Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#9) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nah, végigtoltam a bétát. :)

Tegnap végre erőt vettem magamon és kijátszottam. Igazából nemtom, hogy mennyi időre volt szükségem, de pillanatok alatt elment az idő. :) A végén már annyira belejöttem, hogy tiszta csalódás volt amikor megkaptam az üzenetet, hogy a játék végére értem. Még el tudtam volna vele lenni egy jó darabig.

Észrevételek:
1. Nagyon okos újítás az ún. ''specialitások'', vagy tudom is én mi a neve. Diablo II-sök skill tree néven ismerhetik.
2. Úgy vettem észre, hogy bár szebb lett a grafika, valamiért nem akadozott annyira a játék... :F Új motort tettek talán alá?
3. Nagyon jó a karakterek fejlődése. Sokkal lineárisabb és nincsenek benne nagy ugrások. A fő jellemzők (erő, ügyesség, intelligencia) sokkal tágabb határokon mozognak, és gyorsabban fejlődnek, de nem adnak akkora oltári pluszt, mint a korábbi verziókban.
4. Egyenlőre nagyon tetszik a stroy is. Bár még olyan sok választási lehetőséggel nem találkoztam az egyes párbeszédeknél, de érdekesnek találtam a történetet. (már amit sikerült belőle megértenem)
5. Nem jöttem rá, hogy hogyan lehet egyes tárgyakba beépíteni drágaköveket és egyéb talált kütyüket.
6. Diablo II-ből szintén átvették a ládát (amiben elhelyezhetjük féltve örzött tárgyainkat a későbbi használatra) illetve a teleport varázslatot. Végre nem kell órákat gyalogolni két állomás között. Szintén erre találták ki a teleport kapukat is, amelyekből egyre többet találunk meg és könnyebb lesz a közlekedés.
7. Eddig csak egy Hedge Wizzarddal játszottam, de irtó brutál képzettségeket lehet vele megtanulni. Nagyon sokrétűen lehet vele fejlődni. Elnézegettem az eddig megtanult skilljeimet és elég meggyőzően használtam őket nagyobb csatákban.
8. Valamiért nem sikerült meghalnom, csak ájulásig jutottam. Itt viszont az volt, hogy nem vettek körül az ellenfelek, és amikor magamhoz tértem, akkor könnyen össze tudtam szedni magam. Nem az volt, hogy feléledtem és már dőltem is el. :)
9. Varázslatok között, illetve az egyes fegyverek között hogyan lehet gombokkal váltani? A régi verzióban az 1-4 gombokra tudtam tenni, de itt most valamiért nem sikerült megtalálnom. Idegesítő a folyamatos klikkelgetés ha váltani akarok.
10. Játszatok vele sokat, én már nagyon várom a rendes verziót. :) Úgy érzem jó játék lesz! :)

Valaki tud szervert csinálni? Mert szívesen tolnám vele. A kapcsolódási gondokra még mindig nem jöttem rá, és a game kreálás sem megy csak lanon. Én max becsatlakozni tudnék valakihez, de szívesen játszanék egy pár órácskát esténként.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.