Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) atomanti19 válasza jegenye77 (#11499) üzenetére


atomanti19
aktív tag

jegenye77:
mate3553:

Meg kell vennem vagy csak kicserélik? Van még egy Humax társegység is, azthiszem így hívják. - ezt is kicserélik? Ez ugyan nem produkál anomáliákat és nem tudom hogy fontos e a cseréje mert egy régi 55cm-es
tévécskére van kötve! Csak azért kérdezem mert is a topikban már olvastam hogy a főegységet nem cserélik csak a társegységet, legalábbis valakinek nem cserélték.

Köszönöm a válaszokat! Kellemes hétvégét!

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#11502) Mate válasza atomanti19 (#11501) üzenetére


Mate
nagyúr

Csak a főegységet nem cserélik. Vagy a társdekódert cserélik vagy mind a kettőt. Havi 500 Ft a bérleti díja vagy egyszeri 15.000 Ft-ért megveszed.

(#11503) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

egy kérdésem lenne . ha cserélni fogom a beltérit hd-s ra és meg rendelem a Digi film csatornát ami 300ft/hó akkor nem kell fizetnem a beltériért ugye?

(#11504) fdisk válasza nagysandor79 (#11503) üzenetére


fdisk
őstag

De, fizetned kell érte.
Vagy megveszed a beltérit 15000 Ft-ért és akkor a tied lesz.
Kapsz rá 1 év garit. Ha meghibásodik 1 év után, neked kell javítattnod.
Vagy a bérlést választod, ami 500 ft/hó.
Cserébe a digi javítja és/vagy cseréli bármikor, ha tönkremenne a beltéri.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11505) _Norbi_ válasza nagysandor79 (#11503) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

fizetni kell érte

digifilm 300ft/hó

digi+ 3000 Ft/hó

HBO max pack 2000FT

felnött csomag 10 FT ????

összesen

5310FT/hó + 15000FT beltéri egység ára(boltba fizetendő ) + bekötési dij ( új előfizető vagy )

(#11506) Mate


Mate
nagyúr

Hát persze, hogy VB döntő alatt fossa össze magát a Kaon....

(#11507) vittorio7 válasza Mate (#11506) üzenetére


vittorio7
őstag

Nálam meg a BL döntő alatt sz@rakodott. Különben meg ezek a hosszabbításos késő esti/éjjeli meccsek felérnek egy jó aneszteziológussal...

(#11508) marion1


marion1
tag

DIGI Smart CAM teszt! Nem tudom miért nem működik a link ha a beépített link megosztással kívánom beszúrni!?????4 Kénytelen vagyok így kirakni! Bocsi. :F :F http://www.digiportal.hu/news.php?extend.874.2

[ Szerkesztve ]

(#11509) Winnie The P válasza _Norbi_ (#11505) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hol olvastál te ilyet a hozzászólásában, hogy kell neki a HBO? Hogy a bánatba tudsz ennyi hülyeséget összeszedni, már ne haragudj! Meg a felnőtt csomag ára a számlán le van minuszolva. Mielőtt válaszolsz tájékozódj, és ne adjál másnak fals információt!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#11510) _Norbi_ válasza marion1 (#11508) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

(#11511) g0dl


g0dl
addikt

A műholdas digi mini csomagban a havi 1400Ft tartalmaz egy darab beltéri bérletet is, vagy azt külön kell bérelni/venni? (én évekkel ezelőtt, még nyaraló csomagban vettem)
Illetve lehet-e két beltérit kérni hozzá? Gondolom ez már feltétlenül bérlős.

[ Szerkesztve ]

(#11512) _Norbi_ válasza g0dl (#11511) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

300FT/ho 2dik sd beltéri
HD box 500 FT/hó

(#11513) frovery válasza g0dl (#11511) üzenetére


frovery
senior tag

1 box ingyen jár az előfizetéshez. Ha 2. is kell, akkor amit Norbi is írt, annyi lesz. + a szerelésnél is más az összeg a szimpla vagy dupla beltériknél.

(#11514) feco93


feco93
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a Hyundai HSS-7160NA beltérivel kapcsolatban. Mikor áram alá kapcsolom (éjszakára áramtalanítva van). Akkor az első induláskor a menüje ilyen halvány kék meg mintha kicsit vibrálna. Egy újraindítás után minden jó vele. A kérdés valami tönkre fog menni benne? Már újra telepítettem az egészet mind a 2 részét. Valamit lehet vele csinálni vagy nem kell vele foglalkozni?

Előre is köszi!

(#11515) _Norbi_ válasza feco93 (#11514) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

lehet proceszora haldoklik
de lehet tápegységhiba is
utobbira tippelek

(#11516) wmati válasza feco93 (#11514) üzenetére


wmati
addikt

Csere érett .

(#11517) tepimartin


tepimartin
tag

Sziasztok!

Műholdas Digi TV előfizetésem van. Tegnap (2014.07.15.) lecseréltettem egy ügyfélszolgálati ponton az egyik régi SD beltéri egységemet egy DIGI Smart Cam modulra, mert a TV készülékem képes a műholdas adások vételére. Tegnap a cserét követően 4-5 óra elteltével behelyeztem a modult a TV-be majd az azonosítás sikeresen végigfutott. A csatornák hangolásánál az első dolog volt amire felfigyeltem, hogy a TV csak a Thor 1W műholdat látja, míg a beltéri egység korábban az Intelsat 1002 műholdról fogta a csatornákat. Ezt követően, ha ezen a műholdon telepíteni szeretném a csatornákat a TV készülékem a következőt kéri: "Válassza ki a saját műhold előfizetését, vagy válasszon egyet országa rendezett csatornacsomagjai közül.". Itt csak egy opció lehetséges: "Rendezetlen". Gondolom itt a Digi-nek meg kéne jelennie. Ha a rendezetlen opcióval installálom a csatornákat akkor közel 800 csatorna kerül telepítésre amelyből szinte az összes kódolt. Azoknak a csatornáknak a kiválasztásánál, amelyekre a Digi-nél előfizetek a Smart CAM a következő hibaüzenetet adja: "Nincs hozzaferese ehhez a csatornahoz. Hivja fel az ugyfelszolgalatot, hogy elofizessen ra. (10)".

Ezt tetőzi, hogy a parabola valószínűleg jól van beállítva hiszen van még egy régi SD beltérim is amin jön rendesen az adás és az Intelsat 1002 műhold 80%-os jel mellett 98%-os minőséggel jön a beltéri szerint.

Mi lehet a probléma ami miatt nem érhetők el a csatornák? Illetve normális, hogy a Thor 1W műholdat látja csak a TV és 800 csatorna lesz telepítve, amelyből ki kell válogatnom majd a kódolatlanokat?

[ Szerkesztve ]

Martin

(#11518) frovery válasza tepimartin (#11517) üzenetére


frovery
senior tag

Igen normális ez a jelenség!
Ugyanis ez a két műhold (Thor 0.8 és Intelsat 1002 1.0 W fokon van).
Ugyanezen műholdon több szolgáltató is van, köztük a UPC is, így sok a csatorna, főleg szinte ugyanazok vannak mindkét szolgáltatónál. Ha teljes keresést csinálsz, akkor neked kell kigyonlálnod csak a Digiét. Viszont ha ezeket kitörlöd és egyenként csak a TP-ket keresed le, akkor egyszerűbb lesz a dolgod.

Digi tv TP-k

Ezek szerint egyenként kerestesd le. Ha nem mennének, akkor kérj egy kártyafrissítést.

(#11519) _Norbi_ válasza tepimartin (#11517) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

be kell táplálni frekrenciakat a tvbe .

www.lyngsat.com/packages/Digi.html

(#11520) feco93 válasza _Norbi_ (#11515) üzenetére


feco93
tag

Köszönöm szépen.

