Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Kempeti


Kempeti
tag

Környékén tud valaki egy helyet, ahol a fulesemen lévő mikrofon javítását megcsinálnák? Gondolom csak valahol kontaktos. Buszvegen az "szórakoztató elektronikai javító" helyen nem vállalták... :DDD akkor vajon mire szólhat a név..

[ Szerkesztve ]

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#2352) Prémvadász válasza Kempeti (#2351) üzenetére


Prémvadász
tag

Dorogon az euramonnál a Kórház utcában,szerintem megcsinálják. [link]

Nem bűn a lustaság.

(#2353) Kempeti válasza Prémvadász (#2352) üzenetére


Kempeti
tag

Ránézek, kösz!

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#2354) Kempeti


Kempeti
tag

Valakinek egy felesleges dvi vga átalakító?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#2355) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Sziasztok!

Megkezdtük a 11. PROHARDVER! tábor szervezését.
Mint az a korábbi tapasztalat is megmutatta, nem lehet elég korán kezdeni.

Pár dolog, amit egy ilyen táborról tudni kell:

- a tábor helyszíne Hajdúnánás, termál kemping.
- időpontja: 2015. július 30 - augusztus 2.
- kempingben próbálunk lenni, ahol sátorozási lehetőség van. Akinek nincs sátra, vagy hálózsákja, tudunk ingyen kölcsönadni.
- napi költség az kb 2000-2500 Ft volt tavaly, amibe a sátorhely és az esti sütés-főzés is benne van. Eddigi menü: grill kolbász, grillezett husik (csirke, marha, sertés, csípős kivitelben is) salátával, kenyérrel, paprikás krumpli kolbásszal és virslivel, gulyásleves, amibe megáll a kanál (utóbbi kettő bográcsban). Természetesen előre ezt meg tudjuk beszélni.
- a tábor szerdától – vasárnapig tart, de akinek nincs erre lehetősége, az persze jöhet pár napra is, hétvégére, vagy akár reggel jön, este megy.
- minden táborban résztvevő külön költségért rendelhet PROHARDVER! táboros pólót.

Egy feliratos póló 1500 Ft volt. A darabszámtól függően kapjuk majd meg az ez évi árat, de idén is ezt az árat célozzuk meg.. Ilyen egy régebbi logó, ami lett a póló hátuljára nyomtatva.
Csak az kapja meg a pólót, aki el is jön a táborba!
Ha valaki előre elutalta a póló árát, azt természetesen tábor után visszautaljuk ha a megrendelt pólóját a táborban részvevők megveszik!
Minta nélküli pólók is rendelhetők, hasonló módon, csak jelezzétek, hogy nem kértek rá logót.

A számlaszám, ahova a pólók árát (1500Ft/db) utalni:
Nagy Gábor
Erste Bank
11625009-11169501-25000005

A közleménybe írjátok bele a nicket, színt, méretet és gyártót.
- a környékbeli nevezetességeket, látnivalókat többen meg szoktuk nézni. Erről később adok tájékoztatást. Ezek plusz költséggel járnak (belépődíjak, stb). Természetesen van aki kirándul, és van aki a táborhelyen marad. Ezt mindenki magának dönti el.
- oda és visszautazásról mindig tájékoztatást adunk a topicban, mert van aki autóval jön és van szabad hely nála. Tervezett autók indulása, útvonala és szabad helye folyamatosan kialakul majd.
Amennyiben érdekel és szeretnél részt venni, várom a jelentkezéseket és javaslatokat!
Mivel sok LOKÁL topikba beírtam ezt a hozzászólást, amiket nem tudok követni, ezért egyéb kérdésekkel a táboros topicban, vagy privátban lehet bombázni!

Kemping árak:
Felnőtt személyi díj: 1 400,- Ft/fő/éj+IFA vagy 1 250 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Diák, nyugdíjas személyi díj: 1 100,- Ft/fő/éj+IFA vagy 1 000 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Sátor területi díj (1-2 személyes): 1 000,- Ft/fő/éj+IFA vagy 900 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Sátor területi díj (3 vagy több személyes): 1 300,- Ft/fő/éj+IFA vagy 1 150 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Lakókocsi: 2 000,- Ft/éj vagy 1 800 Bocskai korona/ éj
IFA: 300,- Ft/fő/éj

SZÉP kártyát elfogadnak!

PindurAnna

Tájékozódásként az előző táborok topicjai:

1. PROHARDVER! tábor: 2005.július 22-24. Nyékládházai bányatavak
2. PROHARDVER! tábor: 2006.augusztus 3-6. Nyékládháza
3. PROHARDVER! tábor: 2007. július 26-29. Vadna-park
4. PROHARDVER! tábor: 2008.augusztus 7-10. Oszkó
5. PROHARDVER! tábor: 2009. augusztus 6-9. Császárszállás
6. PROHARDVER! tábor: 2010. 07. 29 - 08. 01. Soltvadkert
7. PROHARDVER! tábor: 2011.07.28-31. Mád Bor-tó
8. PROHARDVER! tábor: 2012.08.2-5. Szanazug
9. PROHARDVER! tábor: 2013. július 18-21, Szelidi-tó
10. PROHARDVER! tábor: 2014. július 31 - augusztus 3. Poroszló, Tisza-tó,

[ Módosította: ngabor2 ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#2356) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Legyen valami friss, valami új és valami eladó! :)
Eladó egy NIKON objektív 18-105 VR, új garis [Itt] megtekinthető.

[ Szerkesztve ]

(#2357) e=mc²


e=mc²
őstag

Hali!

Egy teszt (kb. 2-3 nap) erejeig szeretnek valakitol kolcsonkerni egy CI vagy CI+ modult. Cserebe sört tudok felajanlani.

Koszi, udv,

Ambulimax Provider

(#2358) jupp008


jupp008
senior tag

Eladó egy Parrot CK3000 evolution - bluetooth kihangosító.
http://hardverapro.hu/apro/parrot_ck3000_evolution_-_bluetooth_kihangosito

Esztergom - Dorog - Tát - Nyerges ingyenes házhoz szállítás :)

(#2359) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Akik a thomenal vannak,nektek van net, szombat ota semmi, es csak habognak az ugyfelszolgalaton

(#2360) Thunderzolee válasza rumos XIII (#2359) üzenetére

Inviteles vagyok, nekem van.

Megkérdetem t-homeos ismerősöket, náluk van (bánomin 2 helyen).

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2361) rumos XIII válasza Thunderzolee (#2360) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Akkor csak bugacot erinti...:D

(#2362) e=mc² válasza rumos XIII (#2359) üzenetére


e=mc²
őstag

Van, nem volt semmi gondom most a hetvegen.

Ambulimax Provider

(#2363) Thunderzolee válasza rumos XIII (#2361) üzenetére

Ilyenkor pedig már hétfőn illett volna egy kollegának a thometól kimenni megnézni, ha egész hétvégén nem ment. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2364) rumos XIII válasza Thunderzolee (#2363) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Illene igen, vasarnap, ill ma is bejelentettem, aztan leraznak azzal, hogy egy komplex kozponti hiba, nagyon sajnaljak nem szokott ilyen sol ideig tartani.. Se net se tv

(#2365) rumos XIII válasza rumos XIII (#2364) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Na most vissza kapcsolták. :C
Kiváncsi leszek, hogy a számlán mit fogok tapasztalni..

(#2367) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Esztergomba kell mennem (Szegedi vagyok) és érdekelne szállás javaslat.
Kossuth L. u. környékén kellene,jó áron,tiszta hely (7hónapos gyerkőc miatt)
Köszi a segítséget előre is.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#2368) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Ma átugrunk párkányba, visszafelé a környéken jövünk, ha valakinek kell lesz nálam egy msata Samsung EVO 850 250Gb-s 5 év rufusz garos SSD 26k-ért, valamint egy seagull szerkezetes Parnis pilóta óra 30-ért (NATO szíjjal, a képen látható kínai "bőr" repült róla) írj privátot elérhetőséggel azt nézem mobilról:R

Ja és nálam lesz ez a milc összeállítás is, ha esetleg.... ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2369) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Helló!

Dorogon vagy Esztergomban valakinek nincs kölcsön (fél óra) egy csapanya kulcsa vagy spec. fogó csaphoz?
Régi csaptelepet venném le, de nem férni hozzá villáskulccsal/franciakulccsal/csőfogóval ...

(#2370) TomDog válasza silver-pda (#2369) üzenetére


TomDog
tag

Szia

Milyen kulcs kellene pontosan?

[ Szerkesztve ]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#2371) silver-pda válasza TomDog (#2370) üzenetére


silver-pda
aktív tag

csapanya kulcs:
csapanya kulcs
csapanya kulcs munka közben
spec. csap fogó

Az anya 30-32 mm közt lehet, ami alulról rögzíti a csaptelepet.

