Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#2051) EA's hit


EA's hit
őstag

Nevetséges hogy egy hónap alatt nem sikerült megoldaniuk, hogy ne fagyjon ki a játék néha random menüpontokban, de főleg a transfernél. Próbálok bevásárolni 84-es lapokból, 40-et tudtam eddig venni, de közben 4x kellett újraindítanom a játékot, mert random időpontokban kifagy, ha rákeresek valakire. Nevetséges.

(#2052) szabyka95


szabyka95
őstag

Van 550km.
Rudiger mendy ederson tonali brolin untradable

Otletek csapatra?

(#2053) raven84 válasza Digestive (#2042) üzenetére


raven84
senior tag

Hogy tudtad őket elérni chaten? 1 éve nem is volt ilyen funkció.

(#2054) miro. válasza Digestive (#2031) üzenetére


miro.
senior tag

Azota harom meccsen nyertem 4:0,3:1:6;1-re.
Parades a taktika!

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2055) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Nekem most ez a brigád, nyitottam ma egy Griezmant nettó cheat az a lap finessel minden is bemegy akárhonnan 😃 Megvettem Rashit ő is iszonyat kemény lap, powershoot playstyle nagyon durva 😁Jött egy De Jong is, meg kivettem 86*3at abból meg kiraktam a Blanc utolsó részét, jó volt ez így 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#2056) Digestive válasza raven84 (#2053) üzenetére


Digestive
veterán

help.ea.com

Bejelentkeztem és utána találtam chat opciót.

(#2057) Digestive válasza miro. (#2054) üzenetére


Digestive
veterán

Na örülök.

Nekem ez minden évben be van állítva. Lényegében ugyanaz, mint az 5 védős formáció, csak támadásnál valódi wingereid vannak és nem a 2 szélsővédő balfaszkodik ott. :K

(#2058) miro. válasza Digestive (#2057) üzenetére


miro.
senior tag

En is ezt vettem eszre.
Igy ment vissza kolo muani csatarba,ahol o valojaban jo,diaby a szelen is feludules,plusz ott van theo aki baloson tud kicsit hatrafele is melozni.
wl kvaliba is most 4/3-ba allok.
71-re felnyomtam a vedekezest,azota 2 gol alatt egyszer lottem.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2059) toxicjew válasza raven84 (#2053) üzenetére


toxicjew
addikt

Volt az pedig mindig, évek óta ezt a funkciót használtam, ha vmi kínom volt a játékkal.

(#2060) miro. válasza Digestive (#2057) üzenetére


miro.
senior tag

Csatarokat amugy come backre,ill a tkp-t stay forwardra? Vagy az tul vedekezo? Azt erzem,hogy a csatarokat konnen kipasszoljak igy.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2061) Digestive válasza miro. (#2060) üzenetére


Digestive
veterán

Az egyik csatár és a cam come back + a cam free roam.

(#2062) miro. válasza Digestive (#2061) üzenetére


miro.
senior tag

Free roammal jobb?
Eddig nalam stay forward volt rajta,illetve a ket csatart hagytam siman,csak stay centralt dobtam ra.
Dybalaval rengeteg golt lovok azota.(o a 10-esem)
Na majd hnap raprobalok ezekre is. Koszke!

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2063) thebigK


thebigK
addikt

kirakja valaki az icon packot?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2064) bodnar123 válasza thebigK (#2063) üzenetére


bodnar123
őstag

Nekem attól függ mennyit hoznak a 85 lapjaim...

Sokan kiárulják 6500ért... Az nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#2065) seedorf88


seedorf88
tag

Na kiraktam az icon packot. Torres jött :D nem is tudom, hogy jöhetett volna jobb így megérte :D

(#2066) thebigK válasza seedorf88 (#2065) üzenetére


thebigK
addikt

az w, drágábbat nem kaphattál volna

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2067) miro. válasza thebigK (#2066) üzenetére


miro.
senior tag

Na ez a valasz arra,hogy en megcsinalom e. :DD
Ha torres w,akkor nincs azaz Isten.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2068) thebigK válasza miro. (#2067) üzenetére


thebigK
addikt

torres, essien, zambrotta, esetleg ballack, petit, vidic, campbell és ennyi. a többi középszar se

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2069) EA's hit válasza thebigK (#2068) üzenetére


EA's hit
őstag

Én csak egy cdm-et kértem ebből az upból (Essien, Petit, Gattuso, Makelele, Rijkaard mind jó lett volna most), szóval jött Luiz Hernandez, aki bár az elején nem olyan rossz lap, de tegnap raktam ki Julian Alvarezt, és 1 csatáros játékot játszok :C

Ráadásul mondom rulettezve nézem meg, elküldtem a klubba, és az első nemzet amit megnéztem Mexikó volt, szóval hamar lelőtték a poént is nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#2070) miro.


miro.
senior tag

Viszont ez az aspas nem rossz.
Grizes helyere esetleg?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2071) #51532800


#51532800
törölt tag

Ide Zola jött.
4 finesse+-os lap a csapatban, nem is érdemes már a 16-oson belülre mennem többet. :D

[ Szerkesztve ]

(#2072) bodnar123


bodnar123
őstag

Hát ez az icon sbc se mozdította meg a piacot. Kíváncsi leszek mit találnak ki.

(#2073) thebigK válasza miro. (#2070) üzenetére


thebigK
addikt

griezmannt nem cserélném le rá

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2074) miro.


miro.
senior tag

Eskuszom digestivenek hala a 352 utan ugy evezem a jatekot.
Nem nyerek mindig,de sokkl massabb lett a jatek.
Viszont mar elore felek,mert tudom,hogy szerdatol golt se fogok loni. :DDD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2075) marcess válasza #51532800 (#2071) üzenetére


marcess
senior tag

Ide Trezeguet jött, múlt héten Campos a herobol, biztos bent akár tartani a játék... A főnök úrral már vagy 3 éve összevesztem ezen, máig tartom az akkori szavam, ez a francia heronak is sok lenne, nemhogy iconnak, és ezt az ára is bizonyítja.

(#2076) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Valami feljebb vihetné már a 84-es lapokat...

(#2077) Dzsoki92


Dzsoki92
senior tag

Ide jott egy Cole. Teljesen elegedett vagyok igazabol viszont az osszes magas fodderem elfogyott erre meg a Blanc sbcre 😂 clubban van 400 lap de azok 82-

(#2078) toxicjew válasza Kristof_94 (#2076) üzenetére


toxicjew
addikt

Én a 85bol kiszalltam, kérdés mire kéne befektetni ami jött. Most minden fodder felfelé megy. Kivéve a 84et persze :D

(#2079) EA's hit válasza marcess (#2075) üzenetére


EA's hit
őstag

Nana, minden idők egyik legjobb csatáráról vagy jót, vagy semmit :)

(#2080) Kristof_94 válasza toxicjew (#2078) üzenetére


Kristof_94
Topikgazda

Nekem amúgy el is vették a kedvem ezzel a soft ban dologgal...

(#2081) Digestive


Digestive
veterán

Utolsó meccsen mentem a 14 winért. Nem jött össze. Kár érte, mert sok nyerhető meccsem volt azok közül amiket elbuktam. Elég lett volna ha 1-2 labda a kapufáról befele pattan. :F Viszont az egyik pickben volt egy Valverde, úgyh most ki kell raknom Rodrygot linknek.

(#2082) Izéjose


Izéjose
tag

Elengedtem Alvarezt és adtam egy esélyt az icon pack nak…… Xabi Alonso, egy ideális világban a 3.-4. Legjobb spanyol középpályás aki valaha volt ennél azért jobb lapot érdemel Boras használja kapni fog egy esélyt de hogy méltatlan lap egy ekkora névhez az is fix 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

(#2083) homerhamm


homerhamm
addikt

Psgogli7 úgy streamelte a jatékot twitchen, hogy nem is ő jatszott, hanem más a háttérben, miközbe be se volt kapcsolva a kontrollerje. ;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2084) thebigK


thebigK
addikt

ide jött egy fincsi 17 win, nem számitottam rá abszolút, főleg h mennyire a hátam közepére se kivánom az idei rész. Elégedett vagyok, nem is kérdés, főleg hogy 8-2vel álltam, azthittem a 14 is esélytelen lesz. Pickekből lófasz, pakkokat nem tudom kinyitni az unassigned miatt

a team
ingame 4-4-2 volt főleg, néha 4-3-2-1

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2085) Digestive válasza thebigK (#2084) üzenetére


