Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#2651) Digestive


Digestive
veterán

Még egy gondolta. 90es fodderek között Popp a legolcsóbb. Viszont belőle nem lesz utánpótlás, mint a gold lapokból...

Én 50 alatt snipeoltam 10 darabot most.

(#2652) Stylerr válasza Digestive (#2650) üzenetére


Stylerr
addikt

Gondolkoztam a Lautaron, de ezek után nem hiszem, hogy kirakom.
Btw, 90-es rating helyett esetleg több kisebb ratinges lapba fektetni? Mit gondolsz?

(#2653) toxicjew válasza Stylerr (#2652) üzenetére


toxicjew
addikt

Eléggé tetszetős lap ez a Lautaro, én lehet kirakom. Ez a Forlan meg Salah/Mbappé nekem elérhetetlen kategória idén.

(#2654) Digestive válasza Stylerr (#2652) üzenetére


Digestive
veterán

87-től sztem minden jó lehet. Nekem van ez a 10 Popp, meg 20-25db 88as.

(#2655) thebigK


thebigK
addikt

600at beledurrantok én is még a 89be, azok idén már egyszer voltak jóval a mostani áruk felett is, lenne rá több is, de tegnap olcsón vettem egy Vinit, őt megakarom tartani erre a wl-re

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2656) Digestive


Digestive
veterán

Az öreg elég bitang lett. ;]


(#2657) Szigma70 válasza toxicjew (#2653) üzenetére


Szigma70
addikt

Én is nézegetem, de nem értem miben és miért lehetne jobb, mint a kimaxolt Alvarezem
Futbin 92 ST nek írja, de Alvarez konkrétan jobb lap 5wf al

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2658) toxicjew válasza Szigma70 (#2657) üzenetére


toxicjew
addikt

Hát ki mihez méri. Én Berbatovhoz aki egy kalap locitrom :D

(#2659) thebigK válasza Szigma70 (#2657) üzenetére


thebigK
addikt

alvareznél mondjuk tuti nemjobb az biztos :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2660) Digestive


Digestive
veterán

Na pont ezt írtam az előbb, h az ikon és hero upgrade sbcknél is ideje magasabb szintre lépni...

(#2661) Aguinaga válasza Digestive (#2660) üzenetére


Aguinaga
őstag

Pláne ha valamelyikbe kéne 87-es csapat informmal, akkor még IF Berardi is elindulhatna fölfele.

PSN: OldSlowhand74

(#2662) Zimmi91 válasza Aguinaga (#2661) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem is ezer éve vannak 86os IF lapok, már megvárom a kontetet ha eddig vártam vele :D Most is már plusszos lenne, de hátha big profit lesz ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#2663) prannk


prannk
őstag

Én a MU - kobenhavn marque matchupst akarnám kirakni. Csak nincs a piacon kobenhavn játékos :F :F tegnap este ota hajtom :W

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2664) thebigK válasza prannk (#2663) üzenetére


thebigK
addikt

sajnos nehéz igen, legrosszabb esetben az sbc lejárata előtt 1-2 perccel már lesz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2665) Aguinaga válasza Digestive (#2651) üzenetére


Aguinaga
őstag

Gondolod kell majd valamelyikbe 90-es csapat?
Mert a sok egysejtű olyat vesz mindig ratingbe, mint amilyen ratingű csapatot kér az sbc..

PSN: OldSlowhand74

(#2666) Kristof_94 válasza Digestive (#2660) üzenetére


Kristof_94
Topikgazda

Jesszus, kinek van ezekre fodder... Egy 87-es keretet is kihívás lenne kiraknom.

(#2667) raven84


raven84
senior tag

Ez a card dizájn elképesztően csúnya.

(#2668) Digestive válasza Aguinaga (#2665) üzenetére


Digestive
veterán

Sztem Mbappe sbcbe kell nagy ratinges csapat, különben 50 sbcből fog állni. :DDD

(#2669) Digestive válasza Kristof_94 (#2666) üzenetére


Digestive
veterán

Én pl ki tudnám rakni Salaht full untrade lapokból, meg még van kb 1,3 misi coinom. De ez Mbappera nem lesz elég. :DDD

(#2670) Szigma70 válasza toxicjew (#2658) üzenetére


Szigma70
addikt

Jahh, hát így megéri :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2671) Digestive


Digestive
veterán


Danjuma után ez lesz a 2. evo amit megcsinálok. :DDD

(#2672) Kristof_94 válasza Digestive (#2669) üzenetére


Kristof_94
Topikgazda

Mondjuk heti pár órával nem megyek sokra. :D

(#2673) Digestive


Digestive
veterán

(#2674) thebigK válasza Digestive (#2673) üzenetére


thebigK
addikt

ilyen feltételekkel valami baszó evo-t kell kiadniuk

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2675) szabyka95


szabyka95
őstag

hihetetlenul szar jeleng a jatekmenet, lassu. Valszoniuleg tul vannak terhelve a szerverek

(#2676) Digestive válasza thebigK (#2674) üzenetére


Digestive
veterán

Nagy ligákban semmi érdekes, de nekem van rá kiszemelt lapom. Vettem is belőle 50 darabot 700 coinért. :K

[ Szerkesztve ]

(#2677) Digestive válasza szabyka95 (#2675) üzenetére


Digestive
veterán

Délután is olyan volt. Mocsár foci, nyúlós, korcsolyázós mozgással.

(#2678) miro. válasza Digestive (#2676) üzenetére


miro.
senior tag

Mikor jon ez az evo? Vagy mikorr aszamitasz a katekosnal emellkedesre?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2679) Digestive válasza miro. (#2678) üzenetére


Digestive
veterán

Szerintem már a héten lesz emelkedés. De ha az eddigi éveket nézzük, akkor december végéig folyamatosan az egekben voltak innentől a fodderek.

Evo passz.

(#2680) Szigma70


Szigma70
addikt

Ultimate pakk

2db 85-ös, alatta max 83. :DD

Gyűlik a fodder nahhh

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2681) gjoe


gjoe
addikt

Na senki nem nyitott semmi jót?
Csak én érzem fosnak ezt a promociot? Kaptak plusz egy ratingot a herok? Tavaly ilyenkor jobb komolyabb lapok jöttek.
Meg feladat 10 meccsen szerepeljen King, de a loan lapja csak 3 meccses. A full lapja meg 400k kirakni?
Ezeknek tényleg elgurult a gyógyszer. 100k az eggyel kisebb lap. Vicc az egész.

(#2682) Szigma70 válasza gjoe (#2681) üzenetére


Szigma70
addikt

De naponta kiteheted a loant 7 napig bakker :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2683) ThuG4LifE válasza gjoe (#2681) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

En nyitottam 2x 82+bol 2 83ast! :R :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#2684) Stylerr válasza Digestive (#2671) üzenetére


Stylerr
addikt

Ez extra lap, megcsinálom én is. CM/CDM lesz nálam.

(#2685) gjoe válasza Szigma70 (#2682) üzenetére


gjoe
addikt

Micsoda újítás. Pont ilyen napi sbc baromsagokkal szeretnék az időt tölteni az emberek.

ThuG4life: látom nálad is úgy szaporodik a fodder mint nálam. Siralmas.

Valami swap nem lesz idén?

(#2686) thebigK válasza gjoe (#2685) üzenetére


thebigK
addikt

most ezzel pont nem értem mégis mi a probléma. adott egy nehéznek nem nevezhető feladat, egy sbc amibe naponta bele kell szórni 3db bronz lapot, azta, szemét EA :U

amúgymeg, mintha az IF lapoknál nem pont ugyanez lenne, hogy kb 1 rating meg 3-4szerezi az árukat. bőven jó áron van az SBC

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2687) ThuG4LifE válasza gjoe (#2685) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Elegge siralmas, de most: vegre walk out, belga, cm, city: De Bruyne! Untrade duplicate! :U :C :W
Van kb. 20-25 gold lapom, de nem baj, miert is jonne olyan, ami nincs koztuk. :)
Meg egy ilyen nyitasnak sem lehet orulni. :D

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#2688) EA's hit válasza thebigK (#2686) üzenetére


