Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) Flashget válasza Flashget (#12187) üzenetére


Flashget
félisten

Magamnak megválaszolom, ha másnak is gondja lenne a CI+ CAM modul és az EPG ékezetes betűivel.
Samsung H6500 (de szerintem az összes H széria esetében is) ezek a beállítások kellenek:
Műholdnak: Thor 0,8
Ország: Észt

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#12202) dsd1


dsd1
tag

Csak most látom hogy már 2 éve is hasonló mederben ment a huzavona a Digi-HBO vonalon, előszőr beígérték a teljes száműzést,
http://www.hwsw.hu/hirek/49454/digi-hbo-csatorna-teve-tevemusor-film-mozi.html
aztán visszavették a kábelre:
http://www.hwsw.hu/hirek/49496/digi-hbo-csatorna-teve-televizio-muhold-kabelteve.html
aztán végűl maradt a műholdon is. Kabaré...

[ Szerkesztve ]

(#12203) Piwi válasza Flashget (#12201) üzenetére


Piwi
addikt

pontosan merre tudtad kiválasztani a TV-ben hogy az ország Észt legyen? nálam Ausztria van,Svájc és Németország :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12204) molvany válasza Piwi (#12203) üzenetére


molvany
senior tag

Na pont erröl van szó :K
Nálam is csak ezek az országok vannak a listában. Gondoltam azért, mert én itt vettem Németországban. De ezek szerint ez sem mérvadó.

WhatsApp :+491737182060

(#12205) Balázzs válasza Flashget (#12201) üzenetére


Balázzs
senior tag

Neked nem volt gond a csatornák keresésével és elmentésével? Nálam már az is nehezen ment.
Most úgy néz ki, hogy a területi beállítást a tv-n bármi másra állítom Magyarországot kivéve megszűnnek a korábbi a hibák.
Azért ez nem semmi.

(#12206) Balázzs


Balázzs
senior tag

12607Ghz Vertikálisan nálam nem ad jelet, szerelő papírja szerint találni kéne ott valamit. Frekvencia.hu digis táblázatában nincs is benne, már kivették volna?

(#12207) frovery válasza Balázzs (#12206) üzenetére


frovery
senior tag

12607 V DVB-S2 8PSK 26660 Ezen keresed? Mert ott van az, jó pár csatornával.

(#12208) Flashget válasza Piwi (#12203) üzenetére


Flashget
félisten

A hangolásnál hogy mit adsz meg területnek. Ettől még a menű magyar marad. Viszont csak így jött be az epg ékezetes betűkkel.
Mo-n viszonteladonal vett tv, tehát ide gyártott. Vszont se skandináv se német nyelvterület nem valaszthato benne, ezek lennének az "egyébb" országok.
Pontos betü a tipusnál H6500SSXXH a H a végén jelöli a régiót jelen esetben nem Hungaryt.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#12209) Flashget válasza Balázzs (#12205) üzenetére


Flashget
félisten

Nem. Behozott vagy 540 cstornát és samsung chanel editorral megszerkesztettem és egy pendrive segítségével.

Realme GT Master Edition

(#12210) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Kérdésem lenne azokhoz, akik DIGI müholdas Smart Cardot kaptak mostanában és otthon idei LG tv-jük van Magic Remottal:

Müködik-e az digis csatorna infó (ami a beltérin fut most nálunk) és hogyan hozható elő könnyen? Mely gombbal müködik?

Cél: átállnánk beltériről beépített Ci+ kártyára. Fotón mutatom mire gondolok: (bár ez nem az a bizonyos LG tv)

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12211) somi55


somi55
csendes tag

Tudtátok,hogy a hd-s beltéri dobozát meg kell őrizni? :F

(#12212) petya2012


petya2012
őstag

A mai napon bekerűlt műholdas tv-re a RTL KLUB HD,RTL2,sorozat+ és a muzsika tv

nálam már megy

(#12213) dsd1 válasza somi55 (#12211) üzenetére


dsd1
tag

Miért, anélkül nem fogadják vissza?

(#12214) feco93 válasza Fuvaros (#12210) üzenetére


feco93
tag

A részletes dolgot nem sikerült még nekem se kihozni de ma haza jöttem holnap kipróbálom azt a ha összejön jelzem! :)

(#12215) Piwi válasza petya2012 (#12212) üzenetére


Piwi
addikt

király,hétvégére meg is van a programom akkor ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12216) Mr.Rain válasza Fuvaros (#12156) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Nekem ugyanezen típushoz kb. 30 perc alatt beállított mindent a szerelő, behangolta az összes csatornát és még sorba is tett őket úgy, ahogy én mondtam neki.

Ez kb.1 éve volt és azóta is tökéletesen üzemel minden. És van még 4-5 ismerősöm, akiknél szintén szuperül működik a CI kártyás megoldás.

Azért, mert nálad valamit elbénáztak, nem kell általánosítani és így elrettenteni az embereket.

üdv.

"Nincs megállás"

(#12217) somi55 válasza dsd1 (#12213) üzenetére


somi55
csendes tag

Nem,és ezt nekünk tudni kell!!! Hajrá Digi! :C

[ Szerkesztve ]

(#12218) zeg74 válasza petya2012 (#12212) üzenetére


zeg74
aktív tag

Kell gyári beállítást csinálni, vagy jön automatikusan?

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#12219) mcfly82 válasza somi55 (#12217) üzenetére


mcfly82
tag

Én tudtam, mert elolvastam az ÁSZF-et. Javaslom mindenkinek, aki szerződik bármilyen szolgáltatóhoz, hogy tegye ezt meg, sok "meglepetéstől" kíméli meg magát :))

(#12220) zichie válasza Flashget (#12195) üzenetére


zichie
senior tag

A kábeles kártyádat és CI+ modulodat nem próbáltad ki véletlenül a műholdas digis ismerősöd tv-jében, hogy a műholdasokat nyitja-e? Elméletileg nem működhetne, de a gyakorlat az érdekes.
Én is kábeles vagyok, de érdekelne az OzoneNetwork, ami csak a műholdason van. Ha nyitná a kábeles modul, akkor bérelnék egyet a kábeles előfizumhoz.

[ Szerkesztve ]

(#12221) dsd1 válasza mcfly82 (#12219) üzenetére


dsd1
tag

Oké hogy benne van az ASZF-ban, de ez tipikusan olyan dolog amire legalább a beltéri átadásánál külön fel kellene hívni az ügyfelek figyelmét. Én magam gariidőn belül nem szoktam kidobálni a kisebb méretű műszaki cikkes dobozokat, csak hát egy bérelt beltéri akár 4-5 évig is az üf-nél lehet, az pedig hosszú idő.
És mégis mit csinál a Digi ilyenkor, kiszámláz egy "dobozt"? Vagy az ügyfél adjon fel apróhirdetést a neten, hátha valaki aki meg is vette a Kaont, odaadja neki?

(#12222) molvany válasza dsd1 (#12221) üzenetére


molvany
senior tag

Magad írtad le azt a szót, hogy " bérelt " Tehát te béreled, tehát meg kell örizned.
Hogy a saját " megvásárolt " dolgaiddal hogyan bánsz, a te dolgod.
Szerintem ez ennyire egyszerü.

WhatsApp :+491737182060

(#12223) Flashget válasza zichie (#12220) üzenetére


Flashget
félisten

Eszembe se volt, de majd ha kigyógyultam a ragályból valamikor a jövő héten megejthetem.

Realme GT Master Edition

(#12224) frici69


frici69
tag

Jelenleg Digimini előfizetésünk van . Ha a DIGI csomagra szeretnénk áttérni ezek az akciós feltételek ránk,mint régi előfizetők is érvényesek? [link]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#12225) dsd1 válasza molvany (#12222) üzenetére


dsd1
tag

Azért van különbség egy papírdoboz és egy műszaki eszköz értéke között, nem gondolod? Amikor visszaküldtem a T-Home-nak a bérelt beltériket, eszükbe se volt visszakérni az eredeti dobozokat, hanem a postával kötött szerződés értelmében ingyen adtak kartondobozt. Ezt hívják gyakorlatias megközelítésnek, hadd ne én magyarázzam el a Diginek hogy az ügyfélkezelésnél nem abból kellene kiindulniuk hogy hátha mindenki olvas ÁSZF-t.

(#12226) molvany válasza dsd1 (#12225) üzenetére


molvany
senior tag

Ez is a Digi egyik játékszabálya. Vagy elfogadod vagy nem. Ne a felhasználó akarja már megszerkeszteni a Digi ÁSZF - ét.
Mi köze ehhez a T - nek ? Semmi. Külön cég. Nekik is van játékszabályuk.
Bocs hogy nem hangsúlyoztam ki, hogy a " Müszaki cikk csomagolás " ami a tiéd vásárlás után, arról volt szó kidobás témában ( azt hittem, érted :F ).

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#12227) Feri1990


Feri1990
tag

Biztosan nem problémáznak ha nincs meg a doboz, nekünk egyszer az egyik beltéri meghalt és a szerelő doboz nélkül hozott helyette másikat, akkor annak honnan szüljek dobozt ha leadnám ? :)

Amikor Kaonra cseréltem akkor is láttam pár olyat az ÜF-en ami doboz nélkül volt.

(#12228) dsd1 válasza molvany (#12226) üzenetére


dsd1
tag

Szerintem meg két malomban őrlünk. Én azt gondolom hogy egy havidíjas szolgáltatónak illene a naiv ügyfelek fejével gondolkodnia, szerinted meg ott az ÁSZF, úgyhogy nincs itt semmi látnivaló, oszoljunk emberek. Hát ja, részemről lezárva a dobozügy, vigyázni fogok a Kaon dobozra mint a szemem fényére, igazi kincs.

(#12229) petya2012 válasza zeg74 (#12218) üzenetére


petya2012
őstag

szia

kell igen a gyári beállítások visszaállítása(nálam ezután jelentek meg)

(#12230) Flashget


Flashget
félisten

Csak annyit a doboz kerdeshez, hozzam hoztak az 500-as nethez ZTE routert. A szerelo mondta a dobozt meg kell oriznem mert ha elromlik csak akkor cserelik masikra ellenkezo
esetben 12K-t fizetek. Kabelhez Digifilmhez adott CI+CAM dobozat detto oriznem kell, mert 8K-t fizetek ha nincs meg. Az eszkozokert nem kell berleti dijat fizetnem.

Realme GT Master Edition

(#12231) frovery válasza zichie (#12220) üzenetére


frovery
senior tag

Lehetetlen amit írsz. Kábelen Nagravision 2 a kódolás, műholdon Nagravision 3. :Y

(#12232) Flashget válasza frovery (#12231) üzenetére


Flashget
félisten

Kabelen is van mar nagra3-as kodolasu csatorna.

Realme GT Master Edition

(#12233) frovery válasza Flashget (#12232) üzenetére


frovery
senior tag

De ha jól tudom, akkor csak az HBO-k. Legalábbis 2 éve még így volt.

(#12234) zichie válasza frovery (#12231) üzenetére


zichie
senior tag

Pontosítok. Műholdon csak nagra3 van, kábelen 7 csatorna esetében párhuzamosan megy a 2-es és a 3-as nagra rendszer, egy esetében csak 3-as van.
A műholdon és kábelen menő n3-as caid megegyezik. A kábeles ci+ modul nyitja azt az egy csatornát is, ami tisztán n3-as, azaz nem megy mellette simulcryptben az n2. Ebből következik, hogy a kábeles ci+ modul és kártya n3-as.
Csak a gyakorlati próbával derül ki, hogy a kábeles modul működik-e műholdon.

