Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6150) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Így van,Dokár asszonykájának jobbulást. :B

Én is szeretnék 1 ilyen munkahelyet,mint a Buhr-nak van. :)
Internetezik meló közben....én ha tudnék is,valszeg tiszta krém lenne a klavi csetelés közben. :DDD

Moretimer

(#6152) pohár válasza dokar (#6148) üzenetére


pohár
félisten

Mi baj van vele? :(
Megfázott vagy influenza? :(

Jobbulást neki! :R

Moretimer... mit melózol hogy krémes a kezed? :D
Síkosító, aranyérkenőcs? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6153) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6151) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...mitől lenne krémes? :U ...1ébS-t (a kén vegyjele=S) én is melózom tegnap 16:00-tól ma 7:30-ig (ma így beszéltem meg)... :D ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6154) tomyoy


tomyoy
senior tag

én is birok netezni meló közbe:)

csütörtökig csak de és du műszak van :) én meg éjszakás leszek ..amig nem lesz megrendelés, addig itthon leszek:) végül is 80 % ot fizet..örülök is meg nem is...

nyiknyiknyiknyik

(#6155) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6153) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Cukrász vagyok,szal ha csetelnék veletek meló közbe,tuti,hogy krémes vagy "valamilyenes" lenne. ;)

Moretimer

(#6156) pohár válasza Moretimer (#6155) üzenetére


pohár
félisten

Uuuhh de megkívántam egy kis somlóit... :P :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6157) Moretimer válasza pohár (#6152) üzenetére


Moretimer
aktív tag

...majdnem,nem áll túl messze a valóságtól! :DDD

[ Szerkesztve ]

Moretimer

(#6158) Moretimer válasza pohár (#6156) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Összelökök neked 1 somlóit,aztán néhány sör mellett megbeszéljük,hogy mi a helyzet. :))
1ébként mit melózol,ha meg nem sértelek? :)

Moretimer

(#6159) raskolnikoff válasza buherka (#6103) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Mikor 2 napig csönd van, na az a nemmindegy :o

Mellesleg üdv - remélem óvasod épp. :R

De persze ez másra is szívesen vonatkozik :D

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6160) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6157) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...vazelintorta... :DDD ...

...rasko: üdv...#6150...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6161) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6160) üzenetére


Moretimer
aktív tag

:DDD

Megmondom őszintén,hogy nemrég végeztem a melóval,és gondoltam benézek,mert köbö fél éve nem voltam erre. :)
Hazaértem,felcsaltak ventrilóra,és azóta szűrcsölünk és dumálunk a haverokkal,+ 1 kis Cod4 közben. :D Just 4 Fun! :C

Moretimer

(#6162) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6161) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...azt nem tudom mi az a "ventrilóra" de a szürcsölés és a gépezés nekem is szokott menni... :K ...jószórakozás ezúton...amúgy "pohár" forumtárs még tanulói státuszban van, ha jól emlékezem, fősulis... :)) ...de negy forma az tuti... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6163) raskolnikoff válasza Str8 sk8r (#6160) üzenetére


raskolnikoff
őstag

#6157 ;]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6164) Str8 sk8r válasza raskolnikoff (#6163) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...Buher amúgy épp otthon szunyál, és csak reggel 6:30-kor kel fel, hogy átgürizhesse, az egész szombati nappalt... :K ...addig is be kell érned velünk......

...látom szereted az inteligens fórumozókat... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6165) pohár válasza Moretimer (#6158) üzenetére


pohár
félisten

Látom már Imi válaszolt, és jól mondta hogy fősulis vagyok :K :D

Egy jó somlói-tiramisu kombót nagy örömmel becsergetnék :DDD

Jah áruld már nekem, hogy a cukrászdás somlóiban miért olyan a csokiöntet amilyen :F
Mármint olyan folyós is meg sűrű is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6166) raskolnikoff válasza Str8 sk8r (#6164) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én meg majd jót alszok miközbe gürizik :D

MOD lol, hát ja :D szegénykém legalább tisztába van magával, nem feszekedik fölöslegesen :D

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6167) Str8 sk8r válasza raskolnikoff (#6166) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem csak te... ;] ...bíztos bepánikolt egy kicsit...valamelyik nap én is arra ocsudtam, hogy nincs meg a lapostopom driverlemeze, hiába forgettam fel mindent...aztán letöltögettem a legújabb drivereket...lehet jóbb is így... :U ...

