Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#1501) Gabeszfoci89 válasza raven84 (#1498) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Köszi kipróbáltam ma hát undorító...Legnagyobb cheat lap kb.Igazad van énis alig alig láttam wlen meg divisionsben soha egyszer most a bl kupán.2.8 milla coin.Igencsak meglepődtem főleg hogy sokáig gondolkoztam ezen az sbcn végül csak azért csináltam meg mert bl kupa rewardból jött dupla kroos és 2 84es dupli meg volt a klubban pár magasabb ratingu csaj azokat beleszórtam így úgy voltam vele veszteség nemfog érni.Ha jött volt valami hero vagy ikon sbc nemcsinálom meg erre beadta :)
Gyorsan eladtam nkunkut és megvettem Messit padról betudom hozni és az úgy elég jól néz ki.
Messit Mbappé dembele elől de bruyne és coman támogatással elég komoly.
Vkp ban Bellingham nekem súlytalan volt így most Tonalit nézegetem :) De ez a nyitás legalább visszahozta a kedvemet picit egy ilyen meta gyökér sokat hozzá tud adni a dolgokhoz.

Mgplayz89

(#1502) Gabeszfoci89


Gabeszfoci89
aktív tag

Holnap érkeznek elvileg a fifa 23 objectes packok ha jól tudom.Szerintetek este adják őket vagy reggel a rivals packokkal együtt?Azért abból is sok játékos fog érkezni :)

Mgplayz89

(#1503) thebigK válasza Gabeszfoci89 (#1488) üzenetére


thebigK
addikt

efelett meg elsiklottam, nagy grat, jó helyre került :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1504) Dzsoki92 válasza EA's hit (#1499) üzenetére


Dzsoki92
senior tag

(#1505) thebigK válasza EA's hit (#1499) üzenetére


thebigK
addikt

ajánlom a fut.gg oldalt, hasznosabb mint a futbin
pacey wingernek én személy szerint ha neki állok, akkor Jessica Silva lesz az 5* skill miatt (persze ő sem ér 50k-t)

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1506) Zimmi91 válasza thebigK (#1505) üzenetére


Zimmi91
addikt

intézz nekem egy jó Mainoo-t, amióta felemelték az árát 16k-ra legalább láttam 2dbot amit fénysebességgel vittek el a botok, azóta semmi :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#1507) thebigK válasza Zimmi91 (#1506) üzenetére


thebigK
addikt

akkor Te egyel többet láttál mint én :DDD pedig őt én is szeretném, még akkor is ha nem olyan extra

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1508) Dzsoki92


Dzsoki92
senior tag

Ezek a div rewardok .... xD

(#1509) bodnar123 válasza Dzsoki92 (#1508) üzenetére


bodnar123
őstag

Neked is beadta a 82es lapokat? Úgy örültem neki. Szerencsére a wl kvali reward is adott egy 81est, úgyhogy felkészülten várom a Son sbc-t.

[ Szerkesztve ]

(#1510) EA's hit válasza Dzsoki92 (#1504) üzenetére


EA's hit
őstag

Köszi, nézegettem közben 1-2 videót is, várok még velük egyelőre.

thebigK: nekem azt az oldalt eddig valamiért mindig letiltotta a böngésző vírusos oldalként, de most random működik már :D

(#1511) Dzsoki92 válasza bodnar123 (#1509) üzenetére


Dzsoki92
senior tag

jött két 83 mas dupli is :D ment is QS-be.

(#1512) Digestive


Digestive
veterán

Most olvasom, h mik lesznek a Patchben. Kb egy új játékot kapunk majd így 3 hét után. :C

(#1513) TrueGooner válasza Digestive (#1512) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Hivatalos oldalon nem látok Pitch Note-ot. Hol olvasod?

(#1514) bangbading


bangbading
csendes újonc

Elvileg már tölthető is minden platformon (PC, és új generációs konzolokon)

(#1515) bangbading


bangbading
csendes újonc

https://trello.com/c/hraWE6Bh/386-ps5-ps4-xb1-xbsxs-pc-switch-title-update-3

Ezen a fórumon jön ki legelőször az infó a hivatalos frissítésekről

(#1516) Dzsoki92


Dzsoki92
senior tag

Na egy árra kíváncsi leszek ennél a lapnál.


(#1517) toxicjew válasza bangbading (#1514) üzenetére


toxicjew
addikt

In rare cases, adjusting player positions in Team Management during a match could have resulted in players disappearing from the match. :DDD

Minőségi játék na. Amúgy a patch jelentős része inkább csak bug javítás.