[ Szerkesztve ]

(#2372) TomDog válasza silver-pda (#2371) üzenetére


TomDog
tag

Sajnos ilyen nincs

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#2373) Prémvadász válasza silver-pda (#2371) üzenetére


Prémvadász
tag

Vegyél egy ilyet.[link]

Nem bűn a lustaság.

(#2374) silver-pda válasza Prémvadász (#2373) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Kösz, de ez már az újakhoz kell. Nekem meg régi típusú csaptelepem van.

(#2375) Prémvadász válasza silver-pda (#2374) üzenetére


Prémvadász
tag

Azokon nem 10 anya szerűség van?[link]

Nem bűn a lustaság.

(#2376) TomDog válasza Prémvadász (#2375) üzenetére


TomDog
tag

Én is ilyenekkel találkoztam eddig, csőkulcsom szerintem van

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#2377) Prémvadász válasza TomDog (#2376) üzenetére


Prémvadász
tag

Igen így tudom én is .

Nem bűn a lustaság.

(#2378) silver-pda válasza Prémvadász (#2375) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Az újabbakon valóban cirka 10-es anya van és csőkulcs kell hozzá, de a régebbi telepemen 30-32-es van.
2371 hsz-ben a csapanya kulcs munka közben képen látszik az a nagy anya.

(#2379) Prémvadász válasza silver-pda (#2378) üzenetére


Prémvadász
tag

Akkor kapd ki a mosogatót.

Nem bűn a lustaság.

(#2381) ph2012


ph2012
senior tag

Tisztelt Esztergomiak!

Nem tudnátok nekem megírni, hogy a Suzuki gyárban mennyit keres egy fizikai és egy mérnöki dolgozó? Nettóban és bruttóban. Nincs információtok erről? Keresgéltem az interneten de nem találtam friss cikket.

Nagyon köszönöm a választ.

(#2382) Thunderzolee válasza ph2012 (#2381) üzenetére

facebook.com/livitadortakft/photos/suzukioperator/?type=3&theater

Ez a gyártósori operátorok hirdetése a Facebookon.

A Suzuki önmagában nem hirdet, csak a https://karrier.suzuki.hu oldalon.

A munkabér a linken látszik, jelenleg az újakat nettó 155-165-el veszik fel a szerelőüzembe.
Feltétel a 8 általános. Autóipari, illetve egyéb, a vállalat által elfogadott szakmunkás bizonyítványok plusz 5ezer Ft-ot érnek.
Ha érettségi is van, akkor ellenőrnek raknak, ha nincs, akkor sima sori dolgozónak, vagy targoncavezetőivel az alkatrész-kiszállítókhoz. Esetleg egyéb gépkezelőivel adott gépkezelő posztokra.
Próbaidő három hónap, ez idő alatt nem ajánlatos betegszabadságra menni, de az időarányos szabadságolást igyekeznek kiadni. Próbaidő letelte után 10ezer Ft emelést adnak, egy év után még 10ezeret (ha jól emlékszek), illetve 3 vagy 6 hónap letelte után egyszeri 30ezret is még pluszba (ez amolyan motiváció akar lenni, h ne számoljon már le mindenki az első héten).
Az új szerelőüzemi dolgozók ha betanulnak egy állást, nemtudom hány tízezer Ft-ot kapnak még, szintén egyszeri juttatásként.
(De ezeket elmondják jelentkezéskor.)
A 13. havi általában egy teljes havi plusz bért jelent, és december elején utalják.

Ha Livitásként jelentkezel, akkor felújított, illetve új építésű szállásokon ingyen szállás 2-3-4 ágyas szobákban (pároknak kétágyas saját szobás lehetőséggel - tetőtéri apartmanokban, akár Suzukira néző ablakkal), napi háromszori étkezéssel, és hétvégenkénti hazautazási támogatással (85%) a lakóhely és Esztergom között.
Munkaruhát természetesen adnak, és a távolabbi szállásokhoz céges busz is jár, ill. két szomszédos szállóról sétálva 15, illetve 30 perc a gyár.

Ha nem Livitásként jelentkezel, csak "sima" Suzukisként, akkor nem kapsz szállást, és csak napi egyszeri meleg-étkezést adnak (délben ebéd, vagy este nyolckor vacsora - délutános műszakban). Ezek a fő étkezési szünetek fél órásak egyébként.
Utazási támogatást sem adnak, mert fel sem vesznek, ha nem olyan helyen laksz, ahonnét van céges busz.
(Egomiaknak is van egyébként céges busz.)

