Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#1651) Gabeszfoci89 válasza Nandinagy (#1646) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Mbappét nyitottam egyedül meg nkunkut dembelére szerencsém volt leütóttem biddel egy alap 150k és valahogy nem licitáltak rá így enyém lett 250 körül ment akkor :)
Debinha ment sbc be mert botrányos volt rashfordot vettem wlre eddig coman volt ott hát őszintén szólva nagyon nem győzött meg sokkal többet vártam tőle...Sont megnézném de nemtudok ilyen kereteket kirakni.konkrétan a kezdőm 88 ratinges :) nemhogy 2 ilyen teamet sbcbe berakjak.

Mgplayz89

(#1652) Thea


Thea
kezdő

Sziasztok! Nekem szabadrúgásoknál és szögleteknél nincs erősség, az a csík, azt mivel tudom előhozni?
PCn játszom. Egyszerűen így lehetetlen szabadot lőni.

(#1653) EA's hit válasza Gabeszfoci89 (#1651) üzenetére


EA's hit
őstag

88? Nekem 85 a kezdom, es szerintem itt a legtobbunknek szinten 85, max 86 lehet :D

(#1654) Mrguba válasza EA's hit (#1653) üzenetére


Mrguba
őstag

84 :D
Persze ha beraknam padra a loan faszsagokat lehet 85-86 lenne :D

(#1655) bodnar123 válasza Gabeszfoci89 (#1651) üzenetére


bodnar123
őstag

Nekem a wl reward 9 win (ez is csodával jött össze) adott egy db 87es játékost untrade. Na meg egy musiala jött trade az 25k. Persze ha eladom a qs áras lapokat lehet még bejön 10-15k,de ez most "szerencsével" 60k. A MM adott egy darab 84es foddert. Szóval az tulajdonképpen azt hozza amit belerakok, de inkább azt sem. Jó ha csak untrade lapokat raknék bele, akkor az hozna 15öt kb... Viszont akkor az upgradek nincsenek meg amiből kijött Götze ami 87,ami kb 15... A három sb elite 1 rewardom hetente maximum 12k-t érte el packokból. Szóval persze ki lehet rakni valahogy, de akkor is túl van árazva. Eléggé hajtanak afelé, hogy költs bele pár 10ezret. A játékmenet meg így inkább pay to win.

(#1656) miro.


miro.
senior tag

Mondjuk nem rossz az hogy ennyire dragak,legalabb nem futsz minden csapatba vele ossze,es ha kirakod,akkor az egy kicsit “egzotikusabb” lap lesz.

En leaot fogom szvsz. La liga-serie a csapatot kell csinalnom kounde alaba dybala totw miatt.

Bar kolo muanit sajnalom,hogy nem fogom tudni beszoritani. :UEsetleg valami francia buzulassal osszehozva.

Amugy,ez az 51212 tenyleg annyira fasza? Valaki jatszik vele?
Azt olvastam,hogy aki nem annyira pro,annak az egyik legjobb felallasa.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#1657) thebigK válasza Thea (#1652) üzenetére


thebigK
addikt

Ha siman ugy allitod be a visual fulon, hogy indicator, akkor a jatekos feje felett latod

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1658) Szigma70 válasza gjoe (#1645) üzenetére


Szigma70
addikt

:D

Kár, hogy nem fotóztam este.
Amit nyitottam este:
2db 100K-s, 3 db 50K-s, 2db Mega, 1db rare mega,
85x5, 83x5, komplett MM, a Div 5 revard, a SB reward, pár kapott pakk,
Eredmény:
Az egyik 100k-s ban volt egy Kimmich, az utána jövő rating 83 :Y
a másikból jött egy Maingan, ez haszon, mert eladtam az enyémet 20K,
Jött egy Rodri, valami 88 as csaj, pár 86-os és egy Varane.
Persze mind eladhatatlanból. És ez eredményes nyitás volt.
Annyi, hogy a sok dupliból kiraktam 2x az IF pakkot, onnan 2 85-ös IF a haszon, SBC be jól jön majd.

Szóval gyűlik a Rodrygó SBC nahhhhh :DD
Ha ez mind eladható pakk lett volna, akkor sincs 100K

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1659) Nandinagy válasza Szigma70 (#1658) üzenetére


Nandinagy
addikt

És a Kimmich,Rodri,88as csaj meg a pár 86os nem jó Rodrygoba? Ebből konkrétan kirakod a 87es részét, kicsit vársz a 88-t is. Nem értem min problémázol.

