Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) Tomasz72 válasza flymi (#37000) üzenetére


Tomasz72
tag

Nem hiszem, hogy annyira el tudnék kényelmesedni, hogy ne dolgozzak..
Meg is kapom néha a magamét a Nejemtől.

Nekem sincs komoly baja a szememnek, inkább a karom rövid... :DD

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37002) fant0mi válasza Tomasz72 (#37001) üzenetére


fant0mi
addikt

Akkor pont jo lennel kocsivizsgalonak. Azoknak jar a hosszu nyelu kalapacs. :D

(#37003) Tomasz72 válasza fant0mi (#37002) üzenetére


Tomasz72
tag

Na az fasza! :D
Ők püfölik a kerekeket?
Szép, csilingelő hangokat szeretem!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37004) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt megkezdtem az éjszakai műszakot. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37005) flymi válasza Serpiko (#37004) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szabadság alatt gyorsabban megy az idő. Pláne, h egy órával kevesebbet aludtam tegnap hajnalban. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#37006) Tomasz72


Tomasz72
tag

Akkora bolondok háza van bent, hogy csak berendeltek holnap, holnapután éjszakára...
Mondjuk még csoda, hogy nem aznap délelőtt szóltak.

Úgyhogy holnap este csapatás!

Kevés munkát Nektek!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37007) Serpiko válasza Tomasz72 (#37006) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó pihenést nektek. Akkor holnap itt tali. Je!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37008) galervin93 válasza Tomasz72 (#37006) üzenetére


galervin93
őstag

No szép...

Én is nyomatom az éjszakát, próbavonat randalírozik (az egyiptomi kocsi), tranzit tehervonat-hegyek... Hosszú este lesz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37009) fant0mi válasza galervin93 (#37008) üzenetére


fant0mi
addikt

Engem is itt esz a penesz. Mar most unom.

(#37010) Serpiko válasza fant0mi (#37009) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk is nagy csend van csökkentett létszámmal toljuk. De sajna jöhetek vissza na ennek annyira nem örülök. Ti mennyit alszotok két éjszakai műszak közt? Nekem 5-6orannal nem megy több.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37011) galervin93 válasza fant0mi (#37009) üzenetére


galervin93
őstag

Én szívesen unnám, de mindig van valami. :N Volt itt biztber hiba, tolatgatás... És le akartam írni, hogy éppen fél órája nem csörgött a telefon, erre megszólalt. Hogy ütne bele a ménkű. :DDD Plusz fáj is a fejem...
Holnap (illetve ma) még főzni is kellene, két boltba kell mennem, asszonyt is furikázom reggel-este, hogy ne kelljen tömközzel melóba mennie... Estére olyan leszek, mint a mosott sz*r... :(

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37012) ot93 válasza galervin93 (#37011) üzenetére


ot93
senior tag

Azt hallottátok, hogy hamarosan szinte mindenhol ahol lehet, eltörlik az éjszakai műszakot? :D

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#37013) Serpiko válasza ot93 (#37012) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem hallottam ez nekem jó hír utalok éjszakai muszakozni. Hol olvastad?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37014) galervin93 válasza ot93 (#37012) üzenetére


galervin93
őstag

Háromszoros hurrá!
:DD

Serpiko
Itt a cikk.
:))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37015) Serpiko válasza galervin93 (#37014) üzenetére


Serpiko
addikt

Illik is rám nem tagadom. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37016) ot93 válasza Serpiko (#37015) üzenetére


ot93
senior tag

:DD

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#37017) fant0mi válasza Serpiko (#37010) üzenetére


fant0mi
addikt

Nalunk nem divat hogy roviddel jovunk vissza (reggel vegzel es aznap este megint dolgozni kell). 2-3 havonta ha elofordul velem. De olyankor kb annyit tudok en is aludni.
Karperecet visszanezve a havi atlag alvasom 7 ora korul van.

(#37018) Serpiko válasza fant0mi (#37017) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk is ritka szerencsére max havonta egy vagy kettő. Na jó ejt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37019) Tomasz72


Tomasz72
tag

Csapassuk!

A bejáratnál maszk osztás, viselni kell egész 12 óra alatt....
Fenomenális!

Én okos...
Cukros nénitől kaptam egy szem mentolos cukorkát, szopogatom, és maszk meg a pofám közti résen áramlik ki
a mentolos levegő, pont bele a szemembe...
Mikor a Nejem megláttam a menyasszonyi ruhájában, akkor nem könnyeztem ennyit! :D

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37020) Serpiko válasza Tomasz72 (#37019) üzenetére


Serpiko
addikt

Jelen vagyok En is ismét. :D aludtam vagy 5 órát fáradt vagyok. Maszk itt nem kell egyedül vagyok az irodában. Amúgy van itt is ha kell felveszem. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37021) ot93 válasza Tomasz72 (#37019) üzenetére


ot93
senior tag

Én is jelen. De csak itthoni éjszakai műszakot tolom, a járvány miatti kényszerpihenő miatt...

"maszk meg a pofám közti résen áramlik ki a mentolos levegő, pont bele a szemembe..." :))

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#37022) Tomasz72 válasza ot93 (#37021) üzenetére


Tomasz72
tag

Ez valami Home Office-os dolog, vagy csak nem megy az alvás...?

Nálunk most hirdették az igét ( bár az a biztos ami elmúlt ), hogy vasárnap jövünk még éjszakára, aztán 21.-én legközelebb... :F
Anyaghiány, vagy rendelés hiány, a bánat tudja!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37023) Serpiko válasza ot93 (#37021) üzenetére


Serpiko
addikt

Most felvettem a maszkot kimentem a többiek köze hát nem mindenki hordja nálunk. Elég jól bírom eddig ... ti bírjátok?

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37024) ot93 válasza Tomasz72 (#37022) üzenetére


ot93
senior tag

nem megy az alvás :D

Serpiko Hát én hosszú távon nem szeretem. Eleinte fűkaszáláskor is használtam, de nem jött be. Végül arra a döntésre jutottam, hogy inkább szívom a csalán meg egyéb növény porokat :D végülis a csalánt meg több növényt is használnak gyógy célra, igaz nem ebben a formában de ahol a terület van, az egy eldugott terület, nem igazán szennyezi a gépkocsi meg miegymás...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#37025) fant0mi válasza ot93 (#37024) üzenetére


fant0mi
addikt

Az intubalo cso kenyelmetlenebb.

(#37026) Serpiko válasza ot93 (#37024) üzenetére


Serpiko
addikt

Amikor meg rajtam a maszk és felveszem. Szemüveget akkor az bepárásodik lol vicces. Nem szeretem de hordom védem magam de a többiek egészsége is fontos nekem. Mondtam a gyerekesnek maradjanak otthon ha tehetik én megyek majd helyettük. Ott segítek ahol tudok ilyen vagyok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37027) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt megkezdtem az éjszakai műszakot. Egyenlőre szó sincs leallasról. Munkám van szerencsére ennek örülök sokan lettek munkanélküliek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37028) samu2062 válasza Serpiko (#37027) üzenetére


samu2062
aktív tag

Én ma megyek.
Igen, akárhogy is nézzük, szerencsés helyzetben vagyunk.
Tesóim már "repültek" mindketten.

(#37029) Serpiko válasza samu2062 (#37028) üzenetére


Serpiko
addikt

Uh az nem jó kitartást nekik és mindenjot kívánok. Most két napot itthon vagyok utána szerda csütörtök fénybenjàràs.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37030) Tomasz72 válasza samu2062 (#37028) üzenetére


Tomasz72
tag

Fasza!

Nem tudom meddig tartanak ki a mieink...
Kellett volna még vasárnap éjjelre mennem, de lefújták.
Persze úgy tervezték a dolgokat, hogy legyen vész esetén berángatható ember.

Már az is megfordult a fejemben, hogy megkörnyékezem a volt munkahelyemet.
Szerettem ott dolgozni, csak a 19 nap egyhuzamban 12 óra után voltam fáradt egy kicsit, ráadásul azóta 15 évet öregedtem... :F

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37031) samu2062 válasza Serpiko (#37029) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszi. Ilyen a kereskedelem sajnos.

Én a mai éjszaka után, 10 napig otthon leszek. Adott ki szabit.

Tomasz72 az durva azért, 19 napig 12 órában. Én kevesebbért is mondtam már fel egy munkahelyen. Csinálja a faxom ezt felkiáltással. Igaz ott más gondok is voltak, bőven.

