Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6449) üzenetére


Um-By-Key
tag

1.7 ghz meg egy zorko hütés és 2,4 szó nélkül... :Y :DDD
Na de mindegy....IJ.....
Akkro marad a proci +lap megoldás..... :O
Van elkészített rák a csemege pultban...pl Tescó.....Csak olajjal tartósítják... :K

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6452) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6451) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha bizti vagy benne, hogy megy 2.4-et, nekem van tuningolható cserlapom...nekem tetszene a gyári inteled, kérdés kezelné-e a philippines procim? :U ...

...instant rák... :DDD ...gazdaságos teszkó homár: kér részletfizetési opciót? :Y ...

...csupor: nem elképzelhetetlen, de a minap eseményei nem erről tanúskodnak... ;] ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6453) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6452) üzenetére


Um-By-Key
tag

Hát azt esetleg megleshetnénk ugyan, de te buknál rajta!!...
Csak SD ram és NO AGP port......Hát ez elég cudar szerintem..... :O

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6454) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Hogy menne -e 2.4-en az csak tipp....De láttamm már 2.0-ást 4.7Ghz-en...sok ventivel...
[itt] a lap proci támogatási infója...By INTEL
De én nem látok Intel Philippines-t a listában....Bár ez nem jelent semmit... :K

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6455) Tom5


Tom5
addikt

Szépestét. Utolsó éjszakás műszakom. Aztán jöhet a megérdemelt pihenő. :C

(#6456) Um-By-Key válasza Tom5 (#6455) üzenetére


Um-By-Key
tag

Azt már félábon is kibirod.... :Y :C

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6457) pohár


pohár
félisten

FEDDE LE GRAND OUTPUT WOLRD TOUR KONCERT
Bozóky vs.Lipóczy + Dj Wallas + Dj Bárány

Szedjétek, hallgassátok!! :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6458) Tom5 válasza Um-By-Key (#6456) üzenetére


Tom5
addikt

Ki ám, főleg úgy, hogy 5-kor lépek... ;]

pohár - kár, hogy most nemtudom meghallgatni. (csodagépen nincs hangszóró :U )

(#6459) pohár válasza Tom5 (#6458) üzenetére


pohár
félisten

Nah akkor majd holnap csapsz a lovak közé :D

Én ott voltam,******* party volt!! :Y :C

Nem unod még? :U

[ Módosította: Bordoi ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6460) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6453) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát lehet a procit támogatná, de nincs AGP se, és SD ramos? :Y ...felejtős...de te ezek után tényleg minek akarsz tuningolni egy 1.7-es cerkát egy ilyen gépben? :F ...semmi értelme...ott nem a proci lessz a szűk keresztmetszet... :( ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6461) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6460) üzenetére


Um-By-Key
tag

Az ember meg próbálja kihozni a legjobbat abból amiből tudja... :)) ..Nekem ez van... :N

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6462) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Másik gépre meg kinek van pénze??.... :F
Ha valakinek van az adja nekem!!! :C

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6463) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6435) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát nem tom.. Amikor én a kezeket láttam az autóból kilógva, nem fogtam ilyen viccesre... Am te tudod, biztos nem voltál még ilyen helyzetben hogy ezt lásd, nem is kívánom neked...

Szép délutánt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6464) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó estét! Tudna valaki segíteni abban hogyan tudok egy teljes számból egy 10-20mp-es részt kivágni?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6465) pohár válasza gamerkiller (#6464) üzenetére


pohár
félisten

SoundForge! :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6467) gamerkiller válasza pohár (#6465) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Virtual DJ xD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6468) pohár válasza gamerkiller (#6467) üzenetére


pohár
félisten

Akár... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6469) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6463) üzenetére