Keddenként van felvétel; akár Suzukisként, akár Livitásként jelentkezel, egységesen kilenckor kezdődik a tesztírás, érdemes előbb érkezni, és a portáról bekísérnek.

Mérnök alap-fizetéseket nem ismerem, akiket ismerek irodán, azokat pozíciótól függően egyéni ajánlatokkal vettek fel. Cégautót, utazási támogatást, lakbértámogatást, egyéb juttatásokat itt is, akárcsak más cégeknél, ki lehet harcolni, de ezek nem szerepelnek a hirdetésekben. ;)

Ha jelentkeznél, légyszíves jelezz nekem, mert van egy ajánlási program, ha én ajánlok mérnököt, akkor 100ezret kapok az ajánlott személy után (ha legalább fél évig a vállalat alkalmazásában marad), illetve egyéb munkatárs ajánlása után is kapok 50ezer Ft-ot. Kell hozzá egy nyomtatvány, és előre le kell adnom bent, mielőtt jelentkeznél.
Ezt értelem szerűen elfelezhetjük. :D

Ha én ajánlak be, akkor csak Suzukisként vesznek fel, Livitásként nem működik az ajánlási program.

A vállalatnál tavaly volt egy nagyobb bérfejlesztés, h a nettó ~140ezres kezdő béreket feljebb tornázzák, ebből lett most a ~160ezres. A vállalatnál nem januárban szokott béremelés lenni, hanem a májusban esedékes fizetéssel együtt adják meg visszamenőlegesen. Várható ismét egy nagyobb emelés, mert egyrészt a kormány is emelt 10ezret a minimálbéren, másrészt az összes környékbeli, főként Suzukinak beszállító cégnél 180-200ezres nettókkal veszik fel az embereket; ráadásul tavaly a dupláját, plusz nagyarányú Cafeteria emelést kért eredetileg az üzemi tanács annak, amit végül megadtak.
Ha Livitán keresztül jössz, és nem bírod a Suzukit, akkor nem kell visszamenned oda ahonnét jönnél, a Livita kapásból átirányít az egyik szomszédos céghez (a környék szinte összes nagyobb cégéhez is ők a munkaerő-kölcsönzők).

Azt hiszem mindent leírtam.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2383) ph2012 válasza Thunderzolee (#2382) üzenetére


ph2012
senior tag

Köszi a részletes választ. Mennyi a cafetéria? Ha jól emlékszem nem írtad le.

Köszi.

(#2384) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni.

Ismeri valaki az alábbi céget:
Álomszuszék.hu webáruház / Frank BEDS KFT ( 2509 Esztergom, Vasút sor 2-4 )?

Ismeri Őket vagy a termékeit valaki?

Ágyat szeretnék rendelni Tőlük, de mivel nyíregyázi vagyok nem adott a személyes vásárlás lehetősége.

:R

(#2386) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali! Esztergomban vagyunk, tudnátok ajanlani egy jo ettermet?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#2387) jupp008 válasza DrDobos (#2386) üzenetére


jupp008
senior tag

Hi,

közvetlen a Híddal szemben: Mediterraneo
Esztergomban a legjobb.

(#2388) DrDobos válasza jupp008 (#2387) üzenetére


DrDobos
őstag

:R :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#2389) Thunderzolee válasza DrDobos (#2388) üzenetére

Ez így van, én is azt ajánlottam volna. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2390) attilav2


attilav2
őstag

Sziasztok, ez szerintetek igaz? (csatolt kép).

Tehát ha vki feljönne Esztergomból pestre akkor útvonalterv és indoklás kell??!
Ti mit tapasztaltatok?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#2391) Prémvadász válasza attilav2 (#2390) üzenetére


Prémvadász
tag

Kamu.

Nem bűn a lustaság.

(#2392) Thunderzolee válasza attilav2 (#2390) üzenetére

Ez szerintem h×lyeség, vonattal is bármikor át lehet utazni Pestre, senkit se ellenőriznek a rendőrök..

Ott valami más volt a háttérben, pl. egy céges autónál nyilván vezetni kell a menetlevelet.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2393) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok!
A jövőben kérjük a topikban meghirdetett termékeket-szolgáltatásokat mindenképpen a Hardverapróra feltölteni és onnan lehet belinkelni a topikba, köszönjük!

