Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#677) belakiraly


belakiraly
tag

"Hali. Van egy djuice szamlas elofizetesem aktiv netezz mobilon 500mb csomaggal. Szeptemberben 200 mega korul kaptam sms-t, hogy 100 meganal kevesebb van hatra az adatforgalmi keretembol, de ne aggodjak ha tullepem, mert nem szamlaznak tul csak lelassitanak. Aztan Szeptember vegere 510 mega korul jartam mar, semmi korlatozas.
Mivel az uj albiban meg nincs vezetekes net es a tanulashoz masszivan kell a gugli, ezert gondoltam, hogy egye-fene, netezek. Ha tullepem tullepem, ha nem akkor nem. Elertem a 800 megat, semmi. 1 giga, semmi. Meg sms-t sem kaptam. Most jelenleg 9 giganal jarok, semmi lassulas vagy sms. Az 500mb-os internetszolgaltatasom biztos, hogy aktiv, kaptam rola sms-t mikor bekapcsoltam a telefont, meg ugye kuldtek figyelmezteto sms-t is egyszer. Akkor most ez hogy is van?"

Ez volt oktober elejen, december elejeig nem figyeltek az adatforgalmamat, tehat kb 2 honapig. Osszesen ugy 200 gigat forgalmaztam ez ido alatt es nem szoltak erte semmit. Miutan kikuldtek az sms-t, hogy elhasznaltam a keretemet, ra 2 napra szereltek be a netet. Koszi djuice, megmentetted az eletemet :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.