Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6600) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nah így már tiszta ügy...ha kell valami, vagy ha marad, szólj nyugodtan... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6602) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6601) üzenetére


Um-By-Key
tag

oksa..... :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6603) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6601) üzenetére


Um-By-Key
tag

De minek neked régi PIII-as cucc??.....
És minek van neked??.... :Y :DD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6604) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6603) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...miért ne? :B ...poén...elvileg netezni is jó... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6605) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6604) üzenetére


Um-By-Key
tag

Még a DivX-es filmet is vereti neki... :))
Hát megint lett egy érdekességem... :F
Compaq Evo d300v az alaplap típusa...De Google barát nem segít h milyen procival barátkozik...Mert hogy a Celeron nem a legjoobb....
Bár duplája az L2 tára ennek az 1.4-esnek mint a 1.7-esnek és mind a 2 cerka...
Na de hogy menne csórikám mondjuk egy 1.6-os Pentiummal ami 2.0-án megy??...
Csóri... :DD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6606) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Na Good Night minden kedvess ittenlevőnek.... :D

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6607) pohár válasza Str8 sk8r (#6592) üzenetére


pohár
félisten

Ide is jöhet vele, de itthon mondjuk nincs hangcucc hozzá... :U :( :D

Mind1, megyek én is hozzád én szétkapom a házat olyat mixelek :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6608) Str8 sk8r válasza pohár (#6607) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én benne vagyok, csak a vonatjegy többe kerülne mint egy havi szerver bérlet...bár még tanuló vagy... :U ...nah majd tárgyalunk, ha aktuális lessz...de ha gondolod, megvan a virtua dj 5 a gépen, és rá van kötve az is a nagy ládákra(nem az 1000-s re, mert az még most készül), és elég jól puffognak... :K ...

...Umby: yo8...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6609) pohár válasza Str8 sk8r (#6608) üzenetére


pohár
félisten

Virtual DJ? :D

Cöhh, kinek kell az, ha van rendes? :D
Vagy legfeljebb ha haver nyáron felmegy a kocsijáért Pestre akkor vele megyek és visszük a 2x Pio CDJ1000mk3 + Pio DJM 800-asát, hogy keverjünk már kicsit nálad ;] ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6610) Str8 sk8r válasza pohár (#6609) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...arra mindenképp beneveznék, de szólj elötte legalább egy héttel... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6611) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Szép jó estét!

Nem jön álom a szememre,sem pedig valami jófajta tündér,hogy elaltasson. :( :O

Viszont legalább kedvemre való műsorba csöppentem.Milyen cuccod van Str8 sk8r?

Moretimer

(#6612) pohár válasza Str8 sk8r (#6610) üzenetére


pohár
félisten

Okés, meglesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6613) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6611) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...van egy 2x1000W-os kihangosító végfokozat, ps most igyekezek építeni hozzá ládákat...csak anyagilag kicsit megterhelő-egy 400/600W-os mélynyomó 25 rugótól indul, és oldalanként legalább kettő kéne...a többi lényegében megvan, csak össze kell aplikálni... :K ...jelenleg egy házi készítésű 150-200W-os mélyerölködőre ven kötve 4db 40cm-s 2db 30cm-s és 2db 25cm woofer, és egy surrund reciver a meghajtó, amin további 5db teljessávú láda van... :)) ...kielégítő a válasz? ;] ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6614) Um-By-Key válasza pohár (#6609) üzenetére


Um-By-Key
tag

ilyen jól megy a spancidnak??... :F
Csak nem a Gyurcsány??...és most hogy lemond lessz ideje veled foglalkozni mi??.. :DD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6615) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó reggelt!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6616) pohár válasza Um-By-Key (#6614) üzenetére


pohár
félisten

Neeem, nem ő az :D

DJ a srác, de nem egyedül vette a cuccát, meg van egy 2 éves 9-3as Saabja, kurvajól néz ki az is, csak elvették a jogsiját nyáron, 1 évre lett behúzva :D

A testvérének pedig Debrecenben pókerterme van, a srácnak pedig egy építkezési vállalkozása van Pesten, csak átadta a bátyjának, szal tudnak élni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6617) Um-By-Key válasza pohár (#6616) üzenetére


Um-By-Key
tag

Jah... :DDD
Csak mer a Lejátszónak darabja 300.000.Hungary Forint.....
Adnék a Kettőért 5 évet az életemből... :Y

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6618) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6613) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Nem rossz -nem rossz....igazán kielégítő válasz. :)
Szóval hangerő az van,misőség nincs. ;]

Moretimer

(#6619) pohár válasza Um-By-Key (#6617) üzenetére


pohár
félisten

Én tudom, a keverő is ott körül van :DDD
De hát a munkához kell :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6620) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na most újra bebízonyítottam magamnak milyen hülye vok.. :D Leejtettem itt a gépnél egy százat, fel akartam venni, és azzal a lendülettel le fejeltem az asztalt.. Vérzik a fejem egy kicsit :S

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6621) Um-By-Key válasza gamerkiller (#6620) üzenetére


Um-By-Key
tag

:Y :C :Y

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6622) Um-By-Key válasza pohár (#6619) üzenetére


Um-By-Key
tag

Mi a neve??...Mármint a művészneve... :U
Mert hogy ezek a Cuccok vannak a Budapesti nevesebb Discókban is..
Pl.: Hajógyári sziget..Studio, Dokk, Bed Beach, Coronita....vagy White Angel...
de mondhatnám a Mamutban a Dokk Cafet-is...(ott játszttam is vele picit... :DD )

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6623) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

[Ez] ugyan egy picit tunázott.. de itt a spanod cucca használtan.....Kukkantsd meg mennyi... :))
Érdemes.... :DDD Ez az életemből 20 év... :DDD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6624) pohár válasza Um-By-Key (#6622) üzenetére


pohár
félisten

Nem resident sehol, szokták hívogatni ide-oda, amúgy Wanderboy a neve, vagy Tim Manuel :D
Inkább producerkedik :K

Szép kis rack, jól meg van csinálva :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6625) szalai56


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek.
Str8 sk8r: megoldodott. Kaptam tőle egy elnézést kérő levelet. :)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#6626) Um-By-Key válasza pohár (#6624) üzenetére


Um-By-Key
tag

Szoval hobbiból van neki 1 millás cucca??.... :F :Y
Nem semmi hozzál vele össze és fogadjon örökbe.. :DDD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6627) Blaze71 válasza Str8 sk8r (#6613) üzenetére


Blaze71
őstag

Látom összejött néhány DJ palánta az oldalon. Én 95-ben letettem a mikrofont a CD lejátszókat, meg a többit. Azt viszont látom, hogy sok cucc ára jelentősen zuhant azóta. Igaz, hogy az erősítőké és a hangfalaké meg az egekbe szökött. Anno egy Ortophone Concorde NighClub fej, vagy tű ára két havi fizetés volt, most meg 2 ezerér kettőt adnak a Zaj Studióban.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#6628) pohár válasza Um-By-Key (#6626) üzenetére


pohár
félisten

Végülis nem hobbi, mert DJ a srác, meg MÁDESZ tag, meg zenét is ír, meg producerkedik, de végülis ezzel dolgozik, szal annyira nem hobbi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6629) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6618) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem akarom magam fényezni, de minőség tekintetében meg kellene halgatnod olyan embereket, akik hallották már...azért mert nem a leg drágább márka, még lehet szép a hangzáskép... :K ...

...Blaze71: igen...a DJ lemezjátszókat leváltotta sok helyen a CD...ez eléggé betett a lemezgyártásnak, és a köré fonódo ezközök eladásának is...

...szalai56: végülis, csak már engem eleve az idegesít, hogy valaki felajánl valamit, aztán mégse, stb... :( ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6630) tomyoy


tomyoy
senior tag

na lassan lehet menni dolgozni:)

nyiknyiknyiknyik

(#6631) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szép napot!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6632) Blaze71 válasza Str8 sk8r (#6629) üzenetére


Blaze71
őstag

Na, igen. Amikor én lecseréltem a bakelitet, akkor egy normális, nem Technics 1210-es, hanem mondjuk egy komolyabb Akai is 30 ezer volt és arra kellett még egy fej, bele DJ tű. Komplettan majdnem egy évi fizetés volt egy pályakezdő villanyszerelőnek, mint amilyen én voltam. Egy Disco után jó, ha kerestem 5 ezret, így ha ezt nézem, akkor is két hónap. Aztán akkor az még csak egy lemezjátszó, amihez kellene mégegy, meg a keverő, erősítők, hangfalak. A fények meg még sehol. A Technics CD-ket megvettem 17 ezerért. Innentől már nem kellett annyira komoly keverő sem, de a többi természetesen ugyan az. Bakelitet a 90-es évek legelején jóformán csak Ausztriából lehetett szerezni, így én is oda jártam havonta. Aztán a CD-ket egyszerűbb volt beszerezni, nem volt olyan sérülékeny, mint a bakelit. Két maxi áráért adtak egy dupla válogatást, mint a Bravo Hits, meg a Dance Now. Annak idején 4-5 ilyen válogatáslemez elég volt egy estére, de persze gyültek a mxi CD-k is rendesen. Kb egy év alatt összejött olyan 150-200 db, aztán már nem is nagyon kellett mást venni, mint válogatáslemezt. Persze a bakelit jobban szól, több élet van benne. De sokkal bonyolultabb volt vele dolgozni. Ma meg már nagyon jó DJ progik vannak, mint pl a VirtualDJ, amivel szépen eljátszogat itthon az ember. Kár, hogy 20 éve nem volt ilyen. Ja, számítógép se volt igazából. :DDD

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#6633) Str8 sk8r válasza Blaze71 (#6632) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...így van, és lassan mi is így öregszünk ki...most értem be melóba az saját szülinapi ajándékommal, mert megleptem vele magam...nem volt más ürügy... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6634) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6633) üzenetére


Um-By-Key
tag

És teszel bele egy Celeront??... :Y
Naaa léccike....... :DD
A cd meg soha nem fogja vissza adni egy Bakelit hanzását.....
Nekem Dj Fat megmutatta a Dokk Cafe-ban mi a külömbség hangzásra.....

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6635) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó estét!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6636) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6634) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

..."tsókolom-tsókolom"... :)) ...

...celeront nem is fogad... :DDD ...minimum 800 FSB...a CD hangzása nem, de az ára vonzó minenki számára...persze aki igazán jó hangzássan akar dolgozni, és az ár másodlagos az szánni fog rá pénzt is, és energiát is... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6637) Blaze71 válasza Um-By-Key (#6634) üzenetére


Blaze71
őstag

Azt én is tudom. Azt hiszem, hogy írtam is. Amikor már CD-ről nyomtam, de még volt sok bakelitem, ráadásul olyan lemezek, amiket még lehetett játszani, megnéztem a különbséget. Kis túlzással, mint a Sokol rádió és az élő koncert. :DDD A Dr Alban féle Hello Africa - Tech Macosa Mix bakelitről kinyomta majdnem a helyi kúltúrház ablakait. Meg a közönségből a szuszt. :DDD Talán emlékeztek még Mr. Rick-re. Volt egy együttese a szólókarrier előtt. Én még tőlük vettem meg Disco-ra a kezdő koncertcuccukat. Ütött akkorát, mint Madár a bajnoki övért. :DDD

Str8 sk8r!

Szép ajándék! Sok boldogságot szülinapra is, meg a laphoz is. :DD

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#6638) Str8 sk8r válasza Blaze71 (#6637) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszi szépen, meglessz...ha minden jól megy, az egyik ajándék, hogy 15 év után megint eszem lekváros gombócot(vagy derejét)..."lett ölöm é bódottá"... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6639) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...aki nem hiszi, járjon utána... :C ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6640) tomyoy válasza Str8 sk8r (#6639) üzenetére


tomyoy
senior tag

sáálláálálálááááááááááá sáálláálálálááááááááááá......nánánáá ná á nááááá :R Boldog szülinapot! hej

nyiknyiknyiknyik

(#6641) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6640) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszönöm... :R ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6642) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6641) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Boldog szülinapoT!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6643) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6642) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szöszike...jól bekajáltam, levegőzni is alig tudok... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6644) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6643) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mi volt a menü?;);)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6645) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6636) üzenetére


Um-By-Key
tag

Akkor rosszat linkeltél be....
Mer amit linkeltél ott ez van: GA-EP45-DQ6
Tulajdonságok
Processzor 1600/1333/1066/800 MHz FSB
LGA775
Intel® Core™ 2 Extreme / Intel® Core™ 2 Quad / Intel® Core™ 2 Duo / Intel® Pentium® Dual-Core / Intel® Celeron®
Az L2 gyorsítótár mérete processzorfüggő ...stb...

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6646) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na jó éjt!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6647) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó reggelt ^^

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6648) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szép délutánt! Jézusom.. xD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6649) Blaze71 válasza gamerkiller (#6648) üzenetére


Blaze71
őstag

Ja-ja. Pörög az oldal. :DDD Jöhetnél sűrűbben. :DDD

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#6650) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6645) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nah igen, de csak a 800MHz-s FSB-jű cerkát támogatja, de azok meg ha jól tévedek már kétmagosak... :U ...az meg már nem is "igazi" celeron... :N ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.