(#2394) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! A topikban lévőket kérdezném,hogy nem bánnák-e ha a topikot átneveznék,Dunakanyar és környéke adok-veszek beszélgetekre :R

(#2395) Thunderzolee válasza hhenry (#2394) üzenetére

Hát..
Szerintem így se, úgy se nagyon használja senki ezt a topicot. :/

Kevés az esztergomi fórumozó. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2396) jupp008 válasza Thunderzolee (#2395) üzenetére


jupp008
senior tag

Esztergom és környéke... :)
Nade igaz ami igaz nincs nagy pörgés itt.

(#2397) e=mc²


e=mc²
őstag

Nem régen vettem házat Táton, és szükségem lenne olyan szakember(ek)re, akiket nyugodt szívvel tudtok ajánlani, és _tényleg_ jók:

tetőcsere tervben van a következő két évben - ács
fűtésrendszer, gázkazán karbantartásra - gázszerelő
ásott kút tisztításhoz, esetleges mélyítéshez - kutas
hatalmas diófa kezeléséhez, karbantartásához - alpinista faember
lakatosmunkákhoz - lakatos
hulladékok, lomtalanításhoz, udvar kiürítéshez - bárki aki elviszi
térkő lerakáshoz - térköves
melléképületek felújításához - kőműves

köszi, üdv,

Ambulimax Provider

(#2398) tsyl


tsyl
aktív tag

Sziasztok!
Látom, nem nagyon pörög ez a fórum, de azért csak tennék egy próbát innen Debrecen környékéről.
Hétvégén szeretnénk Esztergomba kicsit kirándulni, mert sok-sok szép emlèk fűza a városhoz.
Valaki megtudná mondani, hogy jelenleg át lehet-e sétálni a hídon Párkányba, vagy ott is határ zár van?
Nem találtam infót erről sehol sem. Azt látom csak, hogy Szlovákia még nem igazán partner az oltási kártya elfogadása terén
Köszönöm előre is az infót! :R

[ Szerkesztve ]

17 éve a PH-n....

(#2399) szuszinho válasza tsyl (#2398) üzenetére


szuszinho
őstag

Szia,

Úgy tudom, hogy nem lehet.

(#2400) tsyl válasza szuszinho (#2399) üzenetére


tsyl
aktív tag

Köszi! Így van sajnos.
Közben hivatalosan is utána jártam.

17 éve a PH-n....

(#2401) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Amennyire látom a vodafone 5g térképen azért elég sok helyen van a megyében már lefedettség..
Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Mennyire gyors? :B Területtől függően persze..

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#2402) Thunderzolee

Üdv!

Más is használt Digit eddig itt Egomban?
Mobilnetre?

A Vasútállomásnál lakok, eddig tökéletes volt a netsebességem.

Amióta át kellett váltani a Vodára, 128Kbit, meg 256kbites sebességeket mérek, igaz 5-10Mbites feltöltések mellett.

Másoknak is így belassult a Vodára váltás óta a mobilnet? Mert ez így konkrétan használhatatlan.

A térerőm Digivel jóval kisebb volt, 2-3 pálca, de jól müködött a net, szépen töltődtek be a weboldalak, ment a Youtube.

Most plafonig ér a térerőm, de használhatatlanul lassú a net.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2403) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Keresek egy esztergomi forumtarsat aki egy
termek atveteleben tudna segiteni.
Reszletek privatban.
Koszonom

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#2404) Prémvadász válasza DonThomasino (#2403) üzenetére


Prémvadász
tag

Dorog nem jó?

Nem bűn a lustaság.

(#2405) DonThomasino válasza Prémvadász (#2404) üzenetére


DonThomasino
veterán

Koszi, kozben megoldodott. :)

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#2406) Prémvadász válasza DonThomasino (#2405) üzenetére


Prémvadász
tag

:C

Nem bűn a lustaság.

(#2407) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Jobb, relevánsabb esztergomi topikot nem találtam, mivel a prohardveren nem jó a kereső.
Ha van, akkor kérek egy útba igazítást! Köszi!

A kérdésem a következő:
Milyen kábel TV szolgáltatók vannak Esztergomban a Telekomon kívül?
Kábel TV alatt azt értem ami kábelen, azaz valamilyen vezetéken keresztül "sugároz", és nem az égből jön.

Köszi

(#2408) Thunderzolee válasza HXY (#2407) üzenetére

Digi.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.