Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) ngabor2


ngabor2
nagyúr

alakul a helyzet. vettem 2 db felfújható matracot, úgyhogy nem kell a földön aludni. ez nem az a fajta, amit a táborban márk kiégetett (:D), hanem egy kicsit vastagabb, és valamilyen borítás is van rajta. az egyiket felfujtattam, egész jó, nem szalad ki a levegő onnan, ahol terhelés alatt van.

(#3702) Montesz válasza ngabor2 (#3701) üzenetére


Montesz
csendes tag

ez nem az a fajta, amit a táborban márk kiégetett
:DDD :DDD :DDD

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#3703) Aragox válasza ngabor2 (#3701) üzenetére


Aragox
csendes tag

Ezen a két felfújható matracon fog minden meghívott aludni? ;] Vagy vetésforgót csinálunk? :DDD

(#3704) ngabor2 válasza Aragox (#3703) üzenetére


ngabor2
nagyúr

neeem. összesen 6-an leszünk nálam, és 6 (végső esetben 7) fekhelyet tudok biztosítani most már. de lehet, hogy nem lesz itt alvás, hanem kockulás lesz ezerrel :D gépek lesznek hozzá, mert úgy néz ki, gyorsabban jönnek, mint mennek a cuccosok.

(#3705) pisti666 válasza ngabor2 (#3704) üzenetére


pisti666
tag

eggy lan party ng nél benne vagytok?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3706) ngabor2 válasza pisti666 (#3705) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nincsenek benne. te különben is nálam persona nongrata vagy, úgyhogy eleve kimaradnál :P

(#3707) pisti666 válasza ngabor2 (#3706) üzenetére


pisti666
tag

ugyan már már a cimedet is megtudtam és nem te mondtad el pedig hogy titkolta. :DDD ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3708) Hunci


Hunci
aktív tag

Szal én lennék a kis újonc !
Én adtam el a W-Lan karit Gábornak
( Ő már látott s remélem nem csalódott a termékben amit eladtam neki :R )

A '' csuda yoo lesz '' egy pozitiv megnyilvánulás volt részemről
Mert eddig nem ismertem a debreceni PH!-s társadalmat !
S egyszercsak Oly megkeresett :Y
Na akkor irt nekem 2006-al s teljesen bele vetettem magam a forum topikokba !
Nekem eddig a PH! inkább Business jellegű volt de ha végülis már van egy adott kiépült kis csapat a maga kis hierarchiájával s befogad
( Persze tudatja velem a szabályokat [ Oly : ''Ezt olvasd el alaposan ] :R )
Akkor természetesem szeretnék részelenni !

Remélem hogy akkor szabad a talin résztvennem :U :B
Ja s teljesen yoo fejekkel taliztam eddig ! :DDD :B

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#3709) pisti666 válasza Hunci (#3708) üzenetére


pisti666
tag

persze akit nem látnak szivesen az a kisátán vagyis én :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3710) Oly válasza Hunci (#3708) üzenetére


Oly
senior tag

Az ''Ezt olvasd el alaposan'' a PH! abszolút kezdőknek topik volt! ;]

A csapat befogad szívesen, ha kevesseb smile-t használsz... :P

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3711) pisti666


pisti666
tag

ebböl már volt gond egyszer valakivel :U gurulos samjli

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3712) Hunci válasza Oly (#3710) üzenetére


Hunci
aktív tag

ok :DDD :B
Szeretem mert naon kifejezőek :((( :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#3713) Aragox


Aragox
csendes tag

Nem az volt az az ominúzus Wlan kártya, ami már a múltkori talin is kézről kézre járt?! ;]

(#3714) Slax


Slax
senior tag

ngabor2 vettem az smst, be is rohantam válaszolni rá, mivel nem tudok jól smesélni. Aznap két autóval járjuk meg épp Pestet apámmal öcsém miatt telitaposva cuccal, így valszeg be tudok nézni Hböszörmény felől beszáguldva kb 19h körül. Sajna azonban legkésőbb éjfél körül lelépek :B , mert másnap is van egy hangyányi dolgom (némi favágás keresztapámnál, ösznépi összejövetel, ami azt jelenti, én vágom a láncossal, a többiek meg nézik :( ). Így egyelőre talánnal beneveznék én is.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3715) ngabor2 válasza Aragox (#3713) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, az most is itt figyel az asztalomon. azt próbálom elpasszolni. nomeg az új is szivet, vagyis a linuxot szivatja, mert bármennyire is amd-fan vagyok, akkor is csúnya dolognak tartom, hogy egy am1771-es chiphez nem bírnak egy rohadt linux-drivert kiadni.

az elvileg támogatva van... de attól tartok, hogy az is csak elvileg :( no, várom addig is a jó kártyákat, amik nem szívatnak.

Slax: oké.

(#3716) pisti666 válasza ngabor2 (#3715) üzenetére


pisti666
tag

utálni fogtok bár már igy is utáltok a linux-rol ennyit semmi jo nincs hozzá :(

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3717) ngabor2 válasza pisti666 (#3716) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de van, de van! a másik 2 gépben ami van, hiba nélkül meg 54Mbiten. csak egyes balfék hw-gyártóknak fáj kiadni a driver-speciket. az ndiswrappert meg nem volt hangulatom leforgatni.

(#3718) Aragox válasza ngabor2 (#3717) üzenetére


Aragox
csendes tag

Én nagyon sokszor lettem volna már nyitott a linux világára, van is pár ismerősőm, akik linuxosak, és mindig ajánlgatják is. De lehet, hogy fura, én használni szeretném az operációs rendszert, nem írni. Mindenki mondogatja, hogy egyre több hardvert támogat, neki már minden megy gond és install, meg kernel fordítás nélkül is. Mégis valahányszor a közelébe keveredem, valahogy mindig kiderül, hogy van legalábböt olyan alapeszközöm, amivel semmit nem tud kezdeni. Ezzel nem is lenne gond, ha ez nem a tuner, a hang és a videokártyám lenne többek között. És a végére mindig tele lesz a hócipőm vele. Ahogy egy ismerősőm mondta, addig nem akar linuxot használni, amíg kernelt kell fordítani ahhoz, hogy egy usb-s eszközt telepítsen. :R

p.s.: minden tiszteletem azoké, akik ezek ellenére uralmuk alá tudták hajtani a linuxot

(#3719) ngabor2 válasza Aragox (#3718) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor lehet, hogy nem jó disztribet néztél. jelenleg a nagygépemben nincs olyan alkatrész, amihez kellett akármit is fordítanom. se a tévékártyához, se a hangkártyához, se a vidkártyához. az usb-s eszközök alatt mit értessz? mert a pendrive-ot automatikusan mountolja, az usb-s nyomtatóra kapásból tudott nyomtatni, a fényképezőről is gond nélkül tudtam a képeket leszedni.

most már a laptopon is linux van, és a ''legproblémásabb'' beállítás az volt, hogy a wlant-kártyát adtam meg alapértelmezettnek. tudomásul vette, azóta az is megy. ja, és ehez nem nyitottam meg parancssort se, pedig azt szeretem.

no, majd megtérítelek :DDD

(#3720) Aragox válasza ngabor2 (#3719) üzenetére


Aragox
csendes tag

Állok eleibe ;]

Te melyik disztribúciót használod?

(#3721) simonzé válasza Hunci (#3708) üzenetére


simonzé
addikt

Akkor már mindkét jófej PH-ssal találkoztál. A többiek mind emberhúst esznek, és sokan vagyunk, akik fókakölyök-vért isznak rá. (Én gyakran kitépkedem a legyek szárnyát is) Van hogy nem köszönök a ellenőröknek, és az utcaseprőknek sem. Ez amolyan ''Ki a kémény csávó'' erőfitogtatás a részemről. Sőt ma reggel direkt mazsolás krémtúrót vettem (pedig nem is szeretem), csak hogy idegesítsem ezzel a bolti eladót.

Na ilyenek vagyunk mi valójában! Szóval csak saját felelősségedre gyere! Ne mondd hogy nem szóltam!

I don't fit in. I fit out.

