Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ELTE-IK proginfo/progmat

Hozzászólások

(#3801) Mawyx válasza bbazsy (#3800) üzenetére


Mawyx
senior tag

A szomszédom, tudod, nem teljesen komplett :o

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3802) peterszky válasza Mawyx (#3801) üzenetére


peterszky
őstag

Adsz neki is egy kis husit :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3803) Mawyx válasza peterszky (#3802) üzenetére


Mawyx
senior tag

Olyan durván elküldött a francba, hogy így még sose aláztak meg, úgyhogy azóta inkább nem beszélünk egyáltalán egy szót se... :U Nem szeretne kajaszagot... De ha szabadni szabad, akkor leszarom, elegem van már belőle... Pillanatok alatt elszáll az illat odakint, magam vagyok, 1 husi nem is érződik majd...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3804) peterszky válasza Mawyx (#3803) üzenetére


peterszky
őstag

Nem akar kajaszagot? Odasz*rnék neki a lábtörlőjére, aztán majd hiányolná a kaja szagot. Ne hagyd magad, csak rajtad éli ki a kisebbségi komplexusait.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3805) Mawyx válasza peterszky (#3804) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az lesz :(((
Jó lesz az a legolcsóbb grill? Alulra faszén, begyújtani, rácsra húst és várni ahogy füstöl? :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3806) bbazsy válasza Mawyx (#3805) üzenetére


bbazsy
őstag

jónak jó, de egy normális grillező
1, jobban ég
2, jobban tartja a parazsat

mivel a szellőzést megoldották jól.

de amúgy igen, jó a sima is.

..

(#3807) peterszky


peterszky
őstag

Vicces volt az analízis gyakorlat :))

What else you gonna do on a Saturday?

(#3808) Mawyx válasza bbazsy (#3806) üzenetére


Mawyx
senior tag

Drágát nem akarok semmiképp, mert csak én szeretem grillkajákat, de még sose csináltam, csak villanyosban. Az se lehet ha nem jön be, akkor odaadom anyuéknak otthonra kezdésnek jó lesz alapon, mert egyáltalán nem esznek ilyet. Ha pl első nap feljelent a szomszéd, akkor dobhatom ki vagy adhatom el nyomott áron a vatta új grillsütögetőmet...
Nem is értem a füsttől hogy sül meg a husi, lehet serpenyőben meg kéne majd párolni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3809) bbazsy válasza Mawyx (#3808) üzenetére


bbazsy
őstag

nem a füsttől sül (ha nagyon füstös az nem is jó), hanem a parázstól :)

..

(#3810) bbazsy válasza peterszky (#3807) üzenetére


bbazsy
őstag

mééééééér mész részegen :D

nekem a php volt ilyen, vicces ;)

..

(#3811) Mawyx válasza bbazsy (#3810) üzenetére


Mawyx
senior tag

:DDD elég vacak a másnaposság

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3812) peterszky válasza bbazsy (#3810) üzenetére


peterszky
őstag

Az azért túlzás, hogy részegen :N De a dekódolás már nem igazán ment. Annyi vigasztal, hogy a többiek sem értették :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#3813) bbazsy válasza peterszky (#3812) üzenetére


bbazsy
őstag

jöttél volna ZPbe este.

8kor kezdőtött (volna) a koncert, negyedre értünk oda, 1.5 órát álltunk sorban. olyan szinten ideges voltam már, h csak na :D fél körül kezdődött végül, 2-3. számra értünk be.

fantasztikus volt. ma is akartunk menni kiscsillagra, de én még1x ezt nem állom végig.
főleg h holnap már nincs is iskola, jönnek a 'gyerekek' :D

..

(#3814) Mawyx


Mawyx
senior tag

Minden duplája lett árban :W Már 1600volt a grillsütő 1000helyett, 90ft-os 60cm-es fáklya 200ft :W Pedig nem volt akkor akciós, gondoltam ez a normál ára.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3815) ilpter


ilpter
újonc

Helló mindenkinek!
Hallottam egy olyat, hogy az ELTE infós diploma nem ér olyan sokat, mint mondjuk egy BME-s és hogy elég nehéz vele elhelyezkedni. Ez annál fogva is igen aggasztó, hogy az ELTE IK-t jelöltem meg első helyen.(nemsokára érettségizem és infót szeretnék továbbtanulni.)
Megköszönném ha mondanátok erről valamit!

köszi

(#3816) nickwearby válasza bbazsy (#3796) üzenetére


nickwearby
csendes tag

Sört :C
de nekem az kell, hogy NE hányja ki :D

a maláta az inkább ízesítő,
legalábbis úgy falja, mint valami nasst :DD

[ Szerkesztve ]

_______"Aki Tibi, odamegy szombaton!!! Én megyek, de nem fogtok felismerni, mert álcázni fogom magam." by Grafitember

(#3817) nickwearby válasza Mawyx (#3798) üzenetére


nickwearby
csendes tag

Igen, használ,
a mennyiség az változó, hogy mit igényel,
de tényleg nem dob ki szőrlabdacsokat,
meg mást se :D

Én itt szoktam venni.

