Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#2101) Mrguba válasza EA's hit (#2100) üzenetére


Mrguba
őstag

Akkor meg se szolaltam :D
Most beneztem a jatekba kirakni az ikont...nem kellett volna jo kis KLUJVERT :D
Csoro be se fer...de legalabb mivel nem jon semmibol semmi ertelmes pakk es abbol se fodder nem fenyeget semmi jonak a veszelye :DDIv6fix..nemmegyekfel...most is elite 1 voltam a semmiert...qs volt kb mindenki..ezert megeri szenvedni...

(#2102) gjoe válasza Mrguba (#2101) üzenetére


gjoe
addikt

Engem a hero is beszopatott dudekkel.
Ezt az ikont ki nem rakom.
A játék elején nyitott Petit hiába drága, már kiraktam a csapatból.

(#2103) Digestive válasza EA's hit (#2100) üzenetére


Digestive
veterán

Én mindig listázom magas áron a foddert. Rengeteg a lazy buyer. 84esekből a napokban elvittek már legalább 30at 3500as áron. :C

[ Szerkesztve ]

(#2104) Mrguba válasza Digestive (#2103) üzenetére


Mrguba
őstag

Igen ezt csinaltam...de lehet meg magasabb art kellett volna rakni :D

(#2105) EA's hit válasza Digestive (#2103) üzenetére


EA's hit
őstag

Kiraktam a maradek lapokat mindet 3500-ert, az elso oraban rogton elvittek 2-t, koszi, igy szep lassan lehet azert keresni majd rajtuk ;]

(#2106) Digestive válasza EA's hit (#2105) üzenetére


Digestive
veterán

Ilyen lusták az emberek. Az éppen lejárók között kint vannak a lapjaid sorban magas áron, aztán 1-2 oldalt bele lapoz és megveszi az egyiket. :K

(#2107) bodnar123


bodnar123
őstag

Amúgy jó ez a cut back játék. Gyakorlatilag van olyan, aki ellen esélytelen vagy. Hosszan megtolja, már pont odaérnék, nyomom a szerelést, erre utolsó pillanatban teretugrik a játékosa, és a védő lába között alatt benne beadja, a védőim pedig fejvesztve teleportálnak el a kapu útjából. És nini gól. Én már azzal is megelégednék,ha a védőim nem mozognának el a helyükről, akkor még talán lenne esély odaérni. A legjobb védők amúgy rodrygo, dembele... A csatárok... A legszarabbak a védők.

(#2108) miro.


miro.
senior tag

Digestive ennyi volt a taktikad.. :DD
Rivalsba 4/1,Trail kupaba 6/0 eddig :DD
A gep rasegitese vedekezesbenkikpcsolt,konkrtean ahogy elindul a jatekosa,ugy lep el mellole az enyem. :DD
Tamadasbanaz osszes all.
Szerintem megint ido elott abbahagyjom..Talan a kovetkezo. :DDD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2109) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Lassan az őrületbe kerget a játék, remélem itt kapok választ a kérdéseimre. Xbox-on játszom és ha be van kapcsolva a cross play ha nincs, 10/9 valami eszméletlen taktikát/beálítást használnak akik ellenem jönnek ami tuti meta de én nem találtam rá eddig. napokat/órákat böngésztem youtubeot, fórumokat stb de választ sehol sem kaptam. Tehát rengeteg beállításon vagyok túl, de arra nem tudok rájönni, hogy hogyan csinálják az ellenfelek, hogy ha nálam a labda azonnal 3-4védő rajtam és szerel. Ha nem tud szerelni valami csoda folytán akkor azonnal vissza tud zárni és sanszom sincsen. De ami a legőrítőbb, ha én átmegyek totál press-be akkor az én játékosaim 20-30 perc alatt kifáradnak de az ővéi nem. Azt kell írnom, hogy szinte 90 peren keresztül letámad folyamatosan full pressel jön és alig fogy a staminája. Tavyal átlagban div 2-3 közt mozogtam, de idén 6-nál nem tudok feljebb menni de már ezis túl erősnek bizonyul. Esetleg valaki tudna olyan felállást és egyéni taktikákat írni vagy linkelni ahol ezeket a dolgokat megtudnám oldani? Számomra fontos a 2 csatáros játék illetve, hogy legyenek szélsőim is. Kösz a válaszokat :R

(#2110) Digestive válasza miro. (#2108) üzenetére


Digestive
veterán

Én meg kiraktam az ikon sbct, mert nyitottam 2db dupli 88ast.

Jobb lett volna ha nyomok egy QS-t a 2 lapomra. :DDD

(#2111) bodnar123 válasza miro. (#2108) üzenetére


bodnar123
őstag

Ilyenkor csak az örök kérdés... Hogyhogy múltkor úgy megtáltosodtál :D

(#2112) |AP| válasza Digestive (#2110) üzenetére


|AP|
veterán

ugyanő jött ide is :)

(#2113) Stylerr válasza Digestive (#2110) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem Ballack jött, elég nagy win. :)

(#2114) thebigK válasza Stylerr (#2113) üzenetére


thebigK
addikt

ő nem rossz, grat!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2115) miro.


miro.
senior tag

Utolso checkpointnal vagyok div5be.
Olyan cirka 5 oraja elkezdtem jatszani.
Egy centit nem sikerult feljebb mennem.
Nem egy vesztes-egy gyoztes volt,hanem konkretan ma ketszer nyertem,es olyan 15-17x kikaptam.
Ugy,hogy eddig vereseg nelkul mentem el tegnap.
Ezeknek a taktikaknak,meg ilyen-olyan jatekosoknak full semmi lenyege nincs.
Tegnap ez a csapat Isten volt,ma Leao,Griezmann egy kalapszar.
A vedelem,Kounde-Blanc-Varane kb ilyen 800 coinos belso vedok szintjen.
Nem baj,gondolom szerdan mit ad Isten majd siman hozok zsinorba negy meccset.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2116) grimmjow67


grimmjow67
tag

Wl kvali első meccs, 9-1 re nyerek, lefujás utan 2 mp vel kidob a szerver es dnf et kapok. Nem csalodtam :)

(#2117) bodnar123


bodnar123
őstag

Na végül kiraktam az icom sbc-t... Szerencsére túl sok coinom nem ment rá mert a pickek most kb 10ből adptt egy Mahrez TB, Parejo, 88 barca csaj védő, Barellát (múlt héten 20ból max 83as volt)... Na de ki jött? Gattuso. O jeeee. :W papíron konkrétan nem tud passzolni. Bár ki tudja. Lehet ebbe a szarba pont majd igen.

[ Szerkesztve ]

(#2118) gjoe


gjoe
addikt

Aspast esetleg kirakta valaki? Vélemény róla?

(#2119) thebigK


thebigK
addikt

tegnap én nyomtam pár pro clubs meccset, jól beszippantott, észre se vettem aztán elment 3 óra az életemből ;] jó móka tud lenni, ha nem full vakokkal van egy csapatban az ember

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2120) amdboy


amdboy
senior tag

Itt ennyien szoktak tolongani a segítségnyújtás miatt, vagy iesetleg nem tudja senki a kérdéseimre a választ? :U :F

(#2121) thebigK válasza amdboy (#2109) üzenetére


thebigK
addikt

teammate press esetleg (r1 nyomva tart és a gép támad le, amíg te mást irányítasz), press on heavy touch taktika, amikor csak egy nehéz passznál, rossz labdaátvételnél támadnak le, press after possession loss, amikor labdavesztés után támadnak le, valamint ugye a 71es depth ami idén "csodákat művel"

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2122) EA's hit válasza amdboy (#2109) üzenetére


EA's hit
őstag

Szerintem a leírtak nagy része inkább a connection-beli különbségek miatt van, azzal meg nem sok mindent tudsz kezdeni, idén minden korábbinál érzékenyebb a connection-re a játék. Nekem is vannak bőven ilyen meccseim, meg szerintem itt mindenkinek. Milyen neted van? Kábelről játszol vagy wifiről? Mikori a kábel, mikori a router?

