Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ELTE-IK proginfo/progmat

Hozzászólások

(#3851) gygabor88 válasza peterszky (#3847) üzenetére


gygabor88
tag

Maga a qt jó, csak nincs hozzá normális fejlesztőeszköz. :(

(#3852) peterszky válasza gygabor88 (#3851) üzenetére


peterszky
őstag

Én is szeretem amúgy, csak hihetetlen, mennyit szoptam ma vele :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#3853) bbazsy válasza Mawyx (#3848) üzenetére


bbazsy
őstag

addig kell égetni, míg parázs lesz belőle.
ez függ attól, h mennyit raktál rá, de mindenképp 'lángolnia kell' (még húst nélkül), aztán mikor parázslik, akkor rá a húst. ne égesd szét a husit, úgy nem az igazi :)

és rakj rá zöldséget, mindent amit találsz. qrvajó ízük lesz :)

meeeeeeg a tuti dolog, ha szereted a sajtot, akkor camambert ráraksz a legvégén, mikor már parázs sincs sok, és addig forgatod (forgatni kell!), amíg szét nem durran, akkor viszont azonnal le. a 'penész' tartja bent a folyós sajtot a végsőkig, de nagyon jó kis füstös íze lesz :)

..

(#3854) bbazsy válasza gygabor88 (#3851) üzenetére


bbazsy
őstag

qt creator @ linux az már használható.

windows alatt fos, azt aláírom.

..

(#3855) peterszky válasza bbazsy (#3854) üzenetére


peterszky
őstag

Otthon használható, de kérdezd meg Z-t, hogyan örült, amikor bent be akarta mutatni :D

Hála égnek készen vagyok, ilyen elcseszett egy feladatot, már csak doksi kell, azt majd holnap megcsinálom vagy hétfőn (vagy kedden hajnalban :DDD ).

What else you gonna do on a Saturday?

(#3856) bbazsy válasza peterszky (#3855) üzenetére


bbazsy
őstag

nekem szakdolim egy része abban van, de hálIsten nagy része kész már.
legalábbis so-so..

de tény, okozott pár 'qrvaanyád' -ot (sztem láttad MSNen napokig a kiírásom...:D)

[ Szerkesztve ]

..

(#3857) peterszky válasza bbazsy (#3856) üzenetére


peterszky
őstag

Csak nem a $ß÷¤×÷˘^ˇ˛~ˇ`´^˘+"/%!+= kúté volt az? :DDD

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#3858) bbazsy válasza peterszky (#3857) üzenetére


bbazsy
őstag

nem, a 'mocskos***** kúté' :D

..

(#3859) Mawyx válasza bbazsy (#3853) üzenetére


Mawyx
senior tag

És az a szén begyullad? Újságpapírgalacsinnal próbálkozzak? Holna csinálom meg, mert sötét lett közben és kint nincs világítás még. (Nemtom valah lesz-e belőle valami már végre :W )

Felmentem ma is a Gellért hegyre, pont grilleztek egyik kertben, de úgy lángolt, hogy csak néztem mi lesz ebből :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3860) peterszky válasza Mawyx (#3859) üzenetére


peterszky
őstag

Egy kis benzin csodát tesz ;) :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#3861) Mawyx válasza peterszky (#3860) üzenetére


Mawyx
senior tag

A kocsiból nem szipókáznám ki :D
Van vmi folyadék hozzá, de nem akartam azt is külön venni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3862) peterszky


peterszky
őstag

Mondja meg nekem valaki, hogyan lehet ezt letölteni normálisan. Bárhogyan próbálom, csak egy 100ks fájl ment le a gépre :/
[link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#3863) Mawyx válasza peterszky (#3862) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem se jön le :o

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3864) bbazsy válasza Mawyx (#3861) üzenetére


bbazsy
őstag

van széngyújtó cucc.
sztem ne erőltesd a benzint, főleg ha nem csináltál még, mert ha sokat öntesz rá, akkor a húson is lehet érezni.

tecskó és társaiba van ilyen, h gyújtó. lényegében valami olajjal átitatott forgács összepréselve, vagy bármilyen mesterséges anyag. sokáig ég, beleraksz 2-3 -at és az elég. (elég és elég is :D)

..

(#3865) bbazsy válasza peterszky (#3862) üzenetére


bbazsy
őstag

valsz mert stream.

próbálj erre valami progit, van kismillió (firefox kiegészítő is)

[ Szerkesztve ]

..

(#3866) peterszky válasza bbazsy (#3865) üzenetére


peterszky
őstag

Erre nem is gondoltam :B Progit találtam rá, köszi. (de ha tudod az FF kiegészítő nevét, akkor ne tartsd vissza :D Azt nem találtam.)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3867) Mawyx válasza bbazsy (#3864) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor muszáj lesz venni :o Még annyi, hogy mennyi szenet rakjak?
2db alsócomb, 2db felsőcomb és 6-8 kis grillkolbász van.
5kg-s szenet vettem.
Mi lesz ebből?! :U Lehet csak 1 husival kellene kezdeni.
Zöldség csak fagyasztott aprított zöldségmix van, azt rakjam alufóliába és rá a rácsra?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3868) bbazsy válasza Mawyx (#3867) üzenetére


bbazsy
őstag

hát érzéssel, most ezt megmondani nem tudom, nem szoktam lemérni :D
ráérzel majd, ne parázz :)

zöldséget nemtom megéri-e, így közel se lesz az igazi.

..

(#3869) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nem igaz már, hogy senki nem tud anyagot küldeni és a google se barátom :W Már így is lejárt a határidő és én még el se kedztem a beadandót :O

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3870) bbazsy válasza Mawyx (#3869) üzenetére


bbazsy
őstag

miből ?

..

(#3871) Mawyx


Mawyx
senior tag

Megjöttek a ruháim, anyu kimosta őket, épp most hozták meg a csomagot :K Megyek vasalok, hajat mosok, aztán még éjfélig kis tanulás, mert holnap nem akarok semmit csinálni, szülinapom lesz

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3872) proof88 válasza Mawyx (#3871) üzenetére


proof88
addikt

Boldog születésnapot! :C :K

(#3873) bbazsy válasza Mawyx (#3871) üzenetére


bbazsy
őstag

boldog szülinapot ;)

..

(#3874) Mawyx


Mawyx
senior tag

Köszönöm szépen! :K Írt a programozás tanár meg Kohe is :B

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3875) snow.man válasza Mawyx (#3874) üzenetére


snow.man
csendes tag

Nálatok a tanár felköszönti a diákot? :)

(#3876) Mawyx válasza snow.man (#3875) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem hiszem, hogy jellemző lenne :N

Elsőben a szadi matektanár Mikulásra küldött egy matekosan vicces Mikulásos kurzusmailt.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3877) snow.man válasza Mawyx (#3876) üzenetére


snow.man
csendes tag

Nem azt írtad, hogy írt a programozás tanár is? Vagy nem a szülinappal kapcsolatban? :)

(#3878) Mawyx válasza snow.man (#3877) üzenetére


Mawyx
senior tag

De igen, szülinapomra köszöntött fel, de nem hiszem, hogy a többszáz fős évfolyamról mindenkinek írogat. Nem is jellemző, hogy tudják az ember nevét a tanárok, de akivel olyan kapcsolatban van az ember, azzal olyan kapcsoaltban van... :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3879) bbazsy válasza Mawyx (#3878) üzenetére


bbazsy
őstag

én még anyukám szülinapját is elfelejtem néha.

szal milyen kapcsolatban is vagy Te pl kohevel ? ;]

..

(#3880) Mawyx válasza bbazsy (#3879) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is mindent naptárba írok, amit elfelejtek megnézni... :U

"Idegeimre megy most is" kapcsolatban. :W De segíteni nem hajlandó :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3881) Mawyx válasza bbazsy (#3879) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem megy a flash :( Holnap Brigizek, de nem jutottam semmire :(
és már nagyon álmos vagyok.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3882) Mawyx válasza Mawyx (#3881) üzenetére


Mawyx
senior tag

6 óra flashelés meghozta gyümölcsét

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3883) bbazsy válasza Mawyx (#3882) üzenetére


bbazsy
őstag

hasonló vár ma rám, csak flash szó := php

..

(#3884) Mawyx válasza bbazsy (#3883) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szerdán megint beülök a többi csoportokhoz, szuper lesz

Most keddre kell az elektronika beadandó, azt hittem következő héten van az utsó óra, nem tudom mit csináljak, ennyi idő nem elég már semmire :( Amit terveztem, az a tervezgetés szintjén maradt, befulladt, közben meg eltelt az idő... meglévő kapcsolásnak se egyszerű nekiesni, hétvégén nincs nyitva a bolt, holnap meg eleve nincs, ha kell vmi alkatrész, akkor megint csak annyi :( és kedden lesz egy fontos zh-m, meg kell írni.

Sírjatok már ti is, fene a jó dolgotokat :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3885) peterszky válasza Mawyx (#3884) üzenetére


peterszky
őstag

Én nem sírok, már beletörődtem sanyarú sorsomba :DDD SzámHáló gyak megint bukta lesz, öröm-bódottá.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3886) bbazsy


bbazsy
őstag

[link]

..

(#3887) peterszky válasza bbazsy (#3886) üzenetére


peterszky
őstag

:K

What else you gonna do on a Saturday?

(#3888) Mawyx válasza bbazsy (#3886) üzenetére


Mawyx
senior tag

hogy csináltad, hogy lekerekítettek a sarkok?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3889) bbazsy válasza Mawyx (#3888) üzenetére


bbazsy
őstag

css

bővebben:
[link]

[ Szerkesztve ]

..

(#3890) Mawyx válasza bbazsy (#3889) üzenetére


Mawyx
senior tag

Magamtól nem tudok ilyet :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3891) bbazsy válasza Mawyx (#3890) üzenetére


bbazsy
őstag

nem is kell.

ezért vannak a templatek :)

..

(#3892) bbazsy válasza bbazsy (#3886) üzenetére


bbazsy
őstag

nem tudok lekattanni róla, mindig eszembe jut valami, amit még bele akarok építeni, szakdogám meg nem halad :D
de ez a smarty egy qrvajó dolog..

namajd nyáron meggyúrom királyságosra :)

mawyx: mennyit fizetsz a domainért meg a tárért (mennyi tár?).
nem kell privi, jöhet simán ide is :D

[ Szerkesztve ]

..

(#3893) Mawyx válasza bbazsy (#3892) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jóvanmárna, nem szeretek mindent kirakni ide...

náluk van Domain névre hallgat az én csomagom, 6500ft egy évre, de elég kicsi, 500mega és nincs adatbázis, de ezt találtam legolcsóbbnak. Innen venném a másikat is, mert egyszerűen nem találok olcsóbbat.

Most megyek Anyuzni kicsit (f@szért lakunk olyan messze :((( )

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3894) Mawyx


Mawyx
senior tag

Papíralapú Szlovák térképe valakinek? Tegnapra kéne. (Holnap reggelre.)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3895) peterszky válasza Mawyx (#3894) üzenetére


peterszky
őstag

Mész a gúnyhatáron túlra? Amúgy nekem nincsen.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3896) Mawyx válasza peterszky (#3895) üzenetére


Mawyx
senior tag

Vármániás vagyok és ott van vár, sőt, rohadt sok vár van. Elvileg szülinapi kirándulás lesz, csak most (se) érünk rá elmenni. Félek le lesz fújva, de azért kinyomtatom a látnivalókat, meg térkép kellene. Nyomtatni csak piciben tudom, az A4esensemmi nem látszik, az meg sok idő lenne kiszámolni a margókat, hogy mit tud a nyomtató és úgy feldarabolni a nagy téképet, majd kinyomva összeilleszteni, ha egy milit is elcsúszik, már lőttek neki....
A múltkori fájlokat sikeresen felülírtam az üresen mentett változattal :D :O

Gúnyhatár?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3897) Mawyx válasza Mawyx (#3896) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jó lenne tudni mennyibe kerül a belépő, mert váltani kéne helyi pénzt.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3898) Mawyx


Mawyx
senior tag

Elhalasztottuk, már késő van indulni, holnap zh és beadandó védés, útvonaltervünk sincs, ennyire zavarodottan szervezetlenül nem szeretem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3899) gygabor88 válasza Mawyx (#3896) üzenetére


gygabor88
tag

Kb 10 évvel ezelőtt voltam 10 napos vártúrán Szlovákiában suli szervezésében, tényleg nagyon szép épületeik vannak. :K

23 óra múlva 5-öst kéne írni bevmat2-ből. :W

[ Szerkesztve ]

(#3900) bbazsy válasza gygabor88 (#3899) üzenetére


bbazsy
őstag

tik-tak

este jössz p-grade -re ?

[ Szerkesztve ]

..

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ELTE-IK proginfo/progmat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.