(#1660) EA's hit


EA's hit
őstag

Storyline 84x5 pack: egy fos 87-es és 4 db 84-es :D Aztán gondoltam egyszer élünk, megvettem ezt a 175k-s packot, összesen 2 88-as volt benne, abból is Osimhen az dupla, a többi mind 84 vagy alatta :D Persze tudom, hülyeség ilyen packokat venni, de hogy ennyit tud adni egy pack, amiben 30 db 82+ player van, az vicc :D

Azért úgy szépen lassan gyűlnek a fodderek, engem mondjuk ez a Rodrygo nem mozgat meg, Leao és Son pláne, de ha jön végre a hero up, az szerintem sima lesz már, utána meg remélhetőleg ikon up is érkezik hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#1661) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ez az ea szerver nem tudja fogadni a kérésed dolog új nekem, de a tököm tele van vele :D 3-0ba kaptam egy egész jó játékost akit nagynehezen megverek erre jön az üzenet meg a 3-0-s szopóka. Mindenkinél csinálja most ezt? Mert akkor sok értelme van wlzni, ha végigmegy ez jön.

(#1662) Szigma70 válasza Nandinagy (#1659) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem én problémázok, hanem te hiszed, hogy mindenkinek tejfölből van a fifa. Tudod van akinek csak a gombot kell megnyomni egy nyitáskor, és cseng a$$$$$$$$$, van aki meg nyithatja bal láb alatt jobbkézzel, akkor se jön semmi.
Értsd meg, nem az az átlag, aki ki tudja rakni ezt, vagy akár csak 2db 88 as csapatot, hanem az átlag az, aki a csapatát tudja épp napról napra karbantartani.
Persze, ki lehet rakni egy ilyen, vagy egy durvább sbc-t is, de messze nem akárkinek

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1663) Nandinagy válasza Szigma70 (#1662) üzenetére


Nandinagy
addikt

Minden szinten átlagos vagyok. Nyitások,játéktudás,játékidő terén de 2 hét alatt kifogom tudni köhögni az sbc-t. Azt meg, hogy valakik nyitnak nagyot megint csak a kivételezett emberek. Nyilván a nagy átlag köztük én is, nem kapnak ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#1664) miro. válasza Szigma70 (#1662) üzenetére


miro.
senior tag

Szvsz ertelmetlen karbantartani meg most a csapatod naprol-ara.
div6ba elmentem 84es csapattal. Kb 23-as chemievel.
En azt nem ertem aki most elbasz 150-200k coint a csapatara,ugy hogy egyenlore baromira nem kell draga jatekos,akar egy wl kvalihoz sem.
Nekem van 87+bol 4 jatekosom,par 86,illetve 85-84-83 rengeteg.
Viszont van mellette 250k coinom.
Kicsit rakoltok a magas sbcre,utana meg kirakom siman.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#1665) bodnar123 válasza Nandinagy (#1663) üzenetére


bodnar123
őstag

Azért átlagos nem vagy. Vagy a tudásod, vagy a neted vagy mindkettő nem átlagos. Az átlagosnak most 9 wint vagy annyit se mennek. Persze tele rakva loan lapokkal lehet több, de én valahol most a gyenge casual gamereket szar csapattal hiányolom. A wlen 20ból kb 3-4 volt gyenge. Persze náluk is lehet csak a net volt fordítva bekötve. Mindenkinek bőven millás csapata volt, és jók is voltak.

Amúgy ez a press is vicces dolog. Én nem nyomkodom. Volt olyan meccsem, ahol az ellenfél gyengébb volt, ott úgy presselt magától a csapatom, mintha constant team minden lenne. Pedig én nem nyomtam. Labdát is szereztem többet is és abból két gomb és gól. Kicsit automata a játék xD

(#1666) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Csodával határos módon, de az utolsó meccsen meglett a 9 win. A két pickben semmi, a 85+ viszont dobott egy KDB-t. Váltottam 4231-re, így cdm vagy középső cam lehetne. Érdemes beépíteni vagy inkább adjam el?

(#1667) Gabeszfoci89 válasza Kristof_94 (#1666) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Nekem nagyon nagy kedvenc.Oriási labdákat ad.Szabadokat szögleteket bízd rá nyugodtan.Zseniális a pali

Mgplayz89

(#1668) Zimmi91 válasza thebigK (#1507) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem 16k de meglett 😁😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#1669) thebigK válasza Zimmi91 (#1668) üzenetére


thebigK
addikt

:R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1670) Mrguba válasza Zimmi91 (#1668) üzenetére


Mrguba
őstag

KAr h mar elhasznaltam amibe rakhato.

