Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) Casoli válasza latisxx (#32947) üzenetére


Casoli
őstag

Koszi, en behuztam. :R

(#32952) Crytek válasza Dreadloord (#32950) üzenetére


Crytek
veterán

Tippem: Rebel Galaxy-t tedd mellé a kosárba (már ha ebben a hulladékban van ilyen és lehet ilyet) az csak 3.2 euro és így már jó lesz rá a kupon.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#32953) TheNewDawn válasza Dreadloord (#32950) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Season Passre és DLC k re NEM MŰKÖDIK a kupon, ha meghaladja a 15 eurót akkor sem :) ( Ha működne akkor simán behúztam volna így az Odyssey Season Passt 20 helyett 10 ért)

Szóval a következőt javaslom ( én legalábbis ezt csináltam) Várd meg amig a Syndicate Season pass akciós lesz uplayen ( mondjuk pont most 4 héten át az volt folyamatosan szerdáig de pár héten belül az lesz megint tutifix és addig úgysem jutsz el az alapjáték végéig se) és válaszd ki belőle a neked szükséges dlc ket .
Legalábbis engem az ilyen 30 perces és borzasztó unalmas maharaja vagy mi a neve című fos nem igazán érdekelt, meg a kozmetikai cuccok se, kb egy értékelhető tartalom van a Season Passben, az viszont NAGYON JÓ, a Jack the Ripper, meg 1 másik, ami még csak nincs is benne a Season Passben sem, a Dreadful Crimes.
Egyik kerül 6, a másik 2 euróba, ez így összesen 8, a 100 ubi ponttal meg lejön a 20% vagyis 6.40 :)

(#32954) Crytek


Crytek
veterán

[Dying Light: The Following Enhanced Edition PC - €10.39] Még 2-3 év és egész emberi ára lesz

Next PC Upgrade: 2022

(#32955) Casoli válasza Crytek (#32954) üzenetére


Casoli
őstag

Ezt lehet behuzom.

[ Szerkesztve ]

(#32956) TheNewDawn válasza Crytek (#32954) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Már majd 1 éve is ennyi volt, ráadásul akkor GMG n ami ugye full legális :)

(#32957) Casoli válasza TheNewDawn (#32956) üzenetére


Casoli
őstag

Hiaba, nekem akkor nem sikerult megvennem.

(#32958) Executioner válasza Casoli (#32957) üzenetére


Executioner
tag

Most is akciós a GMG-n. 11,70€

Exec

(#32959) Casoli válasza Executioner (#32958) üzenetére


Casoli
őstag

Nálam ott 12.3euro.

[ Szerkesztve ]

(#32960) Executioner válasza Casoli (#32959) üzenetére


Executioner
tag

Nekem bejelentkezés után lett olcsóbb.

Exec

(#32961) TheNewDawn válasza Executioner (#32958) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hja, sajnos ennyit jelent az euróra való átállás....Kerek 1 éve vettem ugyanúgy a húsvéti akcióukon, 8.9 fontért, ami akkor is olyan 10.1 eurónak számitott . Szóval 15% al drágább minden azóta kb.

Persze ezzel nem elijeszteni akarok bármit, ennyiért is megéri bőven.

(#32962) Frod


Frod
addikt

DEEP SKY DERELICTS Deluxe Edition - 14,64€
A megjelenés után alig pár héttel a második legolcsóbb ár (közvetlen release után volt ennél olcsóbb 1€-val).
Darkest Dungeon-szerű, rougelike indie cucc, ezúttal scifi tematikában.
Alapjáték + 2 dlc.

Valaki amúgy már próbálta? 1 hete láttam meg először, de azonnal beleszerettem.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#32963) ollie válasza Frod (#32962) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tetszik a stílusa, de egyszerűen rühellem a roguelike/lite játékokat. Legyen benne mentési lehetőség meg tartalom inkább.

***

(#32964) Beniii06


Beniii06
őstag

Yakuza Kiwami 2 €11.29 gamebillet vagy ha valakinek jobban bevált ugyanez [chrono.gg]-n 5 centtel drágábban.

"Got any other secret weapons?"

(#32965) MrTwister


MrTwister
őstag

Úgy néz ki el vagyok átkozva! Megpróbáltam yuplay.ru-n vásárolni, ok nem lehet csak úgy rátudtam, most akciós a Titan Quest: Atlantis (DLC) a gamebilleten elvileg nem szürke bolt, erre már a második kártyával próbálom(Curve, előtte OTP webcard) és folyamatosan ezt a hibát dobja: Sorry! Your bank does not respond, try again later! Egyébként yuplay is valami hasonlót dumált, mármint ő is a bankra hivatkozott. Akkor ezekszerint nemcsak a yuplay hanem a gamebillet is régiókorlátos tehát mi magyarok nem tudunk onnan vásárolni? :Y Nuuvem, yuplay.ru és most már a gamebillet is? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#32966) huskydog17


huskydog17
addikt

Egy apró tapasztalat-megosztás (GameBillet):

Nem tudom volt-e itt bárkinek problémája a GameBillet nevű, hivatalos bolttal, de nekem most sajnos negatív tapasztalom van velük. Egyszerűen nem tudtam megvenni a Borderlands GOTY-t, háromszor próbáltam, minden adatot jól adtam meg, de mindhárom esetben transaction failed, pedig itthon aktiválható verziót árulnak, a bolt írta is, hogy aktiválható Magyarországon.

Három sikertelen próbálkozás után elegem lett és átmentem a Fanatical-hoz, ahol rögtön elsőre sikeresen meg tudtam venni, igaz, itt kb 1,5 euróval többe kerül, de legalább normálisan működik a fizetés.

Most először szerettem volna vásárolni a GameBillet boltban, csináltam is emiatt egy fiókot ott, de erre nem számítottam.
Fizetésnél azt írta, hogy a bank nem válaszol, érdekes módon a Fanatical nem dobott semmilyen hibát, soha sehol nem volt még gondom az online fizetéssel, most először fordult elő, hogy sikertelen lett. Nem tudom mi van a GameBillet-nél, de az biztos, hogy valami nem jól működik náluk.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#32967) Mr.Csizmás válasza MrTwister (#32965) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bank tiltja vszeg gyanúsnak látszó tevékenység miatt, ruszki + kis értékű, így szokták próbálgatni hogy behúzható-e a kártya, van-e fedezet. nálam egyszer alzán 10 ft-ért tiltottak banki oldalról, de 5 perc alatt megoldotta a call center :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32968) MrTwister válasza Mr.Csizmás (#32967) üzenetére


MrTwister
őstag

Nemrég beszéltem velük, azt mondta az ügyintéző, hogy nem lát próbálkozást sem a yuplay.ru-ról(állítólag itt csak a hárombetűssel lehet vásárolni), sem a gamebilletről. Szóval értetlenül állok a dolgok előtt. Tegnap cdkeys-ről vígan ment a dolog.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#32969) Hzoltan969 válasza MrTwister (#32965) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ugyanez volt nekem is Gamebillet-en (ráadásul pont az Atlantis DLC-vel :D) , írtam supportnak, csinált egy stripe-os számlát és ki tudtam fizetni. Gyors volt és hatékony.

(#32970) Dilikutya válasza huskydog17 (#32966) üzenetére


Dilikutya
félisten

Borderlands alap volt 1€-s bundliban a Humble-n. Amikor kijött az Enchanced, megkaptam automatikusan a fiókomra azt is, meg az eredetiből is GOTY lett. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32971) Bluerainbow válasza MrTwister (#32965) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Tegnap ugyanigy jártam 2x Revolut , 1x bankkártya sikertelen. Irtam a supportnak , stripe-al megoldották.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#32972) MrTwister


MrTwister
őstag

Hzoltan969, Bluerainbow: köszi a tippet, írtam a supportnak én is! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#32973) huskydog17 válasza Dilikutya (#32970) üzenetére


huskydog17
addikt

Akkoriban még nem érdekelt a játék, így azt a csomagot akkor kihagytam.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#32974) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Aki még olyan szerencsés, hogy Epicen megvan a kuponja, az ne felejtse el ( mint én hülye pedig ha eszembe jut tuti nem az Odysseyre költöttem volna nem mintha az rossz lenne na mindegy))
hogy mind a
HEAVY RAIN ILL A BEYOND: TWO SOULS is elérhető kuponnal 8 euróért.

(#32975) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#32974) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

kösz, lehet el is felejtetteem volna, a A HEAVY RAIN és A BEYOND: TWO SOULS megjelenik valamikor a steamre? mert akkor megveszem majd ott, bár mire lemegy ott az ára...

Egyébként hogy lehet még kupont szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#32976) TheNewDawn válasza Anonymusxx (#32975) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát a Control az jön, annyit tudok, ahogy a gamek 99% a 1 év után, amik Epic exluzívak voltak, de ez a 3 cím ( Heavy Rain Beyond: Two Souls ill Detroit Become Human) kakukktojások. Mármint sajnos senki nem tud róluk kb semmit hogyha jönnek egyáltalán, akkor mikor.

Kupont jelenleg nem lehet szerezni, téli vásáron lehetett bármennyit ( mármint ahányszor vásároltál 15euró felett mindig kaptál + 1et) gondolom olyan sok lehetőség azért nem lesz, szerintem következő az vagy nyáron, vagy majd megint a télin.

[ Szerkesztve ]

(#32977) Crytek válasza TheNewDawn (#32976) üzenetére


Crytek
veterán

Minden ami epicen van lesz steam-re is. Egyetlen cég se létezik aki a steam mellőzését be meri vállalni (kivéve ha ubisoft vagy és van saját boltod) Max 1 év exklúzivitás van így nem kell diplomásnak lenni hogy tud mikor jön a 3 QD game steamre!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#32978) duvi válasza Crytek (#32977) üzenetére


duvi
nagyúr

"Minden ami epicen van lesz steam-re is."
Azért erre nem vennék mérget. Pl. Fortnite?

(#32979) Crytek válasza duvi (#32978) üzenetére


Crytek
veterán

Az az epic sajátja ,de nem arról megy a diskurzus.

Next PC Upgrade: 2022

(#32980) Dilikutya válasza huskydog17 (#32973) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem se, de 1€-ért gondoltam, hogy érdemes félretenni rosszabb időkre. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32981) Jinxb1rd válasza huskydog17 (#32966) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A gamebillett úgy vettem észre direkt figyeli az akciókat és pár centtel mindig alá vág a legolcsóbbnak. Na már most amikor megláttam, hogy csak kártyaadatok megadásával lehet fizetni és nincs paypal, rögtön lemondtam arról a pár centről.

Tökmind1 hogy fenn van oldalakon ajánlásként, biztos nem vásárolnék tőle.

Egyébként én most kaptam kedvet hogy végigjatszam a szériát, a tales from borderlands miatt. Eddig csak a 2-őt toltam végig futtában :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32982) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Aki Epic-en vett AC: Odyssey season pass-t, az ugyanúgy megkapta Uplay-en az AC 3 remestert is?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#32983) TheNewDawn válasza Jinxb1rd (#32981) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Kedvem nekem is lenne, csak épp az 1 ért azért mert goty meg enhcnaced meg uber hiper turbozott faszsetudja milyen edition nem vagyok hajlandó ilyen 10-15 eurókat kifizetni :D
Főleg hogy a handsome collectiont 4 ért sikerült behúzni.

Ugyanígy vagyok amúgy a Dark Souls szériával dettó... A 2 megvan abból is, a 3 at pedig csak azért nem vettem meg soha ( pedig 12ért is ment már a deluxe is és ha 1 meglenne tuti lecsaptam volna rá) mert a fostalcsika felujitott változat miatt az 1 et ilyen 15-20 ért kinálgatják, hát anyád.

Bár ha már gamebillet , pont most néztem hogy 7.69 ért megy a borderlands 1 .
[link]
Előbb utóbb csak megérkezünk, majd 5 ért jó lesz egyszer, a DS 1 el egyetemben.

[ Szerkesztve ]

(#32984) FunPro válasza TheNewDawn (#32983) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk a dark souls esetében nem csak grafikai tuningról beszélünk, mint mondjuk a borderlands esetében.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#32985) Jinxb1rd válasza FunPro (#32984) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tudtommal a borderland új verzió is nem csak grafikai tuningot kapott.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32986) FunPro válasza Jinxb1rd (#32985) üzenetére


FunPro
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy a borderlands esetében csak egy újabb bőrt kellett lehúzni a franchise-ról, a souls esetében viszont játszhatóvá kellett tenni az eredeti retket (ami amúgy sikerült is). :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#32987) Dilikutya


Dilikutya
félisten

GTA V 14.99€
Sniper Elite 3 Season Pass 4.49€

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32988) Beniii06 válasza Dilikutya (#32987) üzenetére


Beniii06
őstag

Akkor inkább már a Premium Online Edition ugyanannyiért.

"Got any other secret weapons?"

(#32989) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

SteamDB keeps a list of upcoming free promotions so you can keep abreast of all the free weekends on Steam in advance. It also notes when games will be free-to-keep, which is why we can see that Total War: Shogun 2 will be given away to anyone who grabs it between April 27 and May 1.

Total War: Shogun 2t ingyen fogják adni Ápr. 27 és Máj. 1 között steamen.

(#32990) MrTwister válasza Dilikutya (#32987) üzenetére


MrTwister
őstag

SE3 SP-re lecsaptam! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#32991) kwzatz válasza FunPro (#32986) üzenetére


kwzatz
őstag

"játszhatóvá kellett tenni az eredeti retket"
DSFix-szel tökéletesen, hibamentesen játszható volt nekem. Talán még egyetlen fagyást sem sikerült produkálnia ráadásul. Én pl. pont ezért nagy szükségét nem érzem a felújított változatnak.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#32992) hmatyas válasza bobalazs (#32989) üzenetére


hmatyas
tag

Ez a steamdb hogyan működik, hogy látod, hogy mi lesz ingyenes?

Ok, megvan - köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#32993) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Fallout Classic Collection - 5,52€ (GreenManGaming)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32994) bobalazs válasza hmatyas (#32992) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#32995) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ingyenes:

Assassins Creed 2 - Ubisoft Store

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32996) Beniii06


Beniii06
őstag

Marble Duel: Sphere-Matching Tactical Fantasy Indiegala

"Got any other secret weapons?"

(#32997) Beniii06


Beniii06
őstag

[Sid Meier's Civilization VI : Platinum Edition] $29.49 Indiegala store PC-re még nem volt ilyen olcsó HL

"Got any other secret weapons?"

(#32998) TheNewDawn válasza Beniii06 (#32997) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Abszolút nem kötözködésként, de már 3-4 alkalommal is volt jóval olcsóbb mint Wingamestore, mint Macgamestoreon, utoljára nem is egész 1 hónappal ezelőtt, amikor 24$ ért ment.

(#32999) nimfas válasza l.skywalker (#32995) üzenetére


nimfas
addikt

Ugyan megvan DVD dobozos verzióban a sorozat, de bedobtam a listába. Köszönöm! 🙂

(#33000) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Húha. Rég nem vásároltam Steamről közvetlen, de most muszáj lesz.
Xcom rajongóknak kb instant vétel és kötelező , új Xcom standalone game jön 1 hét múlva, és 50% kedvezmény elővételben.
Durva, én pl nem is tudtam róla:

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.