Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) slice14 válasza Nite (#3000) üzenetére


slice14
veterán

Aztán mindenki örül hogy a magyar TW kártyája eltűnik Pay-ből. :DDD

Mondjunk engemet nem érint, mert a Curve-t használom a Pay-el.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3002) Nite válasza slice14 (#3001) üzenetére


Nite
őstag

mar megirtam, de meg nincs valasz, velhetoen nem is lesz :DDD

egyebkent en is curve-t szerettem volna hasznalni csak az sem ment nekem, azert rendeltem TW kartyat... irjak a curve supportnak is? ;]

Paid my dues!

(#3003) tomp válasza slice14 (#3001) üzenetére


tomp
félisten

Nekem konkrétan azt írta a TW support, hogy a GPay teljes mértékben működik. Pedig magyar BIN-es a kártyám.

(#3004) Nite válasza tomp (#3003) üzenetére


Nite
őstag

irjátok le már legyetek szivesek, hogy milyen telefonnal hasznaljatok, komolyan megprobalok szerezni, hatha a samsung szivat :F

Paid my dues!

(#3005) tomp válasza Nite (#3004) üzenetére


tomp
félisten

OnePlus 7 Pro android 10-el.
Szerintem nálad szimplán megguglizták a Pay listát és azon nincs rajta a Hungarí. :D

(#3006) slice14 válasza Nite (#3004) üzenetére


slice14
veterán

Szerintem a Google-nek írj, hogy mi az a hiba, amit korábban ide tettél be. Valszeg nem készülék függő. Amúgy OP7T.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3007) st6969 válasza tomp (#3003) üzenetére


st6969
őstag

Hogy dícsértétek, hogy a TW-nek milyen király a supportja! Királynak király, csak épp nem túl kompetens :DDD ;]
Az enyém amúgy Xiaomi Mi8.

(#3008) tlala válasza slice14 (#3001) üzenetére


tlala
addikt

És neked hogy sikerült a Curve kártyával működésre bírni a Google Payt? Feltenni sikerült az appot mirrorról letölve, de nekem nem engedi az érintéses fizetést beállítani a Curve kártyához. A fehér hátterű Curve szerződés/feltételek elfogadásáig jutok, de aztán mindig ez jön (MiNote 10) :

[ Szerkesztve ]

(#3009) tomp válasza tlala (#3008) üzenetére


tomp
félisten

Tavaly volt egy rövid időszak mikor nem csak UK címmel regisztrált ügyfeleknek engedte a Pay az aktiválást hanem mindenkinek. Azóta ezt a hibát bezárták így már mi nem tudjuk beaktiválni. De akinél aktív az tudja használni. Nekem is megy. De ha resetelném a telefont már nálam se menne.

(#3010) slice14 válasza tlala (#3008) üzenetére


slice14
veterán

Ahogy tomp kolléga írja. Még decemberben adtam hozzá,akkor még engedte.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3011) tlala válasza tomp (#3009) üzenetére


tlala
addikt

Értem, köszi nektek.
Azt hittem, csak én bénázok valamit.

[ Szerkesztve ]

(#3012) Nite válasza slice14 (#3006) üzenetére


Nite
őstag

Köszönjük az e-mail üzenetet.

Ahogy korábban megírtuk, a Google Pay jelenleg nem támogatja a magyarországi kártyáknál ezt a funkciót: https://support.google.com/pay/answer/9023773?hl=en . Azaz, ez nem TransferWise általi korlátozás, hanem a Google Pay általi korlátozás.

Amennyiben bármilyen további kérdés felmerül, szívesen állunk rendelkezésre.

:C

Paid my dues!

(#3013) slice14 válasza Nite (#3012) üzenetére


slice14
veterán

Ez szép. Ezt a webes pay hibaüzenetet még nem láttam, de ne is lássam soha.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3014) Nite válasza slice14 (#3013) üzenetére


Nite
őstag

egyebkent, most csak ugy kivancsisagbol kiprobaltam egy virtualis visa-t kertem a revolutban, de nem irtam at a cimemet, maradt a magyar, megis UK BIN-es kartyat adott... termeszetesen a GPay annak is beintett, de egy probat megert :DDD

Paid my dues!

(#3015) goop


goop
őstag

Egy furcsaság, eddig curve volt digitalizálva gpay alá, soha semmi gond nem volt, most sajnos telefon reset miatt csak a revo virtual van, és van pár hely ahol kártya hiba meg nem elfogadott kártya miatt el van utasítva a fizetés...
Fogom a fizikai curve kártyát alatta persze ua a revo virtual és sima liba az érintés. Fura. Főként mol kutak ahol gond van, már nem is fogom próbálni. Ill. a tw mastert fogom még tesztelni az hogy viszi a molt.

