Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 01:11:11

LOGOUT.hu

Topic összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#793) kzsolt00 válasza Xantomas (#791) üzenetére


kzsolt00
tag

Érdekes olvasni mindig azt, hogy a forrasztott végű az ajánlottabb , mert nagyobb sávszélt bír, ellenben érdekes olvasnom fent is, hogy lényegében teljesen mindegy, mert biosban mindenképpen le kell vinni GEN1 re, mert csak úgy működik a rendszer. Akkor most ezt nem értem, tehát ezzel a ténnyel meg is van cáfolva a forrasztás szükségszerűsége (hiszen így is úgy is, csak gen1 sebességen fog menni, azt meg bőven kell bírnia stabilan a nem forrasztottnak is).

/off
Xantomas-nak:
Ez érdekes, megleptél most. Igen volt az illetővel gond, kifizettük többen is neki a terméket, ( én 2-t is) és nem jött semmi, sőt, még kapcsolatba sem lehetett lépni vele egy időbe. Mentek a rendőrségi fenyegetések stb, még végül válaszolt többünknek vissza, hogy rettenetesen sajnálja, de gondjai voltak, és kárpótol. Én a pénzem kértem vissza, más meg a terméket kapta meg végre, szóval igen késve, és keserves úton, de tudtommal kárpótolva lettünk, szóval nem értem hogy miért lett kitiltva ( én 19.-én kaptam meg vissza pénzem, és ő 31 én lett azzal kitiltva , hogy adósságát nem rendezte. Érdekes )

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.