Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) NASATech


NASATech
csendes tag

Szevasztok srácok!
Tudna nekem valaki segíteni a problémámban?

Megvettem a CS Source-ot eredetibe kb 2-3 hétig ment tökéletesen a laptopomon de utána gondolt egyet és elkezdett szaggatni de olyannyira hogy az fps jobb esetben is max 12-14/sec. Nem csináltam vele semmit, grafikát ugyan úgy hagytam ahogy volt. A rendszermemóriát semmi se zabálja. Magyarán nem raktam azóta fel semmi olyat ami esetleg elszedné a vga alól a rendszermemót mivel integrált. Sőőőt azóta töröltem egy csomó mindent ami esetleg zabálná.. Azóta már újraraktam egyszer de semmi se változott... A Játék cache fájlát ellenőriztettem semmi gond nincs vele. A játékot töredezettségmentesítettem de még így is ugyan olyan sz*r. Majd az egész vinyóra rámentem a töredezettségmentesítővel és ez sem segített.

nettel semmi gond, a ping az normális viszont az fps mondom az maximum 14 és az már tényleg a nagyon maxot jelenti.

A console ezt írta ki az online játék után:

--------------

maxplayers set to 32
Heap: 256.00 Mb
Parsed 359 text messages
Couldn't find custom font file 'resource/HL2EP2.ttf'
Couldn't find custom font file 'materials/vgui/fonts/buttons_32.vbf'
execing config.cfg
Can't use cheat cvar cl_upspeed in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar cl_forwardspeed in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar cl_backspeed in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar dsp_dist_max in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar dsp_dist_min in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar r_ambientfraction in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
1 CPU, Frequency: 2.2 Ghz, Features: AuthenticAMD SSE SSE2 MMX 3DNow RDTSC CMOV FCMOV
execing valve.rc
[color=#FF0000]cpu speed 2209 MHz AMD
1407 MB of system RAM
cpu speed 2209 MHz AMD
1407 MB of system RAM[/color]

couldn't exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
Changing resolutions from (640, 480) -> (800, 600)
[color=#FF0000]Unable to remove c:\program files\jtkok\steam\steamapps\felhasználónév\counter-strike source\cstrike_hungarian\textwindow_temp.html![/color]
couldn't exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
Network: IP xxx.xxx.x.xxx, mode MP, dedicated No, ports 27015 SV / 27005 CL
Connecting to 87.98.190.40:30090...
Connected to 87.98.190.40:30090

Counter-Strike: Source
Map: zm_neko_abura_v2
Players: 55 / 64
Build 3734
Server Number 67
SetConVar: No such cvar ( exploit set to 2), skipping
SetConVar: No such cvar ( UNA_version set to UNA_v2.0), skipping
SetConVar: No such cvar ( Sici_Rtv set to 1), skipping
SetConVar: No such cvar ( Messiah_FoGNoblock set to V1.0), skipping
SetConVar: No such cvar ( set to 8), skipping
SetConVar: No such cvar ( es_corelib_ver set to 2.0.0.248c), skipping
No pure server whitelist. sv_pure = 0
CAsyncWavDataCache: 2 .wavs total 0 bytes, 0.00 % of capacity
Begin loading faces (loads materials)
End loading faces (loads materials)
Initializing renderer...
[color=#FF0000]Warning: using WorldTwoTextureBlend on a non-displacement surface.
Support for this will go away soon.
- Material : dev/dev_blendmeasure2
- Surface center : 248 -1021 1536
Warning: using WorldTwoTextureBlend on a non-displacement surface (material: dev/dev_blendmeasure2). Support for this will go away soon.[/color]

