Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) penene


penene
őstag

Sziasztok, játszik még vki D2vel??


Én most azon vagyok, hogy újrakezdjem, persze lightosabban, mint anno (inkább élvezet, mint egésznap rúnakari + MF:D), és közösségben jobb lenne, egyedül uncsi lenne. :D

Látom itt az új patch, szupi. :D

(#1302) penene


penene
őstag

van 1.11hez vmi tuti bnetes MH, és noCD patch??

1.10hez volt nekem, de ez már újabb patch.

az MH igényem egyértelmű, a másik meg hogy ne pörögjön a CD...

mindez Bnetre, de bneten kívülre is érdekel a dolog! (ha bnetre nem lenne ilyen)

Nem szeretnék bant, szal ha nincs normális mh bnetre, akkor mind1.

noCD viszont kéne. :D

(#1303) mayerlaci válasza penene (#1301) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Runakariban bennelennnek.

(#1304) penene válasza mayerlaci (#1303) üzenetére


penene
őstag

van mhd, amit nem szűr a bnet, vagy neki legális, szal nem bünteti?

(#1305) sumdudum válasza penene (#1304) üzenetére


sumdudum
tag

http://newd2event.net/index.php?id=hacks/hacks itt van ám ojan... a Sting's mh tuti müxik csak minden act nál alt+tab ot kell nyomni...:( jahh és csak a Reveal Map funkciót használjátok mert ha installáltok valamilyen plugint akkor bukta van és cd key ban..:)
óhh és ha valaki tud valamijen működő mephi bot-ot akkor szólhatnátok..;) thx

jah a többi mh ról nemtok nyilatkozni nem próbáltam és nemis hallottam eddig senkiről aki használná őket.. ezta Sting mh-t pedig már karácsony óta használom..;)

[Szerkesztve]

Kowalsky#2903

(#1306) penene válasza sumdudum (#1305) üzenetére


penene
őstag

hm, kösz! :D

Hm, Mefibotnál nem lenne CD key bukta ? ;]

(#1307) mayerlaci válasza penene (#1304) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Van és nem kell minden actnél inditani.

(#1308) penene válasza mayerlaci (#1307) üzenetére


penene
őstag

priviben írhatnál róla dolgokat.

link, stb...

köszi! :)

(#1309) sumdudum válasza mayerlaci (#1307) üzenetére


sumdudum
tag

hmm... erről nekem is írhatnál priviben..;) meg egy mephibotról is ha van..:) jahh azt is írd meg hogy mijóta használod..

[Szerkesztve]

Kowalsky#2903

(#1310) mayerlaci válasza sumdudum (#1309) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Adj msn-t:)

(#1311) sumdudum


sumdudum
tag

ha valaki esetleg eltudná magyarázni, hogy a d2jsp-ben hogy kell beállítani a karaktert azt megköszönném..;) privi plz..;)

Kowalsky#2903

(#1312) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Van botom szivesen futtatom más karijával ha valaki akar szoljon.

(#1313) sumdudum válasza sumdudum (#1311) üzenetére


sumdudum
tag

a probléma megoldódott egykis utánna nézés után..:)

Kowalsky#2903

(#1314) Padawan33


Padawan33
tag

Sziasztok.

Nyomja még valaki a D2-t?
Megmondhatná hogy miért van az hogy kidob a gép rare,meg set itemeket mondjuk Baal-nál,néha uniqueot is,majd mikor legközelebb load és megint legyikom Baalt,csak néhány szegényes magic -et ad,Esetleg rare-t.Már nem először csinálja,olvastam hogy mi alapján generálja a cuccokat,de hogy van alkalom hogy sznte semmit nem ad csak 1-2 gagyi magicet?

Az Erő legyen veletek!

(#1315) sumdudum válasza Padawan33 (#1314) üzenetére


sumdudum
tag

persze hogy nem mindig ugyanazt dobja a monszta.. ezér vannak szegények és gazdagok..:) a tárgyakat pedig véletlenszerűen dobja, így nem mindig esik jó cucc, ezt előtudod segíteni a Magic Find-al... amúgy 399től nem javaslok több mf-t...

Kowalsky#2903

(#1316) went@r


went@r
csendes tag

Mindenkinek ajánlom figyelmébe a következő oldalakat.

[link] tradeforum
[link] jelenleg is aktiv magyar d2-es társadalom oldala sok infóval és forummal
[link] itt van a válasz a leggtöbb kérdésre (mf, überek, cuccok, rw-k, minden aki elengedhetetlen egy kezdő játékos számára)

Ha vkinek esetleg mh vagy jspbot kell az nyugodtan szóljon, küldök(felelősséget nem vállalok ban miatt, annyit mondok h énis ezeket használtam 1hónappal ezelőttig és nem volt problémám)

Kérdésekre szivesen válaszolok, ha van időm.

Gamet abbahagytam 1hónapja, de előtte 6évig nyomtan szal vmi fogalmam van dió világáról.

Freet nem adok! :D

[Szerkesztve]

(#1317) Padawan33 válasza sumdudum (#1315) üzenetére


Padawan33
tag

... amúgy 399től nem javaslok több mf-t...

ezt kifejtené bővebben kolléga? :R

Az Erő legyen veletek!

(#1318) Lengyi válasza Padawan33 (#1317) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Én is így hallottam. Ott próbálkoztam a 700 körüli mf-emmel és nemsokminden :( Elvileg 92+ kari és 300 körüli mf és megy a bugozás pindleskineknél ;)

(#1319) Padawan33 válasza Lengyi (#1318) üzenetére


Padawan33
tag

Bakker 3* végigtoltam de mintha kínaiul beszélnétek... :O
mi az az mf?
''Elvileg 92+ kari és 300 körüli mf és megy a bugozás pindleskineknél ''
Ez szép volt de sajna nem érteni mit akarni mondani nekem :F
Bocs hogy ilyen hülye vagyok hozzá. :R

Az Erő legyen veletek!

(#1320) Padawan33


Padawan33
tag

Amúgy nekem az 1.10 van fent.
Keményebb lesz ha 1.11-el nyomom? :F

Az Erő legyen veletek!

(#1321) Lengyi válasza Padawan33 (#1319) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Én sem értettem elöször miről van szó. MF, azaz Magic Find (minél nagyobb annál nagyobb a valószínűsége, hogy értékes cuccokat találj). Bugot nem részletezném :) pindleskin pedig 5. világban mikor megkér a csaj, hogy menj le nihtalak vagy hogy hívják templomába és ott azok a kis csontik a bejáratnál.

(#1322) Padawan33 válasza Lengyi (#1321) üzenetére


Padawan33
tag

Aha. MF=X százalék better chance of getting magic item.Jól mondom?
Egyébként van esély arra hogy nightmaire-en elite uniquet-et dobjon?
Vagy csak hell-en?Gondolom mindíg olyan tárgyat dob a monszta amit azért viselni is tudsz,vagy nemsokára.Ne kelljen várni vagy 25 szintlépést.De ha viszont 25 szintel magasabb a karim,akkor magasabb értékeket rendel a tárgyhoz?

Az Erő legyen veletek!

(#1323) sumdudum válasza Padawan33 (#1322) üzenetére


sumdudum
tag

igen jól mondod^^ nájtméren elite unuqe hmmm nemigazán talán baal de kétlem, inkább exceptional uniqe-ot dobnak...:) inkább csak hellen dobnak elitest..:) a monszta mindig a te szintedtől kissebb szintű tárgyat dob, ha pedig 25szintel magasabb vagy akkor meg általában jobb tárgyakat dob, a tárgyak értéke nem függ a szintedtől..:) a 399mf-et pedig azért mondtam mert az még éppen benne van a 300-400 közötti breakpoint ba így 300%al is ugyanannyi esélyed van találni uniqe ot mint 399el..:) szvsz single playerben nem érdemes mf-elni hanem inkább karakter editor és ott beilleszteni pár itemet, mert pölö battlenet-en ha nem kell a cucc de eltod adni (márpedig álltalában nemkell) akkor máris közelebb vagy ahhoz az árhoz amiből megtod venni azta cumót ami neked kellene..:)

óhh és nekem 750mf-el kábé 5óra alatt dobott egy valamire való itemet(olyan lem-pul értékűt)... 324el pedig havernaknak ijen van hogy 5óra két zaka, vagy két soj, megijesmi finomságok.. egy hét alatt összehozott egy enigmát nékem aminek az árával még mindég lógok neki..^^

[Szerkesztve]

Kowalsky#2903

(#1324) Padawan33 válasza sumdudum (#1323) üzenetére


Padawan33
tag

Ez durva...ja a karakter editor nem játszik.Nem szoktam csalni.Egyszer csináltam egy 99 level sorcit mert nem bírtam az Act3-ban a Council members-ekkel.Végigtoltam úgy a játékot hogy Diabló lefeküdt egy forzen orb-tól. :F
Nem volt kihívás,azóta csináltam egy új karit és azzal tolom.Már 56 szintű és jó vele játszani,mert látom ahogy fejlődik.Írtok így is mint állat,nightmaire-en azért 1-2 monszta szivat egy kicsit de már Act3 és jól megy.Szvsz sokkal jobb úgy tolni hogy Fair Play.
:DDD

Az Erő legyen veletek!

(#1325) bolcsodal válasza Padawan33 (#1322) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nekem egyszer úgy dobott Aldurs Rythm-et egy fallen, hogy 4 szint múlva tudtam csak használni..8-)

They drew first blood....

(#1326) Gtxtt


Gtxtt
tag

Hello!
Van 86. szintű non-ladder necro karim.Már elég régóta próbálom megszerezni a trang-oul szettet de még mindig hiányzik a sisak és az öv.Ha valakinek van akkor légyszíves írjon.
Köszönöm.
ui:lesz valamikor prohardveres game? :))



[Szerkesztve]

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#1327) mayerlaci válasza Gtxtt (#1326) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Az nagyon jó lenne szerintem is egy game.

(#1328) Gtxtt válasza mayerlaci (#1327) üzenetére


Gtxtt
tag

Tényleg jó lenne de legalább 4 ember kéne.Mivel vizsgaidőszak van,így nem biztos,hogy sikerül összehozni. :F

[Szerkesztve]

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#1329) bolcsodal válasza Gtxtt (#1328) üzenetére


bolcsodal
addikt

Rám számíthattok, csak szóljatok. Egy 76-os Avengerrel jövök...8-) Sajna ladder...de maj látjuk.

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#1330) mayerlaci válasza bolcsodal (#1329) üzenetére


mayerlaci
senior tag

enyém is ladder full assasin lvl 92 eni hoto bul cathos ani cta6 stb:)

(#1331) S_E_R_I válasza mayerlaci (#1330) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Ahogy igy olvasgadtam a dolgokat ujra el fogom kezdeni vinni. :C
(tudnátok nekem egy magyarositást belinkelni)Thx :R

(#1332) S_E_R_I válasza S_E_R_I (#1331) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Probléma megoldva!

(#1333) sumdudum


sumdudum
tag

prohardveres gaméba benne vagyok^^ de szigorúan csak ladderben..:) csak szóljatok hogy mikor és milesz a game neve, meghogy új karival toljuk e é e vagy magas karival..:)

jahh és bármikor ráérek kivéve napközben mert akkor alszok..^^

[Szerkesztve]

Kowalsky#2903

(#1334) Gtxtt


Gtxtt
tag

Hello!
Ma este 7-kor kreálok non-ladderben:prohardver//prohardver
Van 86. szintű non-ladder necro és egy 82. szintű druida karim.Hiányzik a trang sisak és az öv illetve az aldur páncél és csizma.Ha valakinek van kedve (és a felsorolt cuccok közül bármelyik ;] ),akkor jöjjön.

