Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) Serpiko válasza Pulsar (#35999) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen nyugi lesz szeretek ünnepnapokon menni lazaság van olyankor. Ja hétfőn is megyek estére az már nehezebb lesz kicsit. De a lényeg dupla pénz je!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36002) Pulsar válasza Tomasz72 (#36000) üzenetére


Pulsar
veterán

mondjuk úgy, hogy vállaltam igen... :D

Serpiko Hétfőn én is jövök és itt is gáznak tűnik a dolog majd :D

[ Szerkesztve ]

(#36003) Tomasz72 válasza Pulsar (#36002) üzenetére


Tomasz72
tag

Hány gépet peccseltek? 300 meglesz.?

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36004) Pulsar válasza Tomasz72 (#36003) üzenetére


Pulsar
veterán

1500 :D

(#36005) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nálunk nyugi van, egy vonatot várunk csak. Aztán reggelig remélem szuszi.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36006) Pulsar válasza flymi (#36005) üzenetére


Pulsar
veterán

na az jól hangzik.
Én egy hívást se várok, még is hívogatnak. De remélem lassan befejezik :D

(#36007) flymi válasza Pulsar (#36006) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Végeztünk. Vacsora, aztán szuszi. :C
Sokat nem ártunk legalább a vasútnak.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36008) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan kezdődik...Na ki tolja még velem az éjszakai műszakot? Csapassuk a fànkit itt hogy ne unatkozzunk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36009) Serpiko


Serpiko
addikt

Annyira nincs semmi hogy filmet nézünk Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36010) fant0mi válasza Serpiko (#36009) üzenetére


fant0mi
addikt

En is itt vagyok.
17 orakor jelentkeztem fel az orszag masik vegen, fel oraval azelott szoltak, hogy nem maradt melo. Szoval itt szoszmotolok 5 oranyira a lakhelyemtol, s semmi ertelme az ittletemnek (ja, de, egy kis tmk volt egy ora hossza), de haza nem mehetek, jo peldat kell mutatni. A szunyogok meg felzabalnak. Egy vigasztal. Az unnepi gempa. Semmittevessel meg nem kerestem ennyit.:)

(#36011) Serpiko válasza fant0mi (#36010) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem semmi keményen tolod. Mi most végeztünk nagyjából mindennel már csak a reggel 06 órát várom. Ja és jövök vissza megint estére lol.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36012) fant0mi válasza Serpiko (#36011) üzenetére


fant0mi
addikt

Bevégeztem.
Mennyi az esélye, hogy gatyán keresztül zacsin csíp egy szúnyog? Hátb+ van ilyen. :D
Én éjszakára majd pénteken. Addig 3 nappalos, ebből 2 iroda.

[ Szerkesztve ]

(#36013) zeon.hu válasza fant0mi (#36012) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szúnyog ... :DDD

Csak szerda délelőtt indulok, de Győrbe.
Ott 2 leltár vár ránk, várható hazeérkezés kb csütörtök dél.

#?*@&!

(#36014) Serpiko válasza fant0mi (#36012) üzenetére


Serpiko
addikt

Na sikerült 6 órát aludni lehet a klíma segített jó időt csináltunk a szobában. Az szép zákos szúnyog :D mondjuk vérbő terület értem a szúnyog gondolkodását. Lol!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36015) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt megkezdtem a második éjszakai műszakot. Ki tart velem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36016) flymi válasza Serpiko (#36015) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kizárt dolog. K*va meleg lett hirtelen. Jövő héten jönnek csak klímát szerelni, addig csak tátogunk itthon a tetőtérben, mint a partra vetett halak.
Kedd nappal, szerda éjjel megyek. Nem lesz egy sétagalopp. 9 vagy 10 éve szenvedünk már minden nyáron, nem tudunk rendesen aludni sem. Most, h baba lett végre meggyőztem az asszonyt, h kell minimum egy klíma. Anyósom szerint ide nem kell én meg mondtam, h cserélhetünk. Ő mehet az emeletre, mi jól ellennénk lent a 24-26°C-ban ilyenkor. Jobb, mint a 31 azért na... De nem?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36017) Serpiko válasza flymi (#36016) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony itt melóban nálunk sincs klíma. Megy a szenvedés rendesen rendesen. Otthon van klíma 3 éve imádom nyugodtan alszok 24 fokban tökéletes. Nem bántam meg te sem fogod. Főleg éjszakás után tök jó hűvösben aludni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36018) flymi válasza Serpiko (#36017) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én már régóta akartam, de mindig ellenállásba ütköztem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36019) Serpiko válasza flymi (#36018) üzenetére


Serpiko
addikt

Akard is! Ne foglalkozz azzal aki azt mondja nem kell nincs igaza. Majd ha kipróbálja rakap. :D elég jól bírom meg a 2. Éjszakai műszakot lol.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36020) Serpiko


Serpiko
addikt

Na most van a holtpont mindjárt elalszok. Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Mi segít ezen?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36021) flymi válasza Serpiko (#36020) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Aludni. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36022) Serpiko válasza flymi (#36021) üzenetére


Serpiko
addikt

Sikerült 4.5 órát aludni. Hazaértem klíma bekapcs kutyával tök jól aludtunk. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36023) samu2062


samu2062
aktív tag

Én ma éjjel nyomom.
De,hogy mi van itt most megint...
Kész káosz.Jó lenne lassan abbahagyni mára,de az még odébb van.
Itt van klíma szerencsére.Otthon viszont nincs (albérlet),pedig umva jól jönne sokszor.

(#36024) Pulsar


Pulsar
veterán

Jó estét mindenkinek. :R
Én is jelen. Voltam tegnap is de akkora sz**roller volt, hogy pisálni sem volt idő :D

(#36025) Serpiko


Serpiko
addikt

Nos a mai éjszakai műszakban ki tart velem? Hogy birjatok?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36026) Serpiko


Serpiko
addikt

Hol vagytok? Uncsizok egyedül :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36027) fant0mi válasza Serpiko (#36026) üzenetére


fant0mi
addikt

En itt vagyok, hagytak 2 orat szusszanni, most jon a 2. felvonas. Reggel 6 korul jon a levalto.

(#36028) Serpiko válasza fant0mi (#36027) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is 6 ig vagyok várom már valót társat. De olyan meleg van nem bírjuk. Szálkásitunk mint a gyurosok. :D amúgy tavaj voltak felmérni klímát hova kéne rakni azóta is hozzák. Klima van nálatok?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36029) zeon.hu válasza Serpiko (#36025) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vagyok, most indulunk haza.
Délután 3-kor kezdtünk, még kb 3 óra út hazáig.

#?*@&!

(#36030) Serpiko válasza zeon.hu (#36029) üzenetére


Serpiko
addikt

Óvatosan az úton aztán majd jó pihenést. Következő éjszakai műszak kimarad kettő nappal jön majd.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36031) zeon.hu válasza Serpiko (#36030) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mindjárt otthon leszek, kiraktam mindenkit.
A hétfő éjjeli meló délelőtt 11-kor kezdődik majd, akkor indulok Sopronba.

#?*@&!

(#36032) Serpiko válasza zeon.hu (#36031) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem jovohet péntek és szombat lesz éjszakai műszak legközelebb. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36033) fant0mi válasza Serpiko (#36028) üzenetére


fant0mi
addikt

A mai paripán éppen volt. Nem is fogyott el, csak a fele ásványvizem. De a hónapban tervezetten több klímás masina már nem lesz, régi kotlára vagyok írva.

[ Szerkesztve ]

(#36034) samu2062 válasza fant0mi (#36033) üzenetére


samu2062
aktív tag

Szoktál Pécs felé járni?

(#36035) fant0mi válasza samu2062 (#36034) üzenetére


fant0mi
addikt

Egyaltalan nem

(#36036) flymi válasza samu2062 (#36034) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Az értelmesebb egyorrúak nem járnak mifelénk. :N ;)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36037) fant0mi válasza flymi (#36036) üzenetére


fant0mi
addikt

Egyorru? Hat ez meg? :D

(#36038) flymi válasza fant0mi (#36037) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez mifelénk amolyan jelző. :) Inkâbb ne is kérdezd.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36039) Serpiko válasza flymi (#36038) üzenetére


Serpiko
addikt

3.5 órát aludtam kutya felkeltett lol.. ja túlóráztam is kolléga késett 6 óra helyet 8 órakor végeztem.

