Új hozzászólás Aktív témák
-
winnie3
csendes tag
Sziasztok,
Lenne egy kis problémám, melyhez segítségeteket kérném. A következő típusú DVB-T tunert vettem: ALCOR DTV-1000 MPEG-4 HD, ugyanis olvastam a neten néhány nagyon jó tesztet róla.
A probléma, hogy nem tudom működésre bírni. Követtem a felhasználói útmutatót, Directx9, Media Player 10, ArcSoft TotalMedia fent van, elindítom a TotalMedia-t kiválasztom az országot, a Scan channels-nél katt a Start-ra és kb 2 perc múlva közli, hogy 0 channel(s) were found.
TSReaderLite-tal is próbálkoztam: 756 MHz, 8 Mhz, source-nak DVBTDBAsource.dll-t adtam (remélem azt kellett), Eredmény: Signal viszonylag stabilan 40000 (néha lemegy 24000-re) Quality 0% és 10% között ugrál. Last Sec 0 és 2,819 között mozog. Network Type-ra kezdetben Unknown-t ír, később átírja ATSC-re.
Helyileg az Erzsébet körúton vagyok egy 2. emeleti lakásra. A tetőhöz nem férek hozzá, tehát tetőantenna nem jöhet szóba. Eddig a tunerhez kapott botantennával próbálkoztam.
Kérdésem, hogy mit csinálok rosszul, ha rosszul csinálok valamit, illetve, hogy jól gondolom-e, hogy a jelerőséggel van a probléma. (Azért kételkedem, mert a lefedettségi térképen bőven beleesek a piros zónába és elméletileg két adótorony is van Bp-en...)
Esetleg egy kisebb szobaantenna megoldaná-e a problémát, ami még befér a laptoptáskába, vagy eleve reménytelen a helyzet?
Mindenkinek előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpársportok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Hővezető paszták
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Házimozi haladó szinten
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Programozás topic
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Dell Latitude 8-11. gen i5, i7, 2-in-1 szinte minden típus csalódásmentes, jó ár, garancia
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest