Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) mr.ki válasza CactuS (#1050) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Szerintem 1 pont nova, 1 pont bolt. Szerk.: Felváltva rakosgasd a pontokat

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1052) CactuS válasza mr.ki (#1051) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ok,még 1 kérdés:Az energy shieldet mennyire érdemes felhúzni? /ugye 1 ideig 5%kal nő aztán már csak 3mal/ Akkor,ha Ice mage leszek,akkor 1 pont Pont,1 pont Nova,1 pont Ice mastery,1 pont shield?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1053) mr.ki válasza CactuS (#1052) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Én csak a rendszert ismerem, de sorciban nem vagyok még ennyire jártas (1.10 óta még egyet sem csináltam), inkább kérdezd Integra-t v. c4-eXp-et.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1054) D4v3 válasza mr.ki (#1047) üzenetére


D4v3
őstag

Nekem jól jönne egy ilyen :) Meg sok más is... lvl 75vagyok 200mfem van és oly mértékében gyenge vagyok fegyver ügyileg (500dmg elég siralmas) :(
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ha a második 2 fegyverslotba teszek mf fegyót (ali baba) akkor az beleszámít? Egyébként mit érdemes beletenni ik satyiba meg ali babába (mindkettő 2 socketes) ?

(#1055) HolloW válasza D4v3 (#1054) üzenetére


HolloW
senior tag

Ali ba 2 Istet, Ik satyiba 2 p topázt.

STEAM - KOBRA KAI!

(#1056) TiMoN


TiMoN
senior tag

Hali all!
Na mostmá komolyan el szeretnék kezdeni 1 karit a bneten, de 1edül nincs sok kedvem kinek lenne kedve majd kicsit segitkezni? ... :)
Jelenleg van egy 6lvl-es sorcom... :) komoly... még majd 1 ama kell és kész :) és má örömmel is jáccok... csak az eleje ne lenne olyan lassu :( Jajj és nemteccik hogy nem lehet MH-t használni... :(
ki mikor ér rá? ... Acc: timon-hun

-TiMoN-

(#1057) D4v3 válasza HolloW (#1055) üzenetére


D4v3
őstag

P topáz megvan, de 2 Ist nehéz lesz...
Egyébként, hogy kéne barbárt fejleszteni jól? Most úgy néz ki, hogy bo 20, ww 20, shout 20, mastery 20, még ugye fog maradni 20 (a többi 12 közül néhány kell a wwhez és marad pár). Iron skin vagy natural kéne? Energyre nem raktam egy pontot sem, vitality 170 körül van, str 160-170 dexterity pedig 130 körül. Ez így jó lesz?

(#1058) mr.ki válasza D4v3 (#1054) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Megtartom neked, de kellene cserébe egy 4 lyukas pajzs, ha lehet minél magasabb védelemmel:).Szerk.:helyesírás

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1059) mr.ki


mr.ki
aktív tag

+2 summoning skill-t adó amulett kell valakinek? (druidának)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1060) HolloW válasza mr.ki (#1058) üzenetére


HolloW
senior tag

Hellen egy Troll's Nestet vagy Blade Barrirt, Monarchot socketeltess és lám socketes mind ;]

Fogadok már elcsináltad :DDD

STEAM - KOBRA KAI!

(#1061) D4v3 válasza mr.ki (#1058) üzenetére


D4v3
őstag

Utánanézek :D

(#1062) HolloW válasza HolloW (#1060) üzenetére


HolloW
senior tag

kihagytam, hogy 4...

STEAM - KOBRA KAI!

(#1063) mr.ki válasza HolloW (#1060) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Oksi, de tutommal a lukasztott cuccokba nem illenek a rúnaszavak. Vagy rosszul tudom?
Egyébként még csak act 2 elején járok.
Egy fokozaton sem használtam ki a lukasztást.

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1064) HolloW


HolloW
senior tag

Esett egy Mara !! :))

Mara's Kaleidoscope
Amulet


Required Level: 67
+2 To All Skill Levels
All Resistances +25
+5 To All Attributes

STEAM - KOBRA KAI!

