Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-27 09:43:31

LOGOUT.hu

--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---


Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#628) tusi_ válasza FecoGee (#625) üzenetére


tusi_
addikt

"Egyetértek, ne használjátok a dump oldalakat. De nem azért, mert elrontják, hanem mert csalás. Magatokat becsaphatjátok vele, de előbb-utóbb kiderül azért hogy csak "papír CCNA/CCNP" -e valaki vagy ért is hozzá..."

Ez nagyon igaz. Én bevallom őszintén, eleinte használtam, aztán amikor ugyanarra a kérdésre különböző tezstekben 3 különböző választ fogadtak el, akkor inkább hanyagoltam, mert tényleg csak össze zavar. Sajnos én nem tudok angolul, tehát nekem maga a kérdés megértése is nehézség. Amit itt javasolt valaki, hogy a rossz válaszok kizárásával könnyen lehet helyes megoldást adni, az nagyon bejött. Abból a szempontból rendesek a ciscosok, hogy tényleg néha bazi nagy blődségek vannak megadva "helytelen" válasznak.
Én elolvastam a cisco discovery-t magyarul, (1200 oldal), a Cisco certification exam guidet- angolul (1400) oldal és a CCNA Cisco Certified Network Associate Study Guide 3rd -t (1000) oldal, az OSPF design guide-t (300 oldal), és a cisco ios command nevű (kb 200 oldal)-as könyvet. Nem mondanám, hogy lusta voltam :) Sajnos mivel angolul csak nagyon gyérül tudok, ezért voltak olyan dolgok, amiket nem értettem meg és csak szótárral tudtam nagyjából lefordítani, az sem mindig vezetett eredményre.
A CCNP-ig megtanulok angolul és arra már úgy megyek, hogy mind szakmailag, mind nyelvileg felkészült legyek.

eat, sleep, play, replay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.