S az lenne a kérdésem hogy akkor a csere pontosan hogy zajlik beviszem és kapok másikat?
A másik kérdés az lenne hogy tv tudja fogadni nekünk is a műholdas adásokat. Akkor már úgy cserélném hogy egy smart cam modul és egy sd beltérire. Ezt előtte velük telefonon kell egyeztetni vagy akármelyik üzletben elmegyek és megcsinálják?
Nem kell helyszínre szerelő mert egy toldót én is tudok venni összekötni a két kábelt :)
Néztem a digi oldalát de nem igen találtam ehhez sehol se leírást ahogy néztem ez még új dolog számukra is :D

(#11521) _Norbi_ válasza feco93 (#11520) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

úgy tudom kihozza szerelő a smart camot

Tvnél tuner S2 kell nézni , ha T és C van az nem jó !

pontosan nem tudom melyik tv tudják ezt kell nézni

betolod az oldalába smart camot és megy az adás

mit akarsz összekötni és miért ?

(#11522) feco93 válasza _Norbi_ (#11521) üzenetére


feco93
tag

Hát csak annyi hogy két tuneres a beltéri. S én azt írtam hogy a toldót én is be tudom rakni. De akkor felhívom majd őket hogy pontosan hogyan zajlik. Lg42la690S van ami tudja a DVB-T/DVB-C/DVB-S2 és CI+ vel is rendelkezik. Köszönöm azért a segítséget!

(#11523) _Norbi_ válasza feco93 (#11522) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

mindegyik tuner kimenetnél más a frekvencia !!! ne közösisd össze ,ne vágd szét,ne barkácsold össze .mert összezárhatod tunert utána nem fog jelet,adást keresni !

müholdasra tetőantenna igy nem fog menni ..
parabolára a kábel tv !!!
igy nem lehet őket összekötni

C kábeltv ( digitv kábeltv panelház)
T földi antenna DIGIT antenna

kerek dugós tunernál !

S-S2 parabola antenna

csavaros dugó tunernél !

[ Szerkesztve ]

(#11524) Watt25 válasza feco93 (#11520) üzenetére


Watt25
veterán

Norbi elment valamerre, amit megint nem értek, de valóban az sem egyértelmű, hogy milyen toldót akarsz venni? Elvileg semmit nem kell csinálnod, csak kihúzni az antennáról jövő kábelt a beltériből és bedugni a tévébe. (SAT csatlakozóba.) Vagy egyszerűen rövid a kábel?

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11525) wmati válasza Watt25 (#11524) üzenetére


wmati
addikt

Szerintem több antenna jelét szeretné közösíteni

(#11523) _Norbi_ :U :U

[ Szerkesztve ]

(#11526) Watt25 válasza wmati (#11525) üzenetére


Watt25
veterán

Lehet, de akkor arra az a válasz, hogy van külön bement a tévén a műholdnak és a többinek (DVB-C, DVB-T), tehát nem kell közösíteni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11527) wmati válasza Watt25 (#11526) üzenetére


wmati
addikt

Pasz, de ki fog derülni.

(#11528) feco93


feco93
tag

Nem készülök semmi ilyenre.

Dualos a beltéri twin fejjel. Mind a két fej kivezetés be van kötve a beltéribe. Egyik fej menne a tv-ébe a másikat pedig megtoldanám azzal a kábellel ami koax amin most megy a jel a másik tv-ére s oda kerülne az sd beltéri.

Remélem így egyértelmű. S bocsánat a pontatlan fogalmazás miatt.

(#11529) Mate válasza feco93 (#11528) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha twin fej van felrakva, gond nélkül cserélik elvileg. Vidd be egy digi irodába, kérj egy kártyát és egy boxot, ha szükséged van mind a kettőre. + pénzért akár HD beltérit is kérhetsz.

(#11530) _Norbi_ válasza feco93 (#11528) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

jah te fel akarod fűzni tunert .... az nem fog menni ... nem fog jelet találni

twin fej
egyik szála sd beltéri ?
másik szála TVbe menne DVB S2 tunerba digi smart cammal ?

[ Szerkesztve ]

(#11531) feco93 válasza _Norbi_ (#11530) üzenetére


feco93
tag

Nem akarom felfűzni a Turnert úgy akarom ahogy írtad:
twin fej
egyik szála sd beltéri (S ami az SD beltéribe megy oda kell egy toldó)
másik szála TVbe menne DVB S2 tunerba digi smart cammal
De mindegy mert felhívtam a Digit s mindenképpen ki jön a szerelő mert dualos beltérit csak szerelő cserél ...

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#11532) ckvi


ckvi
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek,
kérdezném tisztelettel, hogy a műholdas Digi-hez használható CAM modul, működik-e modulfogadóval ellátott más beltérivel is?

(#11533) tepimartin válasza frovery (#11518) üzenetére


tepimartin
tag

Köszönöm szépen a segítségeteket! Sikerült megcsinálnom.

Martin

(#11534) Watt25 válasza ckvi (#11532) üzenetére


Watt25
veterán

Nem, mert a kártya párosítva van a CAM modulhoz, amit adnak.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11535) molvany válasza Watt25 (#11534) üzenetére


molvany
senior tag

Miért is ?
Az volt a kérdés, hogy " Modulfogadóval ellátott Beltéri ".
Nem Kártyát fogadó beltéri volt a kérdés.
A kérdezö nem akarja kivenni a Modulból a Kártyát. Azzal együtt szeretné megfelelö beltériben használni.
Legalább is nekem eddig a kérdéséböl ez jön le.

WhatsApp :+491737182060

(#11536) Watt25 válasza molvany (#11535) üzenetére


Watt25
veterán

Ha valóban így értette, akkor a válasz az, hogy csak akkor működik, ha tudja a CI+ -t.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11537) _Norbi_ válasza ckvi (#11532) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

működik :R tv-ben is S2 tuner kell benne leni

(#11538) szabogabor10 válasza _Norbi_ (#11537) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha van egy DVB-S2-es CI+-os beltérije, akkor miért kellene a TV-jében is feltétlenül DVB-S2 tunernek lennie? :U

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#11539) junkhead


junkhead
aktív tag

Sziasztok
sajnos még 1 évig UPC-s kábel hűséges vagyok :(
viszont nem bírom tovább digi sport nélkül
először kábelt akartam behúzatni, de most egy barátomtól kaptam kölcsön egy parabola antennát, illetve két Opticum 4100C beltéri vevőt, korábban ezen nézte a digit, amig t-home-s nem lett.
Azt mondja a parabolán erősebb fej van stbstb viharokat jobban bírja, nem tudom így van-e, illetve az Opticum az jobb beltéri, mint a digié.

Kérdésem az:

- nem találom a neten a DIGI Mini csatornakiosztást, abban benne van mindkét Digi Sport (1,2)?
- az antenna felszerelését, beállítását, valszeg csak egy tv-n akarom használni, a Digivel kell intéznem, és mennyi a beszerelési díj, illetve mire számítsak költségek tekintetében?
-ahogy nézem az Opticum scartos, az LCD-n még van 2 üres scart helyem..., tehát összeköthető vele, mert a 2 HDMI foglalt (Upc, Pc), gondolom az antenna a beltéri be megy majd....
elsőre a műholdas digi kedvezőbb árban a kábelesnél, ha a MINI csomagban is benne van a 2 sportcsatorna,
de a műholdas rendszer mennyire stabil, csatornakimaradás viharok villám ilyesmik?

Jövöre, a upc-s HŰSÉG letelte után kábeles netet is akarok a digitől, de az hogy addig már műholdas tv-m van az befolyásolja-e az akkor kedvezményeket?

vagy mi a fenét csináljak, mit javasoltok?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#11540) Anonymus23 válasza junkhead (#11539) üzenetére


Anonymus23
veterán

Digi miniben szerintem csak a DigiSport 1 van.
A másik meg, ha már csak a DigiSportért előfizetel, és úgy veszem ki HD TV-d van, akkor miért akarod magad kínozni egy SD beltérivel, amúgy sem lehet saját beltéri, mivel a kártyát párosítva adják a beltérivel.
Még ha megveszi az ember a KAON-t, akkor is kártyával párosítva érkezik.

Ha van S2 tuner és CI+ fogadó a TV-ben, akkor még beltéri sem kell, adapter+kártyát is lehet kérni.

Én semmiképpen nem SD beltérit kérnék, ha már HD-ban jönnek az általad igényelt sport adók.

Kábeles TV-t akarsz a Digitől? Olyan helyen laksz, ahol van Digti kábeles szolgáltatás? Akkor miért nem azonnal kábelt köttetsz be, TV+net+telefon van picivel többért mint a műholdas TV.

