Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) frovery válasza pumukli4573 (#12550) üzenetére


frovery
senior tag

Hol voltál idáig Norbi? (Gondolom nem egy magyar helyesírási tanfolyamon)
Már hiányoztak ezek az összefüggéstelen hozzászólásaid. :Y :W

(#12552) Piwi


Piwi
addikt

hozzám senki sem jött,megrendeltem,elmentem megírni a szerződést és elhoztam a 2 CAM modult ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12553) pumukli4573 válasza frovery (#12551) üzenetére


pumukli4573
tag

nem értem ,miért vagy fanatikus ...
norbi nincs és nem is volt !
nagyon jó a helyesírásom.
Jó felsorolás volt

[ Szerkesztve ]

(#12554) Fuvaros válasza Piwi (#12552) üzenetére


Fuvaros
senior tag

kábelesnél más mint parabolánál

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12555) Piwi válasza Fuvaros (#12554) üzenetére


Piwi
addikt

ez nem a műholdas fórumrész? :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12556) Fuvaros válasza Piwi (#12555) üzenetére


Fuvaros
senior tag

nekem a 11. kerben a csaj nem adta oda, hanem szerelőt küldött lehet túlbuzgó volt

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12557) Piwi válasza Fuvaros (#12556) üzenetére


Piwi
addikt

sajnálatos ;] nekem szépen ráírták a szerződésre hogy nem kérek se szerelést se semmi mást,csak a 2 CAM modult :U

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12558) Fuvaros válasza Piwi (#12557) üzenetére


Fuvaros
senior tag

melyik irodában volt ez? bár nem csodálom biztos megijedtek egy ördögtől

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12559) Piwi válasza Fuvaros (#12558) üzenetére


Piwi
addikt

Koppány-H Bt.
Kossuth Lajos út 112.
8154 Polgárdi

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12560) szabogabor10 válasza Piwi (#12559) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem hivatalos Digi irodában jobban ragaszkodnak a szereléshez, viszonteladónál nem annyira.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#12561) Piwi válasza szabogabor10 (#12560) üzenetére


Piwi
addikt

Ha kijelented hogy nem kérsz szerelést akkor szerintem nem kötelezhetnek rá, vagy van erre valami a szerződésben? :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12562) szabogabor10 válasza Piwi (#12561) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem vagyok Digi ügyfél, így nem tudom, de szerintem se kötelezhetnének rá. Ha nekem már van antennám, jogom is van használni.
Lehet a szerelési díj miatt ragaszkodnak ennyire hozzá...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#12563) grandpier válasza szabogabor10 (#12562) üzenetére


grandpier
csendes tag

Én amikor vittem vissza a Kaon beltérit (mivel vacakul működött) mondtam, hogy vagy adnak CAM modult, vagy dobbantok a cégtől. Nem vagyok egy ijesztő alkat, de nekem fel se tették azt a kérdést, hogy kérek e szerelést. (Békéscsaba Digi iroda) Viszont mondták, ha nem boldogulok vele, akkor három napon belül visszavihetem, és visszaadják a volt dobozomat. Mondtam ez az eshetőség nem fordulhat elő.

Válasz egy másik kérdésre. Nekem bejött CAM modul, a Kaon dobozt én nagyon utáltam.

A rock & roll az nem egy tánc!

(#12564) gedikart


gedikart
aktív tag

Üdv.
Humax beltérit szeretnék Kaonra cserélni. Hagyományos tv-n nézem (Samsung cw-25m064n). Sajnos a Humax csak a levelesláda módba tudja 16:9-ben megjeleníteni a képet, viszont ekkor a képkockák összenyomása miatt kockás/recés lesz a kép. Automatikus módban pedig nem arányos a megjelenítés, ekkor torzítva (oldalról benyomva jelenik meg a kép). Ez azért van így, mert a tv nem közli a formátumot a humax egységgel. Van itthon egy Hyundai box, azzal jó a kép.
Sajnos nincs senkinek Kaon boxa a környéken, hogy ki tudnám próbálni, a tv-vel, hogy olyan jól jeleníti meg a képet mint a Hyundai, vagy kockás/recés formában mint a Humax. Ha bemegyek ügyfélszolgálatra a Humaxxal, szerintetek adnak cserébe egy Kaon egységet, akár egy próba erejéig?