EA's hit
őstag

Az első részével maximálisan egyetértek, napi 3 bronz lapért cserébe ez a loan lap teljesen korrekt. Részben a 2. felével is egyezek, annyira vészesen nem drága az a King sbc. Nekem megvan a base lapja, nagyon szeretem, talán Blanc-nál is jobb. De nem fogom vszeg kirakni, mert azért annyival nem jobb a base-nél, hogy ennyi foddert/coint megérjen nekem. De ha nem lenne meg a base, lehet hogy elgondolkoznék rajta, bár akkor meg már talán inkább Vidicet raknám ki kicsivel drágábban. De azért tényleg nem tragikus árú az az sbc sem, a naponta rakható loan lap meg teljesen korrekt, főleg hogy az objectivet azzal is ki lehet húzni.

(#2689) EA's hit válasza gjoe (#2685) üzenetére


EA's hit
őstag

Biztos lesz, mert a squadban már a játék eleje ott van a wildcard token a spec lapok verziói között. Csak mondjuk az még bő egy hónap, remélem lesz valami hamarabb is.

(#2690) Mrguba válasza Digestive (#2673) üzenetére


Mrguba
őstag

Szia es meg kit ajanlanal melle venni?

(#2691) mr.dana


mr.dana
aktív tag

ez mi a franc lehet - hogy állandóan mutat az objectives valamit - de nem tudom mit ... :F
kb 2 hete " kezdődött" ez a jelenség - gondoltam hátha " elmúlik" de nem ..
Szóval állandóan ott a piros pötty hol 2 hol 3 hol 4 hol 5 - valamit mutat teljesen random - de ha belépek semmit se" találok " ill van hogy igen -- kiszedem azt a kettőt - akkor marad 3 ... 5 -ből ugye , majd spontán visszaugrik 4 re 5 re - tök mindegy ..

(#2692) thebigK válasza mr.dana (#2691) üzenetére


thebigK
addikt

bugos szar, azért. én pl teljesitettem a milestone-okban a listázz 1000db játékost, azt át se tudom venni, mert hibát dob

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2693) Digestive válasza Mrguba (#2690) üzenetére


Digestive
veterán

Mármint ki vagy mi mellé?

(#2694) raven84


raven84
senior tag

Köpedelem szar a gameplay most. 2 wl meccset bírtam, majd talán holnap.

(#2695) Mrguba válasza Digestive (#2693) üzenetére


Mrguba
őstag

Goncalves-evoba majd.
Vettem 40-50 et kb

(#2696) mr.dana válasza thebigK (#2692) üzenetére


mr.dana
aktív tag

faxa ... kössz :R

(#2697) toxicjew válasza Digestive (#2676) üzenetére


toxicjew
addikt

Beszalltam én is egy 50essel, úgyse lehet rajta bukni. Amit még csinálok mostanában, hogy T1/T2 ligas silvereket veszek 150-300 között. Most a portugál ligasok fel is mentek 7-800 körülre. Aprópénz, de semmibe nem telik néha bidelgetni.

(#2698) miro.


miro.
senior tag

En 105-ot. Szoval bukta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2699) thebigK


thebigK
addikt

komolyan ekkora cégnél nem fér a fejembe, hogy lehet nappal ilyen játszhatatlanul, szánalmasan okádék szar gameplay, hányinger keltő az egész bazdmeg

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2700) kurta1987


kurta1987
csendes tag

Sziaaztok. Segítséget szeretnék kérni. Van egy olyan problémám a jatékba, ami miatt játszhatatlan az egész és semmilyen forumon nem találtam rá megoldást. A probléma, hogy rengetegszer mikor lövök a játékba, akkor nem lő, hanem elkezdi húzogatni, meg görgetni a labdát. Emiatt rengeteg meccset buktam már el... Még annyi, hogy olvastam, hogy nem nálam van a hiba egyedül, de az EA nem talált rá megoldást. A controller classic beállításon van. Nagyon szeretnék megoldást a problémára, mert ez így teljesen játszhatatlan. Nem-e valami beállítási probléma? Egyébként xbox one s konzolon játszom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.