(#3722) ngabor2 válasza Aragox (#3720) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link] majd ott megbeszéljük ;) vagy msn-en (merthogy az is van linux alatt is :D)

(#3723) szandisas válasza simonzé (#3721) üzenetére


szandisas
senior tag

a boltos idegesítéséről eszembe jutott egy történetem, gondoltam leírom: benentem egy boltba, és kértem egy doboz láki sztrájkot (cigit)... Ez a fajta nagyon magasan volt, és az eladó csaj, meg alacsony....nem baj, hozott egy széket, felállt rá, kivett egyet, és ideadta. megnézem, ez a gyengébb sztem :F kértem egyet a másikból inkább... fel a székre, ezt visszatette, és kivett egy másikat. Ekkor adta ide a gyengeébbet :) hát mondom, csak a másik kéne... ismét felmászott a székre, kivette a cigit, és lemászott... gondolhatjátok hogy nézett rám ;] :D

aláírás

(#3724) xuldar


xuldar
őstag

Még mindig keresek assemblyben jártas embert.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3725) Borosz válasza xuldar (#3724) üzenetére


Borosz
senior tag

Ezidő alatt mióta keresel megtanultad volna régen. :DDD

(#3726) ngabor2


ngabor2
nagyúr

update:

akik jönnek:
Oly
Jani71
ngabor2
xuldar
BLiNk3r
szandisas
Samy
Montesz
Feedoo
antimatrix
lorcsi
simonzé
pisti666
Aragox
Csizs
bobace
Zenebohóc
Travelos
Slax
Borosz

ki maradt még ki?

akik lehet, hogy jönnek:
doktor úr (megpróbál jönni)
JohnyBlue (igen kis valószínűséggel)

Seth: várok valami konkrétumot.
VladimirR még nagyon nem tudja, sokmindentől függ. MárK hasonló állapotban leledzik a témát illetően.

(#3727) xuldar válasza Borosz (#3725) üzenetére


xuldar
őstag

Úgy gondolod? Próbáltál már assemblyben programozni? Ráadásul olyat sem mondtam, hogy nem gyakorlok. Számomra nem vicces a dolog.

Gábor: Ha már a névsort ápdételed, akkor a helyet és időpontot is írd oda, és nem fogják kérdezgetni, akik most tévednek a topikba.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3728) Borosz válasza xuldar (#3727) üzenetére


Borosz
senior tag

Jovanna. Annyit tudok, hogy eléggé ''alapszinten'' nyúl ez a fajta programozás a hardverhez. Nagyon kell érteni a gép nyelvén az biztos. Egyébként utáltam mindig a programozást. Volt szerencsém Pascalhoz és Java-hoz, de bőven elég volt belőle. Jobb szeretnék emberekkel foglalkozni. Az érdekesebb.
Bocs, ha megsértett ez a fajta humor. Nem akartam más baján viccelődni, nem gondoltam ,hogy ennyire nagy a baj.

[Szerkesztve]

(#3729) Borosz


Borosz
senior tag

Ja igen... Mire is jó egy ilyen PH! találkozó?
Tessék csak... várom a válaszokat.

(#3730) ngabor2 válasza Borosz (#3729) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aki a címet és az aláírásomat nem tudja elolvasni... az magára vessen. ja, ez xulnak ment volna.

viszont a te kérdésedte is hasonló a válasz, xuldar aláírását ajánlom t. figyelmedbe :D

a másik választ meg pü-ben leírtam.

(#3731) Borosz válasza ngabor2 (#3730) üzenetére


Borosz
senior tag

Jól emléxem, hogy xuldar panaszkodott a múltkori Ilzer-szmog miatt? Ha télleg füst van akkor munkásruhában megyek mert nem szivesen mosatnék ki a kicsi feleségemmel egy garnitúra téli cuccot. Vagy lehet nem is megyek. :P

(#3732) ngabor2 válasza Borosz (#3731) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a dohányosokat egy kupacba ültetjük, és üvegbúra alá tesszük. vagy kikiáltjuk a helyet dohányfüstmentes övezetté.

