Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18051) Braddock válasza garga01 (#18049) üzenetére


Braddock
őstag

Köszi az infót!

(De jó. Úgy néz ki hetente programozhatjuk újra és állíthatjuk be a csatornákat...)

(#18052) Braddock válasza DFlash (#18039) üzenetére


Braddock
őstag

Sokszor és sok adónál.

(#18053) Braddock válasza Braddock (#18052) üzenetére


Braddock
őstag

Bocsánat én kábeles vagyok, rossz topic. :B
Törölhető.

(#18054) fer


fer
őstag

Rohadjon meg ez a box épp nézem az u21-es kézit, hát nem megadja magát a hdmi kimenet... , se kép se hang. Analógon még van valamennyi kép, de már szerintem az sem húzza sokáig eléggé vilbrál, remélem még a holnapot kibírja, aztán valamikor csak jön majd valaki szerőlőféle mert már bejelentettem. Biztonság kedvéért, ha vége a kézinek le is áramtalanítom, már csak a döntő miatt is. :W

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18055) draco31 válasza fer (#18054) üzenetére


draco31
veterán

Fura, nálam 6 vagy 7 éve megy két HDMI-s hibátlanul folyamatosan. Kikapcsolva csak áramszünetkor vannak kb.
Az SD viszont 2 évente hal.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18056) fer


fer
őstag

Már ki is cserélték csak, lehet most meg olyat kaptam amit elsőnek adtak, és kb 2hét után ki kellett cserélni mert egyfolytában a kártyára panaszkodott, egyszóval nézhetetlen volt. Valamint a hangbeállításon is módosítanom kellett a tévén, mert a dolby hang nem ment át, de a képeken látszik is, hogy csak az egyiken van Dolby Audio felirat. Érdekelne, hogy kinek melyik van, és melyikkel van esetleg volt problémája. Ma már volt egy "kártya nincs behelyezve" üzenet. Valamint a Sport 2 HD -ra 10-es hibakódot dob, másnál ok?


''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18057) Mikiller válasza fer (#18056) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Sport 2 HD nálam kódolt modul+kártyával. Tegnap még jó volt.

(#18058) fer válasza Mikiller (#18057) üzenetére


fer
őstag

Akkor nem nálam van a hiba, már elég rég néztem tv-t, csak most, hogy kicserélték a boxot végigzongoráztam, meg volt még valami 70 fölött, ami szintén nem jött be, de azt már nem találom, megjavult. Majd meglátjuk, holnap mit ügyködnek. Neked melyik verziós boxod van?

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18059) yanna válasza Mikiller (#18057) üzenetére


yanna
őstag

Nálam működik.

(#18060) Mikiller válasza fer (#18058) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Írtam, hogy modul+kártya van :)
Ez van a tv-be nyomva hátul.

(#18061) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hát azért érdekes, hogy minden csatorna a helyén van. Nincs Magyar Mozi a beltéri (HD) bekapcsolása után. Én értelmeztem valamit félre? Vagy esetleg egy kicsit pontatlan volt a tájékoztatás?!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#18062) fer válasza Winnie The P (#18061) üzenetére


fer
őstag

A címekben ez szerepel: "Műholdas hálózati karbantartás 2023.07.04." valamint "Országos műholdas TV karbantartás 2023.07.25". Én úgy veszem le, hogy a tv-t érintő változások 25.-én lesznek.

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18063) garga01 válasza fer (#18062) üzenetére


garga01
senior tag

Elvileg mától kerülne a csatorna és dolgoznak is vmit, mert 2 frekin megjelentek üres csatornák, de még a nevük csak számok és nincs mögötte semmit. Valószínű ide fogják majd pakolni az érintett adókat. Az is lehet most álltak neki és majd estére lesz vmi :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#18064) draco31 válasza garga01 (#18063) üzenetére


draco31
veterán

Azt majd akkor úgy is észreveszem azonnal, mert ha jól emlékszem az Eurosportot is mozgatják, itt meg kb az megy folyamatosan.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18065) Atomantiii válasza draco31 (#18064) üzenetére


Atomantiii
őstag

Megtörténtek a variálások, ez a Magyar Mozi tv eléggé siralmas bitrátát kapott sajnos.

(#18066) draco31 válasza Atomantiii (#18065) üzenetére


draco31
veterán

Még nem néztem, nem volt időm, majd délután.
De ahogy nézegettem, a műsorai sem túl híresek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18067) fer válasza fer (#18056) üzenetére


fer
őstag

Jól sejtettem már dobálja a 24-es hibakódot.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18068) Winnie The P válasza Atomantiii (#18065) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ja. Egy kicsit eszetlenül vannak csatornák!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#18069) draco31


draco31
veterán

Én meg csináltam egy gyári visszaállítást, lehet kellene az antennán kicsit finomítsak, 65/70 a jelem és minőség.
Úgy látom az m4HD-re továbbra sem sikerült egy kis hangerőt rakni

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18070) csucsu54 válasza Atomantiii (#18065) üzenetére


csucsu54
tag

Üdv!Melyik frekvencián adja?

