Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) R3ĐßuŁŁ válasza ToZso79 (#1950) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

retro vagy sima 1.11 patch? A hévet fejlesztem a tisztítótüzet és a fanatismet:) Mostanába már keveset tolom:) Inkább várom a 3at:D TE mivel tolod? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1952) ToZso79 válasza R3ĐßuŁŁ (#1951) üzenetére


ToZso79
csendes tag

1.11

Zeal+Fanatism+Holy Shield

A megjelenése óta Diablózom, de nem tudom megunni. Már csak ez az egy játék van, ami leköt

Reméld a legjobbakat, de készülj a legrosszabbra!

(#1953) R3ĐßuŁŁ válasza ToZso79 (#1952) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az jó:) zöld cucokat gyűjtöd vagy az aranyakat esetgel uniqeokat? :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1954) (Kolombusz) válasza ToZso79 (#1950) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Blessedhammeres a legjobb paladin. Csak úgy lvl70ig nem szabad szólóban próbálkozni vele. Utána ő lesz a parti legdurvább tagja.

(#1955) (Kolombusz) válasza R3ĐßuŁŁ (#1953) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az arany cuccok gagyik, a setek nagy része szar néhány kivételével, a jó cuccok a uniquekok között vannak.

(#1956) ToZso79 válasza (Kolombusz) (#1954) üzenetére


ToZso79
csendes tag

Nekem sosem volt kedvemre való a blessed hammeres pala. Túl lassú és körülményes.

Zeal nekem jobban bejött. Olyan sebességgel ütök, hogy szinte nem is látszik a kari keze.

Reméld a legjobbakat, de készülj a legrosszabbra!

(#1957) ToZso79 válasza (Kolombusz) (#1955) üzenetére


ToZso79
csendes tag

A Griswold Legacy (elite set items) a legjobb felszerelés a zeal-es pala számára.
És van egy elite unique (arany) kesztyű a játékban (pontosan nem tom a nevét. valami vampire asszem). Na az a kulcs minden fizikai karakter számára a játékban.

Reméld a legjobbakat, de készülj a legrosszabbra!

(#1958) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Én toltam egy időben sokat...an vagy 5-6 80-85. szintű karim. Eddig egyedül barbárral nem volt problémám hell fokozaton. A barbár Immortal King set sem az utolsók közül való. Valamint Sorceress volt olyan, akivel élvezet volt a játék minden fokozatban. A többi csak szívás.

Necro-ból summonost próbáltam..jój-jó..de iszonyú lassú, és hellen egy fallen-pofontól elfexik szegény.

Palából túl snassznak gondoltam a Zeal+Fanat párost. Abból csináltam egy Avenger-t...háát..cuccokon múlik minden szegénynél, de ő is esik-kel.

Amazon-ból csak a villámos javazon éri meg (persze eth Titans Revenge alap kell legyen)...az ijas sz*rt sem ér, még Buriza`Do-val is. stb stb..

Azthiszem azért gondolod lassúnak a hammerdint, mert még egyszer sem legyintett meg egy 4K sebzésű Blessed Hammer...tud fájni... :R

They drew first blood....

(#1959) R3ĐßuŁŁ válasza (Kolombusz) (#1955) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

jóhogy a uniqeok a legjobbak:) Mivel azokat lehet a legkevesebb eséllyel megtalálni:) A setekbe 3 jó van csak:( De mondjuk attól függ,hogy milyen karakterrel vagy....MInden karakternek má a jó szett..:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1960) R3ĐßuŁŁ válasza bolcsodal (#1958) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Immortal king sett szvsz egy szar....... :U :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1961) (Kolombusz) válasza R3ĐßuŁŁ (#1960) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Haver összetradelte bneten az ik setet a barbárjának, hát mit mondjak, szerintem durva.

Amúgy rúnaszavakból lehet még durva cuccokat csinálni, de találni hozzá megfelelő socketed itemet rohadt nehéz.

(#1962) ToZso79 válasza bolcsodal (#1958) üzenetére


ToZso79
csendes tag

Nekem is van egy pár 72-78. szintű karim, de az 1.10 patch után hell szinten csak a paladin (zeal+fana) állja meg a helyét, ő most 86. szintű. Az ő sebzése 4-5k kiló körül van és iszonyat gyors. Szerintem sokatmondóbb lenne, ha nem egy ütés erejét adnák meg, hanem pl. hogy egy másodperc alatt mekkora sebzés érhető el. Mert nagyon nem mindegy a recovery miatt. Most a palámat szinte meg se tudják ütni, legfeljebb csak az íjászok.

Véleményem szerint 3 jó szett van. 1. Griswold (pala) 2. Tal Rasha (sorci) 3. Immortal (Barbi)

Reméld a legjobbakat, de készülj a legrosszabbra!

(#1963) bolcsodal válasza R3ĐßuŁŁ (#1960) üzenetére


bolcsodal
addikt

Volt már a kezedben full set? ;]

They drew first blood....

(#1964) bolcsodal válasza ToZso79 (#1962) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szép sebzés. Milyen fegyverrel? A zeal azért nem túl jó szerintem, mert ha egyszer elkezded azt az 5 ütést, akkor be is fejezed ott helyben bármi is történjék..effektíve instant halál egy frenzys+fanatic death lord csoport ellen... :DDD

Ne feledkezzünk meg a Natalya set ről...full setnél 30% dmg resistance+ az apró..ami dúúrva! Az IK-nál csak 20% dmg resis..de az a szet úgy durva ahogy van, főleg ha 2 Shaelt pakolsz a fegyverbe, amitől fast attack speed lesz az ogre club!! Persze szegény nem tud blokkolni...

They drew first blood....

(#1965) R3ĐßuŁŁ válasza (Kolombusz) (#1961) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igen a rúnaszavak tényleg jók:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1966) R3ĐßuŁŁ válasza bolcsodal (#1963) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az összeset már megcsináltam és az összes létező uniqueot összeratam már:) amit eltudsz képzelni mindent szóval etéren jóvagyok:) REngeteget szenvedtem mire összeraktam őket:) Nagyon bonyolult:( Retro módba csináltam és elég szar az immortal king(örök király) szett :P

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1967) bolcsodal válasza R3ĐßuŁŁ (#1966) üzenetére


bolcsodal
addikt

Retro mod? Én 1.11-es peccsről beszélek. A rerto mod-ban nem tudom mit tud az immortal, de BNet-en a Natalya/Immortal/Griswold/Tal/M'avina/Trang/Aldur setek kb egyensúlyban vannak egymással, ami így van rendjén.

Nah...néha fent vagyok BNeten ilyenkor csinálok egy ''prohardver'' pályát ''hung'' jelszóval. Akit érdekel csinálhatunk néhány bossrun-t. Duell-el hanyagoljatok utálok párbajozni/éretlennek tartom. Persze a cserebere is mehet.

Jah..és Über-ben is érdekelt vagyok, ha összejönne a key-set!! :)

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#1968) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Ehh..elfelejtettem kérdezni milyen nehézségen csináljam a pályát..na mind1. Ha fent vagytok, akkor kreálhatnátok néha ''prohardver'' nevű pályát (pass-al vagy anélkül). Hátha összefutunk.

They drew first blood....

(#1969) ToZso79 válasza bolcsodal (#1964) üzenetére


ToZso79
csendes tag

A Griswold set van rajta. A Cadeceus (Griswold set fegyvere) - Shael és Ohm (asszem ez a +50%os damage) rúnákkal telepakolva.
A death lordokról annyit, hogy nincs idejük megütni. Az 5 ütést olyan sebességgel viszi be, mint bármelyik másik karakterem egyet. Csak íjászok képesek megfektetni.

Reméld a legjobbakat, de készülj a legrosszabbra!

(#1970) bolcsodal válasza ToZso79 (#1969) üzenetére


bolcsodal
addikt

Keménynek tűnik..Nah most már télleg kéne egyet közösen tépni. A játékban a barbárom neve Belzeroghaim, ha esetleg benézel dobj egy üzit. :R

They drew first blood....

(#1971) ToZso79 válasza bolcsodal (#1970) üzenetére


ToZso79
csendes tag

Oké rendben. Nah még valakiket elfelejtettem - a lovagok Diablo templomában (hell szinten Baal labirintusában is vannak) akik különböző átkokat szórnak. Előlük szaladok, ha rámnyomnak zeal közben egy iron maiden-t, akkor game over :B

Reméld a legjobbakat, de készülj a legrosszabbra!

(#1972) bolcsodal válasza ToZso79 (#1971) üzenetére


bolcsodal
addikt

Naja..az tényleg kellemetlen. Ezek ellen találták ki a bereserk-et, és a vengenace-t..ugyanis az IM csak physical dmg-et tud visszafordítani. Akkor a mielőbbi találkozásig..addig is csinálgatom a prohardver pályákat hátha.. :U

They drew first blood....

(#1973) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nah ma este 8 és 9 között csinálok egy ''prohardver_hun'' pályát! Akit érdekel szívesen látom, nem lesz password.

They drew first blood....

(#1974) akasp


akasp
senior tag

öö egy gyors kérdés: cd keyt hogy lehet változtatni, amikor már feltelepítettem a játékot? registryben már kerestem, de eddig sikertelenül

(#1975) akasp válasza akasp (#1974) üzenetére


akasp
senior tag

na senkii??

(#1976) bolcsodal válasza akasp (#1975) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ennyi idő alatt mehetett volna egy reinstall... ;)

They drew first blood....

(#1977) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Van valakinek cserélhető (tehát, nem használatban levő) Disciple kesztyűje (Laying of Hand), vagy Natalya karma? Üzletelhetnénk. :U

They drew first blood....

(#1978) sumdudum válasza bolcsodal (#1977) üzenetére


sumdudum
tag

nem mondod, hogy ennyi idő után is ilyent keresel(ladder reset óta) ami még egy éve is pár Pg volt?! sőt úgyhallom mostanában egy ist 30Pg nemtom mijé a nehéz beszerezni ien dolgokat... én 2 hete kaptam egyet mer lejárt a régi account om.. ez már régen is free cucc volt.. próbálkozz úgy servert csinálni hellen sztem 30perc alatt kapsz... bár már biztos rájöttél

Kowalsky#2903

(#1979) Djuree


Djuree
félisten

éljen a világ legjobb gaméja!!!!

az 1-et is toltam vagy 5 évig meg ezt is :Y

egyszerűen nem lehet megunni, de mostmár kéne az a 3....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1980) bolcsodal válasza sumdudum (#1978) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nos csak ez hiányzott a készlethez, és csak kapzsi ombrékkal találkoztam eddig. Mind1 megvan már. Ez a full disciple set nem is rossz... :)

They drew first blood....

(#1981) eldiablo válasza R3ĐßuŁŁ (#1960) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

''Immortal king sett szvsz egy szar....... ''

Tuti nem a legjobb,de hogy sz*r az erős tulzás.BNeten össze tradeltem az egész settet :) Plussz egy kis finomság ;)
Képek:

Armor:[link]
Belt: [link]
Boots: [link]
Gauntlets: [link]
Hammer: [link]
Helm: [link]
Torch: [link]

Különben meg a rúnaszavas cuccok a leg durvábbak! ENIGMA stb...

[Szerkesztve]

(#1982) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Single playerben /players 8-al megnőnek a dobási esélyek?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1983) frame>24 válasza Ry0K3N (#1982) üzenetére


frame>24
addikt

szerintem a dobási esélyekre orvosság az ist rúna. meg topaz.(+ megfelelő magic find cucc)
single-ben a legszarabbak a chance-ek, 8 playernél meg kµrva erősek a szörnyek (''diablo's minions grow stronger'')
De: boss run-nál Sáska(Mefisztó) dob legjobban+meglepő módon lost cityben dark elder.(asszem így hívják)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1984) bolcsodal válasza frame>24 (#1983) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az ''elejtett'' szörny szintje és a te szinted is befolyásolja a cucchullás esélyeit, plusz a megfelelő mennyiségű Magic Finding. Általánosságban elmondható, hogy minél nagyobb a (szörnyszint-te szinted) + magic finding annál nagyobb eséllyel hullik valami használható.

itt néhány hasznos infó magic finding esetében:

[link]

[link]

Van néhány game area, ami a legmagasabb szintű szörnyeket tartalmazza a játékban. Pl a The Pit nevű a Tamoe Highland-on. Itt nagyon megéri kalandozni, mivel itt egy fallen is lvl85-ös megfelelő magic finding-al egész jó cuccok hullanak (pl nekem Naty armor egy síma fallen-ből).

És persze van néhány monszta, amit érdemes hasítgatni a főgonoszokon kívül pl. Pindleskin Nilatak templomának bejáratánál. Senk actV-ben, travincial stb....

They drew first blood....

(#1985) frame>24 válasza bolcsodal (#1984) üzenetére


frame>24
addikt

magic find még:

úgy tapasztaltuk, h azokon a helyeken jönnek be jó drop-ok, (persze naaagy ''better chance'' %-kal), ahol rövid idő alatt hatlamas mennyiségű szörnyet lehet hentelni. Ilyenek pl. bishibosh minionjai és hasonló shaman-fallen csoportok (pl. ACT I. ''füves'' részei) vagy (ahol én többx nagy szerencsével jártam): Flayer jungle, ott szintén dögivel ömlenek a kis gecók.
Persze ez nem más, mint statisztika: sok kill/min.
Érdekesség: minnél rövidebb idő alatt tucc kinyírni akárkit, de főleg 1 boss-t, annál valószínűbb, hogy unique-ot dob. Ez egyértelműen bizonyítható.
Fenti dolgok leginkább hell fokozaton érvényesülnek :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1986) titin válasza frame>24 (#1985) üzenetére


titin
csendes tag

Hmm

Igen, igen ez mind igaz, de a tapasztalat azt mutatja, hogy otthon single modeban legfeljebb az act végi főszörnyek adnak jó droppot! Telt el már úgy nyár, hogy naponta min 5x leöltem Pindleskin-t nightmare-en és semmi! Pedig állítólag Ő dobja a Grandfather-t! [link] ;]
Nekem eddig a legjobb cuccok még mindig sima questezés közben estek valami utolsó minionból. És mi van a set itemekkel? Van olyan ember aki összegyűjtött akár csak egy magasabb szintű set-et tiszta single modeban? :(

Szerintem a MF-nak csak a battle.net-en van értelme.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Why have I been summoned?

(#1987) frame>24 válasza titin (#1986) üzenetére


frame>24
addikt

hehh,szevasz te shenky.... :))

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1988) titin válasza frame>24 (#1987) üzenetére


titin
csendes tag

Ezt kapd ki!
Level 5-ös paladin. Uniqe clubbot dobott neki egy Falen a Stony Fielden!

Hiába, ahogy Vudu mesterünk mondaná: áldott karakter! :DDD

Kérdés: A poison exlosion miért lvl 30-as skill, ha nightmare-től szinte mindenki immune to poison?

Necro sucks!

Why have I been summoned?

(#1989) frame>24 válasza titin (#1988) üzenetére


frame>24
addikt

nightmare-től még csak az undead-ek immunok pojzon-ra, igaz belőlük is elég sok van az 5 act alatt...
poison nova a lvl 30 -as skill :) , de necro így is szar...
magic-kel bedig hell-en szarsz be...
Jah, Pala-t sokan szeretik itt is, de fingom nincs, ennyi idő után mit érdemes kezdeni...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1990) R3ĐßuŁŁ válasza titin (#1988) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az nagyon nagy makk volt szvsz:D Ismerősömnek egy perfect gyémántot dobott ki a Brutal Groundon egy szörny:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1991) R3ĐßuŁŁ válasza eldiablo (#1981) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ezzel a settel nem érsz sokat hell-en:D :P Most melyik karival tolod?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1992) bolcsodal válasza frame>24 (#1989) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én kevés immune to magic szörnytípust ismerek: Act2-ben a mérgező élőholtak (Plague Bearer) meg a feltámasztó Ancient Horadrim-ek ez nem túl sok ahoz képes, hogy az elementál immunitás milyen gyakori hell fokozatban.

They drew first blood....

(#1993) bolcsodal válasza R3ĐßuŁŁ (#1991) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nézőpont kérdése. Nekem a legkevesebb problémám a barbárral volt hell fokozatban (full IK-val szigorúan).

They drew first blood....

(#1994) eldiablo válasza R3ĐßuŁŁ (#1991) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hellen 87.szinten világon semmi gondom nincs,csak az Iron Maidennel :W.Elnyomom az üvöltéseket és hullianak mint a legyek :)) Most van egy Frenzis Barbárom is nLadderen.Egyszer próbálj ki egy ENIGMA rúnaszavas vértet.Majd dobok fel egy shootot ;)
BNeten játszol vagy SP-ben?

(#1995) R3ĐßuŁŁ válasza eldiablo (#1994) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Inkább single-ben nyomom:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1996) R3ĐßuŁŁ válasza bolcsodal (#1993) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekem meg palával nem volt sok bajom. De mondjuk ez hülyeség,hogy semmi gond. Mindegyik karival kell szenvedni hellen:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1997) Ry0K3N válasza bolcsodal (#1992) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

nem tudom mennyira nagy szám de én nagyon meglepődtem mikor egy Phisical Immune-al futottam össze Normal! Act 3 ban o_0

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1998) R3ĐßuŁŁ válasza Ry0K3N (#1997) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hát igen:D Kis bökkenő:D Hellen sok a phisical immunis szörny annál a barbár szart se ér..... :) Hell mindenkivel nehéz:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1999) bolcsodal válasza R3ĐßuŁŁ (#1998) üzenetére


bolcsodal
addikt

A physical immun szörnyekre találták ki a frenzy-t és a berserk-et (full dmg converted to Magic dmg). igazán csak a phys immun + mana burn szörnyek fognak meg. Mellesleg az IK set ad annyi elementálsebzést, amennyivel lehet fektetni hasonlóakat is. Lassan, de berserk nélkül is elhullanak.

Nopersze phys immun+magic immun az télleg szívás. Ilyet mellesleg még nem láttam 1,11-ben. Régebben 1,10-ben a Dark Elder volt ilyen jó eséllyel....futottam.

They drew first blood....

(#2000) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A 73. szintü Frenzys barbárommal röhögve darálok hellen egy rúnaszavas baltával meg egy Uniqe baltával.Csak a rohadt Iron Maidennel szoktam szívni.

Az IK-s barbommal meg elindulok WW-el és pár másodperc alatt csinálok egy hegynyi tetemet HELLen. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.