Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) SLYM válasza bolcsodal (#1699) üzenetére


SLYM
veterán

ezt már sokan mondták......... lehet, hogy van benne alami :U

(#1702) SLYM válasza SLYM (#1700) üzenetére


SLYM
veterán

eszembe jutott egy új. 50% esély nyílt sebre.

(#1703) Ras válasza SLYM (#1700) üzenetére


Ras
tag

30 a mágikus sebzés csökkenése a sol runanak ? ahh az nem lehet :) ,mer csak 7 a mágikus sebzés csökkenése

(#1704) M@UL


M@UL
tag

:DDD :DD beindult a topik :DD :DDD ezaz

ÜDV: M@UL

(#1705) toto113 válasza SLYM (#1700) üzenetére


toto113
csendes tag

Na ha jól sejtem a megsemmisíti a célpont védelmét ignore target defense lenne, az pedig azt csinálja, hogy maximális találati esélyt biztosít a normál ellenfelek ellen. Viszont főnökök ellen nem működik(pl diablo, andariel) valamint a normál szörnyek boss változatai ellen sem.
A sol rúna mint írták 7-tel csökkenti a bevitt sebzés fizikai részét, tehát a mágikust és az elementális(tűz, villám, stb.) nem csökkenti. A mágikus sebzést a mal rúna csökkenti 7-tel.Egyébként igen erre a tulajdonságra nincs limit, tehát azért lehet igen durva dolgokat alkotni ebben az irányban. pl: összecuccol az ember ebből 120 egységnyit az azért elég komoly lesz, nehezen fognak kiütni. Csak macerás összeállítani.
A defense csak az szörny esélyét befolyásolja, hogy megüssön. A 75% blokkolást nem befolyásolja azt csak a pajzs és a dexterity(ügyesség azt hiszem) tulajdonsága a karakternek.Sebzést sajnos nem csökkenti. Ennek ellenére igen király dolog, ha csak 5% az esély arra, hogy megüssenek és mellé esetleg még van 75% blokkolásod az azért már elég durva. Beállhatsz a szörnyek közzé elég nehéz dolguk lesz. :D

Egyébként örülök, hogy még sokan nyomulnak a játékkal, én már a kezdetek óta játszok vele, valahogy nehéz megunni még mindig van benne kihívás :)

[Szerkesztve]

(#1706) toto113 válasza SLYM (#1702) üzenetére


toto113
csendes tag

Esély a nyílt sebzésre. Na ez egy trükkös tulajdonság. Ekkor a szörny elkezd vérezni folyamatosan veszít az életéből 8 másodpercen keresztül. Azt, hogy mennyit arra a karaktered szintjétől függ minél nagyobb annál többet veszít a szörny. pl. 10-es szintű karakternél 11.8 a sebzése másodpercenként azaz 94.5 a teljes 8 másodperc alatt. 70-es szintű karakternél viszont 178.8 másodpercenként összesen 1430 körül. Bonyolult, de szokták ajánlani nagy főnökök ellen akiknek sok az életük pl Diablo, Baal használható magasszinten. De csak kiegészítésként nem fő sebzés forrásnak, de nélküle is simán el van az ember ez csak jó ha van valamlyik cuccon. Mellékesen elég szép látvány lesz utánna a csatatér :)

Huhh remélem valamit meg lehetett érteni belőle :D

[Szerkesztve]

(#1707) Ras válasza toto113 (#1705) üzenetére


Ras
tag

ja elég nehéz megválni tőle :DD

[Szerkesztve]

(#1708) Sirandrish válasza Ras (#1698) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ugy néz ki...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1709) Sirandrish válasza M@UL (#1704) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..már ezt vártam énis:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1710) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én most elkezdtem egy játékot az 1.09d-vel. Állítólag könnyebb, mint az 1.10, meg az 1.11. Barbárral milyen skillek is hasznosak? Már csak homályosan emlékszem a játékra. :B Azért kaptam elő, mert az itteni gépen ez fut jól, a BG2-m meg messzeföldön van.

I am having fun staying poor.

(#1711) SLYM válasza toto113 (#1705) üzenetére


SLYM
veterán

kösz. a retro patch kicsit megváltoztatja a tulajdonságokat :U [link]

(#1712) Ras


Ras
tag

hajjátok nemtudtok egy 1.11-es patchet adni? :)
de én is nézek

(#1713) Ras


Ras
tag

úgynéz ki hogy 1.11-em lesz :D

(#1714) Ras


Ras
tag

az 1.11 mivel jobb mint egy 1.10?

(#1715) Sirandrish válasza Drizzt (#1710) üzenetére


Sirandrish
legenda

frenzy meg wirlwind..szerintem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1716) Sirandrish válasza Ras (#1714) üzenetére


Sirandrish
legenda

ujabb cuccok meg picit nehezebb...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1717) Drizzt válasza Sirandrish (#1715) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kell még néhány védekező csatakiáltás is szerintem, mert nincsen pajzsom, csak páncélom.

I am having fun staying poor.

(#1718) Sirandrish válasza Drizzt (#1717) üzenetére


Sirandrish
legenda

én azók közül csak a potion meg tárgyszedő cuccokat szoktam használni..barbinak nem kell pajzs:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1719) M@UL


M@UL
tag

Ha Barbár akkor Pollaxe,Mace,,,ez a két fegyver a legjobb neki,,és berserk ezerrel,,+ a deffens ado káltás és az élet ado kiáltás.....és igy kerek a barbár :DDD

ÜDV: M@UL

(#1720) SLYM


SLYM
veterán

nem tud valaki egy olyan progit ami a rúnaszavakkal csinál valamit. meg akarom csinálni a hegylakó páncélt, de az a rúnawizard amit letöltöttem nem ismeri a 6 lyukas páncélokat :(

(#1721) bolcsodal válasza SLYM (#1720) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem nagyon találtam hivatalosan 6socket-et használó páncél rúnaszót...vagy ezis ilyen retró übertáp dolog?? :F

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#1722) Sirandrish válasza M@UL (#1719) üzenetére


Sirandrish
legenda

axe és sword a menő barbinál...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1723) Sirandrish válasza SLYM (#1720) üzenetére


Sirandrish
legenda

runaszavak kellenének hogy melyiket kell kombizni meg ilyenek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1724) attilam


attilam
őstag

Van egy nekromatám, azt hiszem ez eddig a legdurvább karakter amit sikerült összehoznom. Csontvázakkal nyomom, azok most 45-ös szintűek, + 45-ös Skeleton masterity. Ehhez jön egy Nightmare-s act2-es merc, aminek a kezében egy etheral runewordos crypric axe van, ami level 20-as concentration aurát nyom mindenkire. Csináltam egy hasonló runewordos etherel cryptic axe-ból egy iron golemet, ez 14-es szintű conviction aurát nyom. És akkor még ehhez jön még egy Heart of Wolverine a Wisp Projector nevű gyűrűből. Itt elég megátkozni a sima Amplify Damage-el egy adag szörnyet, és a 17 darab csontváz pillanatok alatt elpusztítja hellen (alapból 1200 körül van 1 csontváz élete, és kb. 800-at sebez alapon). Szóval jól bevált ez a karakter, ajánlom mindenkinek kipróbálásra, aki valaki újat akar, mert itt aztán nagyon nem kell ütni senkit. :D Egyedül a szűkebb helyeken lehetnek problémák, de ott nem csinálok csontvázat, hanem a merc meg a gólem lenyomja őket, a corpse explosion meg elég jól működik, főleg ha előtte amplify damage megy rájuk, na meg ugye a conviction aura. Döglenek mint a legyek. :DDD

(#1725) DrEvil válasza attilam (#1724) üzenetére


DrEvil
csendes tag

Nekem is a Necro volt az egyik kedvencem, bar a szuk folyosok tenyleg kikeszitik szegeny sajnos... golemek terennem voltam ekkora asz... pikk pakk kinyirtak mindig... csontira utaztam leginkabb... ha meglesz vegre a notim fel is installom vegre dio-t es egy mergezos necro-t szeretnek inditani a szokasos fire sorcal meg frozen orbos sorcival.

DrEvil - Fájdalom nélkül nincs győzelem! -

(#1726) SLYM válasza bolcsodal (#1721) üzenetére


SLYM
veterán

igen. olyasmi. :U

(#1727) SLYM válasza Sirandrish (#1723) üzenetére


SLYM
veterán

igen

(#1728) attilam válasza DrEvil (#1725) üzenetére


attilam
őstag

Vigyázni kell a golemre az biztos. Szerencsére enigma-t hordok armorként, így ha nagyon fogyna az élete, akkor elteleportálok egy biztonságos helyre. Ez magával visz mindenkit. A clay golem tovább bírná, meg nagyon hasznos is, csak akkor nincs conviction aura, úgyhogy egyelőre marad az iron (amíg él :D ).

(#1729) Ras


Ras
tag

ááááá nem müködik a 1.11 :F :O

(#1730) Sirandrish válasza Ras (#1729) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért nem müködik? mi a hiba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1731) Ras válasza Sirandrish (#1730) üzenetére


Ras
tag

nemtom sztem azér mer nem eredeti a cd-m de megmutatom:
diablo II error
Halt
Location: line # 1431
Expression:unrecoverable internal error 6f8f15f9
ezt írja :( de előtte mindig crackelni kell aztán ez van :((( az 1.11-nél az 1.10-nél nem
szóval akkor most mi ez :F

[Szerkesztve]

(#1732) SLYM válasza Sirandrish (#1730) üzenetére


SLYM
veterán

akkor megmutatnád azt a rúnaszavas progit?

(#1733) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nincsen nyitva a kapu a Monasterynél a ch1-ben. Ez miért lehet? :(

I am having fun staying poor.

(#1734) Drizzt válasza M@UL (#1719) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Két crystal sworddel nyomom. Andarieltől tartottam, de lecsaptam, mint a taxiórát 4-5 ütéssel.

I am having fun staying poor.

(#1735) Sirandrish válasza Ras (#1731) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát sajna nemtudom..én egyszer próbáltam ki akkor müködött...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1736) Sirandrish válasza SLYM (#1732) üzenetére


Sirandrish
legenda

valahol a gépemen van..megnézem neked...amugy nem progi csak egy file...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1737) Sirandrish válasza Drizzt (#1734) üzenetére


Sirandrish
legenda

én is 2 Crystal Swordel nyomatom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1738) Drizzt válasza Sirandrish (#1737) üzenetére


Drizzt
nagyúr

1733ra nincsen ötleted? Kéne az a küldi, hogy megenchantolja a picsa az egyik itemet, s nagyon jól jönne.

I am having fun staying poor.

(#1739) Jazz válasza Ras (#1731) üzenetére


Jazz
veterán

Akkor viragosan: Ha az eredti Cd-det iso-ba be, 4.akarhanyas damon tools, securrom, es mar mehet is 1.11-el. Igy nem karcolodik ossze az eredeti Cd-d, mert vinyorol fut. Es crack sem kell:)

free your mind

(#1740) attilam


attilam
őstag

Nem tudja valaki, hogy a battle.net-en a játék kb. mekkora adatforgalommal jár? Fontos lenne, mert korlátozott adatforgalomig van netem, utána rá kell fizetni. Köszönöm.

(#1741) Drizzt válasza attilam (#1740) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mekkora a korlát? Nem hinném, hogy 1 hónap alatt párszáz megánál többet csinálna.

I am having fun staying poor.

(#1742) bolcsodal válasza Drizzt (#1741) üzenetére


bolcsodal
addikt

A patch-et csak eredeti game.exe-re lehet rányomni. Ha már crackelted, akko reinstal/patch fel/crack másol és kész vagy. Mellesleg vedd meg!! :((( 3K miatt télleg elég lúzer dolog crackekkel szórakozni.

They drew first blood....

(#1743) bolcsodal válasza attilam (#1740) üzenetére


bolcsodal
addikt

nekem óránként kb 2-4mega jön le. De néha kevesebb. Jelentéktelen adatforgalom...gyakorlatilag csak szinkronizációs adatok mennek/jönnek sztem.

A múlt hónapban 170Megát rántott le és 6,4Megát tolt fel a Dio2. Esténként jáccom leginkább mert melózom. De ha egész nap jáccol több is lehet.

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#1744) Drizzt válasza bolcsodal (#1742) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt minek nekem írod?!?

I am having fun staying poor.

(#1745) attilam válasza bolcsodal (#1743) üzenetére


attilam
őstag

Kösz mindenkinek, akkor nem vészes. Amúgy 1,5 Gb a korlát, úgyhogy belefér. Ma el is kezdek egy ladder karaktert. :)

(#1746) Sirandrish válasza Drizzt (#1738) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem igazán értem..mi nincs nyitva?
egyéként tuti nem csináltál meg valamit ha nem adja a storyt...ha meg a game hülyült be akkor telepitsd ujra aztán copy a save-nek és próbáld ujra:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1747) Sirandrish válasza attilam (#1740) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha napi 4-5órát gamezol akkor max 4-500mega..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1748) Sirandrish válasza attilam (#1745) üzenetére


Sirandrish
legenda

merre laksz egyébként?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1749) attilam válasza Sirandrish (#1748) üzenetére


attilam
őstag

Ajkán.

(#1750) Ras válasza Jazz (#1739) üzenetére


Ras
tag

de mondom hogy nem eredeti a cd:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.