Ha meg nincs ott kábeles szolgáltatás, akkor csak álom marad a kábel ;]

;) - The Power of the Light Side

(#11541) _Norbi_ válasza junkhead (#11539) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

upc direct te szereled fel digitv holdra lavort meg kártyát kérsz poton 3200FT/hó Direkt kártya

digi lan (digi oldalán van feltüntetve )

[ Szerkesztve ]

(#11542) junkhead válasza Anonymus23 (#11540) üzenetére


junkhead
aktív tag

van digi kábel tv , de még 1 éves upc-s hűségem van, és kábelen a 2 sportcsatornás csomag 2800/hó upc-nél
és a digi és upc kábelt nem lehet közösíteni, a digi ügyfélszolgálatos azt mondta cserélgetnem kell majd az antennát...upc/digi
viszont digi kábeltopicban valaki ajánlotta, hogy a upc antennakábel nem is a tvbe megy, így húzgálni sem kell
de nem emlékszem mit javasolt stbstb
egyelőre upc-t tartanom kell ezért kellene valami olcsó okos megoldás
ez az adapteres jó lehet, majd megérdeklődöm
LG full hd tv-m van gondolom benne van az amit kérdeztél...
köszi

(#11543) junkhead válasza _Norbi_ (#11541) üzenetére


junkhead
aktív tag

a meglévő upc tv csomag mellé már sok lenne vagy át lehet váltani upc-nél kábelről műholdasra, és annak havi díja 3200 hűség nélkül?

(#11544) junkhead válasza junkhead (#11542) üzenetére


junkhead
aktív tag

diginél 2800/hó persze

(#11545) Anonymus23 válasza junkhead (#11542) üzenetére


Anonymus23
veterán

A UPC kábeleshez settopbox van?
Mert akkor simán digi kábelest is be tudod kötni.

Ha STB van, akkor az megy valamelyik HDMI, vagy Scart csatlakozóba, a digi kábel pedig a TV antenna csatlakozójába.

S2 meg CI+: az azért nem feltétlenül jelenteném ki, hogy az biztosan van benne, nem általános (főleg az S2 nem!) Típus alapján meg lehet nézni, hogy van-e ilyen benne.

;) - The Power of the Light Side

(#11546) junkhead válasza Anonymus23 (#11545) üzenetére


junkhead
aktív tag

igen hd-s box van a upc-hez, csak kicsit sok a kábel, mert switchen keresztül 3 szobába osztja el, illetve még a mindig tv-s is meg van, de azt a digi hd-vel ki tudom iktatni,
illetve egy kábel bemegy a tv antenna csatiba is, de gondolom a upc antennakábel alapból a stb-ba megy, csak onnan osztja el
viszont ha upc kábelt kihuzom a tvből, digi antenna pedig be a a upc boxba akkor a másik két tv-n még megy a upc ugye?

(#11547) Anonymus23 válasza junkhead (#11546) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez azért így kicsit bonyolult, hogy látatlanba tudnám mondani, hogy működik-e ;)

;) - The Power of the Light Side

(#11548) _Norbi_ válasza junkhead (#11542) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

DIGTV kábelét bedugod TVbe
UPC kábel tv meg set to boxjába hagyod !

UPC akarsz nézni HDMIre átkapcsolsz
ha DIGITV akarsz nézni akkor tv távirányito gombját megnyomod oda lehet kapcsolni ...

(#11549) _Norbi_ válasza junkhead (#11543) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

nem egy cég !
+ havidíjat kéne fizetned
hűség nélkül 3200 FT 3 hónaptól de csak kártyát kapsz neked kell mindent megvenned
parabola ,fej ,tányér, HD beltéri egység ,

[link]

(#11550) junkhead válasza _Norbi_ (#11548) üzenetére


junkhead
aktív tag

Köszönöm,
akkor egyelőre valszeg marad a digi kábel párhuzamosan a upc-vel, ahogy írtad, a 2 sport csati miatt, gondolom 3100/hó, családi ház, viszont napok óta nem találok csatornakiosztást, a honlapjuk nem megy, ötlet?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.