Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Str8 sk8r válasza Hunter2 (#6350) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ne biztasd, így is elég hatékonyan preparál-operál... ;] ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6352) tomyoy válasza Um-By-Key (#6346) üzenetére


tomyoy
senior tag

mekkorát röhögtem! ;] :P

bocs

nyiknyiknyiknyik

(#6353) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6352) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...miújság felétek? :U ...a multkór elmaradt a válasz asszonykád nővérével kapcsolatban... :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6354) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6351) üzenetére


gamerkiller
senior tag

nem véletlenül lelkes újonc :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6355) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

A proci túl élte!!.....
Az van most ebben a gépben.....Elmontam érte 2 miatyánkot!.. :Y
De azért így hogy aludtam rá egyet.....Még így sem hiszem el!... :F
Miért nem olyanra csinálják hogy ha pukk akkor a venti tilt??.....
Na mind1!....Elmegyek rendszergazdának!... :K
De csak miután megszereltem a tápot!! :DDD
Bár ezen még gondolkozom...Lehet most a lakás fog leégni!! :Y

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6356) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Jéééé......
Lelkes Újonc lettem!!!!.....
Pezsgőt bontok!!!!!.... :Y :R :R :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6357) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6356) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...grat a ranghoz... :C ...a procira vigyázz, ne tedd tönkre, a tápot-lapot hagyd, van itt valahol rendes... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6358) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó estét... Na de jó, nekem a telefonon ment el végleg. Maradok a jó öreg strapabíró 3510i-nél...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6359) rollins


rollins
őstag

Nem tudja valaki hol van az a Tomb Raider-es poén-videó vagy mi annak a címe, amin egy c.nő káromkodós telefonja megy alatta? :-)

(#6360) Str8 sk8r válasza rollins (#6359) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát ennyi odő alatt nem találtam meg... :Y ...pedig "tudom miről beszél"... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6361) rollins válasza Str8 sk8r (#6360) üzenetére


rollins
őstag

Ááá megvan. Aranka vagyok Közvetlen nem akartam linkelni, mert nagyon csúnyán beszélnek. :DDD

(#6362) szalai56


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek. Csak beköszöntem.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#6363) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ááá letöltöttem régi idők legnagyobb játékát! Imádtam, kár hogy csak demo! :(

Il2

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6364) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6363) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...az a címe hogy "IL2"? :U ...valami rémlik, de nem ugrik be, hogy milyen témájú... :B ...

...rollins: ez az... :K ... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6365) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6364) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Repülős :D Nagyon jó szimulátor, mindig azt csinálom, hogy beállítom hogy 10.000 méterről induljak, feljebb megyek, és onnan ilyen két színes füstöt bekapcsolom, és szabadesés :D durva kis trükköket lehet csinálni 2 machal II.világháborús gépekkel :D csak némelyiknek már leesik a szárnya, szétesik ekkora sebességnél, stb:D durca:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6366) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6365) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...bizti komoly lehet az élmény... :K ...mikrof_s flájt szimet próbáltad már(több része is van)? :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6367) pohár válasza Str8 sk8r (#6366) üzenetére


pohár
félisten

Akar a fülem ülni a játék előtt 12 órát míg Pestről New York-ba érek :DDD :DDD

[ Módosította: Foglalt név ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6368) Foglalt név válasza pohár (#6367) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ejnye, no :U

(#6369) gamerkiller válasza Foglalt név (#6368) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az aláírásodban "most it lenél ki tépném" = itt lennél, ki tépném :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6370) Bordoi válasza gamerkiller (#6369) üzenetére


Bordoi
őstag

Szerintem fussál neki még egyszer. :U

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6371) gamerkiller válasza Bordoi (#6370) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Neked is ugyan az az aláírásod... Miről maradtam le?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6372) Foglalt név válasza gamerkiller (#6371) üzenetére


Foglalt név
addikt

Amíg ide irogatsz, az életedről :)

(#6373) pohár válasza Foglalt név (#6368) üzenetére


pohár
félisten

:B
Bocsika! :D :B :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6374) gamerkiller válasza Foglalt név (#6372) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem különösebben érzem úgy hogy ez a pár másodperc amíg ezt leírtam hiányozna nekem az életemből :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6375) Str8 sk8r válasza Bordoi (#6370) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a moderátorkodás acélosra kovácsolja az idegeitek... :DDD ...látom F.N.-nek is van humorérzéke... ;) ...

...üdv gamerkiller...nem rövidíthetném a neved G.K.-ra? :)) ...jelentősen megkönnyítené a neved leírását...amúgy a modik aláírása egy szó szerinti idézet valakitől(reni), és így a helyesírási hibák is...de ha itt tartunk "ha az igekötő a szótő elött áll:egybe írjuk"... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6376) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6375) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja már értem.. Gondolom azt a Reni nevezetű egyedet is átengedték középiskolába...