_______"Aki Tibi, odamegy szombaton!!! Én megyek, de nem fogtok felismerni, mert álcázni fogom magam." by Grafitember

(#3818) bbazsy válasza ilpter (#3815) üzenetére


bbazsy
őstag

ne akarj összehasonlítani egy mérnök szakot egy progmattal, nincs értelme.

ki lett ez rengeteg helyen tárgyalva, keress rá (akár a topikban is).

megnyugtatlak, ha túléled ezt a pár évet, akkor lesz munkád :)

..

(#3819) gygabor88 válasza ilpter (#3815) üzenetére


gygabor88
tag

Azért most ne aggódj, hogy mit jelöltél meg első helyen, ha úgy gondolod, hogy inkább BME-re akarsz menni, akkor május-júniusban mindig van lehetőség a jelentkezési sorrend egyszeri megváltoztatására.

(#3820) Matthewus válasza ilpter (#3815) üzenetére


Matthewus
őstag

Mit értesz infó alatt? Mert pl. első félévbe nem nagyon találkozol "infóval". Első féléves tantárgyak kedvcsinálónak: programozási alapismeretek/c++/, számítógépes alapismeretek /shell, powershell/, lineáris algebra, diszkrét matek, matematikai alapozás. 5 tárgyból 3 matek. Meg lesz majd 3 félév analízis. De ha matekból jó vagy nem lesz gondod. /Jót értem pl. emelt szint 4-es./. Ha gyengébb vagy matekból, és nem tanultál programozást, mint pl. én, akkor melós lesz nagyon. De meg lehet csinálni. Csak nem 6 hanem pl. 10 félév alatt.

(#3821) peterszky válasza Matthewus (#3820) üzenetére


peterszky
őstag

4 félév analízis :( (Modellek és algoritmusok is az...)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3822) bbazsy válasza Matthewus (#3820) üzenetére


bbazsy
őstag

emelt szint 4 -nek sok értelme nincs, mivel nem a gyakorlat a szívás (akármelyik gyakorlat megcsinálható max 3(1?:D) nap tanulással).

az a kérdés, h vizsgaidőszakban x idő alatt meg tudod -e érteni + tanulni a matekot, ezt pedig egyetemig nem méri le semmi..

[ Szerkesztve ]

..

(#3823) Matthewus válasza bbazsy (#3822) üzenetére


Matthewus
őstag

Gyakorlat is szívás néha, legalábbis nekem. Pl órán simán megcsinálok olyan feladatokat, amiket később a ZH-n elrontok. Középszinten tanultam matekot, tanár se volt túl jó, most meg is van az eredménye. Pedig nem vagyok rossz matekból, inkább az a bajom, hogy van olyan anyagrész, amit értek és van olyan, amit nem nagyon. Én akikkel eddig beszéltem, mindenkinek jobban megy a matek, aki emelt szinten tanulta. Ebből vontam le ilyen következtetést. Nagy kedvencem azok a ZH-k amik nem azt kérik vissza, amit a gyakorlaton volt vagy pedig az előadásnak köze nincs a gyakorlathoz. Pl. közgáz, ami nekünk kötelező, mondta az előadó, hogy mindent elmond, amit kérdez a zhba. Na ez nem történt meg, kb 10%-nak lett meg a zh. Másik meg a számalap, a gyakhoz nem sok köze van az előadásnak. Egyedül a linalg és progalap előadás anyagát tudom hasznosítani gyakorlatokon, diszkrét matekból a gyakorlaton egyáltalán nem tudtam használni az előadás anyagát, meg kb. semmit nem értettem belőle. /Mutatja az is hogy 75% megbukott diszkrét matekból, ott nem csak velünk van a baj, hanem a tanárral is.../. Csak sajnos a magyar felsőoktatásnak nevezett diplomagyárban nem érdeke az senkinek, hogy jól megtanulj valamit, lényeg, hogy minél tovább maradj, hogy legyen miből állami támogatás. Meg továbbra is tanuljuk a felesleges dolgokat, jog meg közgáz, pedig reméltem, hogy nem kell már szarakodni ilyenekkel, elég volt 12 évig felesleges dolgokat tanulni. /kémia,biológia,földrajz,fizika. -> ezeket 6 éven keresztül és most kenhetem a hajamra..., + az irodalom és a történelem eltúlzott tanítása./ Nagy tanulási kedvvel vágtam neki az egyetemnek, valami újat vártam, de a lelkesedésem eltűnt az első félév után, ugyanaz a szar van a felsőoktatásban is, mint máshol. Lehet, hogy csak én látom rosszul a helyzetet, nekem ez a tapasztalatom, lehet, hogy túl hülye vagyok az egyetemhez, de velem nem baszik ki senki, akkor is megcsinálom, aztán elmegyek innen jó messzire, máshol is van szar de ott legalább nem ér a nyakadig max, a bokádig. /lehet hogy hülye a hasonlat, nem vagyok költő/. Lehet nem egyet érteni velem, értelmes gondolatokat elolvasom, sőt lehet, hogy meg is fogadok belőle dolgokat, de a "te hülye vagy bazz" stílusú kommentekre nem vagyok kíváncsi.

