Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) próbakocka válasza LouiS22 (#60) üzenetére


próbakocka
senior tag

jézus

nem ugyanarról beszélünk ...

nem vagyok benne a tesztben, mert én és még kb másik ezer ember nem volt hajlandó opt-s számlát nyitni, mert ez egy felesleges lehúzás, ahogy eddig is volt a paypass matricánál, és az internetes számláknál is. PONT

A Nexus S-es lehetőséget ezek szerint nem ismered, volt rá mód, hogy US-re lokalizációra állítva, a root-olt telefonra telepítve az US wallet appot, lehetett vele vásárolni NFC-vel, de nem lehetett plusz pénzt tölteni rá. ok, ehhez napi szinten kellett olvasni a Nexus S fórumot, de ez magyarországon is működött, kb 100 példa van rá.

2 ÉVVEL EZELŐTT !

nem ma, nem tavasszal, hanem két évvel ezelőtt technológiailag lehetséges volt a wallet az országban.

ezért indítottam ezt a topicot, hátha valamelyik észlény olvassa valamelyik banknál, és gondolkodnak, hogy amíg nem ér ide a G gőzhenger, csinálnak országspecifikus appot. nem tették meg, csak az okoskodás, meg a konferenciák mennek, hogyan győzzék meg az embereket arról hogy ezt használni kellene.

Könyörgök 3 éve van erre műszakilag alkalmas eszközöm (Nexus S, és Nexus 4), van bankkártyám, ezzel amerikában régen használnám ezt a szolgáltatást, de nálunk ehhez bizony extra sáp kell majd hogy menjen, mert hogy ez PRÉMIUM dolog egyesek szerint...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.