Ha nem ezekkel van a baj, akkor kb. azok segíthetnek, amiket bigK kolléga leírt.

(#2123) bodnar123


bodnar123
őstag

Érzem a szándékot az EAtől ezzel a 84x2 sbc-vel, de most komolyan.... Ki fogja ezt kirakni. Legjobb esetben visszakapod a a 85 kártyádat és egy 84est....

(#2124) Aguinaga válasza bodnar123 (#2123) üzenetére


Aguinaga
őstag

Jajj, mindenki, ennek ellenére.

PSN: OldSlowhand74

(#2125) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#2055) üzenetére


Zimmi91
addikt

Természetesen miután kiraktam Blancot és minden is belement dobálja a fasza CB lapokat :D Szerintetek Varane kuka és Kounde kezd vagy 3 védőzzek?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#2126) EA's hit válasza Zimmi91 (#2125) üzenetére


EA's hit
őstag

Ide elsőre két 84-es, a másodikat csak full coinból tudnám kirakni, de ezek után nem ér annyit :C

(#2127) gjoe válasza EA's hit (#2126) üzenetére


gjoe
addikt

Ide is.
Nagyon felesleges kirakni.

(#2128) toxicjew


toxicjew
addikt

Viszont megindultak a 84ek is, 85ok pedig még feljebb mentek (picsába, várni kellett volna még picit :D ). A kérdés, higy mibe kéne befektetni, mert a gold lapok most mind felfelé tartanak/magasan vannak.

(#2129) bodnar123 válasza Aguinaga (#2124) üzenetére


bodnar123
őstag

Tévedtem. Én nem rakom ki, de megszedem magam a 85 lapokkal.

(#2130) thebigK válasza toxicjew (#2128) üzenetére


thebigK
addikt

most a fodder kilőtt, totw, esetleg a live lapok, de már ott is be kellett volna sajna :/

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2131) amdboy válasza EA's hit (#2122) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi a válaszokat :R Kábelom játszom, "500"-as vodás nettel.

(#2132) prannk válasza Gabeszfoci89 (#2003) üzenetére


prannk
őstag

Mennyiért lehet eladni playerauctionson? :DD inkább megveszem az új codot majd...
Undorító ez a játék. Egy nagy vicc :DD :DD :))
23 közelébe sincs Tesztelték ezt egyeltalán? Botrány :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2133) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Sziasztok. utoljára rendesen fifát még kb a fifa 10-et játszottam, de most elkezdtem ebben a játékban egy menedzser módót, és hát nagyon ismeretlen a játék, meg angolul nem is könnyű tájékozódni. Az átigazolási tárgyalásokat valaki el tudná röviden magyarázni? pl ilyen feloldási záradék, fizetések, szerződések hogy müködnek. :D vagy csak egy alapvető tippeket a menedzser módhoz :D

(#2134) Archman 3


Archman 3
tag

Komolyan mondom hogy csak 1-2naponta szabad ezzel a szárral játszani :((( 1-2 napig mennek a passzok, beindulások, lövések, Messivel kb minden második fitness lövés gól. Sorba nyerem a meccseket megy a játék. Feljutok div3-ba. Ma mondom meló után játszok egy kicsit. Csak az agyvérzés. 10 meccsből eggyet se nyertem, és nem azért mert jobb ellenfeleket kaptam! Egyszerűen ma semmi nem oda ment ahová passzoltam, minden az ellenfélhez pattogott gólt lőni még képtelen voltam. A védelemről meg ne is beszéljünk. Miért nem lehet kieggyensúlyozattan megcsinálni ezt retket. Nem akarok és tudok minden meccset megnyerni, vannak nálam sokkal jobb játékosok. Ha valaki jobb azt elismerem. De az hogy kis Pistike csak azért nyer mert őt tolja a gép az idegesítő. Bocs a kiakadásért de már nem először fordul elő az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#2135) homerhamm válasza Archman 3 (#2134) üzenetére


homerhamm
addikt

Teljesen megértelek. A FIFA 23 is egy akkora unfair retkedék hányás volt, amire nincsenek szavak, sőt abba a játékba nem is kellettek volna kapusok. Az EAFC24-el még nem játszottam, de úgy látszik van ami sose változik. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2136) miro. válasza Archman 3 (#2134) üzenetére


miro.
senior tag

En azt vettem eszre,hogy kikapcsol teljesen az ai vedekezese a csapatodban.
Egyszeruen csak azzal tudsz szerelni akivel vagy,a tobbi abszolut nem megy az emberevel,sot direkt megtartja abtavolsagot vagy a passz pillanataban ellep mellole.
Az ellenfelnel meg passzolgatsz baloldalt,forgatnad jobbra,es amikor arra fordulsz mar ott all a jobboldali szelsodnel a szelsohatved.
Majd egyszer ez fordul,es az ellenfelnel kezdi ezt el,nalad meg mindenki szerel,mindenki vedekezik,mindenki a “labda utjaban van”.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2137) EA's hit válasza amdboy (#2131) üzenetére


EA's hit
őstag

Az eleg kene hogy legyen. En 1000-es Telekomosrol nyomom, de biztos hogy ekkora kulonbseget az mar nem jelent. Egy uj netkabelt azert erdemes kiprobalni, hatha, meg max a szolgaltatoval megnezetni hogy a routerrel nincs-e gond, akar kicsereltetni azt is ha kell, de sajat connection teren ennel tobbet nem nagyon tudsz tenni.

(#2138) Dzsoki92 válasza EA's hit (#2126) üzenetére


Dzsoki92
senior tag

4 db 84 es lap.... Miért is raktam ki ... Nem is értem magam :D

(#2139) bodnar123 válasza miro. (#2136) üzenetére


bodnar123
őstag

Elég pontos megfogalmazás az amatőr AI-ra... Ugye ott van, hogy a játékosok szándékosan távolodnak a labdás embertől. De ugye tudjuk, hogy ilyen nincs... Mert nem bizonyították. Majd idén egy meccsen maga a játék kiírja véletlen, hogy váltott world class difficultyra, de lehet az is csak grafikai glitch. A millió dolláros kérdés inkább az, hogy ez miért kell a játékba. A gond, hogy még világ a világ ez benne lesz. Én már ebből a szempontból elengedtem. Tudom, hogy ha felpumpolom a csapatom, akkor ugyanazt a 11 wint fogja engedni a játék. A többin meg a védőim mielőtt ráváltok, elfutnak pont annyira messze a labdától, hogy pont ne érjek oda. Skill issue... Ja persze.

(#2140) EA's hit válasza Dzsoki92 (#2138) üzenetére


EA's hit
őstag

Brutálisan le van csavarva idén a pack weight, de nem értem mi érdekük fűződik hozzá. Nyilván mindennel egyetlen céljuk van, az hogy pontokat vegyünk, de ha ilyen szar a pack weight, akkor minek vegyek pontot? :D Még ha esetleg meg is fordulna a fejemben, hogy vegyek pontot (nem fordul), akkor biztosan eldöntené a kérdést az, hogy tudom hogy úgysem nyitok pontból sem semmit. Bő 2 hete nem nyitottam promo lapot, ilyen évek óta nem fordult elő velem. Pedig elég sok objective-es 50k-s/100k-s packot eldurrantottam, meg voltak itt 84x2, 85x2, 86x3 stb. packok is, de még wo is nehezen jön. Oké, nyitottam egy trade Salah-t pár napja, szóval összességében még így is a packluck felső tízezréhez tartozok vszeg, de azért összességében nagyon gyászos ez is az idén.

(#2141) Dzsoki92 válasza EA's hit (#2140) üzenetére


Dzsoki92
senior tag

Teljesen egyetértek. Még véletlenül se vennék pontot pont azért mert lófasz esély nincs a jó lapra. Minden le van húzva. Azért az, hogy 84+ ból vagy 83 vagy 85+ ból az alja jön pont az vicces. Tavaly sokkal jobb volt az arány. Legalább jött egy ilyenből egy 86-87 es lap... Úgy voltam vele tavaly ha minden promoból nyitok egy lapot akkor elégedett vagyok és ide a legalja is beletartozott ez nagyjából jött is tavaly. Minden promoból jött is valami. De idén.... De még azzal is kiegyeznék, ha jönne vmi használható gold lap is de ez így igen rombolja az ember kedvét sajnos. :(

(#2142) miro. válasza bodnar123 (#2139) üzenetére


miro.
senior tag

Mert igy a szar jatekos nem mindig szar,a jo jatekos nem mindig jo.
Mindkettobol kivalt minden erzest. Igy kapcsolodsz a jatekhoz. Igy tud fuggoseget okozni.
Nem poenbol csinaljk ezt. A baj az,hogy nem tudsz valamire tamaszkodni,mert ami ma bejott,es mondjuk kevesebbet tamadod a labdast,tobbet engeded magad “off ballozni”,az holnap nem fog bejonni,mert egyszeruen elenged az ai.
Konkretan azt vettem eszre,hogy az ellenfeeimnek tok nem kene passzolgatni,hanem egyszeruen pl keresztbe labdat vezetni,neha megallni,majd tovabb.
Siman jonne,mert a kovetkezo vedom,az mindig fut el kicsit elole,es sose tudok vele rendesen utkozni.
Mert tenyleg,ha valaki ugyesebb,tok nem erdekelne,ezert ha eszre veszem hogy valaki 10 cselt csinal meg,es jon neki,biztos hogy kilepek,sajat magamat nem szivatom ennyire mar azert.
De olyan sracoktol kaptam ki 10-15x az utobbi ket napba,akik kb olyanok mint en.
Hetvegen irtam,hogy kell egy taktika,mert nem tudok golt loni, 2:0,1:1,0:0-as meccsceket jatszom. Na most ugye a 352 ult ket napig,nyertem 3-4 golokkal.
Most a minimum hogy 3 golt kapok.
Az utobbi ket napban nem jatszottam egyszer sem 0:0,1:1,2:1-et.
Hanem ilyen 5/6/7/8 golos meccseket.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2143) EA's hit válasza Dzsoki92 (#2141) üzenetére


EA's hit
őstag

Tavaly meg tavalyelőtt is talán összesen 2 olyan promo hét volt, amikor nem nyitottam egy promo lapot sem. Idén az első 4 hétből máris volt 2 ahol nem nyitottam, és jó eséllyel a mostani hét lesz a 3.

(#2144) Archman 3


Archman 3
tag

Ja és a legjobb bizonyíték az elcsalt meccsekre: Tegnap játszottam haverral. Kb azonos tudás. Eddig 9 win nekem 7 neki. Első meccs nagy nehezen nyerek 2:1-re. De a következő meccsen tükörsimán elvert 6:1-re, pedig se nála se nálam nem változott semmi. Ja de minden is hozzá pattogott neki minden passz sikerült, nekem meg egy keresztlabdát nem tudtak adni. Volt olyan hogy max erővel akartam átforgatni de Claus inkább a középen álló VanDijk-nak ívelte amit persze még el se tudott fejelni és az ő támadója besétált a kapuba.

(#2145) Digestive válasza EA's hit (#2143) üzenetére


Digestive
veterán

Én is kinyitottam minden elérhető packot. Minden objektív kész, az összes sbct megcsináltam, 75+ stb upgaredekből is bőven 100 felett vagyok és 0 azaz NULLA darab promo lapot nyitottam. IF lapból is összesen 1 darab 80ast untrade. :DDD

(#2146) |AP| válasza EA's hit (#2143) üzenetére


|AP|
veterán

idén ha jól emlékszem 2db promó lapot nyitottam, mindkettő a legalja volt.
Viszont pont idén érdekel ez a legkevésbé. Tök jó lett volna Barcásként promó Koundét, Joao Cancelót, most meg majd Pedrit nyitni... De nyilván egyik sem sikerült, mint ahogy most sem fog.
Cserébe gold lapokból viszont elég jól kaptam (gold Koundé, Militao, Theo, Neymar. Llorente) és ezekkel meg pár SBC-vel, Evolution-nel egész jól elvagyok.
Nem fogom hajtani a promó lapokat és nem fogok ezért plusz csomagokat venni. Így a negyedik Fifámra már eljutottam addig, hogy nem éri meg ezekre rágörcsölni, mert mindig jön a következő promó, amiben majd még jobb, még kívánatosabb lapok lesznek.
Ez így megy a játék végéig, amikor meg kuka az egész

(#2147) toxicjew válasza nincsnév007 (#2133) üzenetére


toxicjew
addikt

Itt nem fogsz segítséget kapni, mert kb mindenki online játszik. Próbáld meg vmi fifa hungary fb csoportban vagy nemtom. Elvétve téved ide olyan aki karrier módban tolja.

(#2148) bodnar123


bodnar123
őstag

Ma reggel kipróbáltam a cup meccseket. 4ből 4 sima vereség. Majd egy rivals a 4. Osztály alján. Sima vereség. Mint a fejletlen csirkék. Aztán átkapcsoltam kínomba a játékot auto switchre és high switch move assistantra. Zsinórban 5 győzelemmel meglett a 3. Osztály. Úgy érzem valahol a váltásokon bukik el nálam a dolog. Így mintha nem lett volna ideje az ai játékosoknak elmenekülni a labda közeléből. Később ezt még próbálgatom. Persze van hogy szarul vált, de még mindig kevesebb gondot okoz, mintha én csinálnám, és sokkal több labdát szereztem jó helyen. Persze lehet csak a szokásos felszopás ment a játék részéről. Mondjuk az utolsó meccsen még az is belefért, hogy kétszer visszaszoppantódott az ellenhez a labda amiből gólt kaptam. De gattuso az utolsó percben gyönyörű gólt lőtt a 60 shootingjával XD kb hasonló extázist éltem át mint tegnap Onana büntető védésénél.

[ Szerkesztve ]

(#2149) |AP| válasza bodnar123 (#2148) üzenetére


|AP|
veterán

az a baj ezekkel a taktikai/beállítás változtatásokkal, hogy ahogy írtad is simán lehet, hogy épp olyan kedve van a játéknak, hogy most neked jön össze minden és azt hiszed ez egy beállítás miatt van.
Miközben ha folyamatosan ugyanazokkal a beállításokkal játszol, akkor is ég és föld tud lenni a játék két különböző napon. Semmi állandóság nincs benne.
A move assistant high-on nálam mindig botrányos volt, pont hogy attól mentek mindig rossz irányba/reagáltak lassan a védők.
De lehet én is próbálok valamit, mert úgy érzem nekem sem megy a váltás idén. Sokszor van az, hogy a közelébe sem vált annak a játékosnak akire szeretnék...
... mondjuk máskor meg működik, szóval szerintem továbbra is a játék a szar, nem mi felejtettünk el váltani :)

(#2150) bodnar123 válasza |AP| (#2149) üzenetére


bodnar123
őstag

Persze bármi lehet. Az assistantot azért tettem highra, mert ha hirtelen valakire rávált a gép akkor legyen időm reagálni. De az automata váltás volt a kulcs. Mert gykorta van hogy mire ráváltok addigra nem szerzi meg a labdát. Így meg simán. Kicsit hasonlított a védekezés arra amit 10/10 játékos csinál ellenem. Hogy passzolok és egyből megszerzi. Mondom. Majd probalgatom. Tudom milyen konzekvens a játék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.