Um-By-Key
tag

Én ezzel a Magyar Bürokráciára próbáltam utalni!...
És arra hogy nem hinném hogy így lenne valaki..pláne valakik öngyilkosok!!
Ez csak duma!!!...És ahoz kell a duma hogy Megussza az a Rohadék szemét!!!...
A Wiszkis kipakolt "egy két" bankot!..de soha nem ölt embert...kapott mondjuk 15 évet....
Egy valaki elütött egy 4 gyermekes anyukár és kap 3 évet???...Na??....Igazság??....
Ablakban!!!...ennyi!!!...
És mélységesen sajnálom az autóban ülő embereket!!!..És hozzátartozóikat ha van...
Ennyi!!! :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6470) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6467) üzenetére


Um-By-Key
tag

A Virtual Dj az jóóóó.....Love.... :C

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6471) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6469) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ennyi maradt belőle..

Na meg ez..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6472) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6471) üzenetére


Um-By-Key
tag

De remélem így már érted amit a régebbi hozzászólásomban próbáltam irni...
Csak maximum rosszul fogalmaztam... :))

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6473) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6471) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...elég elgondolkoztató látvány...de legalább nem szenvedtek sokat... :( ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6474) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6472) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Értem persze :)

Str8: Ahogy hallottam a boltban, egyedül volt, és aznap tudta meg hogy rákos, és azért lett öngyilkos..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6475) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6474) üzenetére


Um-By-Key
tag

már már lassan érthető kezd lenni a történet....
De vajon a teher autónak mekkora sebességgel kellet mennyen hogy ha még fékezett is így maga alá gyűrje??....
Hát ezt még mindíg nem értem sajna... :(

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6476) tomyoy válasza Um-By-Key (#6448) üzenetére


tomyoy
senior tag

nah ez az !...de valami szörnyű 1 valami, nincs rá szó...csak annyi : öööeeeee

street: áh csak 800ft volt, :)

ma menni kellene valahova:) de valószínűleg csak tescó járat lesz belőle, meg 2-3 üveg bacardi...

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

(#6477) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6476) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...holnap én is beünneplek... :)) ...szüli-névnapot tartunk... :C ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6478) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Jó mulatást mindenkinek!! :C

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6479) Um-By-Key válasza tomyoy (#6476) üzenetére


Um-By-Key
tag

Szerintem a neve miatt ne vegyél Bacardi-t... :K
Vagy ha veszel is gondolom a fehér címkés Bacardi Superior-t veszed...
Elötte olvasd el hány Fokos!!....Jó tanács!.... ;) Amúgy 37,5%...
A Rum 60%-nál kezdődik!!
Vegyél inkább Stroh-t vagy Spitc esetleg Portorico-t!..
De ha minden képpen Bacardi akkor Bacardi 151-et keress....75,5%...
Ezeknek több közük van a rumhoz!..... :DDD
Ha jó rumból rugsz be akkor másnap nem emlékszel túl sokra.... :Y
Én már csak tudom!... :DD
Volt hogy a Discóba úgy mentem másnap melózni hogy lehet már ki is vagyok rugva!!..
De nem voltam....Viszont hallottam érdekes sztorikat hogy miket csináltam!...
Csak arra emlékeztem hogy Széthánytam az öltözőt aztán pedig aludtam....
De akkor mentem fel amikor a legnyagyobb pörgés lett volna...
Aval keltettek hogy már bezártunk!
Mint késöbb kiszámoltuk 3 órát alukáltam!..
Mókás volt!...
Na jó szórakozást!!! :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6480) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Iccakai műszak oszt nem van senki...nadeee illyett.-....... :Y

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6481) pohár válasza Um-By-Key (#6480) üzenetére


pohár
félisten

Jah mert Nagyon Vadon 2-t nézek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6482) tomyoy válasza Um-By-Key (#6479) üzenetére


tomyoy
senior tag

zárva volt a tescó!.....szal csak kocsikázás lett belőle

nyiknyiknyiknyik

(#6483) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6475) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Inkább a szmgk ment mennyivel? Kamion 90-él tilt, és itt 70-el mehet.. Kanyarból jött ki méghozzá olyanból amit még kis autóval sem igazán lehet bevenni 70-80-nál többel..