(#12565) frovery válasza gedikart (#12564) üzenetére


frovery
senior tag

Általában 3 napon belül visszaviheted, ha mégsem lenne jó. Ekkor visszacserélik a régire.
De szerintem jó lesz a Kaon.

(#12566) gorog67 válasza gedikart (#12564) üzenetére


gorog67
aktív tag

- Ha nincs HD előfizetésed, nem adnak Kaont.
- Ha elfogyott, szintén nem kapsz.
- Ha a tévét Scart-tal kötöd össze, lehet, hogy nem lesz jobb.
- Esetleg használt Hyundai-t is kérhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#12567) Tibi1977


Tibi1977
csendes tag

Hozzám is kijöttek, meg fotóztak meg minden, mikor SD-t cseréltem Smart CAM-ra. Azt viszont érdekesnek találtam, hogy 4000ft-ot kellett fizetnem egy készülékre. A honlapon hűséggel 3000ft, hűség nélkül 4500ft. Akkor most, hogy is van ez?

(#12568) gedikart válasza gorog67 (#12566) üzenetére


gedikart
aktív tag

Mit értesz HD előfizetés alatt? Digi+ csomagban vagyok 2012/10 hó óta.

[ Szerkesztve ]

(#12569) GumpNews


GumpNews
csendes tag

"Hamarosan(februártól) RTLII,COOL,FILM+HD a Digi műholdas kínálatában(is)..." forrás
Ez nekem új. Ti tudtok valamit erről?

https://www.facebook.com/volgyesimatephoto - http://mate.volgyesi.info

(#12570) gorog67 válasza gedikart (#12568) üzenetére


gorog67
aktív tag

Rosszul fogalmaztam. A csomag árban nincs különbség, de a Kaon havi bérleti díja 500 Ft.

(#12571) berbatov2 válasza GumpNews (#12569) üzenetére


berbatov2
senior tag

Sok szeretettel várom. Lassan lesz értelme kedvenc listát csinálni, annyi lesz a hd csati.

(#12572) Piwi válasza szabogabor10 (#12562) üzenetére


Piwi
addikt

én is erre tudok gondolni :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#12573) Winnie The P válasza GumpNews (#12569) üzenetére


Winnie The P
őstag

RTLII, COOL volt eddig is a Film+ HD az nincs. Ez sztem nem hivatalos forrás csak valamilyen fórumból kivágott rész.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#12574) petya2012 válasza Winnie The P (#12573) üzenetére


petya2012
őstag

az RTL2 HD-ra és a COOL HD-ra gondoltak ami van kábelen,de műholdon még nincs,de ez csak kacsa,valami fórumozó beírta és ennyi

Film+HD is van kábelen

(#12575) Balázzs


Balázzs
senior tag

Pár napja megjött a hivatalos válasz panaszomra a digi-től (túllépték a határidőt, de megérte várni):

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönettel vettük megkeresését!

Elsősorban szeretnénk szíves elnézését kérni az esetlegesen okozott kellemetlenségek miatt.
Társaságunk számára rendkívül fontos ügyfeleink elégedettsége.

Kollégáinkkal minden nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink elégedettségét növeljük és ennek eléréséhez minden visszajelzést szívesen veszünk.

Panasza kivizsgálását követően tájékoztatjuk, hogy egyenlegén a mai napon a számlázott anyagfelhasználás díja illetve a kiszállási díj összege jóváírásra került,

végre valami pozitív is a sok szenvedés után :D

(#12576) gedikart válasza gedikart (#12564) üzenetére


gedikart
aktív tag

Voltam Digi ügyfélszolgálaton, ahol megerősítették, hogy Kaont nem tudnak adni jelenleg, legkorábban január végén lesz, azonban hiába írok alá 1-2 év hűséget, 500 Ft/hó díjon tudok csak bérelni.... új ügyfélnek az számít akinek 3 hónapig nem volt a címén szolgáltatás... Ja és más SD boxot sem tudnak adni jelenleg (pl Hyundai, max ha szerelőn keresztül kérem 4000 Ft kiszállásért).. Ügyfélbarát üzletpolitika.

[ Szerkesztve ]

(#12577) deadi válasza gedikart (#12576) üzenetére


deadi
tag

Semmit sem tudnak adni.

Most hívott a szerelő, akire december 21 óta várok, hogy nem tud jönni, mert egyetlen darab beltérit sem tudtak a diginél adni nekik.

Sem SD, sem HD...

tisztelettel...

(#12578) szabogabor10 válasza gedikart (#12576) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nagy problémák vannak a Diginél a beltériket illetően. Kábeles beltérit se nagyon tudnak adni sok helyen...nevetséges. Valahogy sose tudtam őket komolyan venni az ilyen és ehhez hasonló furcsa és komolytalan dolgai miatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#12579) Fuvaros válasza Balázzs (#12575) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Problémák vannak a Diginél, az embereik nincsenek kiképezve rendesen a boltokban illetve a 1272-n.

Ezt okozhatja az is, hogy állandóan változnak az előírások, díjak. Némelyik szerelő nem ért rendesen a Smart kártyához illetve a tv-khez. Sajna ez van. Persze ha minden egyből és tökéletesen menne, az többe kerülne a cégnek és akkor az árak is magasabbak lennének biztos.

persze ebbe biztos bele fog kötni valaki itt, amit írtam...jó lenne egy fórum a Digi oldalán is...ahol válaszolnának a kérdésekre (persze egy szaki akinek szavára adni lehet)

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12580) frovery válasza deadi (#12577) üzenetére


frovery
senior tag

És képzeld el, ilyenkor a szerelő mennyit is keres???
Egyszerűen nevetséges ez a cég, az állandó beltéri hiányokkal. Pedig ha az elmúlt majd 2 év efi csökkenést figyelembe vennénk, akkor lenne több mint 100ezer db a régiekből. Ennek ha csak a felét felújítanák, ki tudná szolgálni azt a pár ezer új előfizetőt havonta. Legalábbis sd boxok terén.

(#12581) Mezcal


Mezcal
addikt

Hozzánk egy szakbarbár jött anno egy nagy Hiltivel és kérdezés nélkül átfurt egy lyukat az erkélyről a nagyszobába jó másfél méter magasságban, pedig alul egyszerűbb és esztétkiusabb lett volna. Állítólag már lecserélték a bandát.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#12582) Fuvaros válasza Mezcal (#12581) üzenetére


Fuvaros
senior tag

nálunk pont ellentéte volt, 3 órát elpepecselt és besötétedett, este 7 lett mire elkezdett hangolgatni, de mivel fáradt volt így lemondott a Smart installról és beltérire beszélt rá. de kihívtuk 2 hét múlva mert vettünk neki másik tvt hogy ne adhassa fel és érdekes volt megcsinálta, de a barátnőm diktálta neki mit csináljon a fr programozásnál, pedig ő sem egy műszaki zseni...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12583) Orlin válasza Fuvaros (#12582) üzenetére


Orlin
addikt

Nálunk is én hangoltam be a tv-ét mert a szerelőnek nem ment...
Meg a padláson is én húztam be a kéebeleket mert nem fért "fel" a szerelő! ;] ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12584) Fuvaros válasza Orlin (#12583) üzenetére


Fuvaros
senior tag

sajnálom szegény szerelőket, cigány munkájuk van, néha még az ügyfelet is be kell hangolniuk...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12585) #94529552 válasza frovery (#12580) üzenetére


#94529552
törölt tag

Állítólag január 01-től nem adnak ki SD beltérit. Ezt 2 hónapja mondták. Ha HD meg nincs nekik, akkor most mi lesz? Csak Smart Cam játszik új bekötésnél?
GumpNews Az új csatornák, amik kábelen feltűnnek, pár hónap késéssel a műholdas kínálatba is bekerültek. Remélhetőleg így lesz most is.