Egy orrú mód csak el...

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36040) samu2062


samu2062
aktív tag

Belevágtunk a szombat éjszakába.
De ez legalább nyugis.
Lesz kis pihi is.

fantOmi akkor nem "találkozunk".Azért az idézőjel,mert valószínűleg csak láttuk volna egymást.
Gondolom jól jön azért a klíma a gépre.
Bár vannak akik nem szeretik,mert 1-2 gépen olyan hangos,mint a pusztulat.

Én is hallottam többször az egyorrú kifejezést,de csak ugy általánosan mondogatták az emberekre.:)

[ Szerkesztve ]

(#36041) Serpiko válasza samu2062 (#36040) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó pihenést én most nappalt toltam. Legközelebb pénteken és szombaton leszek északi műszakos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36042) samu2062 válasza Serpiko (#36041) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszi!
4 órát stabilan aludtam az éjjel. :DD
Nem volt semmi mozgás az állomáson éjfél és négy között.

(#36043) Serpiko válasza samu2062 (#36042) üzenetére


Serpiko
addikt

Na az fasza ha tudsz kicsit pihenni. Holnap fényben járó leszek :D meg kedden is de pénteken újra éjszakai műszak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36044) flymi válasza samu2062 (#36042) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Tán neked is olyan jó az alvókád, hogy még le se raktad a fejed de már alszol? Két kollégám pont ilyen, irigylem is őket néha. Nekem kell egy kis idő azért. Ha van cirka szabad 3 órám melóban, akkor abból kábé 1-1,5 órát tudok kumni. Otthon persze ugye más az ágyikóban mint szoliban az asztalon egy vékony szivacson...

Én is voltam és fél 1 és hajnal 5 között tudtam volna egy nagyot szusszanni, de a tolatós föntről beesett háromkor (hogy esett volna ki a kereke a Kapos hídon... vagy előtte). Na jó csak egy kocsit hozott és csak félre kellett tenni, de akkor is. :)

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36045) Serpiko válasza flymi (#36044) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is nehezen alszok melóban viszont ha fáradt vagyok leülök a székbe azt már alszok is. Ha nem vagyok annyira fáradt akkor nehezebb alszok el. Nálunk amúgy hivatalosan nem lehet aludni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36046) titetoyz


titetoyz
tag

nah 4hét múlva ittis kezdődik az éjszakai műszak... folyamatosban leszek, de kicsit dominál az éjszaka...
3műszak 8-12h..

Mivel ti tapasztaltak vagytok az éjszakázásban, tudnátok bármi ötletet/tanácsot adni egy kezdő éjszakázóra? :D
mire figyeljek, hogy szoktassam át a szervezetem, stb?

(#36047) flymi válasza Serpiko (#36045) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hááát, hivatalosan nálunk sem. :N

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36048) Serpiko válasza titetoyz (#36046) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt sehogy nem lehet megszokni illetve készülni rá. Majd a szervezetek idővel hozzàszokik. Amikor kezdő voltam akkor előtt sokáig aludtam nekem akkor ez vált ve most 5-6 órát alszok már az is elég. Az idő segít majd megszokni Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36049) _drk válasza titetoyz (#36046) üzenetére


_drk
őstag

Előtte sokáig kell fel lenni, majd sokáig kell aludni, gyakorlatilag otthon éjszakázni.
Munkában meg ha nincs sok dolga az embernek megnézni, hogy tud-e aludni. Ha nem meg el kell valamivel mulatni az időt, mert éjszakásban az is rossz ha nincs mit csinálni, idő se megy és csak nagy kínlódás az egész.

(#36050) Serpiko válasza _drk (#36049) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól beszélsz kezdő koromban ugyanezt csináltam előtte sokáig fent voltam majd aludtam amíg tudtam. Ez kb 15 éve volt ma már akkor is kibíróm ha nem alszok előtte sokáig hozzászokott a szervezetem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.