltok kereskednenek) nem lehet eljatszani, mert 10-en adnanak tobbet erte. Gyemant szamlapos arany peldanyokkal vagy mas, nem porgokkel biztos van ilyen, hiszen azokra aznap delutanra meg nem lenne vevo (10). Na mindegy, en meg nem adtam el orat, tehat csak talalgatok.

(#11218) Tufa_ válasza lenox (#11217) üzenetére


Tufa_
aktív tag

AP Royal Oak Offshore.

Mas oraknal is ez a helyzet. Subdial a 45. Eves Snoopy Speedy-t pl £15kert vennek, amikor £20k a legolcsobb egesz Europaban. Egy eves batman £12.5k megbizasi (consignment) alapon csak, es ugy hogy Subdial viszonylag kis haszonnal dolgozik. Watchfinder £10.5k kp-t mondott ra par hete

(#11219) vadászcsiga válasza phranxinatra (#11214) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az a topik ahol nem voltál szakítás óta, és ahová duhajkodni indultál.

(#11220) lenox válasza Tufa_ (#11218) üzenetére


lenox
veterán

Ok, akkor lehet, hogy mi Europaban szopni fogunk, USA-ban gondolom mas lesz a helyzet. Egy batmant eladni akkora kihivas nem kene legyen, furcsallom amit irsz, de mint irtam en eddig csak vettem, sosem adtam el.

(#11221) Tufa_ válasza lenox (#11220) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Nem mondtam hogy kihivas, csak az hogy amiket latsz videokon hogy $500 meg $1000 margin per $15-30k's ora (pl Roman Sharf fele csatornan), az tobbnyire fake. Gondolom igy egyszerubb vonzani a vasarlokat... Az angliai dealerek meg egy teljesen mas kategoria, kb 5 a 100bol aki hajlando keszletre venni, es abbol az 5bol 4 ilyen 40%al piaci ar alatt

(#11222) phranxinatra válasza vadászcsiga (#11219) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Amíg a hátunk mögött mondják, addig nincs baj :)

(#11223) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mi lehet Matolcsy kezén? JLC?

(#11224) TakiUZ válasza vadászcsiga (#11223) üzenetére


TakiUZ
tag

(#11225) 5-ös kezelő válasza vadászcsiga (#11223) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Enyv.

(#11226) phranxinatra válasza 5-ös kezelő (#11225) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

:C

(#11227) Tulku válasza phranxinatra (#11226) üzenetére


Tulku
veterán

Pedig tegnap épp a sajátjait ekézte...rendesen....

(#11228) #14787072 válasza vadászcsiga (#11223) üzenetére


#14787072
törölt tag

Én egy másik kiegészítőt várok a csuklójára.

Tulku: ő a jó zsaru......

(#11229) vadászcsiga válasza 5-ös kezelő (#11225) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez jó :C

(#11230) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Ha valakit erdekel egy fel eves Tudor BB Pro, (UK) lista aron, privi

(#11231) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Tudtok esetleg olyan adatbazist ahol uj Omegak alkatresz szamait lehet lekerdezni valahogy?
Az uj Chronoscope acel szijrol keresem ezt a darabot csak es jo lenne ha nem kenne egy teljes szijat venni hozza ha mar a csatt megvan...

(#11232) phranxinatra válasza Tufa_ (#11231) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Szerintem az Omega sem szállít már alkatrészt 3. félnek, úgyhogy hivatalos szervizt nem fogod tudni kihagyni. Kérdezd meg őket, simán árulhatnak ilyet külön.

(#11233) WiZARD


WiZARD
addikt

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11234) TakiUZ válasza WiZARD (#11233) üzenetére


TakiUZ
tag

Az igen :D

(#11235) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Van tapasztalatok arra, hogy ha itthon Rolex butikban feliratkozol akkor mennyi idő alatt jön meg egy Explorer 2 például? Teljesen változó?

(#11236) phranxinatra válasza Gergőke88 (#11235) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Teljesen kiszámíthatlan. 2 napja posztolta valaki az fb egyik tematikus csoportjába, hogy ő másfél éve vár, míg az ismerősei 10 hónap alatt megkapták ugyanazt a modellt. Alatta a kommentek is nagy szórást mutatnak. Az ExpII nem a legkeresettebb modellek egyike, úgyhogy akár pikk-pakk is megjöhet.