(#12586) Fuvaros válasza #94529552 (#12585) üzenetére


Fuvaros
senior tag

remélem sd adást sem fognak adni csak hd-t..némelyik elég szar minőségű tényleg, és nyugodtan jöhetne pl a Duna is hd-ben, hiszen a levegőben is az van...

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12587) gedikart


gedikart
aktív tag

Samsung UE32H5000 tv 3 méterről nézve mennyire nyújtana rossz képet SD adás esetén? Csak viszonyításként, a 15,6"-os laptopomon (1366x768 felbontás) 1,8 méterről már "élesnek" tűnik a kép egy 720x304-es Divx film esetén.

(#12588) AtHoS válasza Orlin (#12583) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Nálunk is én hangoltam be a tv-ét"

A TV-nek a mijét hangoltad be? Helyesen írva: TV-t

read-only mode on the forum

(#12589) Orlin válasza AtHoS (#12588) üzenetére


Orlin
addikt

De most komolyan ez volt a legnagyobb bajod a délután,hogy engem javítgass ki?
Örülök,hogy örömet okozhattam...

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12590) napocska2 válasza gedikart (#12587) üzenetére


napocska2
senior tag

Szerintem nem lesz nagy problémád az SD adásokkal, nálunk Samsung 50"-on sem okoz megrázkódtatást nézni 2,5-3 méter távolságból.

(#12591) AtHoS válasza Orlin (#12589) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Te nagyon sokadik vagy, aki így ragoz, csak nem tudom miért :F
Örülök, hogy sikerült jó útra tereljelek a helyesírás rögös útjain. ;]

read-only mode on the forum

(#12592) Fuvaros válasza gedikart (#12587) üzenetére


Fuvaros
senior tag

3 méterről egy 32es tvt távcsővel nézzél ne nagyítóval...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12593) deadi válasza frovery (#12580) üzenetére


deadi
tag

Nos, ma bejelentkezett a szerelő..

8000 ft díjat kér, a régi /valamikori B-tel es/ fejre teszi rá a beltérit, mert állítólag jobb, mint a DiGi-é.

Érdekes, kábeleznie sem kell... mert az is mehet a régi.

tisztelettel...

(#12594) gedikart válasza Fuvaros (#12592) üzenetére


gedikart
aktív tag

Majd ha a szolgáltató minőségi adást közvetít műholdon.

(#12595) Fuvaros válasza gedikart (#12594) üzenetére


Fuvaros
senior tag

a HD tvk szép képét manapság csak a sportcsatornákon ill hd-3d filmlejátszásokon élvezem... kivétel: NGHd és a DigiWorldHd. a többi csak nézhető éppen

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12596) Orlin válasza AtHoS (#12591) üzenetére


Orlin
addikt

Nagyon köszöni nektek... :P

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12597) Fuvaros válasza Orlin (#12596) üzenetére


Fuvaros
senior tag

mitől van hogy 2 hetes digi müholdas smart kártyát nem látta ma de az új LG tv? tehát nem volt semmi műsor

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12598) deadi válasza deadi (#12593) üzenetére


deadi
tag

Nos, tegnap beszerelték , végre.

Első pillanatban kissé gyengébbnek tűnik a kép, mint az austriasatnál.. viszont lényegesen olcsóbb.

A HD beltéri Kaon, az SD pedig Hyundai .

Kaonnál picit zavaró, hogy nem látom a műsor címét sávváltáskor.

tisztelettel...

(#12599) ladlac válasza ladlac (#12548) üzenetére


ladlac
tag

Itt a másodikra valaki? Ha semmire nem használható, nem tárolom tovább. Ha igen, eladnám.

(#12600) pumukli4573 válasza ladlac (#12599) üzenetére


pumukli4573
tag

nem sok mindenre való azon kívül kifizettél érte egy vagyon pénzt ,,15000FT" :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.