Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) MrTwister válasza Crytek (#32600) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor így nagy élmény lehet a gameplay egy four player coopban. :DDD :P Anno jókat olvastam róla, azt hittem, hogy végre egy újabb AAA címet tolt ki a szeretett/gyűlölt (mondjuk úgy, hogy erősen megosztó) Epikk' :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#32602) Savageboy


Savageboy
aktív tag

(#32603) Crytek válasza MrTwister (#32601) üzenetére


Crytek
veterán

(Csak mondtam valamit epic szarjánál még stat sincs nem látod mennyien tolják.Csak mivel még "új"... )

Next PC Upgrade: 2022

(#32604) TheNewDawn válasza Savageboy (#32602) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ez csak a sima Hitman, 0 db pályával....

(#32605) ayo válasza TheNewDawn (#32604) üzenetére


ayo
Topikgazda

The Complete First Season

http://jateknaplo.blog.hu

(#32606) Azie válasza Egon (#32592) üzenetére


Azie
őstag

best game ever. ráncfelvarrás kéne neki már nem kieg.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#32607) reelc válasza TheNewDawn (#32604) üzenetére


reelc
veterán

Nekem megvolt egy korábbi osztogatásból az ep1-2.
Most hozzácsapta az ep3-6-ot, Bonus Episode, Full Experience, Digital Bonus Content DLC-ket.
Ha ez így segít valakinek.
Szóval akinek nincs semmi, annak nyilván ep1-6 és a többi amit írtam.

(#32608) TheNewDawn válasza reelc (#32607) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Lol tényleg hozzácsapta, csak a nyavajás stream ugye nem frissíti, aztán átvert , újra kellett indítsam :) Köszi, istenkirályság :) Akkor gyakorlatilag ez a teljes GOTY verzió ?

(#32609) Egon válasza Azie (#32606) üzenetére


Egon
nagyúr

Félek hogy elk*rnák, nekem a mai napig is bejön így ahogy van.
Érdekes, hogy jópár játéknál nem tudom elviselni a régi grafikát, de van pár kivétel, ahol nem zavar (pl. Panzer General, Incubation, stb.). Talán a Raptor még a másik játék ezen kívül, amivel el tudok lenni a "csodás" 320*200-as felbontás mellett... :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#32610) Samus válasza TheNewDawn (#32608) üzenetére


Samus
addikt

Valószínűleg igen, prológus, mind a 6 epizód, plusz a bónusz is. Az alap nekem is megvolt (valamikor ingyen osztogatták), a kliens viszont jelzett, hogy új DLC-k lettek vásárolva hozzá.

Nagyon fekszik az oldal, de próbálkozva be lehet jutni, onnan már csak két kattintás.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32611) Jinxb1rd válasza Savageboy (#32602) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na egy normális linket majd valakit, köszi.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32612) Samus válasza Jinxb1rd (#32611) üzenetére


Samus
addikt

[ioi.dk], de le van halva. Próbálkozni kell.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32613) kalozhun100 válasza Samus (#32612) üzenetére


kalozhun100
őstag

Negyed órája próbálkozom :(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#32614) Golden9 válasza kalozhun100 (#32613) üzenetére


Golden9
addikt

Negyed órája? Én is, + 1 óra. :D

[ Szeretkezve ]

(#32615) kwzatz válasza TheNewDawn (#32608) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerintem nem a GOTY, a Patient Zero nincs benne.

(#32616) mmdms válasza Golden9 (#32596) üzenetére


mmdms
addikt

Egész nap nem kapok jelszó emlékeztetőt az epic-től, steamen más néven van? Nem találom.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#32617) wjbhbdux válasza mmdms (#32616) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steamen jövő hónapban jelenik meg.

/s

(#32618) FunPro válasza kwzatz (#32615) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez most számomra nagy info volt, nekem ugyan már megvan a játék, de az a dlc hiányzik.

Sikerült kulcsot szereznem, így akkor passzolom havernak!

Köszi! :R

Ja, meg annak is, aki linkelte! :DD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#32619) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Cities Skylines akció!
Most jelent meg a marhasokadik kieg, ennek örömére ingyen hétvége Steam-en persze a legfrissebb dlc nem f2p duh!
Itt a link, továbbá valami érdekes módon itt is a legolcsóbb. (Ha kell a deluxe tartalom, akkor se azt vegyétek, hanem az alapot, utána külön a deluxe dlc-t, úgy olcsóbb, wtf.)
Az új kieg (Sunset Harbor) perpill a 2game.com-on a legolcsóbb, ISTHEREANYDEAL kuponkóddal 9,88 fontra jön ki. (Kiváló bankom ezt 3902Ft-ért számolja el.)

Akinek új a játék és megijed, hogy mennyi kieg van, ne tegye, neten és redditen van egy rakat lista, hogy mi mit ad a játékhoz.
(Szerintem: Mass Transit > Industries > After Dark > Snowfall)

(#32620) Dilikutya válasza bullseye (#32597) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ó fakk, ez csak multis.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32621) wjbhbdux válasza Dilikutya (#32620) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Botokkal is lehet játszani, mint a left 4 dead-et.

[ Szerkesztve ]

/s

(#32622) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

Megjelent a Bright Memory végső kiadása.

Bright Memory -32% 5.69€ 3.89€ GOG
Bright Memory -33% 5.69€ 3.81€ HL Steam

[ Szeretkezve ]

(#32624) Beniii06


Beniii06
őstag

MAIA Itch

"Got any other secret weapons?"

(#32625) Espla


Espla
aktív tag

Day of Infamy
-50%
12,49€
6,24€

(#32626) Beniii06


Beniii06
őstag

100% Orange Juice Steam

"Got any other secret weapons?"

(#32627) Beniii06 válasza Espla (#32625) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem tudom, hogy egy Hell Let Loose vagy Post Scriptum mellett mennyire rúg ez labdába. :F
Mekkora a játékos bázisa?

"Got any other secret weapons?"

(#32628) wjbhbdux válasza Beniii06 (#32627) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezzel is játszanak, nem túl sokan de nem halott játék (mint pl a battalion). Ez inkább a jó öreg Day of Defeatre hajaz + Insurgency beütéssel, mintsem nagypályás harc, nem kell annyi player egy szerverre. meg coop is van nem túl okos botok ellen, de legalább a Source motorral jól fut.

/s

(#32629) Beniii06 válasza wjbhbdux (#32628) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszi a választ, szerintem ezt inkább kihagyom.

Ha már szóba került melyik a jobb HLL vagy PS?
Arról olvastam, hogy az egyikben jobbak a hang effektek stb. de ennyi nem döntő érv részemről. Kívülállóként, videókat nézegetve, úgy tűnik 95%-ban megegyezik a kettő. Ahogy láttam a legnagyobb vita téma, hogy melyik a realisztikusabb, ez engem is érdekelne.

"Got any other secret weapons?"

(#32630) cskamacska válasza Beniii06 (#32629) üzenetére


cskamacska
addikt

Day of Infamy egy az egyben Insurgency 1 2. világháborgós fegyverekkel, jobban különválasztott kasztokkal, tiszt+rádiós által lehívható támogatással, jobb csapatjátékkal. :)
A nagy játékok mellett úgy rúg labdába, hogy ez a közeli és közepes távolságú harcra helyezi a hangsúlyt, relatíve ritka hogy úgy nyírnak ki hogy fogalmad sincs honnan lőhettek. Mivel van nagy rakás letölthető mod Steam Workshopban, tartalom és személyre szabhatóság éppen akad, és az egész jó botok miatt a játék coopban extrém kevés játékossal is működik. :K

HLL és PS ehhez képest pont a "félórát rohansz majd valaki leszed kilométer távolból" táborát erősítik. :D
Jelenleg Post Scriptum általában mindenben jobb. Több a tartalom(1944-es és 1940-es fegyverek, járművek, pályák), jobb a csapatmunka(pl felcser nem csak dísznek van mint HLL-ben), jobbak a kasztok, hangok sokkal jobbak, fegyverek valósághűbbek. De pont ezért sokkal elvontabb, szimulátorosabb, mikrofon és nyelvtudás elengedhetetlen(sok szerverről ki is vágnak, hiába gépelsz), rettenet távokat kell utazni, szinte soha nem tudod ki lőtt le, és ha a raj/század parancsnok nincs észnél, vagy a utászok / páncélosok nem teszik a dolguk, nagyon meg lesztek verve, a kiskatona nem tehet ellene semmit.

Post Scriptum a Day of Infamy gépigényének kb a háromszorosát(!) kéri, és kell egy fHD 24+ colos monitor is egy jobb egérrel hogy bármit el tudj találni.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32631) TheNewDawn válasza Beniii06 (#32627) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Azért a Day of Infamy kb 15X volt már ilyen 1 eurós bundlikba, szóval... nem szokásom a szürke mellett érvelni vagy olyan oldalakról venni gameket túl sűrűn, de szerintem ez nem egy akkora játék hogy megérjen ennyit, szóval ha annyira kell akkor a helyedben én bizony szürkeoldalról venném , ilyen 1,5 euróért, annyit talan megér...