Felőlem még szalonnának, webcamerának, telefonnak is szólíthatsz. :) Vagy tudod mit? Maradjunk a Senna-nál :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6377) Bordoi válasza Str8 sk8r (#6375) üzenetére


Bordoi
őstag

Idegeink már rég nincsenek. ;)
Már csak vegetálunk és nézünk ki a fejünkből. (időnként bután)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6378) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6376) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha jól emlékezem, egy hirdetését talán olvastam is, de félelmetes volt látni, hogy nemcsakhogy egy szót nem bír helyesen leírni, de azok sorrendjével is komoly gondok voltak, illetve történt olyan, aztán pedig mégse semmi...vagy valami hasonló... :D ...egyszerübben: megtestesült helyesírási katasztrófa volt, megfűszerezve anyanyelvük közröhellyé tételével... :Y ...

...Bordoi: valahol láttam itt zongorahúrt... :DDD ...jut is eszembe, megkeresem a hőkamrás hirdetésed, lehet kellene egy erölködőhöz, ahol nagyobb hőt kellene eldisszipálni... :U ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6379) Bordoi válasza Str8 sk8r (#6378) üzenetére


Bordoi
őstag

Egy pici ám mindent eláruló szösszenet. :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6380) Str8 sk8r válasza Bordoi (#6379) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...sajnos csak az első 50 HSZ- látható számomra...51-52-53 nem... :( ...sebaj...viszont a gőzkamrás heatsink-ed lehet megveszem mindkettőt, sőt ha lenne még vagy két-három, az mégjobb lenne... ;] ...inkább este 9 után rádcsörrentenék, mert sok lenne a kérdésem... :B ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6381) Bordoi válasza Str8 sk8r (#6380) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem tudom mennyire tudok válaszolni, de próbáljuk meg. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6382) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Láttam itt Ph!-n elég furcsa hírdetést.. pl: petrezselymet árult itt egy srác.. Kérdem én :D Ki akar venni ma itt Ph!-n petrezselymet?:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6383) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6382) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...sosem lehet tudni... :DDD ...de azért az tény, hogy egy szakmai forumon furán mutat a talicska, és a petrezselyem... :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6384) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6383) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Talicska is volt?

Amúgy te milyen zenét szeretsz? Depresszió-Aki érdekel. Gyáá mennyi mindent történt velem ennek a zenének az idelye alatt :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6385) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6384) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...volt bizony... :DDD ...még cifrább is... :K ...zeneileg mindenevő vagyok...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6386) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6385) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De nem vagy túl bőbeszédű :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6387) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6386) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...itt kedvedre szemezgethetsz...sajnos ma ilyen napom van... :)) ...bárkivel előfordulhat... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6388) pohár válasza Str8 sk8r (#6378) üzenetére


pohár
félisten

RÖHEJ :D

Jaj ez a sok helyesírási hiba :D
Tegyétek már fel az új Mozillát :D
Mondjuk én IE6-ot használok, így sincs helyesírási hibám... :U :B :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6389) Str8 sk8r válasza pohár (#6388) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...engem nem zavar annyira... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6390) tomyoy


tomyoy
senior tag

helo mindenki szefvasztok!Boldog néévnapomat :) és hp mindörökkés!

boldog újévet kívánok netket!

ma este totál:) mondjuk már megvotol az előtotál:D na puszi

nyiknyiknyiknyik

(#6391) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Gamekiller: nemrég én is kipróbáltam a repzajos gémet....
Neked van hozzá repülős kormányod??....
Kiicsit komoly úgy... :Y

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6392) pohár válasza tomyoy (#6390) üzenetére


pohár
félisten

A hülye... :DDD

Sokat éljél! ;) :C :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6393) tomyoy válasza pohár (#6392) üzenetére


tomyoy
senior tag

meik volt az? :B
na már tiszta vagyok:) elszaladtam a pálinka főzdébe, vettem 1.5L sárgabarackot

megyek alszok, mert este buli 10 . diszkósit party( home made) :DDD

nyiknyiknyiknyik

(#6394) Bub0rek válasza Str8 sk8r (#6389) üzenetére


Bub0rek
tag

Sziasztok, fiuk. :R

Str8 sk8r : Szerettem vólna, hogy elémgyere a Határ utra. :(((

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#6395) pohár válasza tomyoy (#6393) üzenetére


pohár
félisten

Hajjajj :DDD
Nem megyünk a pécsi bulira? :DDD
Special buli lesz, azt mondták hogy nagyon odab@szós party lesz, olyan hang lesz, hogy bekulázol :DDD

Str8... a Fedde Le Grand party-n Dynacord hangrendszer volt, hát nemkicsit szólt jól :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6396) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6391) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem repülős kormányom van hanem Logitech 3 Attack botom. Imádom, nagyon jó bot és elég drága is volt. Pesten vettem még anno a Camponába.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6397) Str8 sk8r válasza pohár (#6395) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igazából nincs rossz hangtechnika, csak rossz hangtechnikus... :K ...gondolom volt láda rendesen... :)) ...meg hangzavar+tömeg... :DDD ...

...szisza: persze ha nem alukáztam volna... :B ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6398) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6397) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Te ismered személyesen is Bub0rekot?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6399) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6398) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

... :DDD ...melehetősen közelről...3 éve járunk... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6400) rarri válasza Str8 sk8r (#6399) üzenetére


rarri
senior tag

:D :C

Látom, itt is van egy Zoli ! :D Boldog Névnapot gamerkiller !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.