(#1671) Digestive


Digestive
veterán

Annyira fullba tolják a genyóságot, h az eszméletlen. :C

Csináltam egy totw upgradet. 80as dupli untrade... Összesen 3 IF lapom van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1672) mr.dana


mr.dana
aktív tag

ez hogy a pitsába van :F 6-5 re kikapok , de egy qwa Szoboszlaival rúg 4 gólt !! Pedig 100 X jobb játékosai voltak Szobo - volt a leggyengébb többek közt Wilson tb stb lapok .. Ezek milyen beállítások lehetnek ? :W persze nálam a szokásos kapufa kapusba vágás 8 méterről a lelátóra lőtt labda..

(#1673) Digestive


Digestive
veterán

Új hét új remények. :D

VVD és KDB az új igazolás. WL reward szokás szerint egy nagy lóf.sz volt. A 85+ packokban 85 duplik és hasonló. :C

(#1674) Gabeszfoci89


Gabeszfoci89
aktív tag

Kivégeztem a szezon objectet 86×3at választottam sikerült belőle egy Kimmich és 2 csaj :W (inkább Cunha kellett volna).Rodrigo sbct megtudtam csinálni úgy hogy kipucoltam a klubbot és költöttem kicsit úgyhogy lementem most csövesre.De össze raktam ezt a teamet ami élét brutális lett div3ban úgy mentem végig nemvolt döntetlen sem simán nyertem 8/8 meccset tegnap ezekkel így már div2 eleje csak leraktam mert néztem a válogatott meccset :)
Kispad is szinte üres lett de megérte nagyon jól mozognak.

Mgplayz89

(#1675) Digestive válasza Gabeszfoci89 (#1674) üzenetére


Digestive
veterán

Ha nem akarsz költekezni, akkor ezzel a kerettel TOTY-ig jó is vagy! Fasza kis csapat! :R

(#1676) Nandinagy


Nandinagy
addikt

3 db győztes meccsről dobott ki WL-ben ezzel a megszakadt a kapcsolat az EA szerverrel dumával :D 13-7 lett a WL, képzelhetitek mennyire örültem :N Mivel nem a szokásos Lost your connectionos duma volt gondolom nem a netemmel van probléma.
Mindegy lényeg, hogy vége :D Legalább a reward sem adott semmit, hogy megkoronázzam. Illetve a pickből jött 2 nagyobb rating 87-88 körüli szóval betudtam fejezni Rodrygot. Van valami jó is a wl-ben.

(#1677) Gabeszfoci89 válasza Digestive (#1675) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Igen énis így érzem.Innentől spórolok a pénzel is hogy ha valamelyik játékosból lesz nagyobb ratinges megveszem azt.Élvezem velük a gamet nagyon jól passzolnak hozzám :)

Mgplayz89

(#1678) gjoe válasza Gabeszfoci89 (#1674) üzenetére


gjoe
addikt

Hogy lehetsz már a szezon végén?
Vagy ad xpt a wl is?
Én még csak most vettem ki a 83x3 pikket, persze 3db 83as közül lehetett választani.

(#1679) Kristof_94 válasza gjoe (#1678) üzenetére


Kristof_94
Topikgazda

Én még csak most érem el a level 28-t...

(#1680) EA's hit válasza gjoe (#1678) üzenetére


EA's hit
őstag

Ad xp-t a wl, meg ugye a magasabb rivals rank is egyre többet ad, de azt én sem gondoltam, hogy már kész lehet lenni vele. Nekem talán 1-2 daily maradt ki összesen, plusz az egyik wl, azon kívül kb. mindent kiszedtem, és 35-ös level vagyok. A héten mondjuk meglesz a vége nekem is.

A preseason rewardokat vajon még idén megkapjuk, vagy csak majd az FC25 elején? :C

(#1681) Digestive válasza gjoe (#1678) üzenetére


Digestive
veterán

Én is a 36. szinten vagyok és emlékszem, hogy az early access alatt voltak olyan objektívek amik 1000 XP-ket adtak és nem csináltam meg, mert kellett hozzá olyan zöld lap és nekem az nem volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1682) Digestive válasza EA's hit (#1680) üzenetére


Digestive
veterán

Én 2 darabot kaptam meg, pedig mindet megcsináltam. Szerintem erre már keresztet vethetünk. :D

(#1683) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Mondjuk nekem ez a BL-és barátságos meccses 1000 XP is hiányzik. Nem volt BL lapom, de ahogy látom már van 10k-ért is, majd ránézek.

(#1684) miro.


miro.
senior tag

En minden packot megkaptam tegnap vegulis.
Most meg reggelinel megcsinaltam a ket totw sbt-t.
2db qs 82-es. :DDD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#1685) gjoe válasza EA's hit (#1680) üzenetére


gjoe
addikt

Jó akkor így értem. Wl eddig még kimaradt.
Rivalsban is csak div6 és még szerintem maradok egy darabig.

