Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Z¤Z¤


Z¤Z¤
tag

Szisztok most kaptam ezt a topik címet :C Ha nem gond csatlakoznék én is éjszakázni :DDD

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6252) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szép napos délutánt mindenkinek. :R

Z¤Z¤: Dehogyis baj. :N Mi nagyon örülünk, az új emberkéknek. Legalább jó sokan leszünk. :K

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#6253) gamerkiller válasza Bordoi (#6227) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akkor most adjam ki ilyennek magam? Mi értelme lenne ha nem igaz?

Hogy laknak e, azt nem tudom. Autókat szereti itt valaki?

Str8 sk8r: Ki az a hayha?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6254) Bub0rek válasza gamerkiller (#6253) üzenetére


Bub0rek
tag

Aloha. ;] Én is válaszolhatok erre a kérdésre?

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#6255) Bub0rek válasza gamerkiller (#6253) üzenetére


Bub0rek
tag

Már mgint kétszer ment el. Ilyen nincs, és mégis van.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#6256) szalai56


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#6257) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Csókolom,sziasztok! :D

Moretimer

(#6258) Z¤Z¤


Z¤Z¤
tag

Jó estét mindenkinek...

Na milyen jóljártam ma :W
tegnap volt a szülinapom elmentem venni 1 CPU-t és erre nem kezeli az alaplapom :W
Szép meglepetés :(
Biost kellene frissítenem és akkor talán jólenne de 1 flopilemezem van de az is gajra ment :C
Amúgy van itt olyan aki jártas a bios frissítésben? mert én még nem csináltam! Miket kell ott csinálni? Mire számoljak? :)

[ Szerkesztve ]

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6259) Z¤Z¤


Z¤Z¤
tag

Frissítés megtörtént de változatlan a dolog :((( :W

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6260) gamerkiller válasza Bub0rek (#6254) üzenetére


gamerkiller
senior tag

nekem mind1 hogy ki válaszol.. annyira nem is érdekel hogy őszinte legyek :F

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6261) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...hali...már edzek a délutánra... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6262) Moretimer válasza Z¤Z¤ (#6258) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Asus deszkám van,hozzá bios flash progi "integrálva",ezzel a hülye is megcsinálja. :D
Flopi-ról még nem próbáltam.
Milyen procit vettél,

[ Szerkesztve ]

Moretimer

(#6263) tread777


tread777
tag

Ez a totyik lassan olyan lesz mint a remek sorozatok a tvben...
Ha két hétig nem nézek ide, akkor se maradok le semmiről...
Illetve már most is olyan :(

(#6265) Str8 sk8r válasza tread777 (#6263) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...az on-topik is ilyen, csak ott többet kell visszaolvasni... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6266) Bordoi


Bordoi
őstag

Moretimer A politikát ne hozd ide légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6267) Str8 sk8r válasza Bordoi (#6266) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hálisten' nem is láttam... :N :D ...gyógyulgatsz? :K ...úgyértem: ma ébren leszel még éjfél körül? :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6268) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok! Jó estét!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6269) Bordoi válasza Str8 sk8r (#6267) üzenetére


Bordoi
őstag

Gyógyulgatok. :R
Nem ígérem, de rá kell próbálni.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6270) Bordoi


Bordoi
őstag

gamerkiller Dunaújvárosban laksz?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6271) Str8 sk8r válasza Bordoi (#6269) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...rendben, majd megnézlek akkortájt, és küldök privit... ;) ...

...gamekiller: üdv...a nevedből következtetve gondolom nagy játékmester vagy...játszottál már a Titan Quest-tel? :U :D ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6272) gamerkiller válasza Bordoi (#6270) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kiskunmajsán lakom. Te?

Hova mentek a többiek?

S8krt: Hát jah. Még általánosba neveztek el így, mert folyamatosan végeztem ki a játékokat. Elég sokat játszottam Cod:uo-val, eleinte csináltunk is egy baráti tásaságot, a (nem tudom mennyire játszasz vele) .:;)P::. (powerpunch). Eléggé jók voltunk, de már kinőttem a játékból, bár szakmánál maradtam, informatikus lett belőlem. (amúgy azért még megnézem az új játékokat :) Levonom a következtetést, és delete neki :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6273) Bordoi válasza gamerkiller (#6272) üzenetére


Bordoi
őstag

Én Debrecen mellett.

Csak azért kérdeztem, mert itt
Dunaújvárost írtál.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6274) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6272) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én is játszottam a CoD első részével, én a másodikat is (csak) láttam...van egy ismerősöm, aki még a mai napig is nyomul a neten vele, és van egy klánjuk. amiben valami nagyon szigorú csalás elleni szabályrendszer van...

...én inkább a karakterfejlesztgetős gamákat kedvelem, és az összes autóst... :K ...

...#6275: csak RPG...nem neten, mert mobilnettel vicces lenne, vagy inkább siralmas... :DDD :N :O ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6275) gamerkiller válasza Bordoi (#6273) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, mert az öcsém ott tanul a Dunaújvárosi főiskolán, és laptopra gyűjt, viszont nincs rege itt. Segítettem neki.

Te minek tanulsz, vagy mit dolgozol?

"karakterfejlesztgetős" = MMORPG, Muonline, esetleg WoW?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6276) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6274) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Miért? Olyan lassú az a mobilnet? Ki a szolgáltató?

Az MMORPG nem igényel nagy sávszélt. UP 10+-1Kb/s elég neki ha jól tudom.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6277) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6276) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát azért nem mindíg olyan "gyors"... :DDD ...vodkafon...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6278) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6277) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mennyivel töltesz fel?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6279) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6278) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...talán ha 5-6kilóbit/sec az alsó határ...elvileg soxor gyorsabb lenne, de ha meghaladom a 5 giga adatforgalmat, akkor részleges, ha a 10-et akkor állandó sávszél-korlátom van, és ezért ilyen lassú...ezt a határt álltalában minden alkalommal egy-két nap alatt elérem, és havonta egyszer oldják fel... :O :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6280) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6279) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Letöltesz hogy ilyen hamar eléred?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6281) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6280) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...olyankor ha nincs sávszél-korlát, éjszaka van hogy eléri az 1 megabitet masodpercenként... :K ...

...mármint a letöltésnél...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6282) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6281) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na jó éjszakát srácok, van egy kis dolgom! Szia ||miért ilyen nehéz a neved?|| Szia Bordio!

Szerk: Bocsi. Bordoi! Meg kell szokjam még.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6283) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6282) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szia, jó éjt...azért ilyen a nevem, mert közel 5 éve ezzel a névvel regeltem ide, és azóta ezt használom... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6284) Moretimer válasza Bordoi (#6266) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Uram,én kérek elnézést,elfelejtettem..... :B (..de akkor is van benne valami..... :DDD )

Moretimer

(#6285) Moretimer válasza Str8 sk8r (#6283) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Jó estét kívánok.

Látom tartod a frontot. :D
Mi a helyzet a fedélzeten? :DD

Moretimer

(#6286) Str8 sk8r válasza Moretimer (#6285) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igyexem...mik nincsenek...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6287) Z¤Z¤ válasza Moretimer (#6262) üzenetére


Z¤Z¤
tag

4850e X2 procit vettem
elötte Amd Sempron 3200+ om volt de hogy ennek csak a felét tudom kihasználni már így is jobb :DDD
De most akitől vettema cpu-t lehet megveszi a vasamat és akkor veszek 1 Asus m2n-t :C

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6288) Z¤Z¤


Z¤Z¤
tag

Vagy 1 MSI lapon gondolkozom de sztm jobb választás lenne az Asus :)

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6289) Str8 sk8r válasza Z¤Z¤ (#6287) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha rám halgatsz, AM2+os lapot vegyél, és akkor még a phenom procival bővítheted késöbb is a géped... :K ...
...az MSI-re sokan panaszkodnak, én is találkoztam a lapomnál egy-két fura dologgal, de azért nem olyan rossz lap... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6290) gamerkiller válasza Z¤Z¤ (#6287) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem is Asus M2N lapom van, és most gondolkozom egy AM2+-os újításra, mert igen csak jó lett ez az AMD Phenom II. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6291) Z¤Z¤


Z¤Z¤
tag

Értem
Köszönöm az infókat akkor lessz m2n nekem annyira nem lényeg a phenom :)
A lényeg megbízható legyen

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6292) Moretimer válasza Z¤Z¤ (#6291) üzenetére


Moretimer
aktív tag

....ha 1 megbízható config-ot akarsz,akkor vedd meg az én vasamat. :DD

Moretimer

(#6293) gamerkiller válasza Moretimer (#6292) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát a te vasad nem éppen M2N kategóriába sorolható :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6294) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6290) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...főleg, hogy a 3 magosból könnyen lehet 4 magos... :Y ...[link]...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6295) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6294) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudom, ezeket a híreket figyelemmel követem, de igen felső kategóriás lap kell ahhoz hogy a letiltott magot aktiváljam, és még a kérdés is felmerül bennem amikor csak belegondolok, hogy miért lett letilva? Annak pedig oka van, mégpedig szvsz az, hogy nem stabil a 4 szilicium lapka eggyüt dolgozva. Bár bizonyos keretek közt biztosan lehet játszogatni velük.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6296) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6295) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...azért szerintem nem rossz ficsör, és a lap se olyan drága szerintem egy négymagos rendszerhez viszonyítva, és az is tuti hogy a PH-sok kitesztelgették rendesen, mielött beharangoznak ilyesmit... :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6297) Z¤Z¤


Z¤Z¤
tag

Sziasztok kellene 1 kis segítség elakadtam bios frissítés közben mert nem fogadja el az új verziót
van 3 fajta BIN BS BF a 3 közül csak a BIN-t fogadja el na de az a régi az új bios az a BS de ha azt akarom neki megadni akkor FAILEDET ír ki mit lehet ilyenkor tenni? Nem tudom frissíteni próbáltam már át írni a BS-t BIN-re de úgy sem jó..
Úgy próbálom frissíteni hogy bemegyek a biosba és ott van 1 olyan hogy Update Bios utána kéri a flopiról a cuccot és utána megáll az élet
Esetleg valakinek nem volt ilyen lapja vagy nem járt hasonlóan? Ha Windows-ból próbálom ugyan ezt írja ki valami Failed magyarán nem jó neki a files
Pedig a gyártó oldaláról szedtem le
Akinek van valami ötlete azt szívessen +halgatom
Előre is köszönöm a segítséget

Pannon netet használok eléggé lassú szóval ritkán vagyok és nehezen tudok válaszolni! :(

(#6298) Str8 sk8r válasza Z¤Z¤ (#6297) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én a helyedben ugyanarrol a honlapról letölteném a vindozos flesselő-progi legfrissebb verzióját, hátha azzal menne...ha nincs eredmény, akkor pedig kérdezősködnék a lapom topikjában itt a PH-n... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6299) tomyoy


tomyoy
senior tag

üdv

ma a photoshoppal ( cs4) játszottam, mert egy ism megkért hogy az önéletrajzához retusálni kellene a fényképét....ez lett az eredménye
lehet nem lett nagy szám, de nekem bejön...

nyiknyiknyiknyik

(#6300) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6299) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...üdv...hogy megy a micsoda? :DDD ...rég láttalak...

...és mond meg az ismerősödnek, hogy szép, de vörös hajjal, szemkontúr feketén, szemfestés halványkéken, még a mostanit is überelné...szvsz... :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.