[HUN]^royal_security^ connected
Hazeel (DK) : pussy!
k9-01 : 0
Muffins killed (.DK.)._.Casper._.(.DK.) soger with zombie_claws_of_death.
Grovesy (UK) killed Craizu[$$]e.#33 with zombie_claws_of_death.
muffins name i kevin karlström : !zstuck
(.DK.)._.Casper._.(.DK.) soger killed Phénixxx with zombie_claws_of_death.
Craizu[$$]e.#33 killed -=G.C.B=- schwarzenegger-T800 with zombie_claws_of_death.
Craizu[$$]e.#33 killed jak52 with zombie_claws_of_death.
Stiffler killed muffins name i kevin karlström with zombie_claws_of_death.
Big Mac ://Palapapapa// killed florian.ledig57 with zombie_claws_of_death.
muffins name i kevin karlström : !zstuck
[D|o ( -S]° alex2140 killed [FR]amanda94 with zombie_claws_of_death.
HiV_PositiV4 connected
Jonasse : !zspwan
Phénixxx : tjr des salopes de non fair play
Ń????• ?i†ifŁo? killed (.DK.)._.Casper._.(.DK.) soger with m3.
*°SonY°* connected
Phénixxx : 0
muffins name i kevin karlström : hey everyone wanna know kevins phonenumber?
(.DK.)._.Casper._.(.DK.) soger : !zspawn
muffins name i kevin karlström : !zswn
TurBo^ connected
k9-01 killed boulminou with zombie_claws_of_death.
TurBo^ : !zspawn
Big Mac ://Palapapapa// killed -=F.o.G.z=-Ultima Ratio with zombie_claws_of_death.
[FR]amanda94 suicided.
#Fog.Asso.f? |1 foufoune killed k9-01 with m3.
ARMOR killed Big Mac ://Palapapapa// with m249.
@@¤¤Cris93¤¤@@ killed Grovesy (UK) with m3.
Stiffler killed ARMOR with zombie_claws_of_death.
*CF* >>|ReMiXxX|<< was kicked for being AFK.
-=F.o.G.z=-Ultima Ratio killed -=F.o.G.z=- rmy55 with zombie_claws_of_death.
-=F.o.G.z=-Ultima Ratio killed BladeFR with zombie_claws_of_death.
-=F.o.G.z=-Ultima Ratio killed chetife with zombie_claws_of_death.
-=F.o.G.z=-Ultima Ratio : 0
OwerLoad : :)
@@¤¤Cris93¤¤@@ killed Stiffler with m3.
[D|o ( -S]° alex2140 killed Hazeel (DK) with zombie_claws_of_death.
@@¤¤Cris93¤¤@@ killed ARMOR with m3.
-=F.o.G.z=- rmy55 : 0
FuX killed ?? - Duschgel - ?? with zombie_claws_of_death.
(.DK.)._.Casper._.(.DK.) soger : !ztele

--------------

Most már teljesen mindegy, hogy milyen grafikát, szűrőket vagy felbontást állítok be neki bla bla... :(
/Amiket pirossal emeltem ki azokat a console is úgy írta/-/a többi szerveren is szaggat[nem mintha ez sokat számítana]/
Ha valaki tudna segíteni vagy bármilyen ötletet adni nagyon megköszönném.
Köszönöm előre is!
Üdv!

ntch

(#7802) Djuree válasza NASATech (#7801) üzenetére


Djuree
félisten

tiszta szűz win, tiszta szűz steam, tiszta szűz cs :K :DD

ha egyszer a steam-be belekotnyeleskedik valami progi, akkor abból isten sem szedi ki. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7803) NASATech válasza Djuree (#7802) üzenetére


NASATech
csendes tag

ügye ezt nem gondoltad komolyan? :( Nem igen szeretném a tökéletesen működő xpmet most ezért megformázni :S
Nincs valami jobb megoldás? Esetleg nem a registry-be ír bele ilyenkor valami baromságot? :W

ntch

(#7804) h.adam.92 válasza Djuree (#7802) üzenetére


h.adam.92
őstag

lol, ha a steam mappát letörli akkor ott hogyan marad vmi? :D

(#7805) Djuree válasza h.adam.92 (#7804) üzenetére


Djuree
félisten

nem lesz jó úgysem. registry-ben marad egy csomó szar utána...meg a win/system-ben...
legalábbis nálam így volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7806) NASATech válasza h.adam.92 (#7804) üzenetére


NASATech
csendes tag

Kezdjük ott hogy nekem az uninstallal a steam mappát se törli ki :W és 1.5 giga cuccot hagy benne. Megpróbálom még egyszer leszedni és kigyalúlni a registryből :(( remélem sikerül.

ntch

(#7807) GabN73 válasza NASATech (#7806) üzenetére


GabN73
addikt

töredezettségmentesítés mindig segít ! :DDD
no meg a windows reinstall! :DDD

(#7808) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Multizásra szerintetek, melyik cs verziót érdemes beszerezni? 1.6, source... ?
Bocs, ha lámaságom megnyilvánul a kérdésben, de valamikor el kell kezdenem tanulni.
Kösz előre is a választ:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#7809) sNORh válasza piadex2 (#7808) üzenetére


sNORh
addikt

multizásra mind2 verzió alkalmas és jó, de azért a source grafikailag sokkal jobb mint az 1.6.. én ezt ajállanám.. itt PH-n 2kért osztogatják az eredeti accountokat.. 1.6 kb ottvan..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7810) h.adam.92 válasza sNORh (#7809) üzenetére


h.adam.92
őstag

:( lehet h az acc 2k, de a pszihológus már jóval drágább a "tökéletes" hitbox megoldás miatt :DDD

(#7811) GabN73 válasza sNORh (#7809) üzenetére


GabN73
addikt

fiftí fiftí hogy lopott bannolt kamu accal találkozol :DDD
szóval óvatosan....

(#7812) NASATech válasza GabN73 (#7807) üzenetére


NASATech
csendes tag

Na megoldódott a probléma. Töredezettségmentesítés nem segített a játéknak semilyen formában, de időközbe megnéztem a többi játékot is pl cs1.5 - 1.6 azok se értek el jobb eredményt 20 fpsnél így jöttem rá hogy a vga drivert kell újrarakni és lám működik teljesen jól minden tehát windows reinstall se kell.
Azért köszi mindenkinek a segítséget :)

ntch

(#7813) NASATech válasza piadex2 (#7808) üzenetére


NASATech
csendes tag

Én ajánlom még az 1.5-öt is na meg az 1.6 is jó de csak akkor ha van bőven idegrendszered hozzá vagy esetleg egy psichológusod is mivel tele vannak a szerverek nyomorék csíterekkel meg haxorokkal, meg agyon konfigolt hülyékkel. Én ezért vettem meg a source-ot eredetibe mert itt legalább az adminok is fentvannak és el lehet dönteni ki mikor csítel. ;)

ntch

(#7814) Zolás


Zolás
addikt

Urak szükségem lenne egy szakemberre aki bekonfigolná a szerónkat. Sajna a jelenlegi szakember miután telirakta minden hülyeséggel a szerót meg leszedett egy csomó hasznos mapot távozás előtt kicsit ki is herélte a rendszert. Pár map fennmaradt(főleg ami nem kell a kutyának se) de az admin menüt és egyéb finom pluginokat leszedett. Szóval egy nagy varázslóra lenne szükségem.
Mindenkinek előre is köszönöm aki segíteni tud. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7815) Genius007 válasza NASATech (#7813) üzenetére


Genius007
őstag

Warozni kell, nem publicolni, Source TV vesz, és ellehet dönteni, hogy az enemy csal, vagy sem, és még idegeskedés sincs belőle. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7816) Genius007 válasza Zolás (#7814) üzenetére


Genius007
őstag

Repült privi!

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7817) GabN73 válasza Genius007 (#7815) üzenetére


GabN73
addikt

pub...
nem lehet mindenki warlow....

[ Szerkesztve ]

(#7818) phanzetomox válasza GabN73 (#7817) üzenetére


phanzetomox
őstag

és publow se..... :DD

(#7819) GabN73 válasza phanzetomox (#7818) üzenetére


GabN73
addikt

hát inkább legyen sörhasam mint vízfejem... :))

(#7824) Stirbi


Stirbi
addikt

szervasztok
sürgös segitség kéne :O
gondom van cs sourcemmal
64bites vistán olyan probléma van ,h elindittom és akkor kijön olyan,h ,,engine error,, és utána meg,h a hl2 exe müködése leállt.

vkivmit? tudna segiteni:? :O :O

[ Szerkesztve ]

(#7825) NASATech válasza Stirbi (#7824) üzenetére


NASATech
csendes tag

Hali! Nekem a 32-es vistán fut. Mindig elindul viszont játék alatt sokszor előfordúl, hogy a "hl2.exe működése leáll". Alapból a játék nem támogatja a Vistát szóval...... /fel is van tüntetve a dobozán/

ui: Xp-n is szeret kifagyni nem, hogy még vistán :) :(((

[ Szerkesztve ]

ntch

(#7826) Genius007 válasza NASATech (#7825) üzenetére


Genius007
őstag

Amúgy nekem eddig Win7-en ment a legjobban a Source.
Viszont kilépés után mindig előjött a hl2.exe, de 1-et kattintani ki nem tud a végén ...
Az már más kérdés, hogy a ventri random szerűen késett Win7 7068 alatt. :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7827) phanzetomox válasza NASATech (#7825) üzenetére


phanzetomox
őstag

nekem még szerencsére nem fagyott ki xp-n :)

(#7828) sNORh válasza Genius007 (#7826) üzenetére


sNORh
addikt

ez így van, a ventrillo még bugos a 7100 RC-nél is.. sok percet késik majd egyszerre bezúdít mindent.. :S

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7829) Genius007 válasza sNORh (#7828) üzenetére


Genius007
őstag

Jah, én meg mondom nem vagytok ventrin vagy mi?
Hirtelen 2-3perc után meg jött a sok katyvasz.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7830) Bator92


Bator92
tag

Felraktam a Windows 7 RC-t (build 7100). Csinált még valaki ilyen? Felraktam a windows 7-es NVIDIA drivert, de bugzik a játék. bevillannak textúrák meg ilyesmi. Lehet ezellen csinálni valamit?

(#7831) Djuree válasza Bator92 (#7830) üzenetére


Djuree
félisten

mi a fenének a win7 :F
még tiszta bug, majd megjelenés után 2 évvel felteszem :DDD addigra talán ki lesznek irtva a bugok, meg progik is lesznek rá. a vista még ma is tiszta bug :(
a jó öreg xp-nél nem kell jobb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7832) Genius007 válasza Djuree (#7831) üzenetére


Genius007
őstag

Nagyon rosszul látod a dolgokat, de mindegy ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7833) BalaNce87 válasza Djuree (#7831) üzenetére


BalaNce87
addikt

Kényszert éreznek magukban hogy leváltsák az újabb op. rendszerre, én is xp-t használok, egyébként meg tök mind1 mivan fent csak vannak olyanok akik váltani akarnak csak igazából maguk se tudják minek, egyszerűen új és akkor most legyen ez. Persze mind1 kinek mi van fent nemhiszem hogy érdekelne mást, de ahogy nézem a játéoknál sokszor azoknak van velük problémája akiknek vistájuk van vagy win7-ük persze lehet gépfüggő is.

