Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11601) Speedy007


Speedy007
őstag

Mint ahogy tegnap beszámoltam róla úgy két órán keresztül "ismerkedtünk" és voltak beszámolóim. Ma vettem másik véső szetett. Illetve zsírt itt jön az a rész hogy semmi sem megy simán mert ami benne volt a gépben gyárilag kenve kb. 2 óra használat után "elpárolgott" meg iszonyat büdös volt. Vettem ezt a zsírt [link] mert mást nem lehetet kapni itt nálunk kérdés az hogy jó választottam e hozzá?

(#11602) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok sikerült elvégezni az alap átvésést a vésőkalapáccsal a zsírcsere után nem melegedett olyan mértékben a gép mint a gyári büdös "levessel/kenőccsel" viszont zabálja nem is kicsit azt.. Kérdésem az lenne hogy a sarokcsiszoló és az ütvefúrógép esetén mennyi az a teljesítmény ami jó ház körüli munkákra? Mert a Steinhaus-on kívül az összes többi gyártó 6-800W-t körül szórja a sarokcsiszolóit(115-125mm) illetve a ütvefúrógépeit akár gyorstokmányos akár hagyományos.. Ugyanúgy maradhatok Steinhaus-nál akik 900W-os gépet árulnak? A sarokcsiszolónl mi értelme van a fordulat szabályozásnak?

(#11603) Tasunkó válasza Speedy007 (#11602) üzenetére


Tasunkó
senior tag

A fordulatszám szabályozásnak nincs sok értelme, csiszolás miatt van benne meg hogy legyen minek elromlani. Ha valamihez kisebb fordulat kell, esetleg polírozás, ahhoz viszont nem tudom elég-e amire az adott típus lecsökkenti a fordulatot. A lágy indítás hasznos és ami még nagyon jó az az a leváló szénkefék, mivel ha ellopnak a szénkefék egyszerűen megáll, tudod mikor kell kicserélni. A 900 watt az elég lenne kérdés mennyire lehet komolyan venni, múltkor valami black&dekker 800W olyan érzés volt mint egy ventilátor, hozzáért az anyaghoz totál lecsökkent a fordulat, eszi a lapot az időt meg az idegeket,és tönkremegy. A Dewaltnak sem olyan drágák a kisebb gépei, a Stanley szokott lenni akcióban jó áron, az hasonló de ott nincs szénkefeleválasztás, az magában megéri a felárat. Ha barkácsolsz fogod használni, ha nem akkor elég lehet a Stanley is vagy ami még valakinek bevált hasonló árban.

Kérek egy számot a jútútú

(#11604) Speedy007 válasza Tasunkó (#11603) üzenetére


Speedy007
őstag

Ház körüli barkács javítgatásokra kellene Parkside akkus rémségem van a második de rakás kaki attól kellene jobb.Már én szégyenlem magam a szomszédba át szaladgálni a flexért meg a ütvefúrójáért.Ezért gondolkodom a Steinhaus márkában elsősorban mert egyedül ők adnak papíron erős gépeket olcsón (tudom olcsó húsnak híg a leve) de az összes többi gyártó 6-800W-os gépekkel bohóckodnak 20k körüli áron makita ha jól emlékszem ennyiért 650W-os ütve fúrót ad ami szerintem vicc (a porszívóm is erősebb tőle) sarokcsiszoló 750W-os (parkside itt a lidlben 900W-os igaz nem is annyira tartós)

(#11605) Morris válasza Tasunkó (#11603) üzenetére


Morris
veterán

Nem értek egyet. A fordulatszámszabályzós flex nagyon jó. Nekem egy Makita GA5041C01 van. Sokkal szebben, finomabban lehet vele dolgozni. És szerintem veszek majd még egy ugyanilyet.

(#11606) zoli03 válasza Speedy007 (#11604) üzenetére


zoli03
őstag

Miért kéne egy ütvefúrónak nagyobb teljesítményűnek lennie? A kétsebességes, fém hajtóműházas gépek szoktak nagyobb teljesítményűek lenni. Amúgy ma már nem nagyon látom értelmét a vezetékes ütvefúróknak, főleg ekkora teljesítményben, egy jobbfajta akkus gép simán kiváltja és még csavarozni is lehet vele.

Átlagos használatra egy 800 watt teljesítményű márkás sarokcsiszoló bőven elég.

Amúgy az általad emlegetett teljesítmények a felvett teljesítményt jelentik, nem a leadottat. Noname gépeknél a ráírt és a felvett teljesítmény könnyen lehet, hogy elég távol van egymástól negatív irányban.

(#11607) YAS-dude válasza Speedy007 (#11604) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ha azt gondolod, hogy a steinhaus-szal beljebb vagy a parkside-hoz képest, csak mert nagyobb wattokat ír a gépeire, akkor érni fog még pár csalódás.

(#11608) Morris válasza Speedy007 (#11604) üzenetére


Morris
veterán

Az a 20k körüli makita tudja is azt a 650W-ot.
Én a helyedben Makita, Bosch Professional, Hikoki, Dewalt közül választanék.
Parksid-ot már semmiképpen sem ajánlok. Régen az első, max második szériás gépek még jók voltak. A maiak nullák.

[ Szerkesztve ]

(#11609) f4lcon válasza YAS-dude (#11607) üzenetére


f4lcon
őstag

hehe, pont ezt akartam írni én is, hogy az a Steinhaus ugyan olyan matrica termék alsó polcos kínai generic beszállítóval, mint a Parkside... ha már low-end akkor inkább Hyundai

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11610) Speedy007 válasza f4lcon (#11609) üzenetére


Speedy007
őstag

Pont azt vettem inkább,hazai webshopjuk-ból hazai szervizük van így nem kell romániába vissza küldegetni a termékeit.

Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget

(#11611) Tasunkó válasza Morris (#11605) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Végre egy ember aki tudja mire való, tehát léteznek tényleg akik szabályozzák a sarokcsiszolót, mert akit erről még kérdeztem az esetleg tudni vélte hogy vannak olyan valakik akiknek jó ez erre meg arra, de látszott hogy a fantáziájukat használják, nem az emlékeikben kutatnak. Lakatosoknál a viccesebbek letekerik ebédidő alatt a kollégájuknak hogy színesítsék a hétköznapokat.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#11612) Morris válasza Tasunkó (#11611) üzenetére


Morris
veterán

Én szoktam használni sokszor. Csiszolásnál például 3-as fokozaton nem égeti meg fát.
Az 1400W-os motor miatt pedig nem csökken a fordulat.
Sokkal, sokkal jobb mint a hagyományos. Van egy Makita GA5030R is itthon. De ezzel már nem szeretek dolgozni. Pörög mint az állat és szétrázza a kezemet is. Nem kényelmes.
Nagyon kevés esetben kell a maximális fordulat.
A GA5041C01-nek mondjuk szar a gombja. Poros munka (pl térkő vágás) esetén nehéz kikapcsolni. A Bosch sokkal jobb ebben, csak az meg ugyanezen tulajdonságokkal drágább.
Ebben még az a feature is benne van, hogy 2 másodpercen belül leáll. Nem forog tovább a korong.
Szóval megéri minőségi, drágább, jobb gépet venni.
Még a Bosch Professional GWS 925S-t próbálnám ki, ha alkalmam lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#11613) f4lcon


f4lcon
őstag

nem kapcsolódik szorosan, de nem találtam jobb témát, ahova illene
vettem egy kompresszort (használtan egy Schneider CPM 342-10-20W) és most vennék hozzá kiegészítőket, de jön a száz forintos kérdés, hogy mit? :)
amire gondoltam első körben, az nyilván a lefújó pisztoly meg a keréknyomás állító
aztán gondolom kell valami normálisabb cső is, nem akarok spirálosat
szeretnék festeni kisebb tárgyakat, tehát kelleni fog egy HVLP pisztoly is
mindezek mellé szűrő? nyomáscsökkentő? csatlakozók?
azt tudom, hogy nem akarok valami szettet venni, azok ritkán jók. inkább megveszem ezeket egyesével, és akkor tudom, hogy megfelelőt vettem mindből
bármilyen tanácsot megfogadok :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11614) Morris válasza f4lcon (#11613) üzenetére


Morris
veterán

A spirál cső pedig nagyon jó.
A sima normál cső télen annyira merev lesz (már ha nem fűtött helységben tárolod illetve használod) hogy kín szenvedés vele dolgozni.
Én most vettem az emagról egy 15 méteres spirált 6.4k volt. 6,5x10-es.
A kerékfújóm metabo.
A lefújó pisztoly meg normál 10 bar-os hosszított.

[ Szerkesztve ]

(#11615) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok nem tudom hogy ide tartozik e igazán, elektromos fűkaszát vennék. Benzines-t nem igazán mert nem akkora a kertünk ami ezt indokolná sőt maszekolni se maszekolnék vele illetve karbantartás igényesebb is. Itt mire kellene esetleg figyelni kettő terméket néztem ki 400W-t a kettő között a különbség:
HECHT 1445 - ELEKTROMOS FŰKASZA 1400W
Makita UR3501

Előre is köszönöm a segítséget ha tudtok segíteni :R

(#11616) mzso válasza Speedy007 (#11615) üzenetére


mzso
veterán

Azta k..., hogy felnyomták a Hecht árát. A Cseh kitérővel jövő dolgok még jobban drágulnak, vagy mi?

Érdemben nem tudok neked tanácsot adni, de én amikor átnéztem az árukeresőt, csak a Hecht-nek volt tényleges fűkasza kinézete, rendesen szarvval. De a normális hámot ebből is kispórolták.

(#11617) depe95


depe95
tag

Sziasztok,
Lehet nem jó helyre írok vele, viszont ezt tűnt ezzel kapcsolatban a legakítvann topiknak.
Ki lett adva számomra, hogy keressek ajándékba adható racsnis dugókulcs készletet, ami "nem csak simán otthoni bütyköléshez" kellene.
Mit érdemes megvenni, ami nem egy két nagyobb igénybevételtől nem megy tönkre, viszont az ára is megfizethető (20-25k körül max) 1/2 és 1/4-es is kellene hogy legyen benne.

[ Szerkesztve ]

(#11618) emre válasza depe95 (#11617) üzenetére


emre
veterán

PARKSIDE Steckschlüsselsatz, 216-teilig 89.99

csak ki kel várni míg lesz készlet

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11619) f4lcon válasza depe95 (#11617) üzenetére


f4lcon
őstag

ennyiért ilyet nehezen fogsz találni
Mannesmann talán, de az elég lutri minőségre, van aki 10 éve azzal dolgozik autószervizben, öcsémnek meg kétszer cserélték az 1/4" hajtószárat...
ami már nem kérdez vissza, az King Tony, Stanley, Beta, Hazet, Proxxon
ezek mindegyike ipari munkára is alkalmas, a King Tony és a Proxxon például élettartam garanciális
illetve az se mindegy, hogy mi kell még a készletbe, csak dugókulcsok, vagy bitfejek, adapterek, csukló, hosszabbító, stbstb

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11620) f4lcon válasza depe95 (#11617) üzenetére


f4lcon
őstag

ha megtoldod a keretet, akkor ez mondjuk ki fogja szolgálni élete végéig (kivéve, ha autószervizt nyit, mert azért annyi használat mellett minden elkopik :D)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11621) Tasunkó válasza f4lcon (#11620) üzenetére


Tasunkó
senior tag

ahh, gyönyörű, semmi cicó, minden ami kell és semmi ami nem.

Kérek egy számot a jútútú

(#11622) Findzs válasza depe95 (#11617) üzenetére


Findzs
addikt

Esetleg ez.

Mezőgazdasági gépalkatrész boltban dolgozom és a traktorok szereléséhez mi geniust tartunk készleten.
Törésgaranciás, rengeteget eladunk és évente 1-2 kerül vissza törötten egy készletből. Általában csillag villás kulcs, de tényleg szó nélkül cserélik nekünk is és nincs időkorlát.
Tehát nyugodt szível hosszú távra én csak ezt tudom ajánlani:
[link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11623) emre válasza Findzs (#11622) üzenetére


emre
veterán

Hol?

pár évig én is ilyesmivel foglalkoztam, és mi is tartottunk Makler termékeket

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11624) Nixon18


Nixon18
senior tag

Sziasztok!

A Szerszám Plusz nevű üzletet ismeri valaki?
Magyar, üzletük is van, de még sosem hallottam róluk, ezért rákérdezek, hátha ti ismeritek és tudtok róla pár szót szólni.

Ezt a szettet néztem ki náluk. Elég jónak tűnik nekem az árához képest.

(#11625) dellfanboy válasza Nixon18 (#11624) üzenetére


dellfanboy
őstag

en ugy latom a fetis-nel is csont ennyibe kerul... soot ott 180ft-al olcsobb arukereso szerint

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11626) sanzi89 válasza Nixon18 (#11624) üzenetére


sanzi89
addikt

Én pont a héten rendeltem innen, hétfőn adtam le a rendelést, tegnap itt volt a termék. Minden gördülékenyen és profin ment.
Pár Wiha villanyszerelési szerszámot vettem, mert csak itt volt elérhető az összes tétel egyben.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11627) dellfanboy válasza sanzi89 (#11626) üzenetére


dellfanboy
őstag

igazsag szerint 2022-ben nem az ertekesitessel van gond. mert az mint a peldadon latszik mindenhol eleg gyorsan/flottul megy.
ha esetleg problemad van a termekkel/nem kell es elallnal a vasarlastol, vagy gariztatnal akkor mennyire fognak szivozni...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11628) f4lcon válasza Nixon18 (#11624) üzenetére


f4lcon
őstag

a weboldal mögött álló Zomko Kft NAV megbízható adózó és NAV köztartozás mentes adózó, 2021-ben 3 milliárd forintot meghaladta az árbevétele és 500 milliót az adózás utáni eredménye (nyilvános adatok) és négy fizikai boltot üzemeltet
ha valakitől, akkor tőlük tuti megvennék bármit szívesen
nem úgy a szerszamkell.hu ami egy gyatra társaság, nem tudom elégszer leírni
google értékelések szerint is tragédia, nem csak én vagyok lesújtó véleménnyel róluk, pedig minden IS listázva van, és jók az árak is.... :(

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11629) sanzi89 válasza f4lcon (#11628) üzenetére


sanzi89
addikt

A szerszamkell.hu-val én is befürödtem egyszer, igaz nem ért kár csak a bosszúság. Rendeltem pár dolgot, amit úgy írtak, hogy raktáron van. Miután eltelt kb. 5 munkanap és semmi infót nem kaptam, érdeklődtem, hogy mégis mi újság a rendeléssel. Visszaírtak, hogy folyamatban, egyszer majd lesz. Ekkor megköszöntem a lehetőséget, és írtam, hogy töröljék a megrendelésem, megveszem máshonnan a cuccot. Elelt kb. egy újabb hét, amikor kapom a levelet, hogy csomagot adtak fel a futárnak.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11630) kicsi kecske


kicsi kecske
tag

Sziasztok!

Festék szórópisztolyból milyet érdemesvenni? Nem akarok sokat költeni (30-40k) de azért 1x használható gagyit se szeretnék venni.

Fém/Fa termékeket szeretnék fújni vele.
Kompresszorból van valami minimum szint ami ezeket kellően meghajtja?

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#11631) f4lcon válasza kicsi kecske (#11630) üzenetére


f4lcon
őstag

én is ilyen dilemmában voltam, aztán vettem egy 13 ezres Erba-t (másik link)
ezeknek a HVLP pisztolyoknak elég 100-150 liter kifújt levegő
40 körül amúgy már vannak használt Sata pisztolyok Marketplace-n, ha ipari mennyiségben dolgoznál mégis

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11632) emre válasza depe95 (#11617) üzenetére


emre
veterán

JBM 216 részes dugókulcs készlet, 1/2" + 3/8" + 1/4" 35k

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11633) kicsi kecske válasza f4lcon (#11631) üzenetére


kicsi kecske
tag

köszi, utána nézek akkor ennek!

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#11634) Zoli-bácsi válasza emre (#11632) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ez a JBM valami jó márka? Még soha nem hallottam róla.

(#11635) jeni válasza Zoli-bácsi (#11634) üzenetére


jeni
félisten

az akkus gépük drágább a BOSCH ipari akkuk gépnél,sőt a MILWAUKEE árával vetekszik
JBM
Power Tools

[ Szerkesztve ]

(#11636) Findzs válasza jeni (#11635) üzenetére


Findzs
addikt

És te melyiket vennéd a 3 közül? :) ;]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11637) jeni válasza Findzs (#11636) üzenetére


jeni
félisten

persze amit itthon is javítanak és kiterjedt szervizhálózata van és belefér a büdzsébe.
Ipari kategória:
Bosch,Milwaukee,Metabo,Makita,DeWalt,Hilti,Stanley,Hitachi-Hikoki,AEG(bizonyos),stb...
ha baromi olcsó jó kategória nagyon-az még jöhet a barkács oldalról.
ajándékba:
Black&Decker,Parkside,Einhell,stb...

(#11638) YAS-dude válasza Zoli-bácsi (#11634) üzenetére


YAS-dude
őstag

Biztosan jó, hisz büszkék rá, hogy 15000 raklapnyi készletük van :D
Szóval nem gyártanak semmit, nincs r&d, csak egy spanyol hecht/güde/scheppach/stb.

(#11639) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
BOSCH GSB 1300
Einhell TC-CD 18-2

Tudnátok hozzájuk fúrószár készletet ajánlani(fa,beton,műanyag,fém,csempe, (tégla)

(#11640) dellfanboy válasza pruzsi (#11639) üzenetére


dellfanboy
őstag

ha hasznalod a keresot, lesz 72 talalatod

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11641) jeni válasza pruzsi (#11639) üzenetére


jeni
félisten

mikre kell,milyen hosszan?
választék
több bolt van
tudnod kell,az általad jelzett gépek nem tudnak Fúró-vésőkalapács funkciókat!

[ Szerkesztve ]

(#11642) pruzsi válasza jeni (#11641) üzenetére


pruzsi
őstag

Főként kamerákat szerelek fel , fára ,falakra , ( beton , vályog, tégla, ) mennyezet átfuras , ilyesmi .
Nemreg egy poataladat fúrtam át nagy nehezen 2 szár bele is tört. Valami kemény lemez lehetett ...

Nem vagyok nagy mágus ezért kérek segítséget :) .

Szerintem 100mm hosszig elmehetünk.

(#11643) f4lcon válasza emre (#11632) üzenetére


f4lcon
őstag

igaz nincs benne 1/4" de amit linkeltem 35-ért Proxxon, az biztos köröket ver erre a kínai matricatengerre.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#11644) Findzs


Findzs
addikt

Ez a Bosch x-line premium jobb mint a sima x-line?
[link]
Egy ideje már nem figyelem boschékat mert trágya minőséget csinálnak.
Van egy kis x-line készletem még régről kicsi doboz mégis sok minden van benne mert 3 lapja van, kihajtható. Ha otthon kell valamit csinálni ez az első amiért nyúlok. De már eléggé tönkre van a doboz is meg a szárak bitek is. Megette az idő. :)
Ilyen kicsi szettet keresek jó minőségben azért kérdezem.
Ez jó lenne csak kevés cucc van benne. Na meg sokalom az árát :B
[link]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11645) dellfanboy válasza Findzs (#11644) üzenetére


dellfanboy
őstag

mit csinalsz, hogy a bitfej elkopik? mert nekem meg soha nem kopott el 1 bitfej, viszont igen a csigaforok nalam is gyorsan kopnak... bar multkor vettem 1 cobaltos bosch-t 8-as meretben mert pont eltort ami otthon volt. nah az jo bar az elmult evben jo ha 5x kellett 8-as furatot keszitenem...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11646) Morris válasza Findzs (#11644) üzenetére


Morris
veterán

Ez az utóbbi jónak néz ki, de tényleg drága.
Milwaukee, makita, dewalt van olcsóbban.
Mondjuk az inkább impact bit készlet.
Én fúrószárakat külön vennék.
Téglához vettem múltkor a Praktikerben Bosch fúrószárakat. Azokkal nagyon jó dolgozni. Szépen viszi az üreges téglát. Természetesen ütés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11647) Findzs válasza dellfanboy (#11645) üzenetére


Findzs
addikt

A bit befogó nekem sem használódik el.

Bár vettem nemrég egy makita impact gold készletet és az első használatnál a 4-5 facsavar behajtása után bitet akartam cserélni és fogóval kellett kiszednem a bittartóból. Utána bármilyen bitet teszek bele kézzel nem lehet kiszedni. Nem tudom mi lett vele de még egyszer nem vennék ilyen készletet.

Én fúrószárra gondoltam azok szoktam amortizálódni.

Találtam egy ryobi készletet aminek nagyon jó kis doboza van és az ára sem vészes 8800 +1400 szállítás. Az a mini koffer megér pár ezret :)
2 oldalról nyitható plusz rekeszes. Sajnos sehol sem találok arról infót, hogy mik a méretei a doboznak.
Bemutató videó: [link]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11648) zoli03 válasza Findzs (#11647) üzenetére


zoli03
őstag

Ez a doboz szerintem nagyon szar, pont az ilyen fajtából a legnehezebb kivenni a bitet, a fúrószár meg elvágja a kezed, mire kiszeded onnan.
Lidles bitkészleteknek egész jó a doboza, van egy ilyen Milwaukee készletem, ebből is egész könnyű kivenni, de a lildles készlet gyorsabb.

(#11649) Met válasza zoli03 (#11648) üzenetére


Met
nagyúr

Ezeknél nem kell valami lenyomni, meghúzni, tolni hogy ki lehessen venni a bitet?

A bitfej általában akkor kopik el ha nem megfelelő a csavarhoz.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11650) zoli03 válasza Met (#11649) üzenetére


zoli03
őstag

A Milwaukee dobozában ki fordítani a sínt, onnan már könnyű kihúzni. Ha nem fordítod ki, akkor lényegesen nehezebb. De ez egy univerzális doboz, át tudod pakolni a síneket más pozícióba, a Milwaukee többféle bittel/fúrószárral árul ilyen dobozt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.