(#18071) Atomantiii válasza csucsu54 (#18070) üzenetére


Atomantiii
őstag


[ Szerkesztve ]

(#18072) csucsu54 válasza csucsu54 (#18070) üzenetére


csucsu54
tag

Megtaláltam!köszönöm!Nálam 120-as tányér 99/84!

[ Szerkesztve ]

(#18073) fer


fer
őstag

Csak azt nem értem mi szükség volt erre a Magyar mozi tv-re? Semmi értelme.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18074) draco31 válasza fer (#18073) üzenetére


draco31
veterán

Valahol le kell adni a zs kategóriás filmeket, meg valakinek biztos pénz van benne. Az e heti músorban pl látok pár ismerős filmet, amik kb mennek a Dunán is gyakran.
Gondolom az idősek rákapnak majd, mármint 60+

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18075) csucsu54 válasza draco31 (#18074) üzenetére


csucsu54
tag

Hááát,végig néztem én is a heti kinálatot,így első ránézésre nem gyakran fogok ide kapcsolni,pedig 60+ vagyok!A felbontás meg a vicc kategória!

(#18076) yanna válasza csucsu54 (#18075) üzenetére


yanna
őstag

A fostot bőven elég hótt homályosan se nézni. :)

(#18077) repvez


repvez
addikt

udv, tudja valaki, hogy miért nem egyforma a csatorna kiosztás és a csatornák ha ugyan az az elöfizetés és 2 beltérit használunk.
Nálam van a magyar mozi TV csatorna a 30 as csatornán mig a másik szobába lévo tV-n nincs sehol sem.

két külön tányérral és fejjel van használva a két beltéri , de egy elöfizetés , egy fö és egy társbeltériként, nem két külön elöfizetés.
Az én beltérim egy K1000es a másik meg az alap beltéri a fele akkora fekete .

Hogy lehet ezt a csatornát belehozni anélkül , hogy a többi elállitodna?

(#18078) fer válasza repvez (#18077) üzenetére


fer
őstag

A másikon is kell egy gyári visszaállítást csinálni.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18079) draco31 válasza repvez (#18077) üzenetére


draco31
veterán

Így van, vagy egy gyári visszaállítás, vagy pedig kikapcsolni, és várni vagy negyed órát, aztán visszakapcs. Ekkor elvileg frissíti a listát.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18080) norbi3344 válasza Atomantiii (#18071) üzenetére


norbi3344
lelkes újonc

:)

[ Szerkesztve ]

(#18081) gregory91 válasza repvez (#18077) üzenetére


gregory91
senior tag

A mai digi beltérik fix csatornalistával működnek(hyundai típusúak egy bizonyos frissítés után biztosan) ott a csatorna listát el rontani nem lehetne.
De meg próbálhatod újra hangolni a készüléket valahol a telepítés>keresés funkcióban(már ha létezik).
Ilyen beltérink(Kaon1000) nem volt már így több információval nem rendelkezem.Ha hyundai akkor van még ismertségem hozzá.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#18082) yanna


yanna
őstag

Ez a suttyó digi csak engem fenyeget, hogy hátralékom van amikor nincs? Fiókban egyértelműen látszik minden, ezek meg emailben meg smsben "tájékoztatnak", hogy hátralékom van. Ocsmány egy megnyilvánulás...

(#18083) yanna válasza yanna (#18082) üzenetére


yanna
őstag

Ja, és itt a visszaigazoló email is, amit ezek írtak a befizetés megtörténtéről.

[ Szerkesztve ]

(#18084) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

A csatorna sorrendet főleg a sport részét még lehet változtatni?

(#18085) AtHoS válasza nagysandor79 (#18084) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kedvencekhez rakd ami kell, ott sorrendezheted is

read-only mode on the forum

(#18086) draco31


draco31
veterán

Hát eljött az egyik Kaon halálának napja is. 7 vagy 8 éve szolgált már.
Nincs jel rajta, áramtalanítás után 1-2 percig működik, aztán megint nincs jel. Megcseréltem másik beltérivel, kábelezés gond nincs.
Hátha holnap meg is jönne a szerelő cserélni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18087) yanna válasza draco31 (#18086) üzenetére


yanna
őstag

Esetleg túlmelegedés. Jártunk már úgy vagy 10 éve egy faházban. Márka már nem rémlik, de tojás megsült volna rajta.

(#18088) draco31 válasza yanna (#18087) üzenetére


draco31
veterán

Az most pont nem lehetett, mert a szobai állóventilátor pont ráfúj amikor irányt vált. Lehet akkor huzatot kapott :)
De szerintem is valamim megment benne, és nagyon hamar felmelegszik az a terület a panelen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18089) draco31


draco31
veterán

1 órája megy gond nélkül.
Lehet így akkor egyenlőre lemondom a szerelőt, és csak rádobok egy ventilátort a tetejére, úgy is ott az USB csatlakozó a hátán, az tudja etetni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18090) yanna válasza draco31 (#18089) üzenetére


yanna
őstag

Anno mi is úgy oldottuk meg, hogy a lábai alá magasítót tettünk, így a hűtése jobb lett.

(#18091) Roppy válasza fer (#18056) üzenetére


Roppy
tag

Szia!
Ugyanígy jártak a szüleim is, mint te. Ki lett cserélve a beltéri, hasonlóra mint volt, de mégse. A hangot és a képet is be kellett állítani, mert nézhetetlen volt... Aztán pár napja 'Helyezze be a kártyát' hiba üzenet jön be nagyon sűrűn, ráadásul nagyon forró is a beltéri alsó része, ahol a kártya van.... Jó eszközöket sikerült beszerezniük ezek szerint....

(#18092) draco31 válasza yanna (#18090) üzenetére


draco31
veterán

Csak nem jó, most 10 perce van már rajta ventilátor.
Bizonyos csatornák mennek gond nélkül, több másiknál meg nincs jel. Várok még kicsit, aztán lehet csak csere lesz a vége ennek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18093) fer válasza Roppy (#18091) üzenetére


fer
őstag

Mint írtam nekem legelőször adtak ilyen "kártyakiiabálos" melegedős boxot, miután kicserélték a másik fajtára pár évig jól működött, majd mikor berosált a hdmi, ismét a melegedőset kaptam, most néztem a vizpolot, egyfolytában kockásodott a lép, míg egy ötlettől vezérelve fejtetőre állítottam. Eddig jól bírja. Szerintem a két boxban eltérő csíkszélességű chipset van, ezt a melegedés is alátámasztja.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18094) Roppy válasza fer (#18093) üzenetére


Roppy
tag

Hát nagyon jó... Az imént jelentettem be hibára, 72 órán belül jön a szerelő. Remélem nem ezt a melegedős fajtát fogja megint üzembe helyezni :U

(#18095) fer válasza Roppy (#18094) üzenetére


fer
őstag

A hátulján a csatlakozó kiosztáson meg a Dolby feliraton látni, hogy melyik-melyik. Korábban raktam fel képet. A Dolby feliratos a nem melegedős!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#18096) Roppy válasza fer (#18095) üzenetére


Roppy
tag

Igen, előtte a Dolby volt. Azon nem kellett semmit sem állítani és nem is melegedett.

(#18097) Roppy


Roppy
tag

Ki lett/lettek cserélve otthon a beltérik. 2-t jelentettem le, de mind3at kicserélte a 'szaki'. Arra hivatkozva, hogy rég voltak már frissítve, ami éjszaka történik és nem szabad kikapcsolni őket, mert attól Romlanak el.... Wtf.... Jah és azt is mondta, hogy a fogyasztásuk ugyan annyi egyaránt bekapcsolt állapotban, mint ha ki lennének kapcsolva. Ezt azért megkérdőjelezném, mert készenléti állapotban akkor miért nem melegszik akkor az elektronika?!? Szal' jajjjjj.... Kíváncsi vagyok meddig fogják bírni, főleg a középső, ami eléggé leharcolt állapotban van....
Ami az első képen van, olyanból volt anno 2 db, de még a kijelzős verzió. A kép is szebb volt és működtek kb. 5 évet. Az utolsót nem ismerem,még.

[ Szerkesztve ]

(#18098) garga01 válasza Roppy (#18097) üzenetére


garga01
senior tag

"nem szabad kikapcsolni őket, mert attól Romlanak el" :DD :DD
Hát ő is csak szagértő, de nem szakértő akkor, mekkora baromság. A melegedés pont kinyírja az alaktrészeket, főleg az elektrolit kondenzátokoat, amiből akad benne... tápegységben szépen felpúpodosnak...
A frissítést meg végképp hagyjuk, mi köze van a hw elromlásához :D Talán nem ipari hulladékot kellene az előfizetőknek adni...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#18099) Roppy válasza garga01 (#18098) üzenetére


Roppy
tag

Pontosan, ezt mondtam én is a muteromnak... Biztos elmagyaráztam volna a kondik működését a 'jóembernek'.... :(( :((

(#18100) draco31 válasza garga01 (#18098) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is csak akkor vannak kikapcsolva, ha áramszünet van. :)
Egy kis antenna finomhangolás volt nálam, így elvileg megoldódott a hiba, majd idővel kiderül, hogy valóban ennyi volt-e csak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.