Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) tomyoy válasza Str8 sk8r (#6300) üzenetére


tomyoy
senior tag

én is rég láttalak, megyeget a dolog, a héten nem voltam , csak de és du műszak volt, jövőhéten viszot már du os leszek , szal meló...jah meg fizu :D

amúgy asszony nővére aki a képen szerpel..

nyiknyiknyiknyik

(#6302) Str8 sk8r válasza tomyoy (#6301) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...és van gyűrü az ujján? :D ...ha érted mire gondolok... ;] ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6303) pohár


pohár
félisten

Jelen!! :D ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6304) Str8 sk8r válasza pohár (#6303) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...unatkozol pubi? :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6305) pohár válasza Str8 sk8r (#6304) üzenetére


pohár
félisten

PUUBBIII???? :D
Ez honnan jött? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6306) Str8 sk8r válasza pohár (#6305) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nemtom... :)) ...rolad jutott eszembe... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6307) pohár válasza Str8 sk8r (#6306) üzenetére


pohár
félisten

Jesszus :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6308) Str8 sk8r válasza pohár (#6307) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...az azért még nem...hogy áll a szervered? :B ...kézeld, úgy fest nekem sikerült felhajtanom 3db hőérzékelőt... :DD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6309) pohár válasza Str8 sk8r (#6308) üzenetére


pohár
félisten

Naaah, csak összejött a dolog? :D
Az Öreg tudott végül szerezni?

Hát a server sehogy, perpill nincs 6k-m havonta rá, semmire sincs kb :D :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6310) pohár


pohár
félisten

Kedvenc dalom:

[link]

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6311) Str8 sk8r válasza pohár (#6309) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...bocsika, csak Buherral dumáltam...

...nem Nyugdíjas még mindig azt mondja, hogy nem tud semmi bíztatót mondani... :( ...Tomate forumtárs segít ki... :K ...

...a kedvenc dalodtól még ez is különb... :C ...halgasd végig...tanulságos, és kibírod azt a pár percet... ;) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6312) pohár válasza Str8 sk8r (#6311) üzenetére


pohár
félisten

Az új kedvenc zeném meglested? :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6313) Str8 sk8r válasza pohár (#6312) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen, kicsit beteg... :DDD ... és te? ;] ...[link]... :)) ...ez 1:30 után kezd érdekes lenni...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6314) pohár válasza Str8 sk8r (#6313) üzenetére


pohár
félisten

OMFG de szar :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6315) Str8 sk8r válasza pohár (#6314) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...na azért még ezt a papa kedvéért... ;) ...ráadás sziámi...vágtázó halottkémek... :Y ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6316) pohár válasza Str8 sk8r (#6315) üzenetére


pohár
félisten

Uhh ezeket inkább majd holnap, mert lépek aludni!! :K

Üdv Aninak, és szép álmokat!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6317) Str8 sk8r válasza pohár (#6316) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...jó pihenést...átadom üdvözleted...és ezúton küldeném neked útravalónak holnapra a "ha előrelátó csecsemő lettél volna" c. sziámi dalt... :)) ...

...ez az igazi bioterror... ;] ...mérgezem az agyadat ezekkel...de ha meghalgatod őket, tuti másképp fogod halgatni a tánczenéket is... :U ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6318) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hát ez kiborított... Ez egy fa.. vajon mit tennének akkor ha 24/7 be ezt kellene hallgatniuk?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6319) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Estét minden kedves bagolynak.... :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6320) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6317) üzenetére


Um-By-Key
tag

Str!....Hát ez iszonytatóóóóó!!!! :W :W :W
:DD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6321) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Hát ha ekkora a pangás..... :F
Csak a hüle beszél magában...... :W
Menek TV...meg csicsika......
Good Night..... :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6322) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Jó nagy héder van itt!!... :F :F :F

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6323) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6322) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...mostanság ez megy itt... :O ...de ha ma erre jársz, reggelig itt leledzek... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6324) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6323) üzenetére


Um-By-Key
tag

Lehet én is erre járok... :DD :DD :DD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6325) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6323) üzenetére


Um-By-Key
tag

Mi ez??....Pc Boltot nyitottál??.... :C
" ...van itt minden mint a búcsúban...P2-P3-P4...AMD3200+...AMD X2 6000+/Misi K9a Platinum/Sapphire HD4830/2X1giga Twinmos4-4-4-10/2X1giga CSXO CEC xtreme overclocking DDR2-800/Samu F1 640giga/FSP400PSU... "
Akkor egy P4-es lapra meg procira beneveznék.... :C :C :C

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6326) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6325) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem boltozok, de van épp egy... ;) ...mindíg amikór gépet váltok, a nyakamon marad az előző... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6327) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6326) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó neked.. Akkor egy 4400+-nál nagyobb AM2-re én is beneveznék.