(#7834) Djuree válasza Genius007 (#7832) üzenetére


Djuree
félisten

hát nekem 3x volt fent pista, mind 3x úgy felbaszta az agyam a szar drivereivel, meg a majdnem 0 programtámogatásával hogy ment vissza az xp egyből...
+ még a játékokhoz is nagyobb gép kell pista alatt...meg sok régi játék nem is megy rajta...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7835) Genius007 válasza Djuree (#7834) üzenetére


Genius007
őstag

Most tényleg nem rosszból mondom, de az ész osztást próbáld a Windows topikban folytatni. Lehet, hogy téged háromszor felbaszott a Vista, de attól még másnál tökéletesen működik és a CS Source is tökéletesen fut rajta. Az meg, hogy nagyobb gépigény kell .. pff .. Vista & Win7 alatt sokkal gyorsabban futnak a játékok / progik mint XP alatt, és ezt nem csak én mondom. :U

Na mindegy, maradjunk a topik témájánál szerintem. :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7836) Djuree válasza Genius007 (#7835) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem véletlen írják sztem minden játéknál, hogy xp alá 1 giga ram kell, vista alá 2 giga ram :U
nem véletlen amúgy az sem, hogy máris jön a win7, a vista 2 évig volt "jó" :U
viszont ha kijön az rtm win7-ből, akkor én is fel fogom tenni próbából, gondolom tanultak a vistából és jobban sikerül...
amúgymeg kinek mi jön be, ha valakinek vista akkor azon játszik, ezen tényleg ne vesszünk össze, úgyis a lényeg hogy cs menjen rendesen :R :DDD

OFF vége...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7837) Genius007 válasza Djuree (#7836) üzenetére


Genius007
őstag

Lásd XP alatt mennyi a memória olvasás / írás , stb ... és lásd mennyi Vista és Win7 alatt ... erről ennyit. 1-2Gb ramot meg manapság " pár ezerből " megúszik az ember.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7838) GabN73 válasza Djuree (#7836) üzenetére


GabN73
addikt

az a hülye aki vistán játszik... :DDD
Vistáról tudni illik: kell neki a 2 gb ram mert a háttérben is futtat progikat..
Játékok szinte ezen a leglassabbak xp-vel vetekszik. Win7-en mennek eddig a legjobban de majd ha kijön akkor teszem fel én is...

(#7839) Bator92


Bator92
tag

Ne kezdjetek el ezen vitázni. Inkább mondjátok meg, hogy lehet-e valamit tenni az ilyen textúrahibák ellen?

(#7840) Genius007 válasza Bator92 (#7839) üzenetére


Genius007
őstag

Új driver, új win, új gép. ;)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7841) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A CS:S-nek mi a jobb ram beállításilag? Magas MHz CL5 vagy Alacsonyabb MHz CL4?

(#7842) phanzetomox válasza Genius007 (#7840) üzenetére


phanzetomox
őstag

új kocsi, új ház, új város ,új ország, új kontinens, új bolygó, új naprendszer , új univerzum.............. :U

(#7843) GabN73 válasza Vasinger! (#7841) üzenetére


GabN73
addikt

gondolom minél magasabb :U :U

(#7844) h.adam.92 válasza GabN73 (#7843) üzenetére


h.adam.92
őstag

fu én készvok :D

(#7845) sNORh válasza Vasinger! (#7841) üzenetére


sNORh
addikt

cl4 magas Mhz :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7846) GabN73 válasza h.adam.92 (#7844) üzenetére


GabN73
addikt

mire észreveszem h nem írok addigra meg lejár a szerkesztési időm... az órajelet lehagytam...

(#7847) phanzetomox


phanzetomox
őstag

valaki nyomja 4gb rammal + 4magos proci + 9800gtx/hd4850 ? milyen fps-e van max grafon multiba?

(#7848) Bator92 válasza Genius007 (#7840) üzenetére


Bator92
tag

Az a baj, hogy a legújabb driverrel csinálja. Vistán még nem volt semmi baja.

(#7849) Genius007 válasza Bator92 (#7848) üzenetére


Genius007
őstag

Próbálj meg frissebb buildos Win7-et felrakni ... már van 72xx -es is.
Vagy szedj le 1-el régebbi drivert, vagy a fene tudja.
guru3d.com oldalon sok jó driver van fenn, nem tudom mennyire ismered.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7850) Djuree válasza phanzetomox (#7847) üzenetére


Djuree
félisten

max 200 lehet :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.