...csupor: a kedvemért egyél össze minden húsfélét amit érsz...én így szoktam, és imádom...ha teheted igyál is mellé sokat... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6168) pohár válasza raskolnikoff (#6166) üzenetére


pohár
félisten

Szintúgy :D
Mondjuk holnap nagyanyámék disznótor, de asszem mennek nagybátyámék is ketten, szal lehet nem is kellek én oda...
Majd átmegyek és faszán bekajálok sült húsból ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6169) raskolnikoff válasza pohár (#6168) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Váááhh az a jó cucc. Disznótor. Vágod ezt a topikot? :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6170) Str8 sk8r válasza raskolnikoff (#6169) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...vááá...és ezt vágjátok? :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6171) pohár válasza Str8 sk8r (#6170) üzenetére


pohár
félisten

Én vágom, rendszeres olvasója vagyok a napiszarnak :DDD

rasko... ilyet még nem láttam, át is nyálazom holnap :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6172) Str8 sk8r válasza pohár (#6171) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...megtaláltam a közelgő 31. szülinapi ajándékom...már csak Anit kéne valahogy rávenni hogy vegye meg nekem... :U ...

...amúgy olvastad a "miért nem megcsalás"-t is? :DDD ...na és ez... :W :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6173) pohár válasza Str8 sk8r (#6172) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, ezeket láttam már, most pont a hambis topicot nézem, de kajak megéheztem :D
Megyek is inkább aludni, ki tudja mikor leszek kirugdosva az ágyból... :U :D

Jó éjt mindenkinek!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6174) raskolnikoff válasza pohár (#6171) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ne a napiszart nézzétek mert az csak lenyúlta ezt a képet! :( rosszpcjatekok.blog.hu

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6175) Str8 sk8r válasza pohár (#6173) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát akkor jó éjt neked...aztán majd vedelj-zabálj ami belédfér... :DDD ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6176) Str8 sk8r válasza raskolnikoff (#6174) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...megnéztem a linke... :DDD ...így még viccesebb a sztori... :Y ...jót röhögtem... :C ...

...na azért ez se piti... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6177) raskolnikoff válasza Str8 sk8r (#6176) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát ez beteg....

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6178) Str8 sk8r válasza raskolnikoff (#6177) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...megint új dolgot tanultam... :K :B ...

...na ez tényleg durva... :Y ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6179) Moretimer válasza pohár (#6165) üzenetére


Moretimer
aktív tag

ÁÁÁÁÁ.....már írtam 1 csomó jó dolgot,erre észreveszem,hogy mégsem kűldtem be a fórumba,szal továbbnyomtam a jútubig. :)) (a sok a boroscola :DDD )

Visszatérve a cukrász dolgokre,én ha a a srácoknak(haveroknak,barátoknak),vagy a családban valakinek csinálok valami finomságot,akkor az megvan "túrbózva" rendesen.
Gondolom valami ilyesmire gondolsz.
Esetleg,ha erre jársz,én garantálok 1 olyan somlóit csokiöntettel,amilyet még lehet,hogy nem ettél. :K ;)

Moretimer

(#6180) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6170) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Aztaaaa...na ez loool!
Töltöd lefele,mint a kolbászt befele? :DDD

Moretimer

(#6181) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6179) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szerintem már alszik... ;) ...holnap "kőkemény" disznóvágáson vesz részt(nem Ő lessz a koca)...de hová is kéne menni a finomságokért? :D ...