Digestive
veterán

Le a kalappal! Az nagyon szép! :R

Én eladtam a 85 lapokat és a 84ből is annyit, h tudjak nyitni. 2 WL, 2 DR, 2 SB, meg 2db 85+ x2, 86+ x3, stb. 42 pack összesen. Semmit se nyitottam konkrétan. :C

(#2086) seedorf88 válasza homerhamm (#2083) üzenetére


seedorf88
tag

Legalja a pali. Én csak bele bele néztem mert f1 volt. Nem tudom ki hitte el, hogy ő játszik :D.Kb én megverném billentyűzettel olyan szinten van igazából :D .Mondjuk az is egy faszkalap lehet aki helyette játszott.

(#2087) thebigK válasza Digestive (#2085) üzenetére


thebigK
addikt

Koszi mester, neked is grat :R Transfer tovabbra sem megy nalad sem?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2088) Digestive válasza thebigK (#2087) üzenetére


Digestive
veterán

De igen. Nekem Jitu elintézte ahogy megígérte. :C

Vettem is tegnap 10db Berardit 38-40k között.

[ Szerkesztve ]

(#2089) thebigK válasza Digestive (#2088) üzenetére


thebigK
addikt

ez fasza, akkor irok nekik megint, ez már a legalja hogy nekem továbbra sem, kb kedd óta

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2090) toxicjew válasza Kristof_94 (#2080) üzenetére


toxicjew
addikt

Ott tesznek keresztbe az embernek ahol tudnak, nem újdonság :N

Amúgy picit megindultak a 84ek :D

[ Szerkesztve ]

(#2091) Digestive


Digestive
veterán

Mégse rakom ki Rodrygot. Neres Qrva jó lap és hiányozna is az 5* skill. Rájöttem, h Canceloval is kijön a max chem.

(#2092) thebigK válasza Digestive (#2091) üzenetére


thebigK
addikt

Bernardo nem keves oda?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2093) Digestive válasza thebigK (#2092) üzenetére


Digestive
veterán

Imádom ezt a lapot! :K Páratlan a dribblingje és brutál passzokat adok vele. A pace egy nagy kamu ami a lapra van írva. Úgy szlalomozok vele keresztül R1-el a középpályán, h le sem tudják ütközni. ;]

(#2094) thebigK válasza toxicjew (#2090) üzenetére


thebigK
addikt

picit meg, a héten asszem kipaterolom őket én is, lesz amennyi lesz az áruk

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2095) Mrguba válasza thebigK (#2094) üzenetére


Mrguba
őstag

Jol beszoptam :D kiraktam oket meg amikor nem volt áruk 2500 ert :D ikon elott listaztam ujra oket...es reggelre faszom elment mindd 2500 ert :(

(#2096) thebigK válasza Mrguba (#2095) üzenetére


thebigK
addikt

2500ért? azt hogy csináltad ? ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2097) Izéjose


Izéjose
tag

Kone vagy Cunha lehet hosszabb távon jó ?
Kone elég extrának tűnik ilyen Yaya Toure light 🤣🤣

(#2098) EA's hit válasza Mrguba (#2095) üzenetére


EA's hit
őstag

Én 1600-ért adtam el az összes Ginteremet este, mi olyan rossz a 2500-ban? :D

(#2099) Mrguba válasza thebigK (#2096) üzenetére


Mrguba
őstag

HAt direkt ugye elotte felraktam 2500-ert mert annyiert nem viszik el....ja en ra se neztem hogy menniyert mennek most :D
Akkor jo aron adtam el? :DCsaladoztam es csak appban lattam

(#2100) EA's hit válasza Mrguba (#2099) üzenetére


EA's hit
őstag

Amiket én vettem 84-eseket, azok mind 1600, nagyon max. 1700-1800 körül mennek most. Lehet hogy nekem is ki kéne a maradékot pakolni 2500-ért, még van vagy 50 lapom :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.