(#1686) |AP|


|AP|
veterán

amúgy ez a Rodrygo megéri az árát? Mivel csak 4/4, ezért nem tudom jobb-e, mint egy 85-re pimpelt Fati.
Van egy dupli untrade Benzemám, valamibe bele kellene rakni, de ez az egy 90-es lap azért kevés ahhoz, hogy elkezdjem beleölni mindenem egy nagyobb sbc-be

(#1687) gjoe válasza |AP| (#1686) üzenetére


gjoe
addikt

És mivan azzal, hogy nálad real játékos nem lehet ;] ?

(#1688) |AP| válasza gjoe (#1687) üzenetére


|AP|
veterán

nem ennyire szigorúak a szabályok :)
Valverde volt már a csapatban, meg tavaly Benzema FB lapját is nagyon sokáig használtam.
De pl. Vini nálam soha nem kerül be a csapatba, pedig tavaly is szinte az összes színes lapját kinyitottam.
Tegnap nyitottam egy Rüdigert, szóval Rodrygoval a link is meglenne, és eladhatnám VVD-t.
De valahogy a mostani felállás szimpatikusabb :)
Az is lehet, hogy Kubo-t veszem ki, a bent lévő SBC-k közül ez van elérhető áron

[ Szerkesztve ]

(#1689) gjoe válasza |AP| (#1688) üzenetére


gjoe
addikt

Kubot azért nem raktam ki mert nyitottam egy raphinat és feleslegesnek érzem. Meg a brazilt jobb linkelni is. Semmivel nem jobb szerintem csak színes lap. De jöhetne valami értelmes laliga sbc is jó áron.

(#1690) |AP|


|AP|
veterán

ezt a két képet csak magamnak hagyom itt, emlékeztetőül, hogy miért nem éri meg idegeskedni a mindenféle sz@r kupákon:

(83x2 és 80x5)

(#1691) raven84


raven84
senior tag

Ez a játék egy roncsderbi, nem tudom meddig fogom bírni.

(#1692) Archman 3


Archman 3
tag

Ti ezen a csapaton változtatnátok valamit? Diazt majd cserélni szeretném csak nem tudom még kire.

(#1693) Sandros112 válasza Gabeszfoci89 (#1674) üzenetére


Sandros112
csendes tag

Level 40-nél én is azt választottam: 86 Kroos, 86 Szczesny, 87 Neuer dupli... igazából mindegy, mert Cunha is csak fodder szerintem.

(#1694) Gabeszfoci89 válasza gjoe (#1678) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Wl adott 1500akat rivals és sb is összegyűlt.Meg mi 2 en játszunk 1accal így azért lehet farmolni :)

Mgplayz89

(#1695) Gabeszfoci89 válasza Sandros112 (#1693) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Nekem Cunha csak a brazil és pl miatt lett volna esetleg meritésnek de mondjuk mostmár baromira mindegy sajnos.Ez most foddernak is vékony volt :) Mindegy legalább nemkell harcolni innentől :) qualival kész vagy rivalsal is héten hanyagolom

Mgplayz89

(#1696) Gabeszfoci89 válasza Archman 3 (#1692) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Szép team gg.Én talán Sarr helyett Dembelét nézném meg ott lwben inform Sterling érdekes lehet neki a mozgása elég jó (igaz drafton kaptam csak meg de eléggé tetszett)Matic nem lassú nagyon ?

Mgplayz89

(#1697) miro.


miro.
senior tag

Rodrygot azvaz en is kiszedem. Latom,hogy ez a leao nagyon tul van love.
Kubot erdemes am? Mert latom,hogy nem playstyle pluszos.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#1698) Gabeszfoci89 válasza miro. (#1697) üzenetére


Gabeszfoci89
aktív tag

Én kiraktam duplikkal elis raktam másik sbcbe szerintem ne rakd ki ...Gyors de csak ennyi futni tud semmi mást.

Mgplayz89

(#1699) miro. válasza Gabeszfoci89 (#1698) üzenetére


miro.
senior tag

Oki koszonom!

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#1700) EA's hit válasza Gabeszfoci89 (#1696) üzenetére


EA's hit
őstag

Maticot ugyan nem használtam, de idén kb. semmit nem számít a pace a legtöbb poszton, főleg középen. Gold Casemiro eddig idén a legjobb cdm-em, hiába 63 pace, abszolút nem érződik rajta. Matic meg ugyanaz a pace mint a spec Coquelin, szóval gondolom nála sincs vele gond, meg amúgy is a 77 pace ilyenkor cdm-nek még teljesen jó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.