Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ELTE-IK proginfo/progmat

Hozzászólások

(#3751) bbazsy válasza Mawyx (#3750) üzenetére


bbazsy
őstag

fű az ilyen, de előbb-utóbb kinő, ha nincs agyontaposva / járva.

a vacsink meg csak úgy jár-kel az udvarban ? :DDD

[ Szerkesztve ]

..

(#3752) bbazsy válasza gygabor88 (#3742) üzenetére


bbazsy
őstag

na, ma voltam fent, tudok részleteket (kiderült nekem is lesz benne szerepem, dejó..:D)

ha tényleg érdekel, akkor írj egyet a bbazsy@inf.elte.hu -ra, ott leírok mindent.

..

(#3753) Mawyx válasza bbazsy (#3751) üzenetére


Mawyx
senior tag

vacsi? épp mondani akartam, hogy jön a húsvét, érik a nyúlpöri project ;] :DDD

elvittem szervizbe a laptopot, majd értesítenek.. :((( ez a leszarom stílus nagyon nem jön be, fényképpel illusztrált hibával mentem oda, majd ráírta a hibalapra, hogy kék képernyő, ennyi !!!?? :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3754) bbazsy válasza Mawyx (#3753) üzenetére


bbazsy
őstag

ez már csak ilyen..

és nyulat nem eszik húsvétkor, nyuszikat szeretjük húsvétkor :)

a macskákat viszont... ;]

..

(#3755) bbazsy


bbazsy
őstag

annyira kicsesztek velünk OTDKn..
basszus más szekcióba raktak, mint amibe jelentkeztünk :O
valaki ezért még kap, nagyon....

tökjóles...
azért szurkoljatok, holnap utazok, és csüt du lesz az előadásunk.

..

(#3756) Mawyx válasza bbazsy (#3755) üzenetére


Mawyx
senior tag

drukkolunk :K

múltkor bementünk a hallgatói boltba, suliújságban hirdették vannak új eltés cuccok, de ilyen ratyi, gagyi cuccokat még a kínai piacon se kapni :(( A táska olyan anyagból van, amiből a hátizsák bélések készülnek, szanaszéjjel szakad az egész egy spirálfüzettől, annyiért tényleg kapni piacos táskát erős nemtommianeve de hátizsák anyagból és hímeztet rá az ember, ha jól emléxem múltkor 800ft/szó. Pulcsi 3500ért nem hímzett, csak nyomott... Műegyetemen nagyon porfi cuccok vannak, soféle, sokszínű, nálnuk minden halálfekete hullacucc, felidegelt kicsit :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3757) Mawyx válasza peterszky (#3740) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az ilyen műfű hogy működik? Leterítem a betonra és teljesen fűszerű, rátaposhatok, megázhat?
Google kiadott sok-sok sportoldalt, csomó focipálya műfüves, állítólag strapabíróbb mint a nomrál fű... Kiderült csak feleakkora terület van fűvetésre, mert a többi beton, csak rákerült valahogy pár centi föld és úgy tűnt az... :F Egy kis részre raknék ilyen műfüvet, ha nem árt neki az eső és lehet rajta lépkedni. Nem sok infót találtam róla, indexfórumon is csak kérdéseket olvastam, de válasz nem ment rá.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3758) peterszky válasza Mawyx (#3757) üzenetére


peterszky
őstag

Nem tudom.

Azt viszont tudom, hogy imádok a tónál füvet nyírni, majd meglátjátok nemsokára, hogy miért :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#3759) Mawyx válasza peterszky (#3758) üzenetére


Mawyx
senior tag

Pedig tudni szeretném, mert vennék, de így nem merek, hogy én legyek a kísérleti nyúl, arra drága, hogy kidobjam...

Kíváncsian várjuk miért :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3760) peterszky válasza Mawyx (#3759) üzenetére


peterszky
őstag


+ egy vágóasztal az elejére :))
(majd csinálok rendes fotót is, ez egyelőre netről van)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3761) Mawyx válasza peterszky (#3760) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ihjááééé :DD Ezzel én is imádnék füvet nyírni :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3762) bbazsy


bbazsy
őstag

izgulok és túl akarok lenni rajta.

anyu legyen már 13.20, köszi :D

..

(#3763) Mawyx válasza bbazsy (#3762) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az anyuk mindig mindent elintéznek ;)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3764) Mawyx válasza bbazsy (#3762) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nah, mi van, mi volt vagy hogy?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3765) bbazsy válasza Mawyx (#3764) üzenetére


bbazsy
őstag

lenyomtuk, egész jó lett. legalábbis maga az előadás, de a közönségnek is tetszett, mert kérdezgettek :)

holnap meglátjuk nyerünk-e vmit. (ha igen, akkor az nagyonnagyonnagy lenne)

majd hnap írok mivolt, most perpill szobatársam alszik már mellettem ;)

..

(#3766) bbazsy válasza bbazsy (#3765) üzenetére


bbazsy
őstag

3. hely :B :Y

..

(#3767) peterszky válasza bbazsy (#3766) üzenetére


peterszky
őstag

Az igen! Gratulálok (ismét :D) :R

What else you gonna do on a Saturday?

(#3768) Mawyx válasza bbazsy (#3766) üzenetére


Mawyx
senior tag

grat :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3769) Mawyx


Mawyx
senior tag

Csak ebből áll a topic, bbazsy izgul, aztán mi gratulálunk, később megint izgul, mi megint gratulálunk :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3770) Mawyx válasza peterszky (#3767) üzenetére


Mawyx
senior tag

Boldog nyulat mindenkinek, indulok haza, hétfőn este jövök

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3771) peterszky válasza Mawyx (#3770) üzenetére


peterszky
őstag

Én is nemsokára indulok Szolnokra :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3772) bbazsy


bbazsy
őstag

és megköszöni: köszi:)

boldog nyulat mindenkinek.
szakállnak meg sok locsolót:D

Gábor: jutottál valamire ?

..

(#3773) gygabor88 válasza bbazsy (#3772) üzenetére


gygabor88
tag

Váltottam pár levelet Ágival, péntek délutánra beszéltünk meg egy találkozót. Amit küldtél igénylőlapokat, azokat kinyomtatom és elviszem.
Grat a helyezéshez!

(#3774) Mawyx válasza peterszky (#3771) üzenetére


Mawyx
senior tag

Holnap lesz suli?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3775) Mawyx


Mawyx
senior tag

Fel kell kelnem kitakarítani, mert megfulladok :((( Öltözök vissza.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3776) bbazsy válasza Mawyx (#3775) üzenetére


bbazsy
őstag

miben fulladsz meg ? :D

..

(#3777) peterszky válasza Mawyx (#3774) üzenetére


peterszky
őstag

Ma nincsen még, holnap.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3778) Mawyx válasza bbazsy (#3776) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D Nagyon nagy por volt valamiért, pedig lekapcsoltam a fűtést és csukva voltak az ablakok. Nedves ruhával le kellett törölni a port, felsöprögetni és felmosni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3779) Mawyx válasza peterszky (#3777) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szupii :DD

Mit csináltál Szolnokon?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3780) bbazsy válasza Mawyx (#3778) üzenetére


bbazsy
őstag

macska...

..

(#3781) peterszky válasza Mawyx (#3779) üzenetére


peterszky
őstag


:D

What else you gonna do on a Saturday?

(#3782) Mawyx válasza peterszky (#3781) üzenetére


Mawyx
senior tag

Áhh, gondolhattam volna :DD Újabb Peti kép, komplett album lesz lassan :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3783) Mawyx válasza bbazsy (#3780) üzenetére


Mawyx
senior tag

Macska nem porolt, ő is velem volt otthon :K A por csak úgy bejött valahogy, 3 napig lakatlan volt a lakás és ez lett, nem lehet, hogy 3 napig ne legyen takarítva, szellőztetve...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3784) Tele von Zsinór válasza peterszky (#3781) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Jó, akkor a törzstagok közül már csak Mawyx-ot nem tudom, hogy kicsoda :D

(#3785) Mawyx válasza Tele von Zsinór (#3784) üzenetére


Mawyx
senior tag

Gyere hozzám kertet építeni és megtudod

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3786) bbazsy válasza Mawyx (#3785) üzenetére


bbazsy
őstag

kertet építeni lol :D

én ma laza napot tartok, megcsinálok 2 beadandót és különben lakást takarítom. nincs itt a szaros nyulam, most nem lesz kosz 3 nap után :D
[bár hiányzik, sose aludtam még itthon egyedül, ma lesz az első]

..

(#3787) peterszky válasza bbazsy (#3786) üzenetére


peterszky
őstag

Csak sikerült megenni? :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#3788) Mawyx válasza bbazsy (#3786) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi lett a nyuladdal? Bnőd odaadta az első locsolónak? :D

Este én is beadandózok, most vásárlás pihenésképpen :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3789) bbazsy válasza Mawyx (#3788) üzenetére


bbazsy
őstag

otthon hagytam :)

..

(#3790) Mawyx válasza peterszky (#3787) üzenetére


Mawyx
senior tag

ehhehe :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3791) Mawyx válasza bbazsy (#3789) üzenetére


Mawyx
senior tag

De azért majd hozod vissza, nem? Vagy szétszed mindent?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3792) bbazsy válasza Mawyx (#3791) üzenetére


bbazsy
őstag

hoznám már most is, hiányzik.
nem volt okos ötlet otthon hagyni :(

hívtam anyámat hozza vissza hétvégén, nem akart ráugrani az ötletre :D

..

(#3793) Mawyx válasza bbazsy (#3792) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az én kis cukrom itt alszik mellettem :)
Ma is hányt :( A kihányt szőrmennyiségből ítélve kész csoda, hogy van még szőr a takarómon, megzabál minden szőrt, szöszt, aztán meg kijön belőle :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3794) bbazsy válasza Mawyx (#3793) üzenetére


bbazsy
őstag

[furán nézős szmájli]

..

(#3795) nickwearby válasza Mawyx (#3793) üzenetére


nickwearby
csendes tag

Adj neki ilyet:

malátás szőroldó

Főleg most tavasszal a vedlési időszakban,
az enyém is néha "leguggol" és elkezd hörögni,
tapasztalatlan macskatartóként azt hittem, hogy köhög,
de nem, mert öklendezik, na olyankor egy kb. 10 cm-nyi csíkot nyomok neki gyorssegélyként :D

[ Szerkesztve ]

_______"Aki Tibi, odamegy szombaton!!! Én megyek, de nem fogtok felismerni, mert álcázni fogom magam." by Grafitember

(#3796) bbazsy válasza nickwearby (#3795) üzenetére


bbazsy
őstag

malátás szőroldó, lol :DD

adj neki sört :DDD

..

(#3797) bbazsy


bbazsy
őstag

bam

..

(#3798) Mawyx válasza nickwearby (#3795) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez tényleg használ? Hol szoktál venni? Itt, amit linkeltél?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3799) Mawyx válasza bbazsy (#3797) üzenetére


Mawyx
senior tag

Bp-n udvarban lehet husit grillezni?
Láttam teszkóban egy ezresért faszenes grillt, ami egy fémkotlát jelent ráccsal a tetején. Drágább típusnál is ugyanez, úgyhogy gondoltam veszek egyet, ennyit megér, csak a szomszéd...

( a végét inkább kiszedtem, mielőtt még bannolnának :((( )

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3800) bbazsy válasza Mawyx (#3799) üzenetére


bbazsy
őstag

miért ne lehetne ?

..

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ELTE-IK proginfo/progmat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.