...ez a huje jutub...már megint kekeckedik velem...most hangja nincs... :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6182) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6181) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Nehogy sokat igyon,aztán őt nézzék a leszúrandó élőlénynek! :DDD

Nem elképzelhető,hogy valami audio codec problémád van ezzel a jutúb-bal :F

Moretimer

(#6183) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na béke veletek. Azér nem 3kor akarok felkelni :DDD

Jó8 all.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6184) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6182) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...már meg is oldottam...csak újra kellett rakni az ffdshow-ot... :B ...[link]... :DDD ...

...rasko: jó éjt... ;) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6185) Moretimer válasza raskolnikoff (#6183) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Jó nyóc! :))
Szép álmokat,lehetőleg meztelen,gyönyörü nőkkel! :D

Moretimer

(#6186) raskolnikoff válasza Moretimer (#6185) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Azokkal nem álmodni/aludni jó :D

na offka

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6187) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6185) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha jókat akarsz(tok) kuncogni: nézegessétek a [link]-eket... :DDD ...[link]...Remi Gaillard-ot ismeritek? ;] ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6188) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6187) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Hogy röhög vissza a végén az ellenőrnő a csajra! :DDD
Heheheheee

Moretimer

(#6189) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6187) üzenetére


Moretimer
aktív tag

[link] :DDD

Moretimer

(#6190) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6189) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

... :DDD ...ezt egyik ismerősöm mutatta, elég tanulságos... :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6191) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6190) üzenetére


Moretimer
aktív tag

AztabüdösPics@ba de komoly!....a mai technikával,lehetséges,hogy elég szépen meg lehet téveszteni a szakértőket! :)

Moretimer

(#6192) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6191) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...bocsika hogy eltüntem, csak ezen mégjobban elámultam...szeretnék így tudni... :K ...part2...

...esténként tuti 100 eurósokat rajzolgatnék... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6193) Str8 sk8r válasza Str8 sk8r (#6192) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lassan viszont érzékeny búcsút kell vennünk, én lassan lépek...vége a melónak...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6194) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6192) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Elképzeltelek,ahogy klisékből alkotsz kész lenyomatokat :DD
Ezek nagyon komoly rajzok,tényleg........viszont én vízszintbe vágom magam,mert ma nagy "derbim" lesz a keresztfiammal,pihennem kell,mert lemerülök hamar,mint a román cerkaelem. :DDD
Jó nyóc!
Aztán majd re. ;)

Mod:+z :DD

[ Szerkesztve ]

Moretimer

(#6195) dokar válasza pohár (#6152) üzenetére


dokar
addikt

jó volna ha csak egy mezei megfázása lenne, de a rák ennél sokkal komolyabb, itt leírtam mi a baja: [link]

extra - SEXRay

(#6196) tomyoy


tomyoy
senior tag

:( :( :(

hát mit lehet erre mondani?jobbulást :( együtt tudok érezni, asszonynak a térdében van 1 daganat amire az orvos" hát jöjjön vissza ha 18 lett, addig elmúlhat" ...18 éves" jöttem! menjen ahoz az orvoshoz aki megvizsgálta, megnyomkodta azért..menjen innen semmi baja" hát Any... ez votl fél éve, most próbálom rávenni hogy jöhet a következő menet, csak ezekutűán nincs kedve menni...csak hát én nem hagyom ennyiben. anyukájának most derült ki hogy méhnyakrákja van"kezdetleges" nagyanyja meg mellrákban halt meg...mamájának meg az agyában fejlődött ki valami daganat..
szal jól kezdődik...
most jön haver, hogy elnézünk inni vmit:) de totál elment a kedvem az egésztől.

nyiknyiknyiknyik

(#6197) pohár válasza Moretimer (#6179) üzenetére


pohár
félisten

Arra benevezenék szívesen ;]

dokar... uh, sajnálom... :( :(((
Jobbulást neki, és jöjjön mihamarabb a baba ;) :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6198) pohár


pohár
félisten

:DDD

:DDD :DDD

:DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6199) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok! Ki meddig lesz ma? :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6200) pohár válasza gamerkiller (#6199) üzenetére


pohár
félisten

Amíg el nem alszok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.