Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5054) Hydra SR válasza Szten Márs (#5053) üzenetére


Hydra SR
addikt

Minden oldalon több ember hiszi magát szakértőnek mint ahányan tényleg azok. És azt hiszem, ebbe a hibába olykor mindenki beleesik aki gyakran jár fotós oldalakra. Időnként fel kell ébredni mielőtt beleszürkülsz. Biológiai és fotótechnikai baromságok is röpködnek időnként agresszív meggyőződéssel. Egyszer a Fotóház Arénában megmutattam ezt a képet:Fiatal függőcinege , hogy megtudjam, milyen madarat sikerült lencsevégre kapni. Na hát erősen ölték egymást a madárfotósok mire végre sikerült megállapodni abban, hogy ez egy függőcinege csak még fiatal és nem olyan erőteljes a maszkja. Nem véletlen, hogy az oldalamon a file nevében még poszáta van. De mindenki hihetetlen meggyőződéssel tudta állítani a maga igazát, latin nevekkel természetesen. Nehéz szülés volt de végül megállapodtunk a végleges megoldásban, én bele se mertem szólni csak figyeltem. Csak remélni tudom, hogy tényleg az de valószínűleg igen. Ennek ellenére azért sokat lehet tanulni is csak észnél kell lenni és nem készpénznek venni mindent amit egy sokpontos, magas pontátlagú őstag állít.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.