[ Szerkesztve ]

(#37032) Serpiko válasza samu2062 (#37031) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó pihenést neked! Múlt hónapban nekem is volt egy 10 napos pihim.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37033) Serpiko


Serpiko
addikt

Tolom ismét az estét. Valaki itt van velem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37034) samu2062 válasza Serpiko (#37032) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszi, meglesz. :K

(#37035) Serpiko válasza samu2062 (#37034) üzenetére


Serpiko
addikt

De jó neked nálunk túlóra hegyek vannak. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37036) Serpiko


Serpiko
addikt

Ismét éjszakai műszak dupla pénzért egésze jól jártam tegnap is meloztam mondjuk akkor nappal. Ünnepnap lazaság van nagyon mondjuk amúgy sincs vasszigor nálunk. :D valaki tolja vele ma éjjel?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37037) galervin93 válasza Serpiko (#37036) üzenetére


galervin93
őstag

Jelen!
Nekem túr szerint 2 ünnepnap is jutott volna, direkt nem is kértem szabit, erre kiírt 6 napot. Cserébe mentek a csókosok. No hát eddig sem vállaltam sok pluszt, ezek után aztán pláne nem számíthatnak részemről semmiféle együttműködésre. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37038) Serpiko válasza galervin93 (#37037) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk ilyen megkülönböztetés nincs szerencsére. Most keltem még komás vagyok. Jovohet lesz húzós túlóra is lesz benn. 4 nappal egy éjszakai műszak ez zsinórban. Jó lesz 4 nappal után leöblitésnek egy éjszakai muszak. Lolipop!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37039) Tomasz72


Tomasz72
tag

Hát srácok! Nem mondom, hogy irigyellek benneteket, meg hogy hiányzik a munka, de na!
Itthon már nagyjából végeztem azokkal a melókkal amihez nem kellenek 10 ezrek.
A többibe nem merek belevágni, mert a kisördög nem alszik....
A húsvét két napját gyakorlatilag végig döglöttem, még fél 8-ig is aludtam volna, ha Lányom nem húzza el a függönyt, hogy "Apa! Reggel van!" :D

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37040) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma is tolom az éjszakai műszakot. Most túlórábol jó pénzért. :D ti jól vagytok?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37041) zeon.hu válasza Serpiko (#37040) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mi munkanélküliek lettünk...
Szerződés mindenkivel felbontva, most efo-sként vagyunk.
Ebben a hónapban lesz kb 4 munkanap.
Szóval ml megszívtuk a vírust...

#?*@&!

(#37042) Serpiko válasza zeon.hu (#37041) üzenetére


Serpiko
addikt

Sajnálom sok ismerősöm járt így hát kitartast kívánok. Nekem meg rogyásig van meló egyenlőre.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37043) samu2062 válasza Serpiko (#37040) üzenetére


samu2062
aktív tag

Én is voltam éjjel, csak nem néztem rá a topikra. Lejárt a szabim.

zeon. hu sajnálom. Tarts ki!

(#37044) fant0mi válasza zeon.hu (#37041) üzenetére


fant0mi
addikt

En ebben a honapban eddig 5-ot dolgoztam. A heten nem is voltam sehol. Jovo heten egyszer kell menni.
Mondjuk itthon haladok a dolgaimmal, ez jo. A szabim meg el van pocsekolva, ez meg szar. :(

(#37045) Serpiko válasza fant0mi (#37044) üzenetére


Serpiko
addikt

Feleségnél is volt állás egy hét Szabi náluk is elment aztán egyszercsak hívták indulnak újra. Most azóta is tolják túlóra is van náluk rendesen. Az ok egyszerű a konkurencia sem állt le ezt mondják.

Samu: jó pihenést. Én holnap megyek nappal és szerdán csütörtökön is péntek szombat meg éjszakai műszak lesz.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37046) samu2062 válasza Serpiko (#37045) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszi, megvolt. Ma újra tolom az éjszakát. Xar éjjelnek ígérkezik.

(#37047) Serpiko válasza samu2062 (#37046) üzenetére


Serpiko
addikt

Én most megyek nappalra péntek és szombat leszek éjszakai műszakos. Jó pihenést.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37048) Serpiko


Serpiko
addikt

Na megkezdtem megint 3 éjszakai műszakot tolok. Ebből a 3. Dupla túlóra amióta itt a vírus mégtöbb a meló nem panaszkodok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37049) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt vagyok újra valaki velem tart éjszakai műszak újra. 2 estém laza lesz talán filmet is tudok nézni. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37050) samu2062 válasza Serpiko (#37049) üzenetére


samu2062
aktív tag

Majd ma. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.