Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) h.adam.92 válasza raczger (#7250) üzenetére


h.adam.92
őstag

atya ég mennyi volt..... sok van mert kibanolnak egy csomószor :D legelőször Csana Boy [HUN] ez volt. Am Apunci friends-ei között megtalálsz. te voltál a kuna kula prímó nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7252) raczger válasza h.adam.92 (#7251) üzenetére


raczger
őstag

Csana boy már rémlik:) és igen az volt kiírva a nevem után

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7253) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap újraindítottam a gépem, erre bekérte megint a steam adataimat. Persze fogalmam sincs a jelszavamról, hónapokkal ezelőtt adtam meg, azóta az oprendszer megjegyezte, én nem. Kértem jelszóemlékeztetőt, de nem jön semmi, akár usernevet adok meg, akár mail címet. A http://support.steampowered.com/ oldal döglött. Ilyenkor most mi van?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7254) h.adam.92 válasza parandroid (#7253) üzenetére


h.adam.92
őstag

és az email címeden nincs meg az aktiváló email? abban mindened megvan. nekem ezért van leírva minden egy jegyzettömbben :DDD

(#7255) Djuree válasza parandroid (#7253) üzenetére


Djuree
félisten

hát már ne haragudj, de miért olyan jelszót adtál meg, amit nem jegyzel meg? én mindenhova ugyanazt adom meg (kisebb módosításokkal), így tuti nem felejtem el :D

majd a következő acc-odnál nem leszel ilyen....öööö...töketlen :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7256) parandroid válasza Djuree (#7255) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az aktiváló emailem óta egyszer már volt jelszóváltás, de az abban kapott betű-szám jelszt már módosítottam valami olyanra, amit 'biztosan nem felejtek el', de mégis megfejthetetlen. Végigpróbáltam azokat a kominációkat, amik rémlettek, de egyik sem jött be.

Közben sikerült egyébként elérnem a steam support heldesket, beregisztráltam ott egy szervíz-accot (a passt ezúttal felírtam), és feldobtam nekik a kérdést, remélem tudnak segíteni.

Megvettem egy FlatOut packot is az accountomra, nem szeretnék lemondani róla. Egyébként meg természetesen elektronikus számlám is van róla, meg minden, úgyhogy ha hijackelték, akkor is vissza tudom rekvirálni, de remélem idáig nem jutottunk el.

A gyanús az, hogy miért nem működik a reminder? Az a két-három ember, akinek fent vagyok friendsben, megnézhetné, hogy mi a megadott email cím az accountomon, abból kiderülne, ha valaki feltörte a hozzáférést, és átírta a címet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7257) h.adam.92 válasza parandroid (#7256) üzenetére


h.adam.92
őstag

az email címet sztem nem lehet megnézni. nem is ajánlott, mert egy rakás hacker program van aminek csak az email cím kell, ahhoz h ellopják. én ezért tettem private-ba a profilomat...

(#7258) Genius007 válasza parandroid (#7256) üzenetére


Genius007
őstag

email címet nem lehet meglesni sehogy ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7259) moongoose válasza satomee (#7245) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

yess...vagyok főnők.
kellemes a soti, ha jól adja a szeró is.
mikor gyengébb az ellen általában ezt veszem.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#7260) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Újra szeretném tenni a játékot, ez hogy lehetséges, úgy hogy steamet ne kelljen újrarakni és úgy alapvetően porblémamentes legyen. Egyébként meg eltűnt pár fegyver újratöltésének hangja, töltöttem le egy két fegyvernek hangot és ha letörlöm a sound mappát ezt eredményezi egy két fegyvernél, vhogy a kés hangja is eltűnt, de gőzöm sincs hogy, mert a basic hangok nincsenek benne egyik mappába sem, magyarul letörölni se tudom őket. Amiket meg letöltöttem hangokat azzal működik, van mindennek hangja, késnek nincs, szóval nem igazán értem mi a picsa ez...

(#7261) satomee válasza BalaNce87 (#7260) üzenetére


satomee
senior tag

Ez érdekes,nekem a wp-nél nincs hang zoomoláskor...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#7262) sNORh válasza satomee (#7261) üzenetére


sNORh
addikt

tuti megint vmi csodás bug.. nekem a kés kb szószerint fél percet késik..
késelek étvéltok lövök, és késhang.. mondom lol
wp-nek nekem cicereg.. :)
tiszta bug már az egész..
jöhetnemár a Hentes féle új Source :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7263) Djuree


Djuree
félisten

húzzátok újra, kb. fél óra az egész (persze a favorites, a mapok meg a beállítások eltűnnek de ez legyen a legkevesebb). ha a steam egyszer bekavarodik isten sem teszi helyre full újratelepítés nélkül :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7264) satomee válasza Djuree (#7263) üzenetére


satomee
senior tag

Csak ezért tuti nem rakom újra,úgyse tudok wp-zni,ergo nem használom túl sokszor... :DDD
Egyébként én az egész config mappámat el szoktam menteni újratelepítés előtt.De azt most megint nem vágom hol tárolja a szervereket (tudom korábban már volt itt szó róla...) ? :F

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#7265) BalaNce87 válasza Djuree (#7263) üzenetére


BalaNce87
addikt

De hogy kell újratenni?:D egyébként nemrég lett újrarakva csak akkor steam is újra lett rakva mert nem engedte felrakni sourcet külön vmiért sírt a szája steamnek, ha arra megyek rá hogy delete local content akkor gondolom csak steamből távolítja el a játékot, leírnád pontosan hogy hogyan kell letörölni majd visszarakni, csak félek megint a steamet újra kell rakni, annak meg bratyó nem örülne :)

[ Szerkesztve ]

(#7266) Djuree válasza BalaNce87 (#7265) üzenetére


Djuree
félisten

hát magát a cs-t a steamen keresztül lehet eltávolítani. bemész a steamen a games-be és ott valahogy el lehet távolítani.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7267) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap sikerült kitalálnom a saját jelszavam, így megint van steamem. A helpeskes fiúk viszont hadd ne mondjam mit csinálhatnak, 3 napon keresztül képtelenek voltak reagálni a feladott hibajegyemre, miszerint nem működik a jelszóemlékeztető. Őszintén szólva ettől a rendszertől kicsit többet vártam user support szintjén. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7268) h.adam.92 válasza sNORh (#7262) üzenetére


h.adam.92
őstag

milyen a hentes féle új szörcs? :F

(#7269) sNORh válasza h.adam.92 (#7268) üzenetére


sNORh
addikt

tesem nézel sok totalcs-t :DDD semmijen áprilisi tréfa.. csak kitette hírnek hogy mijen újlesz meg minden.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7270) h.adam.92 válasza sNORh (#7269) üzenetére


h.adam.92
őstag

jah az xDDD. semmi új, csak dinamikus árnyék és motion blur. ennyi:D

(#7271) mad1


mad1
veterán

Ezt vagtatok volna?

Ne szemetelj ! = Steam

(#7272) Bocaa


Bocaa
senior tag

segítséég!!!!
mióta aktiváltam a konzolt a CSS-ben(no -steam) azóta mindegy ,hogy milyenre állítom a grafikát 22 fps-nél többet nem kapok(adatlapomon meglehet nézni a konfigomat).mitől lehet ez? :F :F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#7273) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kérdés: Hogyan lehet, azt megcsinálni, hogy újratöltök, de ha jön a csávó és maradt még a fegyóban golyó egyből tüzelhessek, anélkül, hogy fegyvertváltanék. Több embernél látom, és nem bugról van szó...

(#7274) Genius007 válasza Vasinger! (#7273) üzenetére


Genius007
őstag

Gondolom gyorsan megnyomja a Q-t ...

Bocaa: Itt no Warez! Amúgy ellenőrizd a drivereket! (chipset,vga,sound) hasonló volt nálam is.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7275) Pompi válasza Genius007 (#7274) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Vagyis? Mert ugye a Q bármi lehet ;) - nálam pl. semmi :)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#7276) Vasinger! válasza Genius007 (#7274) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem jó válasz. Más 5let?

(#7277) parandroid válasza parandroid (#7267) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ehh, ma megjött az összes jelszó- és felhasználónévemlékeztető mail, amit kértem. Kaptam vagy 12-t egyszerre. Úgy látszik, a steam szarakodott a héten...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7278) sNORh válasza Pompi (#7275) üzenetére


sNORh
addikt

alapcfg-re értendő.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7279) Bocaa válasza Genius007 (#7274) üzenetére


Bocaa
senior tag

már megoldottam közben ujratelepítés volt a megoldás(tudom ,h nincs warez de a konzolt 2 féle képpen lehet előhozni steambe meg anélkül ara értettem de minegy) :U

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#7280) Pompi válasza sNORh (#7278) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És gondolom letörne az újjatok ha beírnátok, hogy mi az alapcfg-ben a Q ;]

Feel Good Inc.

(#7281) Vasinger! válasza Pompi (#7280) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A Q előhozza a legutóbb használt fegyvert az alapcfgben.

(#7282) sNORh válasza Pompi (#7280) üzenetére


sNORh
addikt

letörne az újjad ha rányomnál egyet az "Use Default" gombra.. ;] :P

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7283) Pompi válasza sNORh (#7282) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem, de gondoltam hátha estig kiderül, mert akkor jutok csak haza a gépemhez, hogy megnézzem és ne furdaljon már addig a kiváncsiság ;)

Úgyhogy köszi Vasinger!

Feel Good Inc.

(#7284) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Holnap megyek spectatornak ICL-re(Infinity Csarnok Lan) és megnézem hogyan is játszanak a nagy prők :D Ott lesz kodiak és hozzá hasonló prok. Majd tartok beszámolót, hogy milyen volt :)

(#7285) GabN73 válasza Vasinger! (#7284) üzenetére


GabN73
addikt

ICL 4 ever :)

LION-t nézzed h hogy játszanak mert ha kikapnak megverik őket :D
én is majdnem kimentem (játékosként) csak a csapat azelőtt bomlott

(#7286) GabN73


GabN73
addikt

ULTIMATE 3

:DDD 2:04 Inzert barátunk kap egy ugrás 1-hitest :DDD

3:08 Én :C :DD :C

(#7287) Vasinger! válasza GabN73 (#7286) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jó kis vid., de a 2:50 környékén elég furcsán zoomol a csávó WP-vel, elmagyarázod, hogy csinálja?

Hát visszajöttem az ICL-ről, feltöltök majd képeket meg minden, beszéltem Kodiakkal meg minden, kicsit furcsán jár :D :DD Elsőre ennyi. Majd később tartok bővebb beszámolót. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#7288) h.adam.92 válasza Vasinger! (#7287) üzenetére


h.adam.92
őstag

igen, mert kodiak csípőficamos(viccen kívül)

(#7289) GabN73 válasza Vasinger! (#7287) üzenetére


GabN73
addikt

megnyomja a jobb gombot xD
amúgy nem értem h hogy érted hogy hogy?
ha a lassúsága miatt kérdezed akkor a videó van belassítva

(#7290) Bocaa


Bocaa
senior tag

kibéreltem egy szervert ha valakit érdekel kb fél óra múlva kész a konfigja aki akar pubolni vagy csak megnézni itt az ip : 89.133.182.53:28087

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#7291) Vasinger! válasza GabN73 (#7289) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem, nem úgy értem, hanem olyan gyorsan zoomol 2-t, hogy az csak na, meg olyan lagolva, furcsa.

h.adam.92: Jah, így értő.

(#7292) GabN73 válasza Vasinger! (#7291) üzenetére


GabN73
addikt

2x megnyomja a jobbgombot :DDD
a laggolás meg a dieóra fogható :D

(#7293) h.adam.92 válasza GabN73 (#7292) üzenetére


h.adam.92
őstag

mi a css nicked?

(#7294) GabN73 válasza h.adam.92 (#7293) üzenetére


GabN73
addikt

Tetszeni fog neked csana :DDD
V-vel kezdődik a vége L :D
van benne 1-es is :DDD

(#7295) h.adam.92 válasza GabN73 (#7294) üzenetére


h.adam.92
őstag

eskü nem vágom :DDD

mod:JÁÁÁÁÁÁÁÁJ NEEEEE xDDDDD rájöttem

[ Szerkesztve ]

(#7296) Vasinger! válasza GabN73 (#7294) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csak nem V1L? :D

(#7297) GabN73 válasza Vasinger! (#7296) üzenetére


GabN73
addikt

pont nem ___ amúgy V1rtuaL :DDD

(#7298) h.adam.92 válasza GabN73 (#7297) üzenetére


h.adam.92
őstag

dehogy v1rtual, az igazi neved droid xDD

(#7299) Zolás válasza Bocaa (#7290) üzenetére


Zolás
addikt

Megnéztem a szervert kicsit furán adja. És az admin skineket nem tölti le rendesen igy egy bazi villogó error felirat látható csak az emberből. Jelszó az minek van? Vagy nem publik?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7300) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy villámkérdés. Ha van a cfg mappába a config.cfg-n kívűl egy másik cfg fájl, azt hogy tudom betölteni játékon belül? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.