Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Assimilator válasza NyMRooD (#9950) üzenetére


Assimilator
őstag

Koszonom szepen! :R

(#9952) depzoo válasza Out (#9914) üzenetére


depzoo
tag

Valoban mindenki ertelmesnek vallja magat, a celom az asszertiv vedekezes volt.

Ryzen + Vega (?)

(#9953) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Humble Store-ban a Grim Fandango Remastered csak 2 EUR, steames és DRM-free is, szerintem nem volt még ilyen olcsó.

(#9954) budo82 válasza BomiBoogie (#9953) üzenetére


budo82
tag

Magában most a legolcsóbb, viszont volt már háromszor bundliban :)

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#9956) Dilikutya válasza oriic (#9955) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bolhapiac, nem viszonteladó, úgyhogy ennyi pénzért premierjátékot csak az vegyen, aki szeret kockáztatni. Csak saját felelősségre!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9957) Out válasza Dilikutya (#9956) üzenetére


Out
addikt

Egy fillért nem adok egy olyan játékért, amit már 1993-ban végig lehetett játszani :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9958) #41133696 válasza Agyzuzo (#9943) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ugyanaz a story, ugyanaz a játékmenet, még megérteném, ha mondjuk akkor adnának ilyet amikor ugrik a DirectX egy főverziószámot. Így viszont vedd újból, csak azért, hogy kicsit szebb legyen. Miért nem adták ki akkor szebben?

Crysis 2-höz ingyen jött DirectX11-es patch.

Simán kinézem, hogy a DirectX 12 okán lesznek olyanok, akár ők is, akik megint kiadják már DirectX 12-vel :D Persze fizess megint :D

[ Szerkesztve ]

(#9959) huskydog17 válasza Agyzuzo (#9943) üzenetére


huskydog17
addikt

Az Ethan Carter-nél szerintem pont egyértelműen és jól láthatóan szebb az új, Redux változat, a textúrák nagyobb felbontásúak, láthatóan szebbek, a fénykezelés sokkal jobb és sokkal kevesebb a véletlenszerű beakadás. Mindkét verziót végigvittem és szerintem a Redux szebb, hátránya, hogy emiatt erősebb gép is kell hozzá. Bár az egérsimítás valóban sokkal jobb a régebbi (UE) verzióban.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#9960) L3zl13


L3zl13
nagyúr

FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster a Greenmangaming-en. 12 GBP a WATCH25 voucherrel.

Aki hülye, haljon meg!

(#9961) Louro válasza L3zl13 (#9960) üzenetére


Louro
őstag

Uh, jónak tűnik, de van már annyi játék, ami még arra vár, hogy elindítsam. Pedig az FF sorozatot is szeretem.

Majd talán jövőre, amikor talán olcsóbb is lesz :)

Mess with the best / Die like the rest

(#9962) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Spintires 6.24€
2pack 9.72€

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9963) echterion válasza L3zl13 (#9960) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem is tudtam, hogy megjelent pc-re is. Ennyit bőven megér az az 1-200 óra játékidő.

**********

(#9964) Dilikutya válasza echterion (#9963) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ma jelent meg, a Steam-en 19,90€.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9965) Agyzuzo válasza huskydog17 (#9959) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem konkrétan pont az volt a bajom hogy a textúrák homályosabbak. Volt pl. egy leégett ház ahol volt egy napló, a simában tűéles volt és látszott minden, a Redux-ban meg homályos elmosott sötét valami lett. És engem az új fénykezelés is zavart, inkább volt zavaróbb, mint jobb. Volt 1-2 pont ahol tényleg jobb lett az összkép, de inkább csak majdnem ugyanolyan. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#9966) mmdms válasza echterion (#9963) üzenetére


mmdms
addikt

Ami azt jelenti 1-2 évre jó is lesz. :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#9967) Joco_77 válasza L3zl13 (#9960) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hm....

Na meglátom ha hazaérek 12GBP lesz e még..Aztán eldöntöm :R

[ Szerkesztve ]

(#9969) Joco_77 válasza L3zl13 (#9960) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nekem már csak a 20% os kulcs működött, de az 5200Ft ot is nagyon megérte :R

(#9970) duvi


duvi
nagyúr

Dlgameren Far Cry 4 - 9.90€ (Activation : Uplay) Ha jól látom ez elég baráti ár. Szerintetek megéri ennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#9971) arty válasza duvi (#9970) üzenetére


arty
veterán

Ezt mi honnan tudnánk? Te tudod mit szeretsz és mennyi pénzed van játékokra ;)
Az biztos, hogy ennyire olcsó még nem volt ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9972) #41133696 válasza duvi (#9970) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megbízható ez az oldal? vagy kulcsos? :U

(#9973) duvi válasza arty (#9971) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez jogos, de a szubjektív véleményetekre voltam kíváncsi. Alszom rá egyet, mivel még 4 napig él az akciós ár.

(#9972) GoodSpeed
ollie szerint hivatalos viszonteladó :K

(#9974) #41133696 válasza duvi (#9973) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi lehet én is bezsákolom :)

(#9975) arty válasza duvi (#9973) üzenetére


arty
veterán

a nagy durranás - szerintem - a hármas volt, de ha hasonló játékmenettel gyengébb sztorivonallal és szereplőkkel lenyomnád "ugyanazt" mégegyszer, akkor hajrá! (én megtettem és nem szórakoztam rosszul, végülis... de jobb lett volna ha én is most kezdem, több idővel a hármas után és olcsóbb áron hozzájutva... ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9976) duvi válasza arty (#9975) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a véleményt!

(#9977) Anonymus23 válasza duvi (#9976) üzenetére


Anonymus23
veterán

Annyiban más a 4, hogy ebben már van egy mini helikopter, ami szerintem nagyon feldobja a játékélményt, és volt, hogy direkt csak ezzel jöttem mentem, elérhetetlennek tűnő helyeket is ezzel támadtam be. nem utolsó sorban, felbuffolt aknavető tárral szépen lehetett vele aprítani is. Külön poén amikor elefánttal mész.
Az FC3 a látványvilága miatt tűnik jobbnak, meg talán a nagyobb tér miatt amit be tudsz járni, de legalább akkora élmény szerintem az FC4 is.

;) - The Power of the Light Side

(#9978) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok!

lehet, hogy nem jó helyre írom, de remélem igen.

diablo 3-at szeretnék venni, nézegettem neten, az árakat, egy csomó helyen olcsóbb mint blizzardnál, vagy boltban, de nem túl bizalom gerjesztőek az oldalak.
soha nem vettem még így cd-key neten

Tudnátok valami biztonságos, és olcsó oldalt ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#9979) ooooobi válasza Zlcsi (#9978) üzenetére


ooooobi
senior tag

Mindegyik nem hivatalos kulcsos oldal lutri. LEhet hogy bukod a pénzt. G2A-n 26-30 euró az alap plusz kieg. Közvetlen a blizzardtól meg 35. Neked kell eldönteni kockáztatsz e 10 euró különbségért. Vagy Dobozosan megveszed itt kb 30 euróért és nem csak egy kódot kapsz a pénzedért.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9980) i2k válasza ooooobi (#9979) üzenetére


i2k
senior tag

Számszerűsítve:
* Diablo III PC - 4690
* Diablo 3 Reaper of Souls kiegészítő - 4690
Termékek ára: 9 380 Ft

Szállítási díj: 1 990 Ft (házhoz szállítás)

Összesen: 11 370 Ft

// - Pick Pack Ponttal: 11 170 Ft, és neked kell odamenned érte.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9981) morfondőr válasza duvi (#9970) üzenetére


morfondőr
őstag

Én végül megvettem az FC4-et, mert legalább egy ezressel olcsóbb, mint bárhol máshol! Jó hír, hogy adtak hozzá egy Hurks Redemption DLC-t is! :K

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#9982) PainKiller13 válasza morfondőr (#9981) üzenetére


PainKiller13
őstag

Mennyiért vetted és hol?

Én a 3-at 2k körül vettem tescoban, 10szer legalább végignyomtam :) Eszméletlen jó.

(#9983) morfondőr válasza PainKiller13 (#9982) üzenetére


morfondőr
őstag

Kolléga itt linkelte nem sokkal feljebb. Kb. 3000 Ft-ra jön ki. A 3 szerintem is jobb, de azt nemrég egy sorsoláson megnyertem! :))

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#9984) i2k


i2k
senior tag

https://www.gameagent.com: "Civilization: Beyond Earth – The Collection" - 15 euro.
//A többi Beyond Earth tartalom külön is akciós itt.

"Other Requirements: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9985) maross válasza i2k (#9984) üzenetére


maross
veterán

Nem rossz, bar tiz euronal huztam meg erre a határt, csabito :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9986) tomsolo válasza maross (#9985) üzenetére


tomsolo
őstag

Akkor ne menjetek fel a kinguinre, mert ott 7,89 €, de a Global Games - akiktől rengeteget minden vettem - se adja többért mint 8,19€ ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#9987) maross válasza tomsolo (#9986) üzenetére


maross
veterán

collection

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9988) norti válasza i2k (#9984) üzenetére


norti
addikt

Ez nem csak MAC-re van?

(#9989) i2k válasza norti (#9988) üzenetére


i2k
senior tag

Pontosan ezért idéztem be a szöveget, amiben ott a STEAM is...

Megmagyarázom: amit STEAM-en tudsz aktiválni = PC-játék (is).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9990) mr_kickass válasza i2k (#9989) üzenetére


mr_kickass
tag

Ez nem feltetlen igaz, amirol te beszelsz, az a Steam Play. Vannak olyan Steam kulcsok, amik csak Mac valtozatot unlockolnak.

(#9991) Dilikutya válasza i2k (#9989) üzenetére


Dilikutya
félisten

Call of Duty: Black Ops.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9992) i2k válasza mr_kickass (#9990) üzenetére


i2k
senior tag

Lehet itt jönni 1 vagy 2* kivétellel [egy kezeden elfér], de az állítás attól még él.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9993) maross


maross
veterán

Humblieknal Rust 6.45euro (-10% ha van aktiv monthly elofizud), jo ar erte, nyugodtan veheti aki eddig halogatta. Akinek esetleg nem kell, par kartyaert (+az áráért) szivesen atvennem, dobjon egy privit vagy steam, tenx. Kettot lehet venni accountonkent.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9994) i2k


i2k
senior tag

~~13000 Ft-ból meglehet a GOG-on a teljes Witcher 3 élmény + a kalandjáték mellé:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9995) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hoppá. Május.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9996) i2k


i2k
senior tag

A mai napon megfeleződött a Metal Gear Solid* V: Phantom Pain STEAM-es ára.
Most már nem 60 euró, hanem "csak" 30 eurócska.
Ami azért jó hír, mert a Sumér Szél idején erre már jöhet egy akár 50-75%-os árengedmény is: :B

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9997) BigBlue69 válasza i2k (#9996) üzenetére


BigBlue69
őstag

Részlet kérdés.. de pont a hétvégén néztem és már akkor is annyi volt. :P

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9998) i2k válasza BigBlue69 (#9997) üzenetére


i2k
senior tag

Érdekes - mert én meg vasárnap, és 59,99 euró volt.
Akkor írtam be mellé a táblámban ugyanis a szürke oldalak árfolyamait.
És a játékhoz tartozó fórumban is csak ma jelentek meg az árhoz kapcsolódó hozzászólások.
Ahogy a Redditen is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9999) Frod válasza i2k (#9996) üzenetére


Frod
addikt

Ha épp most feleződött akkor kétlem, hogy jönne rá -75%. Az túl szép lenne. De még az 50-et is - aztán persze lehet bármi. De köszi az infót, adom is tovább öcsémnek.

Do you see the white shadow?

(#10000) marcusa válasza i2k (#9996) üzenetére


marcusa
addikt

Új-Zélandon és Norvégiában 14-15€.

:-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.