Tomy: A Tetyó be szokott zárni? :F

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6484) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6483) üzenetére


Um-By-Key
tag

Március 15.-én be szolott... :))

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6485) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6483) üzenetére


Um-By-Key
tag

Kezd világosodni a történet!!...
A Végén még a sajnálatom átmegy Útálatba... :))

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6486) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6485) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mind1, én nem foglalkozok vele többet, csak azt nem értem hogyha öngyilkos akart lenni, akkor miért egy kamionnak kell neki menni hogy veszélyeztesse a másikat is? Mennyen neki egy fának...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6487) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6486) üzenetére


Um-By-Key
tag

Teljesen igazad van!.... :K :K :K
Na részemről lezárva... :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6488) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6482) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha van "tuskó" benzinkút, az mindíg nyitva van, és az áraik is U.A., és ünnepnap is nyitva...

...Umby: tegnap kemény volt...jocival fél lityi hubi+2x2 bivaly, aztán bementün a sarki kisközértbe(mert az mindíg nyitva)és elköltöttünk legalább három rugót, de hogy mire azt nem tudom...meghalt néhány agysejtem...úgy beittunk, hogy arra már nem emlékszen, mit vettünk, mit ittunk, mit csináltunk, mi történt...15:00-kor kezdtünk, de valamikor hajnalba végeztünk, és csak ma 13:00-kor estem le az ágyról... :Y ...kár hogy nem voltál jelen... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6489) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6488) üzenetére


Um-By-Key
tag

Jó kis buli lehetett... :C
Joci hogy van??....Élmég??.. :DDD
Kinek a mijét tartottátok??....

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6490) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6482) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...pedig azt írta ki hogy hiba...sebaj...

...Umby: szülinapom+Joci névnapja ... ;) ...jól vannak, és még mindíg albiba laknak Gyálon...a 148-as járaton vezet...jó volt a buli, ott volt a hugom is(17)... :C ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6491) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6490) üzenetére


Um-By-Key
tag

:C :C :C BOLDOG SZÜLINAPOT! :C :C :C
Lekéstem... :U
A hugom is után miért tettél 17-et??...
Jó nő??..vagymi?? :F Nem értelek.... :(

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6492) pohár válasza Str8 sk8r (#6490) üzenetére


pohár
félisten

Happy Birthday utlóag is!! :C :R

Ennyi piától kidőltél? :D
Ez nekem meg se kottyanna :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6493) gamerkiller válasza Um-By-Key (#6491) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Sztem 17 éves.. xD

Jó napot, ki lesz ma aktív?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6494) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szép délutánt, mindenkinek. Imre hercegnek csak 24.- én lessz a szüli napja. De azért köszi a nevében is ,a jó kívánságokat.

Pohárka: Nem azért dőltki mert hulla részeg volt, :( hanem mert 2 napig nem aludt.

Game: Igen nyertél, most lessz 17 éves. :K

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#6495) gamerkiller válasza Bub0rek (#6494) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most lett nem? Perszeee :D Boldog szülinapot akartam neki kívánni, de így nem.. majd.. :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6496) pohár válasza Bub0rek (#6494) üzenetére


pohár
félisten

Az nagyon nem jó... :(
Nem lesz ennek így jó vége... :(

szerk: Bubi, észrevetted hogy egyre jobb a helyesírásod? :D :B

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6497) gamerkiller válasza pohár (#6496) üzenetére


gamerkiller
senior tag

nevében is után azthiszem nincs , :)

szerk: Azt hiszem az azt hiszem külön van.. :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6498) Bub0rek válasza pohár (#6496) üzenetére


Bub0rek
tag

:P

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#6499) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Van itt még valaki?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6500) pohár válasza gamerkiller (#6497) üzenetére


pohár
félisten

Én tudom, hisz én ne tudnám? :D ;] :P

De Bubi iszonyat sokat fejlődött e téren!
Vagy csak odafigyel hogy mit s hogyan ír :D

Büszke vagyok rád Bubesz! :D :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.