Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24

Hozzászólások

(#2451) miro.


miro.
senior tag

Erre elkuld egy elo meccset. :DD
Na vele nem szabad. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2452) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2453) thebigK


thebigK
addikt

leak szerint új evo-t is várunk a mai napra

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2454) miro.


miro.
senior tag

Marqueenel ti hogy ultok le? Tavaly meg egy normalis jatekost azert lehetett mindig nyitni.
Most ezekbol a packokbol szvsz lehetetlen.
Ma is 3 ezustot nyitottam.
Ebben az evben meg semmi nem jott marqueebol.
Belerakom a foddert,majd kiveszem belole ugyanazt kb.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2455) thebigK válasza miro. (#2454) üzenetére


thebigK
addikt

kb ugyanez. régen jobb volt, nagyobb (trükkösebb) követelmények, de jobb pakkok

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2456) EA's hit válasza miro. (#2454) üzenetére


EA's hit
őstag

Szerintem mondjuk már tavaly is pont ugyanilyen elbaszott, borzalmas packokat adott, legalábbis én tavaly sem nyitottam szerintem egész évben semmi értelmeset belőle. 3-4 éve még még simán benne volt hogy akár 100k+ is összejön egy marquee-ból, de nem volt ritka egy 3-400k-s játékos sem belőle. Ezt is lehúzták az évek alatt, mint mindent, szarabb packokat ad, és azokat is sokkal rosszabb pack weight-tel.

(#2457) toxicjew válasza miro. (#2454) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja hogy neked eddig nem így volt? :D Hát nézd meg milyen packokat ad. Én semmire nem számítok ezekből, főleg nem a játék korai szakaszában, amikor még elég trash csomagokat ad. Megforgatod a foddert, lecsereled az untrade lapokat eladhatora, kb erről szól.

(#2458) Aguinaga válasza toxicjew (#2457) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ja, szart se érnek amúgy, nem is értem, én is mindig (gondolom a pár évvel ezelőtti emlékek miatt) nagy várakozásokkal rakom ki, aztán látom, milyen remek pakkokat ad, és abból milyen rakás szarokat.

Amúgy este bebuggolt a rendszer nálam, az első 84*2-ből kijött egy Modric, a másodikból egy Mapi Leon a szokásos 84-es mellett.
A csajszit valaki próbálta itt régebben, úgy rémlik, valami tapasztalatot tudna róla írni? Lehet betenném, mert Ter Stegen a kapusom, Kounde egyik hátvégem Blanc mellett, de Koundet be tudom tenni RB-be és Mapi Leon jöhetne CB-be a 165 cm-es magasságával, ebben a játékban úgyse számít semmi .

PSN: OldSlowhand74

(#2459) thebigK válasza Aguinaga (#2458) üzenetére


thebigK
addikt

teljesen jó védő a csajszi, nekem nagyon tetszett, nyilván néha hátrány lesz a magassága, de próbáld ki mindenképp mert azon kívül egy beast

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2460) Aguinaga válasza thebigK (#2459) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi!
Akkor ha lesz kedvem meg idegrendszerem éjjel WL-ezni, kipróbálom :R
Még tán CM/CDM.be is fel lehet tolni, mert passza és lövése se teljesen kuka (a számok alapján)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#2461) Zimmi91 válasza Aguinaga (#2458) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kounde nagyon gyengusz RB-ben, legalábbis nálam az volt, meg ha utána olvasol kb senki se ajánlja, hogy ott használd :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#2462) gjoe válasza Aguinaga (#2460) üzenetére


gjoe
addikt

Koundet nem raknam szélre én sem.
Ha meg jó cm kell akkor ajánlom koemant. Igaz 180k.
Nekem nagyon bejott. Öt vedos felállás és in game megy középre. A tempotol meg nem kell megijedni mert rivals meccsen utolérte diabyt. Vicces volt én sem számítottam ilyenre. Szabadrúgás szinte garantált gól vele. 16 18 méterről iszonyat lovesei vannak.

(#2463) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Hm, kösz srácok, akkor Kounde kimarad, jöhet helyette Bellerin RB-be.
Blanc-t nem teszem ki a csapatból az tuti.
Mindegy, pár meccset próbálom, vagy használok valami 3/5 védős felállást.

PSN: OldSlowhand74

(#2464) toxicjew


toxicjew
addikt

Most nézem, hogy felemelték Neto price ranget 20kra,de még így sem kapható :D Persze már tárgytalan, Hwanggal már lassan végzek.

(#2465) Mrguba válasza szabyka95 (#2448) üzenetére


Mrguba
őstag

De te itt a forumon BUZI vagy mi meg nem .......ez a lenyeg es vered a repat az ilyen golokra mert kocsog vagy.......

[ Szerkesztve ]

(#2466) miro. válasza Mrguba (#2465) üzenetére


miro.
senior tag

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kijott a penteki goz en azt erzem.

Koundet tedd be rb-be.
Nem olyan jo mint belul,de jobb mint egy bellerin es siman atlagfelett van.
Nalam ha megerkezik pirlo. Ilyen psck luckal talan a 2025 kijovetele elott,akkor megy vissza. De amugy varane es blanc van belul,de ot aem akartam elpazarolni.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2467) thebigK


thebigK
addikt

Megjott a Bellingham sbc
valamint leakek szerint erdemes lehet Depay-t venni, gondolom evo miatt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2468) EA's hit


EA's hit
őstag

Kemény volt a wl, 9 win bőven elég is volt, az elején még ez is kérdéses volt. Volt két kedvenc momentumom is, ami tökéletesen mutatja, mennyire manipulált fos ez a játék.

Az egyik: 70. perc környéke, támadgatok kényelmesen, 2-1 ide, szóval nem sietek. Taktika már defensive-en, a labda épp Claussnál van RB-ben a felezővonal környékén. Ívelném át a túloldalra, odanézek, erre azt látom, hogy a CB Ledley King úgy sprintel előre LW poszton, mintha éppen olimpiai döntőben futna 100 méteren Usain Bolt ellen :D A labda legalább 5 perce nem volt nála, tehát nem nyomhattam vele még véletlenül sem pass and got, a taktikában meg nyilván semmi olyan nincs beállítva (főleg def-en), ami miatt a CB-nek random úgy kellene döntenie, hogy 2-1-es előnynél neki éppen LW-ben van küldetése. De ha nem figyelek és rossz helyre passzolok, ebből simán akár gólt is kaphattam volna.

A másik meg egy ellenfél volt, akivel kétszer is összedobott. Délelőtt az idei legsimább wl meccsemet toltam ellene, 11-0 a kapura lövés, 3-0 a végeredmény ide, a gyerek szerintem a 16-osomon belül sem járt egész meccsen. Egyetlen dolgot próbált folyamat támadásban, tükörsimán védekeztem le mindig. Délután aztán megint összekerültem vele, a 3. percben már vezetett, aztán 2-1-re és 3-2-re is ő ment. A meccs nagy részében nem tudtam szinte a félpályán sem átmenni, neki meg az első meccs 0 lövése után volt csak az első félidőben 8. Végül valahogy megvertem hosszabbításban, 10 emberrel 4-3-ra, de vicc, hogy ugyanaz ellen a csapat és ellenfél ellen, kb. 3 óra különbséggel játszok kétszer, és az egyik az idei legsimább wl meccsem, a másik meg egy iszonyúan szenvedős, kontrollerbe kapaszkodós, izzadós 120 perces meccs. Totál manipulált az egész. A végére amúgy megint megfordult a boost (micsoda meglepetés), a hosszabbítás 2. félidejében 10 emberrel játszva végig nálam volt a labda, mármint szó szerint, a 15 perc alatt egyszer sem tudott labdába érni, addogra már annyira tolt engem a játék. Pedig az első 45-ben a félpályán sem tudtam ellene átjönni, akkor még 11 emberrel :D

Aki szerint nem a pályán kívül dől el minden létező meccs 99%-a, az még nem játszott ezzel a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#2469) Stylerr válasza thebigK (#2467) üzenetére