(#3733) simonzé válasza Borosz (#3729) üzenetére


simonzé
addikt

Azt mondtad, szeretsz emberekkel foglalkozni... erre ilyeneket kérdezel??? :U

Akkor elmondom:
Valaki bemond egy konfigot, és a többiek: Uuuu! Áááá!

I don't fit in. I fit out.

(#3734) Aragox válasza ngabor2 (#3732) üzenetére


Aragox
csendes tag

Esetleg a dohányellenesek lehetnek épületen kívül, nyitott ablaknál, így a beszélgetésekről sem maradnak le, és a ruhájukat is csak a friss esti szellő (-20fok) járja át... ;] ;]

p.s.: lassan egy éve én sem dohányzom már, és kezdem nem szeretni is, szóval közösséget vállalok az áldozatokkal.. :DDD

(#3735) Aragox válasza simonzé (#3733) üzenetére


Aragox
csendes tag

A Laptopok divatba jövetele után annyiban módosítanám ezt a leírást, hogy mostmár valaki felmutat egy laptopot, és csak utána a többiek: Uuuuu! Ááááá!, nahát...

Éppen ebből okulva gondoltam, hogy be kellene szereznem egy jó öreg power Mac-et és azzal villogni 16-án... :DDD

(#3736) Borosz válasza simonzé (#3733) üzenetére


Borosz
senior tag

Én csak inspirálni szeretném a jónépet, hogy ne elégedjenek meg annyival, hogy Úúúú, Áááá meg igyuk a sört oszt jóvan.

(#3737) Borosz válasza ngabor2 (#3732) üzenetére


Borosz
senior tag

Mhm... Alakul. De az ottani szabályokat nem hiszem, hogy nagyon át lehetne írni. A dohányosok meg abszolúte nem törődnek azzal, hogy a füst esetleg másokat zavar.
Annyira örülök, hogy jól megadóztatták a cigit és ilyen drága lett. ;]

(#3738) xuldar válasza Borosz (#3736) üzenetére


xuldar
őstag

Javaslom az ''Öööö'' és a ''Ííííjj'' felvételét is :jelentkezős smiley:

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3739) Borosz válasza xuldar (#3738) üzenetére


Borosz
senior tag

Te meg miért nem tanulsz? (Bocs... :R)

(#3740) Borosz


Borosz
senior tag

Most szólt a főnököm, hogy dec.11-től 18-ig Budapestre kell mennem tanfolyamra. :O

(#3741) simonzé válasza Borosz (#3739) üzenetére


simonzé
addikt

:)))

Úgy látom a találkozón most először bunyó is lesz. :DD

I don't fit in. I fit out.

(#3742) Aragox válasza Borosz (#3740) üzenetére


Aragox
csendes tag

Aki másnak iskolát ás.... ;]


p.s.: Ez nem volt annyira vicces...

(#3743) Borosz válasza Aragox (#3742) üzenetére


Borosz
senior tag

Tényleg nem. :P
Én kekeckedtem xuldarral és most mehetek tanulni. :DDD

(#3744) Aragox válasza Borosz (#3743) üzenetére


Aragox
csendes tag

Hátha tanulsz majd ott valami izgi assemblyt, és akkor már tudsz majd segíteni... ;]

(#3745) Aragox válasza xuldar (#3738) üzenetére


Aragox
csendes tag

Ez a jelentkezős smiley valami kibővített ph!, avagy az én böngészőm gagyi?

(#3746) lorcsi válasza ngabor2 (#3726) üzenetére


lorcsi
veterán

kb. mikortól lesz?

(#3747) ngabor2 válasza lorcsi (#3746) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kb. mikortól elkezdünk gyülekezni...

(#3748) Borosz


Borosz
senior tag

Úgy alakult, hogy mégis itt leszek 16.-án este. Megyek a találkozóra és bunyózni is xuldarral.

(#3749) Aragox válasza Borosz (#3748) üzenetére


Aragox
csendes tag

Vigyek neked valamilyen tankönyvet estére? ;]

(#3750) Borosz válasza Aragox (#3749) üzenetére


Borosz
senior tag

Az xulnak kell. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.