(#1518) Gabeszfoci89 válasza thebigK (#1503) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Köszönöm szépen :) :C
Div 3 rivals ma 4 meccs 4win mbappé 11gol...emberünk egy igazi kamu cheat lap.Iszonyat lendületes akár csel nélkül is átmegy mindenkin.

Mgplayz89

(#1519) gjoe válasza Gabeszfoci89 (#1518) üzenetére


gjoe
addikt

Gratulálok hozzá. Remélem még egy darabig nem futok össze vele. Aztán majd májusban kiprobalom.

(#1520) |AP|


|AP|
veterán

ha elkezdek egy játékost fejleszteni a Golden Glow Up Evolutionben, akkor annak később lehet folytatása?
4 nap van még belőle, és igazából nincs most szükségem olyan lapra amit ki tudnék ebből hozni. Viszont ha lesznek még további részei (most I-II van, de lesz vajon III-IV is? ), esetleges SM/WF upgradekkel, akkor érdemel lenne a hátralévő 4 napban felfejlesztenem egy bronz lapot.

Erről mit lehet tudni?

(#1521) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Másfél hét alatt idáig jutottam.

Szerintetek mi lehetne a következő lépés upgrade terén?
Kudos elég gyenge a jobboson, érződik hogy csak a sebessége miatt alkalmas bármire is.
A balosra a csajt most dobta egy pack nemrég, arról nem tudok nyilatkozni.
Ödegard is most jött, van még egy Szoboszlaim arra a posztra.

Összességében elégedett vagyok, mert ez a csapat viszonylag kevés erőfeszítésből is összejött. Viszont Rivalsba a védekezés nekem se megy, meg kell tanulnom hogy idén hogy érdemes védekezni online, mert a rárohanás nem kifizetődő.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1522) Digestive válasza |AP| (#1520) üzenetére


Digestive
veterán

Állj neki időben, mert az utolsó részénél adni kell az adott lappal 5 gólpasszt DR vagy WL meccsen. Engem már a rosszullét kerülget miatta, mert nem jön össze. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1523) Mrguba válasza Digestive (#1522) üzenetére


Mrguba
őstag

Haat igen feljebb meg konnyebb volt :D
Pont div-7-8 ban csinaltam oket :D
VAgy pont szerencsem volt
Akievl passzt kellett adni beraktam CAMBA :D

[ Szerkesztve ]

(#1524) Digestive válasza Mrguba (#1523) üzenetére


Digestive
veterán

Én csak az 5-ben vagyok, de már itt is szívok vele. :DDD

A legvégén vagyok az 5-nek, de nem is megyek fel a 4be. Itt is az életéért kűzd már mindenki a meccseken. :C

[ Szerkesztve ]

(#1525) Mrguba válasza Digestive (#1524) üzenetére


Mrguba
őstag

En 6 ban vagyok de maradok szerintem...
23 ban se mentem fel csak 3 ig utana visszaestem es maradtam.
Semmi ertelme

(#1526) EA's hit válasza |AP| (#1520) üzenetére


EA's hit
őstag

Engem is érdekelne már erről valami hivatalos infó, mert van több felfejlesztett lapom, aki így sem rossz, de már pont nem nagyon fér be a csapatba, viszont további upokkal hosszabb ideig lehetne használható (Thuram, Danjuma, Raspadori). Szerintem ha van időd, mindenképpen upolj fel valakit, ne emiatt maradj le később a nagy lehetőségekről :D

(#1527) |AP| válasza EA's hit (#1526) üzenetére


|AP|
veterán

hát igen, most nem tudom nekiálljak-e szenvedni egy bronz Miley-val, hogy a végén a legjobb esetben is legyen belőle egy 84-es lap...
De ha lenne folytatás és lehetne vinni tovább, akkor viszont megérné.
Na ma nekiesek :)

(#1528) EA's hit válasza |AP| (#1527) üzenetére


EA's hit
őstag

De miért egy bronz lap, miért nem egy 75-80 közötti gold? :)

(#1529) Gabeszfoci89 válasza xyzikeee (#1521) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Diaby jobb szélre esetleg :) ő jobb sokkal

Mgplayz89

(#1530) ali75


ali75
aktív tag

Üdv.!
Kérdésem lenne hogy tudtok e segíteni?
Ezek a playstylek hogyan és mikor aktiválódnak egy egy játékosnál?

Köszönöm

(#1531) Digestive válasza ali75 (#1530) üzenetére


Digestive
veterán

Ezek nem aktiválódnak, hanem egy adott lap tulajdonságai. Azok alapján tesz-vesz, mozog a pályán, rúgja, passzolja a labdát.