Stylerr
addikt

Köszi a tippet, vettem egyet, meg akkor linknek egy De Jongot is. Meglátjuk. :)

(#2470) Izéjose


Izéjose
tag

Jár most a piros pont az ea nek
founder Alvarezt ez a centurio striker evolution kb elot szintre emeli de jó hogy nem raktam ki a 400k plusszos lapját

(#2471) thebigK válasza Stylerr (#2469) üzenetére


thebigK
addikt

én is vettem, szerintem ő megy majd a striker evo-ba

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2472) Mrguba


Mrguba
őstag

NYAHHHHH BASZOTT JO PACKLUCK :D

22 pack egy 84 es G.Jesus....
AZOSZTKEMENY

(#2473) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Szoboszlai pont nem fér bele az evoba...

(#2474) Sandros112 válasza Mrguba (#2472) üzenetére


Sandros112
csendes tag

Nekem most elég jól adta, 30 pack, 2 db untrade Salah, így a sajátomat eladtam, untrade Rashford, Dembele és még kb 8-10 walkout. Mondjuk jó pakkokat raktam félre, de ez akkor is meglepő volt, így Vidicet ki is tudtam rakni.

(#2475) szabyka95 válasza Mrguba (#2465) üzenetére


szabyka95
őstag

koszonjuk szajer ur, jol osszefoglalta

(#2476) Digestive


Digestive
veterán


(#2477) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Elozo 2 Hero Solskjaer es Ljungberg volt, most csinaltam egyet es ….. Solsksjaer. :W :C :C :W
Nem is ertem mit vartam. :U

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#2478) EA's hit válasza ThuG4LifE (#2477) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem a legutobb Kewell jott, most elobb Dudek, aztan termeszetesen Kewell :C

(#2479) EA's hit válasza Szigma70 (#2434) üzenetére


EA's hit
őstag

Ha kész az evo, akkor bele tudod rakni sbc-be, csak addig nem, amíg folyamatban van a fejlesztése. Untrade marad, de sbc-be mehet.

(#2480) Kristof_94


Kristof_94
Topikgazda

Nekem Brolin jött. Miért ilyen drága? Ennyire jó lenne? 3 wf, nincs playstyle +...

(#2481) thebigK válasza Digestive (#2476) üzenetére


thebigK
addikt

Ja lattam en is, inkabb o kene dehat eselytelen, mint ahogy Tel is a Bayernbol

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2482) gjoe


gjoe
addikt

A 100 gólos milestonbol pontosan azt kaptam ami a csomagokra van írva. Így aztán nem lehet kirakni sbct.
Grat EA.

(#2483) Szjoci27


Szjoci27
tag

Nekem szerencsém volt, tegnap semmit nem adott 30 csomagból, ma befejeztem a wl-t, az a reward sem adott semmit, de az egyik 82+x2 csomag az objectivekből beadott egy untrade promo chiesát. Az a bajom vele, hogy a két szélén két evo van, akik nagyon hasonlóak hozzá és egyelőre tetszenek is (politano, cervi) és mindegyiket csak szélre lehet tenni :U ráadásul a cervi most lett kész nem rég, 40 meccs ment bele, nem szívesen venném ki... :F

De egy héttel korábban is bedobott egy untrade 89 geyorot, de hát nem tudom beépíteni. Most akkor ott üljön a padon két 300k körüli játékos a padon... :U

(#2484) thebigK válasza thebigK (#2481) üzenetére


thebigK
addikt

szerintem egy órát kerestem ma már, de még csak fel se bukkan :( pedig az 50k evo-n felül még simán fizetnék érte egy százast is

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2485) Zimmi91


Zimmi91
addikt


Ricken és Crouch után végre 😁😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#2486) thebigK válasza thebigK (#2484) üzenetére


thebigK
addikt

ááááh, siker :DD

gratu Zimmi :C

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2487) prannk válasza Zimmi91 (#2485) üzenetére


prannk
őstag

Unalombol kiraktam most eloszor ezt a herot,de amúgy nem akartam.. :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2488) Zimmi91 válasza prannk (#2487) üzenetére


