Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#9001) thebigK


thebigK
addikt

eddig a laliga upok meg 81pickek termése egy újabb patri, olga carmona páros, meg egy carvajal, egy camavinga is elég lenne igazából

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9002) toxicjew válasza kapeti07 (#9000) üzenetére


toxicjew
addikt

De náluk van a licensz úgyhogy gondolom lesz promo is. Már korábban kaptunk egy ingyenes lapot, akkor még nem játszottál?

(#9003) Kristof_94 válasza toxicjew (#9002) üzenetére


Kristof_94
Topikgazda

Tuti lesz promo. Pár hetet biztos felölel majd. Én dinamikus lapokra is számítok, máskor is voltak. Ha tőlünk lap valaki, akkor szerintem nem Szoboszlai lesz, volt már pár lapja. Egy Kerkezt simán el tudok képzelni.

(#9004) toxicjew válasza Kristof_94 (#9003) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja egy olyan promo, mint a vb idején. Az az Acuna milyen lap volt...

(#9005) kapeti07 válasza toxicjew (#9002) üzenetére


kapeti07
senior tag

Tolom az elejétől, de nem emlékszem ilyenre. Mikor volt?
Ingyenes Haaland-ra emlékszem, másra nem.

Xbox: kapeti

(#9006) EA's hit válasza toxicjew (#9004) üzenetére


EA's hit
őstag

Eb alatt volt az a zold Acuna :K De igen, az a ptg promk 3 eve az egyik legjobb volt all time. Acuna mellett Verrattit is imadtam, a vegere 98-as 5-5 lap lett brutal jo mozgassal.

(#9007) Szigma70 válasza Nandinagy (#8985) üzenetére


Szigma70
addikt

Az a Best sokunknál kirobbanthatatlan, end game player.

Én sem találtam jobbat helyette, pedig próbáltam.

Vicces, hogy nálam az új Athena lap kiszorította Kerr-t a csapatból :C
pedig Kerr őrült jó

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9008) Nandinagy válasza Szigma70 (#9007) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ott van pl. a Rodrygo evo. Kicsit rosszabb lövése de gyorsabb,jobban,passzol, jobb weak foot meg fizikálisan sem olyan gyenge. Ingyenes lap.

(#9009) Sirandrish válasza Nandinagy (#9008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is lehet kapni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9010) |AP|


|AP|
veterán

a 140. upgrade adott egy Rüdigert. Előtte semmi.
Nem rossz pull, de egy Araujonak jobban örültem volna. Azért kipróbálom, bár CB poszton pont nem álltam rosszul.
Araujon kívül még valamelyik Barcás csajra vágynék (nem úgy :B ), vagy esetleg egy Griezmannra.
De mindegy, idén most már tartom azt, hogy azzal játszok akit dob a gép (vagy SBC-ből kirakható)

(#9011) Woodslave


Woodslave
nagyúr

A napi belépés tots pack természetesen Traore. :C mondjuk amennyire nem jó maga a játékélmény kezd egyre kevésbé vicces lenni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9012) toxicjew


toxicjew
addikt

Nekem Gundogan duplicate lett a garantáltból. Meg kéne csinálni vmi sbct.

(#9013) Sirandrish


Sirandrish
legenda

2 Garantált TOTS ma, Charles (dupla) és Dobvyk vagy ki :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9014) gjoe


gjoe
addikt

Laliga tots cancelo. Végre 100k felett de sajna nem tud csapatba kerülni. 95 os lap és 88as tempó szélső vedonek? Azért kiprobalom.
A másik dupla adeyemi.

(#9015) Digestive válasza Szigma70 (#9007) üzenetére


Digestive
veterán

Jaja. Már csak ő van a csapatomban ikon akinek a cseréjén nem is gondolkozok. :N

(#9016) raven84


raven84
senior tag

Esett végre egy Cancelo a garantáltból ( igen már ennek is tudok örülni ), ki kellett raknom Cechet hogy beférjen.

(#9017) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Én most a Hancko - Dest párost próbálom ki a jobb védelemben, Gabriel és Wan Bissaka helyett.

(#9018) Digestive


Digestive
veterán

11/8-al hagytam abba tegnap. Most este akartam lepörgetni a maradékot. 3 órája nincs áram. Még az a szerencse, hogy a chardonnayt megtaláltam. :DDD

(#9019) bodnar123


bodnar123
őstag

Garantált Rudiher dupla. Jó lett volna valami más, egy gündogan is jó lenne.

(#9020) |AP| válasza |AP| (#9010) üzenetére


|AP|
veterán

hogy ez a Rüdiger mekkora egy fosch lap...
nem vicc: első labdaérintés: piros lap
Utána erőltettem tovább, és legalább három bohóc gólt kaptam róla. Kb. úgy mozog, mintha folyamatosan be lenne tépve :)
Megy vissza Rafa Marquez Koundé mellé...

(#9021) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Tots pickben a legjobb választás Nico Williams volt, gondolhatjátok... Majd a La Liga tots csomagban ki más, mint ismét ő. Aztán a sima tots csomagban egy dupli Walker Pieters. Szuper!

(#9022) evibly


evibly
senior tag

Kollégák, ezer éve! Jöttem rinyálni, meg flexelni :D

Pár hete szereztem be ezt a csodás darabot, pedig elhatároztam, hogy csakis ingyen, Game Passből, de most két melóhely között éppen van időm, ezért megvettem leárazva. Van egy nem túl izmos csapatom (evo Haller, TOTS Nkunku, evo Szobo, Hincapie, ilyenek), Rivalsban Div3, most pedig másodjára mentem neki a WL-nek. Ekkora rák játékmódot soha nem láttam, pedig én is nyomom a műfajt egy ideje. 10 win lett meg, hagyjuk milyen meccsek és körülmények között.

Dühömben kiraktam az ikon pikket 2. alkalommal is és csak pislogtam. Nem vagyok teljesen tisztában a lapok értékével, de rögtön láttam, hogy ebbe rendesen belehúztam :Y
Hát ennyi, mindkét célom teljesült, most megnézem, mit tud!

(#9023) thebigK válasza evibly (#9022) üzenetére


thebigK
addikt

nemsemmi, grat. Tegnap próbáltam draftban, sztem 20 perc alatt megnyerte nekem az egészet:C

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9024) gjoe


gjoe
addikt

Na végre. Egy 89es Exchange

(#9025) thebigK válasza gjoe (#9024) üzenetére


thebigK
addikt

szép! itt tényleg elapadt a folyamat, nagyon gyenge lett a droprate, semmi értékelhető a rengeteg upgrade-ből

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9026) Dzsoki92


Dzsoki92
senior tag

Hát neki álltam ennek a Craftos cuccnak... Eddig a felét megcsináltam de 0.. a garantálton kivül semmi TOTS nem jött abból is az alja... :(

(#9027) homerhamm


homerhamm
addikt

Az EAFC Mobileban muszáj minden nap ugyan azt csinálni a TOTS eventen? Mert már k*rva unalmas ez az egész. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9028) toxicjew válasza homerhamm (#9027) üzenetére


toxicjew
addikt

Az a baj, hogy itt hiába irkalod ezeket, senki nem játszik vele :D Elfér meg minden, csak ne nagyon számíts reakciókra :D

(#9029) homerhamm válasza toxicjew (#9028) üzenetére


homerhamm
addikt

Tudom, de jól esik ezeket kiírkálni magamból. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9030) Sirandrish válasza homerhamm (#9027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Addig érdemes csinálni míg az értékelhető rewardokat ki nem szeded. Azt meg te döntöd el hogy számodra mi számít annak.
Amugy holnap indul az utots, szóval jön meg egy adag unalom :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9031) Sirandrish válasza toxicjew (#9028) üzenetére


Sirandrish
legenda

En tolom heeeej :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9032) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Én is nyomom a mobil verziót, de van, hogy elfelejtem és 1 napig be sem lépek.
Közben nekem is elkészült a 150 upgrade, de a 2 db 83*20 és a tots pakkot majd konzolon kinyitom. Azért kíváncsi leszek rá... Az a baj, hogy nincs értelmes sbc, ezért állandóan bele kell forgatni a lapokat az exchangebe. Ez a tots pick is mikor tér vissza? 4 nap? Egyáltalán lesz még 1x? Az ilyeneknek naponta kellene ismétlődnie.

(#9033) homerhamm válasza Sirandrish (#9030) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem is a baj, hogy mindíg focizni kell, hanem minden nap UGYANAZOK a csapatok ellen pl. a TOTS Bundesligába, pedig nem csak a 3 csapat van a Bundesbe. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9034) Digestive


Digestive
veterán

Garantált tots packból én nem tudok mást nyitni, csak a legalját. :DDD Mondjuk más packból is csak azt. :C

(#9035) EA's hit válasza Digestive (#9034) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem evek ota most eloszor megerte, Valverde jott belole. Megerte kirakni Abilyt :C :C

(#9036) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Mindjárt beteszen Unain Simon-t, van egy tippem, mit fogok kapni.

PSN: OldSlowhand74

(#9037) Aguinaga válasza Aguinaga (#9036) üzenetére


Aguinaga
őstag

Faszom, Dovbykot kellett volna.
EA Legalja FC 24

PSN: OldSlowhand74

(#9038) raven84


raven84
senior tag

Nekem aliex garcia vagy ki a fasz volt benne, aztán a 85 pick dobott egy ramost.

(#9039) thebigK


thebigK
addikt

Camavinga, végülis reggel őt szerettem volna, eltesszük

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9040) toxicjew válasza thebigK (#9039) üzenetére


toxicjew
addikt

Szintén. Ki lesz majd próbálva.

(#9041) Mrguba válasza toxicjew (#9040) üzenetére


Mrguba
őstag

Daily loginos pakk dobott egy dupla gironas lbt.
Abból megcsinaltam a la liga totsot
JUDE BELLINGHAM :Y :Y :Y :Y

(#9042) EA's hit válasza Mrguba (#9041) üzenetére


EA's hit
őstag

De hat neked sosem ad semmit, biztos elnezted.

(#9043) bubuska10 válasza Mrguba (#9041) üzenetére


bubuska10
senior tag

Na az király! :D Grat! :C

Ide Rüdiger.

(#9044) EA's hit válasza bubuska10 (#9043) üzenetére


EA's hit
őstag

Rudiger, Bellingham, 2 Camavinga, Valverde, ahogy nezem ez most egesz jol adja, kiveve Diginek :DDD

(#9045) Mrguba válasza EA's hit (#9042) üzenetére


Mrguba
őstag

Az Kristóf
:C :C
Varj lehet a kis Bellingham volt? :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#9046) EA's hit válasza Mrguba (#9045) üzenetére


EA's hit
őstag

Hat ha 5'2 magas, akkor az biztos a kicsi :D

(#9047) bodnarbenede válasza EA's hit (#9044) üzenetére


bodnarbenede
tag

Nekem is Camavinga. Egész fairnek tűnik. Mondjuk már 1300 pick óta egyedül nuno mendes az értékelhető. Mennyit kell ezekből kitenni?

(#9048) raven84 válasza bodnarbenede (#9047) üzenetére


raven84
senior tag

1301-et és jön is Vini

[ Szerkesztve ]

(#9049) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Nico Williams, ki más...

(#9050) Digestive válasza EA's hit (#9044) üzenetére


Digestive
veterán

Legalább az ikon pick jól adja. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.