(#3016) goop válasza goop (#3015) üzenetére


goop
őstag

Megy a tw google pay ahol a gpay revo nem, szóval a revo meg a visa lesz a hunyó. Át is pakoltam a pénzt a transferwisere.

(#3017) tomp válasza goop (#3016) üzenetére


tomp
félisten

Nem a Visa a gond hanem maga a Virtuális kártya! Némelyik terminál nem fogadja el.

(#3018) goop válasza tomp (#3017) üzenetére


goop
őstag

Aha, köszi, akkor várjuk, hogy a curve ismét menjen, addig tw kártya lesz használva a google pay alatt.

(#3019) Nite válasza goop (#3018) üzenetére


Nite
őstag

te milyen telefonon hasznalod, ha nem titok? :F

Paid my dues!

(#3020) goop válasza Nite (#3019) üzenetére


goop
őstag

Samsung s9+.

(#3021) Nite válasza goop (#3020) üzenetére


Nite
őstag

es siman megette a magyar cimre regisztralt TW kartyat a GPay, magyar cimmel rendelkezo google accounttal?

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#3022) goop válasza Nite (#3021) üzenetére


goop
őstag

Megette a magyar címes tw kártyát a pay, ami viszont angol címes külön gmail acchoz van letöltve a play áruházból.

(#3023) Nite válasza goop (#3022) üzenetére


Nite
őstag

aha!

Paid my dues!

(#3024) szabi__memo válasza goop (#3022) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mivel a Google fiók számít ezen annyira nem lepődnék meg

(#3025) st6969 válasza goop (#3022) üzenetére


st6969
őstag

Mi az, hogy angol címes gmal acc? Én most megnéztem, a gmail-en belül nem látok sehol cím adatot. Név, születési idő az van, de más személyes adatot én nem találtam.
Viszont van olyan, hogy fizetési szolgáltatások, az átirányít a google pay beállításokhoz, ott viszont a saját magyar címem van megadva, TW kártya beregisztrálva.
b@sszus, csak kell legyen erre az anomáliára (kinek megy kinek nem) valami értelmes magyarázat...

(#3026) Nite válasza szabi__memo (#3024) üzenetére


Nite
őstag

es ha regisztralok egy google account-ot UK VPN-en keresztul? ;]

Paid my dues!

(#3027) szabi__memo válasza Nite (#3026) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem tudom elég-e, lehet hogy nem

(#3028) Nite válasza szabi__memo (#3027) üzenetére


Nite
őstag

de amugy, az a gondom, hogy UK BIN-es kártyát elfogad a magyar címmel rendelkező GPay-em is :F nektek meg a magyar BIN-es kártyát simán megeszi mindenféle google account :(

Paid my dues!

(#3029) Nite


Nite
őstag

kozben eszembe jutott, hogy en olyan kozel vagyok a szlovak hatarhoz, hogy siman van szlovak mobilhalozat, tehat mindenfele trukkozes nelkul tudok krealni egy uj google accountot ;] elso korben megprobalom hozzaadni a magyar cimre regisztralt TW kartyat :U

Paid my dues!

(#3030) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Nekem magyar régiós Google Wallet accounttal, magyar lakcímes Transerwise accounttal, magyar bin-es kártyát fel tudtam venni a Google Pay-be. Forintos számla nincs mögötte.

(#3031) goop válasza st6969 (#3025) üzenetére


goop
őstag

Angol címes gmail acc, azaz vpn mögött regisztráltam egy új gmail accot, ami arra jó, hogy le tudod tölteni a google pay appot, ill. frissül is. Maga a google pay en belül a másik rendes magyar accomhoz van rendelve a tw kártya ami ugye szinten magyar címes, működik minden jól.

(#3032) tomp


tomp
félisten

Nekem a legjobb! Magyar Google fiókkal megjelent a Gpay amiben a magyar BIN-es TW kártya megy. :D

(#3033) szabi__memo válasza tomp (#3032) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó hogy ennyire össze vissza működik ez is

(#3034) tomp válasza szabi__memo (#3033) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem magyarországon csak nálam jelent meg a magyar fiókban a GPay... :DDD

(#3035) ACE-


ACE-
addikt

Na, ERSTE újított, nem kell semmi a fizetéshez csak képernyő feloldás és 5ezer felett sem kér PIN-t, ügyesek.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#3036) szabi__memo válasza ACE- (#3035) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És elindul az app? ;]

(#3037) qltsar


qltsar
addikt

Fura dolog tortent ma. Delutan 1-kor fizettem Simple-el, most az elobb meg nem mukodott...mondom...mi a fene.

Telefon ujrainditas nem volt, update sem az alkalmazasra. Simple-em full leresetelte magat, mintha az eletben nem hasznaltam volna a telefonomon...kedves kis vicc...:DDD.

[ Szerkesztve ]

(#3038) ACE- válasza szabi__memo (#3036) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, műkszik két telefonon is, olyan lett így mint a GPay.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#3039) tlala válasza Nite (#3029) üzenetére


tlala
addikt

Szurkolok, hogy sikerüljön.
Lehet, hogy nekem is rá kell vennem magam, hogy rendeljek egyTW kártyát a meglévő Revolut és Curve mellé, ha NFC fizetést akarok a Mi Note 10 telómmal.
Bár pont a te eseted mutatja, hogy az sem feltétlenül garancia...

(#3040) tomp válasza qltsar (#3037) üzenetére


tomp
félisten

Made in Simple :DDD

(#3041) Nite válasza tlala (#3039) üzenetére


Nite
őstag

nos nincs siker, minden lehetseges kombot megprobaltam, VPN-en keresztul magyar google fiokkal is van GPay a store-ban, letolteni amugy nem tudja, de azt "megoldottam"...

egyebkent a "magyar" google fiok az szerintem az lehet, hogy amikor eloszor adok hozza kartyat a GPay-hez, letrehoz egy payment profilt, abban az orszagot nem lehet valtoztatni, viszont le lehet torolni, ujat lehet letrehozni... probaltam magyarral, angollal, szlovakkal, vpn-el vagy anelkul, nem mukodik tovabbra sem a funkcio, sot, bizonyos kombinacioban meg a kartyat sem fogadja el :/

se a TW, se a Curve, se a Revolut, de meg a virtualis Revolut ami nekem VISA es UK BIN-es... semmi sem megy!

valoszinuleg egyebkent azert mert az osszes kartya magyar cimre van kiallitva, termeszetesen ha a Revolutban atirom a cimemet valami kamu angolra es ugy kerek egy virtualis kartyat, akkor azt minden tovabbi nelkul megeszi a GPay, magyar fizetesi profillal is!

azt hiszem ideje elengednem ezt a dolgot, lehet beruhazok egy iphone se2-re, bar ruhellem, de ott mukodik a Curve :(((

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#3042) slice14 válasza Nite (#3041) üzenetére


slice14
veterán

Ott még a saját bankod kártyája is kell működjön, mert már van itthon Apple Pay.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3043) Nite válasza slice14 (#3042) üzenetére


Nite
őstag

na igen! eleg nevetseges, hogy evekig szidtuk az apple-t, mennyire le van maradva, most meg ott mar barmivel fizethetsz, nem is ertem... :(((

Paid my dues!

(#3044) ACE- válasza slice14 (#3042) üzenetére


ACE-
addikt

Ezt azért így nem mondanám, azokkal a kártyákkal működik akik szerződtek az Apple-el...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#3045) Nite válasza ACE- (#3044) üzenetére


Nite
őstag

valo igaz, de mivel a Curve mukodik, a moge pedig barmilyen kartyat betehetsz, igy lenyegeben nincs korlat

Paid my dues!

(#3046) #16695808 válasza Nite (#3041) üzenetére


#16695808
törölt tag

En most vettem iphone se-t régi típus de legújabb ios es talan meg kap 14ios-t. Az Apple pay maga az álom ...minta értékű

(#3047) slice14 válasza ACE- (#3044) üzenetére


slice14
veterán

Igazad van Kép

#3046 fjani1981: A GPay is ugyanez, csak sajnos még itthon hivatalosan nincs jelen.Viszont még decemberben hozzáadott Curve-el tökéletesen müxik. Ja meg a TW kártyákkal is. Az egyedi banki pay appok elbujtatnak mögöttük.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3048) Nite válasza slice14 (#3047) üzenetére


Nite
őstag

hat azt hogy mukodik azt azert cafolnam ;] nehany szerencsesnek mukodik :O

Paid my dues!

(#3049) slice14 válasza Nite (#3048) üzenetére


slice14
veterán

Hát nálad valami gond lehet a fizetési profillal.. Gyakorlatilag üres TW számlával be tudom aktíválni a Pay-t. Link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3050) Nite válasza slice14 (#3049) üzenetére


Nite
őstag

tegnap csinaltam uj account-ot, UK VPN-el, UK fizetesi profillal, hiaba...

a "valassza ki az igazolas modjat" lepes nalam mar nincs meg, egybol elutasit, de amugy ha a TW is megerositette, hogy nem fog menni, akkor miert gondoljatok hogy nalam van valami? inkabb nalatok van, mert nektek megy!

Paid my dues!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.