Zimmi91
addikt

gg, beast az öreg, én amikor raktam ki mondogattam magamba, Yaya, Ramires vagy Govou kéne, de inkább Govou előre, és lám :DDD :DDD

#2486thebigK

kösz ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#2489) miro.


miro.
senior tag

En wlben most 3-1-be allok.
Tol a gep mintha muszaj lenne. :DDD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#2490) koppasz1986


koppasz1986
tag

Akkora egy trágyadomb ebbe a hulladékba a védekezés, hogy én még ilyet nem láttam. Persze a sok geciládának megy első perctől egész végig a letámadás úgy, hogy az ember még a saját térfelén se tudja megtartani a labdát... Hogy a kurva anyjukba védekezik úgy nekik a csapat, hogy 2-3an támadnak le mindenkit elől, de még is megvan az emberük hátul is, meg mindenütt a pályán...se kiugratni se átívelni nem lehet, mert mindenhol ott vannak és letámadnak mint az állat... Hát így egy mozgássérültnek is könnyű lenne játszani ha a csapata így támadna le... Olyat beleverdesnék az ilyen csaló férgek fejébe, hogy leszakadna

(#2491) prannk válasza koppasz1986 (#2490) üzenetére


prannk
őstag

Néha én is csak nézek hogy mit csinálnak az embereim. 8 perc mire megfordul vagy irányt vált a labdával :))
Engem az bosszant hogy odalépek a labdáért aztan befúj minden szart. Én meg úgy felvagyok rugva hogy szaltózgatnak az emberek. Meg a hátulról becsuszás is sokszor nincs befújva főleg támadásnál. Érdekes...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2492) Chalez válasza koppasz1986 (#2490) üzenetére


Chalez
őstag

Én is tapasztaltam ezt a fajta letámadást. Engem gyakorlatilag 3-4 játékos üldöz, támadni szinte lehetetlen, mert passzolni alig van esélyem. Ha véletlenül eljutok a kapuig, akkor meg kb minimum vagy 4-6 ember ér a labda köré pillanatok alatt.
Néha azt érzem, hogy gép ellen játszom. Volt, hogy kijött a lépés nekem is, de mostanában ezzel a full pressel nem tudok mit kezdeni.
Mi ez az egész? És egyébként, hogy lehet itt csalni?
Egyébként konzolos játékosok legfőképp, akiknek a csapatai full letámadnak, de egész meccsen. Persze a pc-sek között is rengeteg az ilyen.

(#2493) thebigK


thebigK
addikt

végre jött egykis alamizsna, az egyik 82x2 adott egy Valverdét

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2494) zadir1


zadir1
tag

Hali!

A Moment részlegben, hogy lehet megcsinálni a Kelly Smith: Centurions-t? Azt írja kell hozzá a csaj...

(#2495) raven84 válasza zadir1 (#2494) üzenetére


raven84
senior tag

Akkor a csomagok között ott a loan lapja.

(#2496) bodnar123


bodnar123
őstag

Na kezd helyreállni a rend. Első 3 meccset leadtam. Összejött a 11win,az utolsót is leadtam. A wl-ből ennyi elég is. Jött pár fodder. A múlt heti után nem is vártam semmit. Valszeg ez most par hétig így is lesz. Az összes season reward eddig max 84est adott. Bidic szeribtetek majd jó kehet két hét múlva?

(#2497) bodnar123


bodnar123
őstag

Amúgy most nézem. Nekem 243000 a matchearning. Az első helyezettnek 2,4 millió. 10szer annyit játszott mint én. Atya ég. :))

(#2498) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

SB elite 3 reward legértékesebb: redeem 1000 coin :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#2499) bodnar123 válasza ThuG4LifE (#2498) üzenetére


bodnar123
őstag

Én eddig minden héten elite 1ig vittem. Eddig a max múlt héten volt egy 85 kártyával. Az ugye 7-8k. A heti 100k pack kb 15 ezret adott. Ez ilyen. Ők pénzt akarnak. Sokat.

(#2500) miro. válasza bodnar123 (#2497) üzenetére


miro.
senior tag

Nekem 93.000 :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EAFC 24
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.