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#1335) Elrond


Elrond
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki 1 linket adni,hogy hol lehet megnézni a szetteket,mert nem tudom mit érdemes gyűjtenem!

Köszi

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#1336) Elrond


Elrond
senior tag

Na megtaláltam hátha másnak is új még:
[link]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#1337) bolcsodal válasza Elrond (#1336) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szerintem ez a legjobb.

[link]

They drew first blood....

(#1338) Elrond válasza bolcsodal (#1337) üzenetére


Elrond
senior tag

Valóban :R

Egyébként ez az MF dolog még nem világos teljesen, csak sejtésem van róla....

[Szerkesztve]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#1339) Padawan33 válasza Elrond (#1338) üzenetére


Padawan33
tag

(#1322)-n van a válasz a kérdésedre.

Az Erő legyen veletek!

(#1340) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Valaki pls segítsen. Haverommal elkezdünk hf-karizni végülis ez lényegtelen. Aki tud ajánljon egy működő biztonságos d2loadert nocdcracket. Valamint kipróbálnám milyen ez a botolás, mert nem akarom elhinni. Feltettem az MMbot 5.24et asszem, megcsinálja a szervert stb csak nem megy tovább. Aki ért hozzá és használja (vesse le magát a hídról és ajánlja fel legálisan jáccóknak a cd--kulcsát) de előbb írjon nekem :))

(#1341) Lengyi válasza Lengyi (#1340) üzenetére


Lengyi
aktív tag

UP!

(#1342) Elrond válasza Padawan33 (#1339) üzenetére


Elrond
senior tag

Köszi

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#1343) sumdudum válasza Lengyi (#1340) üzenetére


sumdudum
tag

nocdcracket nemtok mondani én csak simán feltettem cdképbe azt arról fut.. állítólag az MMbot eléggé gagyi folyton van valami baja asszongyák inkább d2jsp.. ehhez pedig itt egy beállítás: http://www.edgeofnowhere.cc/viewtopic.php?t=310594 (aza fránya jó szívem..:) jahh a Skip to BattleNet funkciót NE kapcsoljátok be mert akkor ban..:) további kellemeset..^^

Kowalsky#2903

(#1344) Lengyi válasza sumdudum (#1343) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Hali köszike azóta hallottam, hogy d2jsp az igazi. Csak hát fizetős crackeltből meg csak 1.10hez találtam.

(#1345) sumdudum válasza Lengyi (#1344) üzenetére


sumdudum
tag

a cím amit az 1343as hozzászólásomban írtam eza : www.edgeofnowhere satöbbisatöbbi, a mostani 1.11b hez van és nem kell érte fizetni, igaz hogy trial de nem jár le soha..:)

Kowalsky#2903

(#1346) Lengyi válasza sumdudum (#1345) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Jah azt hittem 3 nap aztán vége:)

(#1347) SLYM


SLYM
veterán

most vittem végig paladinnal a game-et. ha normalon kiakasztom ördögűző leszek, ha nightmare-en akkor kegyúr, ha hellen akkor angyal. el tudná valaki mondanki a többi karakter szintenrénti rangját?

(#1348) SLYM


SLYM
veterán

ismeritek ezt a patch-et? [link]

(#1349) bolcsodal válasza SLYM (#1348) üzenetére


bolcsodal
addikt

Komolynak tűnik, sok a szívemnek kedves változtatás, de vajon BNetezni lehet-e vele??? :F

They drew first blood....

(#1350) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nem, nem lehet bnetezni vele. De egészen érdekes, ha esetleg megunom az eredeti LoD-ot, és szeretném, ha Mondjuk Baal-nak concentration aurája legyen, vagy Wichdoctor Endugunak Thorns..és minden dupla durván/duplán sebezzen, akkor majd megpróbálom.
Addig, maradok a BNet-nél. ;) Mellesleg az 1.11-es patch-el nem kompatibils.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

They drew first blood....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.