(#3824) bbazsy válasza Matthewus (#3823) üzenetére


bbazsy
őstag

később máshogy fogod ám látni a dolgokat, ha nem szóródsz ki.

pl jog meg közgáz marha hasznos, később.
nem mind1, h tök hülye vagy ezekhez és úgy vernek át, ahogy akarnak, vagy van némi fogalmad róla és talán úgy nem :) persze lehet nem első félévben kéne, az igaz.

diszkrét sajnos az leülős és megtanulós, főleg az 1. ha ezt nem csinálod meg, akkor nem mész át és kész. akárkinél megbuksz, nem tanárfüggő:) (és megnyugtatásképp: ez szegeden is így van).
(azt pedig nem hiszem el, h nem lehet leülni és begyakorolni a komplex számokat, halmazokat, relációkat meg mittomén mi volt még ott. könyv teljesen jól használható (komplexnél főleg). igen, valakinek 1, valakinek 5 nap, de csak úgy lehet akkor is - nálunk 2en mentünk át 30ból..).

de anal, logika, valsz, stat is ilyen lesz, ha nem nehezebb :)

és máshol se lesz sokkal jobb ám, max könnyebb (!=jobb). nézegettük, erasmus intézmények között elég magasan áll az ELTE oktatás ügyileg. ha kíváncsi vagy, majd mesélhetünk mi van kint..

..

(#3825) bbazsy válasza Matthewus (#3823) üzenetére


bbazsy
őstag

"/Mutatja az is hogy 75% megbukott diszkrét matekból, ott nem csak velünk van a baj, hanem a tanárral is.../"

ez csak annyit mutat, h 50% alkalmatlan a szakra és sose lesz diplomája, a maradék 25% -nek meg elsőre nem ment.

marha nagy a keretszám, valahol el kell kezdeni szórni őket, felesleges tartani.

[ Szerkesztve ]

..

(#3826) Matthewus


Matthewus
őstag

A jog meg a közgáz mihez lesz hasznos? /Nem kötekedés tényleg érdekel, hogy mihez/
Diszkrét matekkal csak az előadás részével volt bajom, a gyakorlaton értettem meg a dolgokat, de a gyakorlaton nem magyarázhatja el az összes tételt, stb-t, az előadáson elhangzott magyarázatok meg nekem nem voltak mindig érthetőek egyértelműek lehet, hogy az is benne volt hogy az előadás nekem pénteken 14-17-ig volt, plusz baromi unalmasak voltak. Linalg előadáson tanultakat meg egész jól tudom hasznosítani gyakorlaton. Meg Szalay sokkal jobb fej, mint Járai. Szerintem Járai, amit csinál az minden csak nem tanítás. Látszik rajta, hogy baromira leszarja, hogy megérted-e vagy nem. Az meg erősen tanárfüggő, hogy átmegy-e valaki valamiből. Kivéve diszkrét matek vizsga. Azt seggelni kell. Én most szívok amiatt, hogy szar volt a középsulis osztályomban a matektanítás / 8 osztályos gimnázium/ abból 4 évig volt normális tanár, de 9-12-ig nem sok mindent tanultunk, amit meg tanultunk azt meg baromi felületesen, rossz magyarázással. /pl volt olyan hogy amit a tanár nem tudott megoldani, feladta házinak, ha meg ő nem tudja nekem miért kéne?/.
/Az elmenést nem másik oktatási intézményre értettem, sem hazaira, sem külföldire./ Remélem nem morzsolódok le, nincsenek nagy elvárásaim magammal szemben, csak annyi, hogy menjek át, tökmindegy milyen jeggyel, az sem érdekel ha tovább tart, mint 6 félév. Nem mindenki születik olyannak, hogy mindent egyből megért, sok tárgyból hasznosabb lenne, ha az előadás is gyakorlat lenne szerintem. Nekem legalábbis.
Más téma: Ha egy tárgyból csak előadás van, és van katalógus és csak az utolsó 4 órára tudok bejárni /konkrétan az Informatika története tárgy/, akkor már nem kaphatok gyakjegyet? HKR-be nem találtam semmilyen szankcionálást erre, csak annyit, hogy vezetni kell a névsort és meg kell őrizni valameddig, de nincs pl meghatározva, hogy bizonyos hiányzási szám felett megtagadható a gyakjegy. A tanár nem olvassa se az etrt meg mailcíme sincs megadva sehol...

(#3827) bbazsy válasza Matthewus (#3826) üzenetére


bbazsy
őstag

kezdjük hátulról:

3 hiányzás engedélyezett. azt, h ezt betartják-e az teljesen tanárfüggő, meg kell keresni.
mondjuk nem teljesen értem, h 'csak előadás van' és 'megtagadható a gyakjegy'. akkor most melyik ? :)

ööö, igazad van ebben szinte teljesen, ez egy ilyen régi eltés hagyomány, h elméletből több van lényegesen. az értelmére még mi se jöttünk rá teljesen, de ez van.
diszkmatot meg lehet érteni, de baromi sokat kell rajta agyalni. annyit, amennyit vizsgaidőszakban nem tudsz. ajánlom Neked is, hogy vedd fel Farkasnál (A -soknak tart, B -n elfogadják), Ő magyaráz. ott is baromi nehéz követni, de nem lehetetlen. Járait én se bírtam, 1-2 óráján voltam max bent, elég volt.
ha máshogy nem megy, seggeld be (diszkmat 1 -et én is seggeltem, 2 -t 2-3 hét alatt megértettem, mivel 3. félévben vettem már fel akkor:D). de ha hétről hétre elolvasod (jó vicc, tudom) és filózol rajta pár órát mindig, akkor azért leesnek a bizonyítások.
anal szörnyűbb lesz, mert ott tényleg érteni kell a bizeket. diszkmatnál még ki lehet ezt kerülni okosan :)

jog és közgáz ? mai világban ? mindenhez.
tfh céget akarsz alapítani (nem olyan nagy elképzelés ez ma már), tfh van egy terméked amit el akarsz adni és a markettingesek meg át akarnak b*szni (huhúú, ez még gyakoribb:D), stbstb. jó tudni, h egy cég hogy működik (amiben dolgozol akár), jó tudni milyen jogok vonatkoznak rád/a szoftverre (nézd meg az amerikai pereket pl), stbstb.

..

(#3828) Matthewus válasza bbazsy (#3827) üzenetére


Matthewus
őstag

Csak előadás van, elírtam, hogy gyakjegy. :)
Az a veszély nem nagyon fenyeget, hogy céget alapítsak. A közgáznak meg úgy nem látom értelmét, ahogy mi tanuljuk. Tökéletes verseny meg hasonlók, teljesen elméleti az egész. A jog az egy fokkal érdemesebb, de abból csak a sima kötelező, a jogi informatika az jobban érdekel, majd felveszem specinek, bár van egy olyan gyanúm hogy az erre vonatkozó jogrendszer pár éven belül megváltozik, mármint, hogy mi számít törvénytelennek /letöltés, másolás stb./.
ETR-ben lenne még mit fejleszteni, meg rászólni a tanárokra, hogy adjanak meg email címet, meg olvassák, mert az egyik azt kéri, hogy írjunk etr-be meg küldjünk emailt, ha kell valami, a másik meg kézzel-lábbal tiltakozik ellene.

(#3829) bbazsy válasza Matthewus (#3828) üzenetére


bbazsy
őstag

ha katalógusos, akkor lehet bukta. meg kell vele beszélni. (én pl köv félévben nem leszek 6 hetet, de sztem ez ledumálható).

..

(#3830) silenterika


silenterika
csendes tag

nekem nem jöttbe ,de ha mar 3. evemet csinalom akkor mar befejezem :D

(#3831) peterszky


peterszky
őstag

SzámHáló.... Elmehetnének már a jó 'csába a javítási direktíváikkal :(((

What else you gonna do on a Saturday?