(#11237) Gergőke88 válasza phranxinatra (#11236) üzenetére


Gergőke88
addikt

Koszonom.
Itthon csak Ft-ban vagy EUR is lehet fizetni?

(#11238) FLx válasza Gergőke88 (#11237) üzenetére


FLx
addikt

Gyakorlatilag barmit elfogadnak. Mondjuk ora az nincs, mar egy datejust se jon meg fel ev alatt se.

(#11239) Subby8 válasza Gergőke88 (#11237) üzenetére


Subby8
csendes tag

Október végén voltam bent a butikban, akkor 460 Ft/€ árfolyamon ment az ár forintban, úgyhogy érdemes inkább euróban fizetni szerintem.
Tényleg úgy van, ahogy FLx írta, alsó hangon fél év, de inkább több...

(#11240) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Én a Pepsit forintban fizettem, nekem MNB-árfolyamon számolták. A Subért eurót adtam.

(#11241) Veron válasza Gergőke88 (#11235) üzenetére


Veron
őstag

Én két éve vagyok a Batman listán, ha egyáltalán. :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11242) WiZARD válasza Veron (#11241) üzenetére


WiZARD
addikt

Én tavaly januárban iratkoztam fel, idén áprilisban kaptam meg.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11243) Veron válasza WiZARD (#11242) üzenetére


Veron
őstag

Lehet be kellene menni személyesen néha, hogy érezzék a nyomást.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11244) Tulku válasza Veron (#11243) üzenetére


Tulku
veterán

Két koszovói albánnal mondjuk...
(Petrovic szerb) ;]

(#11245) Chewdor


Chewdor
újonc

Üdv mindenkinek!

Feleségem szeretném meglepni egy új TUDOR órával, ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, hol / kitől (ha esetleg van nepper ismerőse valakinek) lehetne jelentősebb kedvezménnyel (<€1500) megvásárolni egy női 28-30-31 mm-es modellt? Mivel a női modellek - kivéve talân a BB32, ami inkább unisex - nem tartoznak a legfelkapottabb modellek közé, így nem hiszem, hogy lehetetlen küldetés lenne a dolog. EU-n kívüli rendelés nem igazán érdekel az extra vám miatt, egyéb Chrono24-en hirdető EU-s hivatalos üzletekkel pedig az új vérlázító EU-s szabályozás a probléma, miszerint a célország ÁFA-ját kell fizetni, vagyis németországból rendelve a gusztustalan magyar 27%-ot számolják rá az árra, szemben a német 19%-kal. Eredeti doboz + papírok fontosak.

Style fluted bezel 28 mm SS / TT
Glamour Date 31 mm TT
Royal 28 mm SS white dial
Clair de Rose TT / SS 30 mm

Esetleg: 1926 28 mm TT white / SS blue (ez csak legvégső esetben, nem a kedvencem)

(#11246) FLx válasza Veron (#11243) üzenetére


FLx
addikt

Ha sose jarsz a nyakukra csak siman feliratkozol, abbol soha nem lesz semmi. Foleg ha meg nem koltottel naluk egy zsak penzt korabban. Nagyjabol mintha nem is iratkoztal volna fel. Ha tenyleg szeretned az orat, ajanlott par havonta bemenni, de felevente mindenkeppen. Mar csak azert is, mert van rendesen fluktuacio az eladok kozott es ha pont elment mar onnan aki felirt, akkor azt varhatod eleted vegeig, hogy hivjanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#11247) FLx válasza Chewdor (#11245) üzenetére


FLx
addikt

Ne nagyon varj nagy kedvezmenyt a Tudor orakra, kezdenek a Rolex szintjere erni az elerhetoseget tekintve. Orulhetsz, ha egyaltalan listaaron kapsz valamit. Ha barmit talalsz Chrono24-en ami azonnal szallithato, en azonnal rendelnem.

[ Szerkesztve ]

(#11248) Veron válasza FLx (#11246) üzenetére


Veron
őstag

Igen én is így gondoltam . :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11249) ServerWorks


ServerWorks
tag

Nem járt itt idén még senki? :F

(#11250) Polarstar válasza ServerWorks (#11249) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor BUÉK ide is! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.