Ha én gépet újítok, muszáj eladnom az előzőt, hogy meglegyen a pénz az újra.. hihi ;)

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6328) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6327) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...annyira még nem szaladt meg, hogy AM2-esek legyenek halomba a fészerbe, de ha gondolod, körbeleshetek p3-p4 kategoriába... :DDD ...

...mi ez a musz-szájt? :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6329) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Na nekem egy AGP-s S478-as 400Mhz-es lap köne meg hozzá egy 1,8-2,2Ghz-es INTEL PENTUM prockó....
Oszt jól meghúznám vagy 40%-al... :DDD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6330) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6328) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ohh azért abból kijöttem, de köszi! :R (bár ha belegondolok van kedvem egy kicsit tuningolgatni... Mik vannak?)

Muszály-al írtam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6331) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6329) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lap az van, de szingli-cseneles memkezzel...abit bd7-es...van egy 2.4-es cerka D, 256K kessel, de meg kőn lesni, hogy barátok-é... :)) ...

...gamekiller:300A-s cerkák,+lap hozzája... ;] ...körbe kén pislantanom... :K ...ha igényled, muszály leszek... :P ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6332) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6331) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na mind1 inkább hagyjuk :D (vagy hagylyuk.. na mind1.. haggyuk..) :) Ahogy eddigi észrevételeim során felfedezni vala, ide ebbe a témába csak 3-an 4-en járunk be írni vala. :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6333) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6331) üzenetére


Um-By-Key
tag

Na ez jól hangzik!!... :DD
Mire biznyákoljuk el??......
Mert sajna lóvém az nuku!.. :(
Még a kecót is fura lessz kifizetni!!...De azt még megoldom... :C

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6334) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6332) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...valami olyasmi... :DDD ...

...Umbi: sajnos nem egészen az enyém, de majd kitalálunk valamit... :K ...egyenlőre felül köllen vizsgálódnom a két ez-köz barátságát... :DDD ...csak most nagyon el vagyok havazva az ilyenek miatt... :((( ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6335) Um-By-Key válasza Str8 sk8r (#6334) üzenetére


Um-By-Key
tag

Uhh......
Nem semmi a te bajod sem!... :( :(
Megverjük???? :(((

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6336) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6335) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...annyira nem érdekel a dolog, csak az zavart, hogy hülyének nézett... :B ...a cuccos nagyjából rendben is lenne, bár a ventiszabályzó részét még nem volt alkalmam tesztelni a kábelek hiánya miatt, csak a hőérzékelő kijelzése hiányos, azaz csak azt írja hol tilt le, az nem, hogy hány a fok... :F ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6337) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6336) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szóval mit is vettél? :B

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6338) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6337) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...miért nem nézed meg a linkemet kicsit visszább... :U ...ott a megoldás... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6339) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6338) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De nem jó a link... már 5* megnéztem és ugyan azt dobja ki mindig.. Amint beírtad, a következő hsz már az hogy nem jó a hivatkozás...Ment egy privát.. jó kis nőszemély :)

Mod: Ja már jó. Amúgy te mit gondolsz az itteni modikról? Én csak 1 fórumos oldalon vagyok regisztrálva, ahol nagy ritkán, de szoktam hozzászólni, de folyamatosan olvasom. Nem tudom ismered e a www.haldorado.hu-t, és hogy szeretsz e pecázni! Nem reklámnak, de nagyon jó oldalt :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6340) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6339) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...gyermekkoromban megutáltatták velem... :)) ...1éb-ként a modik jófejek, csak tartsd be az alapelveket, és nincs gond...ŐK is emberek, pedig sokan el se hinnék... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6341) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6340) üzenetére


gamerkiller
senior tag

miért utáltatták meg veled? én imádok pecázni, bár mostanában nem sok lehetőségem nyílik rá.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6342) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Ugyan engem nem kérdezett senki... :U
De én sem szeretek....
De volt egyszer kétszer hogy pecáztam....
És még halat is fogtam.... :DDD

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6343) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6342) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én is fogtam halat... :K ...egy 45cm-s tükörpontyot... :C ...a teszkoba kari elött... :DDD ...

...GK: hosszú mint a vonatfütty... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6344) gamerkiller válasza Str8 sk8r (#6343) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Dolgozol? Ha igen akkor nagyon sok időd van :) nem tudom mi nem tetszik neked a pecában. :) Annak van 1 feelingje :) Ülsz a tóparton, csönd van, nem zavar senki, és amikor eredmény van, akkor meg örülsz :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6345) Str8 sk8r válasza gamerkiller (#6344) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ez jól hangzik, csak közbe engem püföltek is meg ilyenek... :( ...és a halaskákat is sajna... :K ...am meló... ;] ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6346) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Ismét nagyon okos voltam... :DDD
Szét kellet szednem ezt a gépet!....Ne kérdezd!...csak!
Gondoltam ha már ugyis szét van akkor kipróba egy pukkant gépből az alaplapot a procimmal...
A gép is nálam pukkant...egy venti miatt....
Na de mondom lehet jó a lap......
Akkor meg csak egy proci 2000-ért és kész a gép... :C
Na össze is raktam....Lap + procim + táp....
Ha jó akkor ugyis vinnyognia kell mert no ram.... :B
Ahogy össze érintettem a jumper...veni felpörög ...oszt le!.... :K
Hát eddig bekapcsolt csak se kép se hang....
Akkor is mennie kell!!!!! :Y
Ha össze érintve hagytam a jumpert akkor ment....
De csak 3 mp-ig....oszt megint tiltás!....
Hát mondom ennek akkor is mennie kell....
Hátha csak be kell ütni a szivét ;]
Eljátszottam ezt a 3-mp után tiltós mókát vele addig...
Amég a csavarhúzó már fel volt melegedve a kezemben... :C
Na mégh egyszer és már bizti menni is fog!!!....
Na a 3. másodpercben már nem a tiltás lépett életbe..... :(
Hanem ahogy ott gugoltam a gép mellett a Táp csattant egy óriásit!...
Már ettől megijedtem!...
De az hogy egy 15 centis lángcsóva megpörköli a szemöldököm??!!!....
Le is ültem a földre......A Sötétben...mert a 2 villanyórát is levágta!!.....
Hát f@sza nem???....Mik vannak????....
Nem kell egy alaplap valéakinek??....eladó??.....Talán a cirkuszban nagy szám..
Nézzétek gyerekek:
Hogy fúj a táp ventije 15centis lángcsóvát egy ember arcába........
IÁ.: 300.000.Huf......Valaki???

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6347) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Jol lakott az alaplap!....
Táp: Ultra Power Model:SD-T320PR
CPU: Intel Celeron 2.0Ghz
Egészségére!.....
Haljon meg a lova mikor rajta ül!!... :K :K

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6348) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Na én megyek dögleni.....
Ma is megszabadítottam eme bolygorót egy Jó cucctól!!! :C
De ezen akkor is ki vagyok akadva!!...A Venti belefujta az arcomba a lángot!!!
Good Night.....

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#6349) Str8 sk8r válasza Um-By-Key (#6346) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...tűzszerésznek már jó vagy... :Y ...hatástalanítottál egy időzített számitógépet... :DDD ...amúgy hallottam már ilyenről... :K ...de már a multor is mondtam: azt a lapot kinyírtad...de mostmár a tápot is tuti... :)) ...talán még a proci túlélte, de kicsi az esélye... :N ...mindenesetre és jót visitoztam a sztoridon... :DDD ...hiába, mindígis meg tudtál nevettetni... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6350) Hunter2 válasza Um-By-Key (#6348) üzenetére


Hunter2
addikt

Gratula mindannyian büszkék vagyunk rád. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.