Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- balojazz: Szódakészítés üzembiztosan és olcsón! Figyelem, csak hardcore szódázóknak!
- Candy: AOOSTAR WTR PRO – NAS, alkoss, gyarapíts
Új hozzászólás Aktív témák
-
#81957632
törölt tag
válasz
Bobojsza
#157
üzenetére
Én soha nem is írtam, hogy garanciát kéne, hogy adjatanak lemezre. Sőt ilyet nem írt senki. Olyat írtak, hogy a cd.wbteam garanciát vállalt a lemezekre. Csak sokan felejtik el hogy nem az elejétől kezdve és nem mindegyik típusra.
''Az a nagyfene igazsag, hogy az nekem is bassza a csorom, ha valaki annak tudataban tesz rosszat arul szart vag at valakit, hogy tisztaban van vele mit tesz.
Maskent: Uriember biztosra nem fogad!'' De azért mindenki és te is hagyod hogy fojtassa a dolgot. Ha látod hogy valakivel rosszat tesznek, de nem teszel semmit csak becsukod a szemed, az véleményem szerint olyan mintha te is benne lennél. Egyébként meg a tettenérés megvolt csak én nem voltam ott. És nem azért mert nem merném bevállalni a dolgot, mert itt is nyiltan írok a dologról. Hanem azért mert nem hiányzik a bíróságra meg a rendőrségre járkálás és ez csak így volt megoldható. Ezen kívül azért ilyen dolgoknál némiképp tart az ember attól, hogy kinek a bizniszébe nyúl bele. Nem hiányzik, hogy megfenyegessenek, agyonverjenek meg ilyesmi, de ettől függetlenül én a szemem sem szeretném örökre csukva tartani mint egyesek. Vakondnak érzitek magatokat? Vagy struccnak? Ha földbe dugod a fejed akkor nem látod más baját és akkor az nem fáj?
Belátom azt is, hogy van akit ezáltal én károsítottam meg. De ők majd találnak maguknak más beszerzési forrást és minden megy számukra is a régiben. Ez a probléma sem megoldhatatlan csak mindenki szereti magát sajnáltatni.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple MacBook
- Samsung kuponkunyeráló
- Google Pixel topik
- Napelem
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Apple asztali gépek
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- VR topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Minden, ami hőszivattyú
- További aktív témák...
- Asus TUF F16 FX607JU 16" QHD+ IPS i7-13650HX RTX 4050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Apple Macbook Air 13,6 M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB - Ezüst - HUN - mw0w3mg/a - 3 Ciklus 2+ év gari
- Vivo V50 Lite 8/256 5G Black Dual SIM + 90W charger - Új, bontatlan, független - 3 év garancia!
- EliteBook 8 G1i 14 AI 14" FHD+ IPS Ultra 5 235U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- SK Hynix 8GB DDR5 RAM modulok több darab is van // Számla // Garancia //
- Dell 14 Latitude 7450 WUXGA 2in1 Touch X360 Ultra5 135U 12mag 16GB 512GB Win11 Pro WiFi7 Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte GA-Z87X-UD4H Z87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ BONTATLAN Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Égkék - HUN - mc7a4mg/a 3 év gar
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060 (ELKELT)
- Eladó Nokia 5.4 4/64GB kék / 12 hónap jótállás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
