- Egy kis depi (szösszenet inkább), remélem elfér itt :) 3#
- Pulsar X2 V3 Size 2 Gamer Egér és Pulsar 8K Wireless Dongle
- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése Windows telepítéshez
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sellerbuyer: Hogyan turbózd fel a NAS-od sebességét olcsón és egyszerűen?
- sh4d0w: Én és a számítógép
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
Diablo II Classic és Resurrected Alapok:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Andie
őstag
Köszönöm, mindig jólesik, ha elismerik az ember munkáját. Kb 2-3 hónapos meló volt, úgy emléxem, plusz mire rájöttem, hogy hogyan lehet dekódolni a szövegekt, és az ékezeteket hogyan lehet előcsalni a diablóból. A magyaritáshoz megirt programjaimat használták spanyolban, franciába, meg még egy csomó náció keresett meg
Elkészült 1.11-hez is egyébként. Nem volt semmi, egy rakás dolgot átvariáltak blizzard-ék, máshova kerültek szövegfile-ok, szörny-stat-ok, stb. Az újabb 1 hónapos melómba került. Ezért kisérletképpen (mivel kb 1 havi maszekmunkától estem el) 1 ezres hozzájárulást kértem a munkámhoz mindenkitöl, aki letölti az 1.11-es magyaritást. Jónéhányan éltek is a lehetőséggel, de hatványozottan több anyázást és fenyegetést kaptam (apeh, stb) azért, mert pénzt mertem kérni a munkámért. Ráadásul olyan munkáért, ami már bizonyitott, hisz 1.09-hez és 1.10hez letölthetö a mai napig, kipróbálható, ezernyi köszönö és dicsérő levelet kaptam azokért is. (plusz meg lehet csekkolni a Doom3 és Thief3 magyaritását is, amikben ugyancsak aktivan résztvettem)
Nos, nekem nem hiányzott a napi rendszerességü anyázás, igy megszüntettem áldásos diablomagyaritó tevékenységemet, mostmár csak haveroknak, ismerösöknek küldöm el, ha kérik.
Nah, 50es lett a kis barbim. Kéne HEL+AMN rúna egy frankó páncél rúnaszóhoz, meg valami igazán ütős egykezes balta, élet meg manalopással... Ja, és egy arreat face sem ártana
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A fórum az aktualiása miatt a Resurrected-el fogalkozik
- Minden platform (PC, Konzol)
- Online (Bnet) és Offline
-Trading
-Game Party és Ladder
- HP EliteBook 450 Gen8 Intel Core i5-1135G7 (11.Generáció)
- HP ZBook Firefly 16 G19 Profi Tervező Vágó Laptop -50% i7-1255U 32/512 FHD+ Nvidia T550 4GB
- Nintendo Switch 2
- Native Instruments Kontrol S49 MK3
- ELADÓ i5 14600KF + RTX5070 + 32Gb DDR4 + 600W Platinum + Wifi + SOK GARI + AKÁR HÁZHOZSZÁLLÍTÁS IS!
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- ÚJ Dell Latitude 15 5550 - 15.6"FullHD IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB SSD - Win11 - 2,5+ év gari
- HIBÁTLAN iPhone 13 512GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3273, 100% Akkumulátor
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX SCAR 15 Gamer notebook - i9 12900H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB WIN11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest