Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-27 09:43:31

LOGOUT.hu

--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---


Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#810) zsolti.22 válasza tusi_ (#809) üzenetére


zsolti.22
senior tag

Köszi a segítő szándékot, de a telepítőben a HELP ogmbra kattintva lépésről lépésre leírja, hogy mit hogyan állítsak be, de még ez előtt, mert ugye a telepítéshez már kell a Java 6 Update 5, anélkül idáig sem jutok el.
Miután nem akarta a SDM-met felrakni a routerre, akkor ott befejeztem ezt, és inkább a gépről indítottam el. Beírtam a router címét, ahova kell, és Launch. Itt az volt csak a baj, hogy mindig a firefoxot nyitotta meg, akárhogy is állítottam explorert alapértelmezettként. Úgy cseleztem ki az egészet, hogy a firefoxból kimásoltam a linket az explorerbe és ott már jó volt minden. Ott bukott a firefox mutatványa, hogy ez megint ActiceX vezérlős dolog, ami legjobb tudomásom szerint explorerben van csak meg.

Ugyanez a baj egy másik dologgal, az Outlook Web Access-szel, mert ott is csak Explorer alól van S/MIME. Nem értem, hogy a FF miért nem csinálja ezt meg magának a mostani verzióiban, amikor majdhogynem naponta új verziót adnak ki, vagy valami alternatív megoldást kereshetnének rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.