(#1065) Integra válasza HolloW (#1064) üzenetére


Integra
titán

gratula!!!:)
hol dobta?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1066) CactuS válasza Integra (#1065) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia Integra!
dobtam 1 mailt neked,kéne 1 kis help.Olvasd majd el létszi! köfi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1067) mr.ki válasza HolloW (#1064) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ezt egyszer egyszemélyes játékban megtaláltam. Ennél nem kell jobb amulett.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1068) Integra válasza CactuS (#1066) üzenetére


Integra
titán

megkaptam
nekem lightningos sorcom van, kifejezetten erre az egy skillre gyúrtam, illetve ennek kiegészítő skilljeit fejlesztem, semmi mást.
illetve minden máson ami szükséges 1 pont van, így az energy shielden is
str 90
dex 25
life 200
mana 175 körül asszem
most 76lvl-nél vagyok, de hellben ez még édeskevés, mivel kb semmi plusz skilles cuccom nincsen, a resistjeimről nem is beszélve:)
damage most így csupaszon 5700 körül van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1069) HolloW válasza Integra (#1065) üzenetére


HolloW
senior tag

Mefi dobta hellen :)

mr.ki : Így van

STEAM - KOBRA KAI!

(#1070) CactuS válasza Integra (#1068) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én találtam lan partyn olyan botot,ami adott +1 skillt mindenemhez /1 kezes/ meg pár mannás gyűrűt /+40 mana kb mind1ik/.Erőre én nem raktam sokat,mert azokat a demon-os cuccokat használom,igy nem kell sok.Energy shieldet te nem használsz?

Szerk:A Cold Mastery-t érdemes fejleszteni?

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1071) mr.ki válasza HolloW (#1069) üzenetére


mr.ki
aktív tag

''Így van''
Az amulett:) v. a pajzsos kérdésem:) . Esetleg mindkettő:))

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1072) CactuS válasza CactuS (#1070) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Cold Mastery-t azérd kérdezem,mert ugye a másik 2őnél a varázslat erejét növeli,de a cold meg az ''átütőerőt'',ha jól forditittam.Hogy is van ez? :S

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1073) mr.ki válasza CactuS (#1072) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Az ellenfél fagyással szembeni védelme gyengül. Ha battle,net-en játszol, akkor szerintem nem nagyon szükséges (pl.: egy nekro lower resist átka csodákra képes, esetenként az immunitást is leveszi az ellenről) , bár pár pontot megérhet.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1074) CactuS válasza mr.ki (#1073) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Főként LANon játszom,battleneten nem nagyon,talán majd 1x.Inkább a jó kis hálópartys kari a cél.Szóval akkor hanyagolható:D Bár lehet,hogy átpártolok Lightinga,vagy firere.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1075) mr.ki válasza CactuS (#1074) üzenetére


mr.ki
aktív tag

A cold mastery-t aszerint fejleszd, hogy milyen karakterek vannak melletted.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1076) Integra válasza HolloW (#1069) üzenetére


Integra
titán

durva, egyedül gyenge vagyok még runozni...:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1077) CactuS válasza Integra (#1076) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bocsi,ez nagyon láma lesz,de mi az a runeozás? :)
/A tűz a legersebb,aztán a villám,aztán az Ice mage?/
Kezdek elbizonytalanodni,hogy maradjak e ice mage,vagy váltsak.
/Amúgy 1 paladin,1 barbár,és a Nekro társaságában szoiktam nyomulni/

Azokat ez emlegetett kulcsokat mikor kapom meg,amivel az überbossokhoz mehgetek? /Uh,és a Tehenekhez hogy juthatok be? Bocsi a sok kérdésért csak már régen játszottam,és sokat felejtettem :D /

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1078) TiMoN


TiMoN
senior tag

nincs valakinek kedve xp-zni?:)
trisrun, utánna meg tombrunk kéne :)

-TiMoN-

(#1079) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Visszaolvasgattam 1 kicsit,és valamit nem értek,vagy csak félreolvastam: az energy shieldet,és a mana regenerációt senki nem fejleszti? Vagy maxs csak 1 skill ponttal? Miért? Nekem 14 skillpont volt rajta,és elég jól nyomult,mert nehgezen fogyott ki a manából a srác.

/Mindenki HPre gyúr a varázslónál? Nekem a HPm az alap volt,ésn manára meg erőre raktam valamennyit,semmi másra./

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1080) mr.ki válasza CactuS (#1079) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Mert mindenki az Insight rúnaszót használja v. valami hasonló dolgot használ.(megvolt a rúnaszó volt is egy polearm-om, de találtam helyette egy nagyobbat sebző nem polearm-ot. Persze elfelejtettem megnézni, hogy még mibe jó a rúnaszó:( és Murphy törvénye érvényesült. Lett is ám káromkodás)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1081) CactuS válasza mr.ki (#1080) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hol találok runaszó listát? Gondolom az a rúnaszó valami izom manaregeneráció lehet :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1082) mr.ki válasza CactuS (#1081) üzenetére


mr.ki
aktív tag

1. google/blizzard oldal
2. igen

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1083) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Game:phhun
password:hun
Jertek

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1084) HolloW válasza Integra (#1076) üzenetére


HolloW
senior tag

Én se egyedül, nyomom .) Félreérthető vóótam :D

STEAM - KOBRA KAI!