(#3832) Mawyx


Mawyx
senior tag

Hú de nagyon tavasz van, 6os villamosoztam ma, mennyi ...de mennyi, wow... azt se tudtam melyik után csorgassam a nyálam :D Villamoson lehet ismerkedni? Hogy kell? :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3833) peterszky válasza Mawyx (#3832) üzenetére


peterszky
őstag

Eszembe jutott erről egy vicc:
- Mit képzel magáról, ne tapizzon, én nem vagyok olyan, vegye le rólam a kezét!!!
Leveszi.
- Nem maga, hanem maga.
:)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3834) Mawyx válasza peterszky (#3833) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezt még nem hallottam :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3835) bbazsy válasza Mawyx (#3832) üzenetére


bbazsy
őstag

és mennyi de mennyi büdös és undorító ember... :DDD

..

(#3836) Mawyx válasza bbazsy (#3835) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azok most fel sem tűntek :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3837) snow.man válasza Mawyx (#3832) üzenetére


snow.man
csendes tag

Valami hasonló dumával próbálkozz: :)
- Szia, ne haragudj, nem vagyok ismerős ezen a környéken, haza kísérhetlek?
vagy
- Szia, ne haragudj, elvesztettem a telefonszámom, megadnád a tiédet?

(#3838) Mawyx válasza snow.man (#3837) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezt havenak el lehet mondani poénnak, jót nevetünk, de másra nem jó. Vki ilyennel jönne hozzám, nem nagyon örülnék neki. Minden azon múlik tetszik-e a másik fél, szimpatikus-e első ránézésre, mert ha igen, akkor jöhet bármi bénasággal, azt meg se hallja az ember, csak bámulja, hogy wow, de jól néz ki és valamit mégis nyög a hülyeségére, de egy villamoson nem lehet letámadni senkit.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3839) proof88 válasza Mawyx (#3838) üzenetére


proof88
addikt

Leszállsz ott, ahol ő és nincs már nincs is villamos. :D

(#3840) bbazsy válasza proof88 (#3839) üzenetére


bbazsy
őstag

és követed hazáig. aztán max szembefújnak :D

..

(#3841) Mawyx


Mawyx
senior tag

:DDD

Numanal zh 4es :C

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3842) peterszky


peterszky
őstag

Analízis gyak, éppen benne egy szép kis többváltozós deriválásban:
Egy telefon "csörög": "Vegye már fel valaki ezt a kurva telefont" :D :D :D Csörgő is meglepődött kissé, aztán szépen leoltotta a tulajdonost :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#3843) Mawyx válasza peterszky (#3842) üzenetére


Mawyx
senior tag

Pont órára menet láttam Csörgőt, imádom :K
Birom, Csörgő nejlonzacsiban hordja a mobilját :D Mit neki menő telefontok, megoldja :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3844) bbazsy


bbazsy
őstag

szülinapomon adják ki SC2 -t ?! :D
kérek ingyen példáááááányt :)

..

(#3845) Mawyx válasza bbazsy (#3844) üzenetére


Mawyx
senior tag

ébresztő :D

Mi nem megyünk kirándulni, közbejött valami :W :(

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3846) bbazsy válasza Mawyx (#3845) üzenetére


bbazsy
őstag

6kor keltem, nem jött be :D

mikor írtál, már a suliban voltam :D:D

..

(#3847) peterszky


peterszky
őstag

Szar QT :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#3848) Mawyx válasza bbazsy (#3846) üzenetére


Mawyx
senior tag

Úgy értem, hogy adjanak ingyen példányt, amikor beírtad mélyen szundiztál :DDD

Suli? Nem szombat van?

Hogy kell grillezni? Kifüstölöm a szomszédot :C
Grillbe belerakom a faszenet, valahogy meggyújtom. Lángolnia kell vagy az csak füstöl? Rácsra befűszerezett husit és ennyi?

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3849) Mawyx


Mawyx
senior tag

Teszkóban 100ft-ért van pálcikás jégkrém, teszkó márkájú, de eszméletlen finom és nagy. Múltkor 400at adtam egy magnumért, nem voltam normális :W Holnap ki kell menni hozni vagy 30darabot vagy amennyi kb befér a fagyasztóba. Nem gagyi íze van, tényleg finom. Ilyenkor néha arra gondolok, hogy egy gyártósorról sok holmi jöhet le, amikben annyi lesz a különbség, hogy a végén más csomagolást kapnak, a boltban meg 4szeres szorzót árban :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3850) peterszky válasza Mawyx (#3849) üzenetére


peterszky
őstag

Alap, hogy a legfinomabb a tecsós fagyi, meg a familly frostos tölcséres (olyan, mint régen a Cornetto, csak olcsóbb és jobb :) )

What else you gonna do on a Saturday?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ELTE-IK proginfo/progmat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.