[ Szerkesztve ]

(#12235) Balázzs


Balázzs
senior tag

Doboz témához: nekem nem volt meg a beltéri távirányítójának hátlapja (gyerkőcök elkutyulták), 2000 HUF-ot akartak kérni! A szerelőtől szereztem egyet, rendes volt mert adott.

(#12236) Piwi


Piwi
addikt

elkezdtem nyomkodni a tv-t hogy megkeressem az új csatornákat,viszont elakadtam. Az Axn csatornákat fognám be,de kézzel kell megadni a csatorna adatait mert nem találja. Digi oldalán meg is adták hogy melyik frekvencia,de a tv-m jelátviteli sebességet is kér amiből a többi csatorna adataiból kiindulva van egy pár lehetőség. Hol találok ezzel kapcsolatban valami segítséget?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12237) zichie válasza Piwi (#12236) üzenetére


zichie
senior tag

Itt találod meg a digis frekvenciákat a hozzá tartozó SR és FEC értékekkel.

(#12238) Piwi válasza zichie (#12237) üzenetére


Piwi
addikt

:R

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12239) Prien válasza zichie (#12237) üzenetére


Prien
addikt

Sikeresen megtaláltam az új csatornákat, miután a két beltéri közül az egyiket áramtalanítottam...addig nem talált semmit.

Viszont most eltűnt a Paramount Channel, ennek a frekvenciáját/adatait tudná valaki? :F Rákeresek kézzel.

( A honlapon csak annyi van, hogy 12226 MHZ. De hogy Horizontális vagy Vertikális? Vagy szimbólum sebesség mennyi, az nincs ott... :O )

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#12240) frovery válasza Prien (#12239) üzenetére


frovery
senior tag

Csak 2-őt kellett volna visszaolvasnod!
Digi freqvenciák.

(#12241) zichie válasza Prien (#12239) üzenetére


zichie
senior tag

12226 V, SR: 27500, FEC: 5/6

(#12242) Prien válasza frovery (#12240) üzenetére


Prien
addikt

Lehet,hogy éjszaka volt, de a Paramountot nem találtam meg ott sem...

zichie: köszönöm! :R Szerintem ez is összefüggésben van a két beltérivel, mert csak 1 fejes tányérom van.

A kevés is több a semminél.

(#12243) berbatov2


berbatov2
senior tag

Rtlklubhd-n kívül van valami változás? Hirtelen csak ez tűnt fel.

(#12244) mcfly82 válasza berbatov2 (#12243) üzenetére


mcfly82
tag

(#12245) berbatov2 válasza mcfly82 (#12244) üzenetére


berbatov2
senior tag

Szuper koszi!

(#12246) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

olyan kérdésem lenne,hogy valaki próbálta már külső hdd-re felvenni a KAON1000 HD-s beltérivel??

utána pc-n vissza lehet formázni a külső vinyót??1 TB-set kezel a beltéri??

köszi

(#12247) feco93 válasza petya2012 (#12246) üzenetére


feco93
tag

Pc-én tuti vissza tudod formázni. A méreti határát nem tudom!

(#12248) petya2012 válasza feco93 (#12247) üzenetére


petya2012
őstag

oké,köszi a választ

gondoltam kipróbálom,csak előtte megkérdeztem nehogy kárba menjen egy vinyóm :D

(#12249) Flashget válasza petya2012 (#12248) üzenetére


Flashget
félisten

Amit a tv vagy a belteri megformaz, pc-n utana siman lehet formazni. Ha nem igy lenne a gyartok hamar tonkre mennenek. :)

Realme GT Master Edition

(#12250) petya2012 válasza Flashget (#12249) üzenetére


petya2012
őstag

oké csak megkérdeztem előtte

rádugtam egy 8 GB-s penn-t próbaképp 48 percet írt ki a Sport1 HD-nál
csak azt a sok uknown-t nem értem a menüben a média beállításnál :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.