- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Aktív témák
-
Csemike
aktív tag
Végre kiolvastam egy könyvet. Czeizel Endre Születésünk titkai című eposzát, ami jó sok volt, ellenben az első tudományosnak mondható mű, amit az elejétől a végégig egyszuszra elolvastam (bizony, enélkül végeztem el egy főiskolát meg egy egyetemet!). Najó, volt az több szusz is, mert két hétig tartott. Miután drága kisfiunk 9 körül elalszik általában beszélgetünk suttogva vagy valami sorozatot nézünk (most már fél éve kb. a Vészhelyzetet). Viszont megbeszéltük a férjemmel, hogy mivel ő nagy gamer (lenne, ha lenne rá ideje) én meg szeretek olvasni, legyenek estéink, amikor ő a fején a hallgatóval gépezik, én meg az ágyon döglök és olvasok. Rálátunk egymásra, néha odabiccentünk, hogy na helló, mizu, sokszor a férjem leveszi a fejhallgatót és ordítva suttogja, hogy most éppen mi van a "dzsítíéjben", vagy a Far Cry-ban épp kinyírta a főgenyát és mekkora menet volt, az persze nem érdekli, hogy épp el vagyok merülve egy könyvben, és volt, hogy már mondtam neki, hogy cssss! Még szerencse, hogy abszolút ki tudom csukni a külvilágot, ha elmerülök valamiben. Egyszer állítólag a férjem azt mondta, hogy ad nekem egymillió dollárt, ha most ránézek én meg annyit se mondtam, fapapucs. Simán hihető.
Mikor a férjem mesélte a munkahelyén, hogy vannak ilyen együtt, de mégis külön töltött estéink, állítólag nem akarták neki elhinni, mondván, ilyen nő nincs is, aki hagyja gémerkedni a férjét.Szóval egy angyal vagyok! Igaz, hogy a gémerkedésben én is érdekelt vagyok, mert azalatt én meg olvasok.
Meg egy áldott asszony is.Ezt azért kaptam, mert jövő héten a férjem és zenekara vidéki, egyállomásos turnéra indul. Ez azt jelenti, hogy egyik reggel a férjem elmegy dolgozni koncertszettestül (pergő, cinek, pedálok, vicces lesz), a munkába érte mennek a többiek, felpakolják, éjszaka megy a dorbéz, hajnalban hazaér, lefekszik aludni, miközben majd ordítva horkol mert beborozik, és akkor ez szokott történni. Erre viszont baromira nem lesz tekintettel a kis pulya, szóval ő biztos, hogy fél hétkor kukorékolni fog, de itt jövök én a képbe, és nagylelkűen felajánlottam, hogy gyermekkel elmegyünk reggel otthonról, hogy a rocksztár férjem kialhassa magát. Erre fel kaptam ilyen bókokat.
Aktív témák
Hirdetés
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max - White Titanium - Használt, karcmentes
- UHH! Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1280P 16/1TB Iris Xe 4K UHD OLED
- Asus Tuf Gamer PC. AMD Ryzen 5 3600/GTX 1080 Ti 11 Gb/16 Gb DDR4/500 Gb M2
- Canon EOS 200D gépek, objektívekkel, kiegészítőkkel. (3870 vagy 42200 expoval)
- Xbox 360 E 500 GB Konzol Fekete
- Dell Latitude 5310, 5410, 5420, 5430, 7210 2-in-1
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 3800X 8mag 16szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i7 9750H 32GB 500GB Radeon Pro 5300M hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest