Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LouiS22 válasza próbakocka (#50) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem kellett hozzá bármilyen OTP-s számlacsomag, mert ahhoz van hozzárendelve a kártya, illetve úgy tudtad igényelni (otp direkten keresztül). Ez világosan le volt írva az indulásnál is, szóval nem nagyon értem a felhördülést. Szóval 100%, hogy sima MC reggel nem mehet a teszt, mivel így nem tudtad volna igényelni a virtuális bankkártyát (ami az apphoz van hozzárendelve).

Hogy mi lesz a jövő, az kérdéses, mivel ez is egy szolgáltatás, nagyon esélyes, hogy lesz valamilyen díja, a tesztben használt kártya is korlátos, január 31-én lejár az érvényessége.

Egyébként csak annyi, hogy a Simple számlacsomaghoz is simán hozzá lehetett rendelni, az meg ingyenes (ha teljesülnek a feltételek). Ennél olcsóbban is ki lehet hozni, nem emlékszem, hogy melyik most a nagy OTPnél a legalapabb számla, de ha úgy marad minden, mint most van, akkor nyitsz egy olyat, hozzá egy otpdirekt, megigényled a virtuális kártyát, aztán megszünteted a direktet. De szerintem lesz erre majd külön kondíció.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.