(#1532) thebigK válasza ali75 (#1530) üzenetére


thebigK
addikt

amikor épp olyan a helyzet, nem kell külön aktiválni. Érdemes észben tartani, kivel mit lehet csinálni a playstyle alapján (trivela-finesse lövések, beadások, labdavezetés, stb...)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1533) Mrguba


Mrguba
őstag

Javitottak ezt a volta glitchet?

(#1534) ali75 válasza thebigK (#1532) üzenetére


ali75
aktív tag

És az akkor hogy van hogy pl.egy adott játékost nézünk a transferen ...pl.egy fekir a két kártya amit nézek mindkettő elsö tulajos nulla meccsel.és az egyiken van kis ikon a másikon nincs...???

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1535) bubuska10


bubuska10
senior tag

Ha később kezded a játékot (November :DDD), lesz még értelme az evo lapoknak, vagy addigra azok már lejártak lesznek az új promo lapok miatt?

(#1536) toxicjew


toxicjew
addikt

The Join The Club III Pre-Season Reward was incorrectly giving players an 85x5 Player Pack. The reward has been temporarily disabled while we address the issue and will return in the coming days.

Additionally, some players who previously completed Join The Club I received an incorrect Join The Club Pack and will be sent the corrected content in-game in the coming days.

:) :) :)

(#1537) gjoe válasza toxicjew (#1536) üzenetére


gjoe
addikt

Ez most melyik csomag?

(#1538) gjoe válasza gjoe (#1537) üzenetére


gjoe
addikt

Volt egy 85x5 azt kinyitottam
most akkor lesz valami kompenzáció?

(#1539) EA's hit válasza gjoe (#1538) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem is hasonló volt, promo Götze, Clauss, dupla gold Popp (88), meg két 85-ös gold. Várom a kompenzációt :C

(#1540) Digestive


Digestive
veterán

Na de most akkor minden pre season packot vissza vontak? Mert én az összeset megcsináltam a 23ban és jelenleg egyet se kaptam. :DDD

(#1541) EA's hit válasza EA's hit (#1539) üzenetére


EA's hit
őstag

Egyébként kellett volna kapnom vagy 15 féle packot, voltak ilyen poszt-speciálisak is (midfielder, attacker stb. packok), amikor beléptem, írt is egy csomó packot a játék, de csak 4-et kaptam meg. Hol a többi? Mikor jön helyettük a kompenzáció? :C

(#1542) Mrguba válasza Digestive (#1540) üzenetére


Mrguba
őstag

En se kaptam semmit meg :DPedig mndent is megcsinaltam.

Nalad se megy a volta glitch?

(#1543) toxicjew válasza gjoe (#1537) üzenetére


toxicjew
addikt

Ott van a szövegben. A 85x5. Én is kinyitottam, mert hát mind1 melyik promobol nem nyitok semmit és igazam lett. Csupa gold fodder. Nagyon nem adja eddig...

Mindenki kapni fog mindenféle kompenzációt, csak győzze ez a szerencsétlen nyomorék banda kitalálni, hogy kinek mi jár :D Hetek kérdése biztos. Top 3 balfasz cég ever.

Guba: ott van a patch notesban, hogy javították

[ Szerkesztve ]

(#1544) Digestive válasza Mrguba (#1542) üzenetére


Digestive
veterán

Csak tegnap próbáltam ki. Én nem nyomom az SB-t.

De az durva, h egy packot se kaptam meg. :C

(#1545) gjoe válasza toxicjew (#1543) üzenetére


gjoe
addikt

Köszi. Csak a bejegyzésed miatt nyitottam ki ezt az egyet. A többit jegelem amíg nem jön valami normális sbc amibe mehetnek a duplak.

(#1546) toxicjew válasza gjoe (#1545) üzenetére


toxicjew
addikt

Ezek jönnek, úgyhogy lesz miből valogatnod.

(#1547) gjoe válasza toxicjew (#1546) üzenetére


gjoe
addikt

Rodrygo, son, leao kb a megfizethetetlen kategória lesz.

(#1548) Gaborz1 válasza gjoe (#1538) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nekem is jött ilyen pakk, viszont nem nyitottam még ki, de ott figyel a storeban és várja a holnapot.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1549) Szigma70


Szigma70
addikt

Ha én bezsákoltam a 85x5 öt a 84x5 helyett, de nem nyitom ki, elvehetik?
Mert akkor kinyitom inkább nyorsba

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1550) Digestive


Digestive
veterán

Megnyugodtam :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.