(#32632) Azie


Azie
őstag

nem tudom mótvá-e:
between 2 castles...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#32633) l.skywalker válasza Azie (#32632) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az nem mótvá-e, hanem mótevá! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32634) kwzatz válasza TheNewDawn (#32631) üzenetére


kwzatz
őstag

Az Insurgency volt 1 eurós bundle-kben, ez inkább ilyen 5€-sokban. De nem kell szürkéről venni, csak kicsit várni, mert önmagában szokott 2-3€ között is lenni sok helyen.

(#32635) Beniii06 válasza TheNewDawn (#32631) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, néztem is isthereanydeal-en, hogy mindenütt 2.5 eur a BB ár, szóval ez is közrejátszott, hogy kihaygtam, pedig steamen van felesleges walletem is, amiből kitelt volna(még el is cserélném másra :U ), de nem sürgős.

"Got any other secret weapons?"

(#32636) Beniii06


Beniii06
őstag

PC World of Warshipsben: [link]

Claim Your Compensation Now! [EU Server Prolonged Downtime]

In the past 24 hours, we suffered a prolonged downtime which prevented a lot of you from playing World of Warships.
To make up for the disruption and inconvenience caused, we are offering compensation.
Those of you who played at least one battle between 24/03 00:00 UTC - 26/03 23:59 UTC will be able to claim the following:
1x Wargaming Container Guaranteed 1 day of Warships Premium, plus a random signal flag assortment.
1x Europe Container

You can claim your compensation until: Sat. 04 Apr. 00:59 CET (UTC+1) / your local time: Sat. 04 Apr. 01:59

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#32637) attiati válasza Savageboy (#32602) üzenetére


attiati
veterán

nálam azt írja, hogy már felhasználták

(#32638) TRob1 válasza attiati (#32637) üzenetére


TRob1
veterán

Már tegnap este azt írta nekem. Utána honlap is bejött és ott meg írja hogy elfogyott a kulcs.

¤ R'n'R ¤

(#32639) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

UNI , HELLION steam, GOG Goodies 2

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#32640) vg


vg
addikt

A Monument Valley 2 ingyenes android storeban, amúgy 1700 forint

(#32641) l.skywalker válasza vg (#32640) üzenetére


l.skywalker
félisten

És Apple App Store-ban is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32642) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

The Deed , Martian Law , Barro mind steam és ingyenes.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#32643) Jinxb1rd válasza csuvicsuva (#32642) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A The Deed jónak tűnik :R

We are only Stardust...

(#32644) kwzatz


kwzatz
őstag

Humble Choice másnak is levonta a havi összeget úgy, hogy pause-olva volt? Gondolkoztam rajta, hogy megvegyem a bundle-t, de ez így rohadtul nem tetszik. (1000%, hogy szüneten voltam, halvány kétely sincs felőle) Olvastam már ilyet korábban, hogy mással is előfordult ilyen, most azon gondolkozok, hogy "csakazértis" visszakérjem a pénzt (pedig esélyes, hogy megvettem volna...)
Múltkor az volt a téma, hogy arra játszanak, hogy elfelejti az ember a pause-t, ami engem nem zavarna, de ez, hogy kihagynád a hónapot, aztán mégis kiszámlázzák, ez azért erős.

(#32645) sto1911 válasza kwzatz (#32644) üzenetére


sto1911
veterán

Amikor jön az új bundle, jön vele az unpause is, meg két levél.
Olyankor azonnal pause, és meg van oldva.

(#32646) kwzatz válasza sto1911 (#32645) üzenetére


kwzatz
őstag

Azonnal pause-oltam, amikor megjelent az ehavi bundle és többször ránéztem a hónapban, pause-olva volt. Ahogy írtam, nem kérdéses, 1000%, nincs arról szó, hogy elfelejtettem. Ma mégis levonták a pénzt, és aktiválták az előfizetést.

(#32647) sto1911 válasza kwzatz (#32646) üzenetére


sto1911
veterán

Ez így már érdekesebb, de a support megoldja.

(#32648) Segal válasza kwzatz (#32646) üzenetére


Segal
veterán

Bünti a szemtelenkedésedért :DDD ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#32649) kwzatz válasza Segal (#32648) üzenetére


kwzatz
őstag

Általában védem, meg dicsérem őket itt a topicban és pont engem büntetnek? :DDD

(#32650) csaba951 válasza kwzatz (#32646) üzenetére


csaba951
veterán

Megnéztem, nekem nem volt ilyen.

https://www.humblebundle.com/subscription/home -> Manage Your Subscription gomb -> Next Billing Date

Na, ezt érdemes alaposan megnézni! Ekkor fogják legközelebb levonni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.