(#1085) CactuS válasza HolloW (#1084) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

mit csináltok? :B

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1086) HolloW válasza CactuS (#1085) üzenetére


HolloW
senior tag

Hát én most c4 -el hf karikat gyartottam, de amúgy most semmit :)

STEAM - KOBRA KAI!

(#1087) Integra válasza CactuS (#1085) üzenetére


Integra
titán

megjött az új gamestar, és a dvd-n a the longest journey van fent teljes játéknak és mivel kalandjáték buzi vagyok, ezért most azt püfölöm épp, már chapter 2-ben vagyok:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1088) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Uf,skacok asszem kicsit láma vagyok ehhez :D.Integrát még értettem,de mi az a hF kari?

Akkor szerintetek nem érdemes skillt rakni az Energy shieldre,és a Mana regenerationre? Inkább próbáljak majd meg Lan party alatt runákat találni?
tudtok 1 olyan helyet ahol le van irva ,hogy hogy lehet a tehenes helyre eljztni? Meg az über bossokhoz? Vagy meg tudjátok nekem mondani?

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1089) mr.ki válasza CactuS (#1088) üzenetére


mr.ki
aktív tag

A boci egyszerű. Végignyomod az adott fokozatot és azon a szinten 1. act falujában lehet megnyitni Wirt lábával és portálkönyv segítségével.
Überbossokról olvashatsz az elejétől kezdve.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1090) Re-Tech válasza HolloW (#1062) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Qrva nehéz lehet megjegyezni (miután már én legalább 1x elmondtam itt), hogy normál pajzsok közül 4 socketes csak Monarch, Aegis és Ward lehet.[U/]

[Szerkesztve]

(#1091) HolloW válasza Re-Tech (#1090) üzenetére


HolloW
senior tag

S I R, Y E S S I R !!!

[kép]

[Szerkesztve]

STEAM - KOBRA KAI!

(#1092) HolloW válasza Re-Tech (#1090) üzenetére


HolloW
senior tag

Amúgy ez levan írva valahova, Mr. SZIGOR ?! :U

STEAM - KOBRA KAI!

(#1093) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok,de hogy kell kirakni az ''Insight''-ot? Kerestem a Neten Runeword-öt,de abban sem találtam meg.Help pls...Valami jó kis manareges Rúnás képlet kéne,lehetőleg kevésbé ritka rúnákból.Előre is nagyon köszi

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1094) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Eh még 1 uccsó kérdés: Most kezdtem újra a karimat.Mind mondtam főleg multiban LANon fogok nyomulni 1 paladin,1 nekro,és 1 barbár társaságában. Maradjak Ice,vagy jobban járok a lightinggal?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1095) HolloW


HolloW
senior tag

Bővebben: link

Ehhe :))

STEAM - KOBRA KAI!

(#1096) HolloW válasza CactuS (#1093) üzenetére


HolloW
senior tag

Insight = Ral Tir Tal Sol

Only Polearm

Lehetőleg ethes Colossus Voulge-be rakd, elég ritka ha nincs ethes jó a sima is.

Eth = Etheral

STEAM - KOBRA KAI!

(#1097) HolloW válasza CactuS (#1094) üzenetére


HolloW
senior tag

Ice sztem tökéletes, amit nem birsz lezúzni akkor jön a pala és takarít :)

STEAM - KOBRA KAI!

(#1098) CactuS válasza HolloW (#1096) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagyon köszönöm!

Akkor marad az Ice :D Tényleg ha online szeretnék 1x majd játszani,akkor ott teljesen új karit kell csinálnom,igaz? Tehát nem használhatom majd ezt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1099) CactuS válasza CactuS (#1098) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk azt néztem,hogy annyira nincs is elb*szva a skillezése a mágusomnak. Leszámitva,hogy van 14 skill a Manaregen :D /a statpontok:Strength 48,Dex 25,Hp 10, Mana 241/ Mivel én csak a manara raktam ezért a manashieldem +7es+ van +1 skill botom,igy már 55%ot a manaból von le. Furcsa,hogy a frozen orb cak az alap jég lövésből kap bónuszt :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1100) HolloW válasza CactuS (#1098) üzenetére


HolloW
senior tag

Új karit kell csinálnod.

STEAM - KOBRA KAI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.